בחלומי אני עם האלוהים ביום הדין

בחלומי "אני עם האלוהים ביום הדין"

מיד ראיתי את הסתרת פניו

אני: יום הדין היום אלי היקר, לא תסתכל ולא תשמע את זעקת בניך ובנותיך ?!

האלוהים: אם פעם תקעו בשופר לבלבל את השטן היום הם תוקעים שופר להעיר אותי משנתי כביכול ?

אני: נווו עצם שאתה פגוע מראה שבאמת צריך להעיר אותך ושתגלה פניך לזעקת בניך ובנותיך. אנא אלי היקר הם מבקשים כל הבקשות יחד עם השופר כלומר הם חושבים שתפילותיהם עולים אליך יחד עם קול השופר כך שאתה רק צריך להקשיב להם בזמן התקיעות. אנא בבקשה תקשיב להם אלי היקר.

נראה לי בחלום שהנה האלוהים משתכנע והולך להקשיב לכם, אבל אז קיבלתי חום, שאם תבקשו שטויות כמו שמכבי ינצחו במשחק ?! אז הוא יזרוק אתי לאמצע השמש בגללכם. ולכן ממש פחדתי נורא מה האלוהים ישמע מכם. ולכן נסתי לכוון אותו לאיזה עיר קטנה חרדית שאין סיכוי שיבקשו שם נצחונות במשחקי כדור רגל\סל וכדומה. ואומר ועושה כיוונתי אותו לעיר החרדית ביתר עלית.

האלוהים: אתה שומע מה הוא מבקש ? הוא מבקש יחידת דיור שיוכל להתפרנס בכבוד והוא מבטיח לי שהוא ילמד יותר תורה כל היום.

אני: נווו רעיון טוב, לא ?

האלוהים: פונה לשר הפרנסה ואומר: תכתוב ותחתום לו שיפסיד את הדירה שלו ושהוא יצטרך  לשכור יחידת דיור.

אני: מזה ?? רבונו של עולם מה אתה עושה ? הוא מבקש יפה יחידת דיור ומבטיח גם ללמוד יותר שעות ביום את תורתך הקדושה. נווו באמת ?!

האלוהים: מה אתה לא מבין מקסי היקר, יש בביתר ועדת אכלוס כך שרק חרדים יכולים לקנות ולשכור דירה בביתר, אז מה הוא מבקש ממני ?! שאני אתן לו יחידת דיור שזה אומר שאני לא אתן לאחרים דירות כך תהיה שוק של חרדים שרוצים לשכור, כלומר כמה שיותר זוגות חרדים שלא יצליחו לקנות דירות זה לטובתו אז מה הוא מבקש השוטה והטיפש הזה ?? שאני ידאג לכמה שיותר זוגות שלא תהיה להן דירות בעצמן ??

מסיים האלוהים להסביר לי: עכשיו תאמר לי מקסי היקר לא פסקתי לו מידה כנגד מידה ?! שהוא יהיה נצרך במקום שאני אדאג שאחרים יהיו נצרכים ! מה הוא חושב הטמבל הזה ?

אני: מה עם יתפרנסו זה מזה ? (= חלוקת העבודה)

האלוהים: אוקיי בגלל זה פסקתי שהוא יפרנס את האחרים בזה שהוא יצטרך לשכור דירה כי הוא יפסיד את דירתו השנה.

אני: למה רבונו של עולם הכל אצלך שחור לבן הכל אצלך שני הפכים או אור או חושך או עני או עשיר או חיים או מוות ?! אין לך פתרון יותר יצירתי שלא הוא יפסיד את דירתו ולא זולתו יצטרך להשכיר יחידת דיור והכל יבוא על מקומו בשלום ?!

האלוהים: בוודאי יש פתרון כמו דגים בשבת נפסק בהלכה שהרבנים צריכים להשגיח שלא יפקיעו את מחירי הדגים כך הרבנים השוטים אמורים להשגיח על הפקעת מחירי הדיור כך שכל זוג יזכה לדיור.

ממשיך האלוהים להסביר לי: שעל פי תורתו הוא מצווה לחלק את כל ארץ ישראל בגורל כך שכל פרט מבני ישראל ייולדו עם הטבע, אבל אפי' בגלות שלא מתאפשר לכם לחלק את הארץ בגורל בכל זאת אפשר לדאוג לרמת מחירים שכל זוג יוכל לקנות דירה.

אני: אני מנסה לקחת את האלוהים לאיזה רחוב שקט בביתר, אולי שם לא יבקשו יחידות דיור שמרגיז את האלוהים כל כך. לקחתי אותו לרחוב הרב שך אולי שם לא ישמע בקשות שמרגיזות אותו ?!

אבל בינתיים האלוהים עוד כועס ואומר לי: מה אתה חושב מקסי היקר והתמים, שאני השאיר את ערך הדירות בביתר גבוה ? ואתן לזוגות  צעירים לשלם את כל משכורתם על שכירת יחידת סליחה ?! היה לא תהיה אומר האלוהים בכעס, אני הביא להם את עזה ואת החמס קרוב לבית ונראה בכמה כסף יצליחו למכור את הדירות שלהם.

מיד האלוהים אומר לשר על ואדי פוכין: תהפוך את כל אנשי ואדי פוכין לחמסניקים ויעשו שם סדר במחירי הדירות.

אני: מזה ? אתה עושה צחוק ממני ? כבר כמה שבועות החמסניקים מפגינים מול הבתים בהרב שך בביתר עלית כך שזה לא גזירה חדשה, אז מה אתה עושה את עצמך כאילו אתה פוסק את זה עכשיו כאילו זה גזירה חדשה שלך ?!

האלוהים: אם לא הייתי אוהב אותך הייתי זורק אותך עכשיו למרכז השמש חצוף אחד.

אני: סליחה לא התכוונתי להתחצף אבל זאת האמת שהחמסניקים מפגינים שם כבר כמה שבועות. כך שלדעתי אף אחד לא ישכור שם דירות או יקנה שם דירות. בלי שום קשר לכעס שלך עכשיו והפסיקה שלך עכשיו.

האלוהים: אני מודה שזה לא פסק חדש, אבל קרוב לכמה שנים שכל השוכרים העניים מבקשים ממני עזרה ולא היית לי ברירה רק להרגיז עליהם את החמסניקים מי ואדי פוכין כך אולי ישלמו פחות כסף לשכירות.

אני: באמת ?

האלוהים: בוא תשמע מה מבקשים ברחוב הרב שך בביתר עלית. ברגיל אני לא נותן לאף אחד לשמוע מה האדם מבקש כי זה פרטי ואישי ואני כידוע לא רכלן. אבל הפעם אני מתיר לעצמי שתראה למה אני כועס כל כך.

אני והאלוהים מקשיבים לקול השופר העולה מרחוב הרב שך בביתר עלית.

משכיר: אנא האלוהים הגדול תבטל את הגזירה הנורא, החמסניקים השכנים מפגינים כאן ברחוב והנה לקחתי משכנתא לבנות יחידות דיור ואם אני לא מצליח להשכיר את היחידות במחיר המשכנתא החודשי + פרנסה טובה בגלל החמסניקים ?! אז אני אפשוט רגל בוודאות ואז לא תהיה לי לאכיל את אשתי ואת ילדי. אנא בבקשה ממך אלוהים הגדול והנורא תקח מאתנו את החמסניקים מהר שמה יהיה מאוחר.

שוכר: אלוהים הגדול אין לי לחם לאכיל את ילדי כי כל משכורתי ומשכורת אשתי הולך ליחידת סליחה שאני שוכר בחור הזה בביתר עלית. אני מתבייש לבקש דבר מטופש שכזה אולי זה אפי' אכזרי מצדי לבקש דבר שכזה, אבל בכל זאת אני הגיד מה שעל ליבי: כידוע לך אלוהים היודע הכל, שהחמסניקים מואדי פוכין התחילו להפגין מול הבית ויש סיכוי שמחירי השכירות ירדו כך שתהיה לי לחם בשביל הילדים שלי, אז אנא בבקשה אלוהים הגדול: שהחמסנקים ימשיכו ביתר שאת וביתר עז עד שמחיר החור שאני שוכר ברחוב הזה תרד לתחתית ואז תהיה לי משהו לאכול בשבת.

וככה התעוררתי משנתי בבהלה.

חיכיתי שתצא השבת כבר בכדי לכתוב את חלומי לפני שאני אשכח פרט מהחלום. והנה החלום בשלמותו לשיפוטכם.

בברכה

Max maxmen

תמונת הפרופיל של ‫מהפכה מחשבתית חברתית‬‎

המאמר החדש שכתבתי עכשיו, (מאמר בשם "את מי ממליכים בראש השנה" ? את אליל הכסף או את אלוהי ישראל\התבונה ?) יסביר לכם לעומק מה המאמר האגדתי הזה רוצה שנבין לעומק.

https://plus.google.com/106891541226727041508/posts/PVhP1iit9zJ

<span dir=rtl>5תגובות ל‘בחלומי אני עם האלוהים ביום הדין’</span>

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s