גורלן האכזרי של נשים וילדיהן בעיר חלם ההיסטורי הנודע

"גורלן האכזרי של נשים וילדיהן בעיר חלם ההיסטורי הנודע"

היו היה בעיר חלם – לפני עשרות אלפי שנים – מלך סכל שקנא בבעלי הכנף, קנאתו האובססיבית הטריף את דעתו בכל יום ויום שלא מצא פתרון והסבר למה דווקא הוא שהוא שייך למין הסגולה של האבולוציה האורגנית, לא יכול לעוף. והנה צוציקים אורגנים יכולים לעוף. מילא "צוציקים" כי אולי הם קטנים – חשב מלך חלם העתיק, אבל הנה בעלי כנף שמשקלם יותר גדולה ממני, כמו הנשר ועוד יכולים לעוף. אז למה לעזאזל אני לא יכול לעוף ? למה המין האבולוציוני הנבחר, המין החלמאי הנודע, לא יכול לעוף ?

גיבור סיפורינו גם היה באותו חשיבה של הדרוויניזם המודרנית אחרי שטייל בהרבה איי בראשית. כמו דרווין עצמו גם מלכינו מלך חלם העתיק הבין שלחץ ברירני טבעי יצר את בעלי הכנף.

ולכן כחכמולוג וגאון וסכל  נודע, עלה – גיבורינו –  על רעיון גאוני: נעשה לחץ מלאכותי על נשים וילדים כך שבדורות הבאים המין החלמאי יזכה להיות בעלי כנף.

אומר ועושה. הקים מעבדה אקדמאית ענקית, ושם כלאו את הנשים ואת הילדים והפכו אותן לחיות מעבדה של האקדמיה החלמאית.

לא רוצה אני להיכשל בעוון גזל שינה ולכן לא אתן לכם תיאור באיזה זוועות ובאיזה אכזריות פעלו אנשי אקדמיה החלמאית במשך דורות שלמים זה אלפי שנות דור, על גבי נשותיהן ועל גבי ילדיהן. אם אני אספר לכם קמצוץ ממה שהיה באקדמיה החלמאית ? לא תצליחו להירדם הרבה לילות מהסיוטים שתראו בחלומות. (אפשר אולי לבקר אצל המיליון המשפחות המודרניות שאין להם אוכל במקרר על פי מבקר המדינה ואולי נבין קמצוץ מה עבר על ילדי ונשי חלם.)

לימים הצליחה בחורה חלמאית משכילה לברוח מהמעבדה האקדמאית החלמאית, ואחרי ימים ולילות שבועות ושנים הצליחה הבחורה – גיבורת סיפורינו – להגיע לציוויליזציה המודרנית. והנה להפתעתה אנשי הציוויליזציה טסים ממקום למקום. נכון – חושבת היא לעצמה – הם לא נהפכו לבעלי כנף  מבחינת אבולוציונית  אבל זה פתרון הרבה יותר מועיל מהניסויים האכזריים שעושים לנשים וילדים זה אלפי שנים בעיר החלמאי שלנו.

גיבורת הסיפור מנסה לרוץ לכיוון מסלול הנחיתה שלי לראות מקרוב אייך מטוסי טסה. ברגע האחרון שמתי לב לקיומה שבלעדיה היית בוודאי ,,,, (לא רוצה לפתוח פה לשטן).

בקיצור כך פגשתי את גיבורת סיפורינו על מסלול הנחיתה. בהתלהבות והתרגשות היא ממלמלת וממלמלת ואני לא מבין מה היא רוצה עד שאני שואל אותה האם אידיש את מדברת ? ותראו איזה פלא היא יודעת גם לדבר באידיש.

בקיצור היא רוצה להבין אייך ומה ומי פועל המטוס ולאיזה מרחקים אפשר לטוס והאם אפשר לטוס גם לעיר חלם הנודע. כן אפשר עניתי לה אבל לטוס לחלם אני צריך אף16 עם כמה טילים בכדי להפציץ את האקדמיה המנוולת שלכם.

מהמהמה ?? מזה אף16 ? מזה טילים ומה זה להפציץ ? היא שואלת במהירות ובפחד. טוב, אני מרגיע אותה כמובן, ומסביר לה אולי שנראה לחכמי חלם את הכלי טיס ויבינו שלא צריך לחץ ברירני על נשים וילדים בכדי לעוף, רק צריך תבונה אנושית מדעית בכדי לדעת לייצר כלים טכנולוגיים. והנה בני אנוש הצליחו לנצח את הברירה הטבעית ויש להם כנפיים.

וכך עשינו באמת והגענו לחלם הנודע, בכל חכמי חלם כמובן רצו להבין אייך המטוס טס. שהסברתי להם את חוקי הטבע הבסיסיים והסברתי להם כמובן אייך הצלחנו לנצל את החוקים בכדי לטוס.

יש כוח הגרביטציה (כוח המשיכה) שמושך כל משקל לקרקע. בכדי שמשקל המטוס תתנגד לכוח המשיכה, צריך כוח עילוי נגדי בכדי שהמטוס יתקדם צריך כוח סחב (המנוע) מול כוח הגרר (התנגדות האוויר) ואז שסך כל הכוחות הפועלים על המטוס מאוזנים ?! ששקול הכוחות = 0 ?!  אז ניצחנו את הברירה הטבעית ואנו בעלי כנף בלי האבולוציה.

שחכמי חלם שמעו את הדבר הפשוט הזה הם כלום קמו בזעקה גדולה ומרה על האכזריות הנוראה שהם הפעילו על נשותיהן ועל ילדיהן זה אלפי שנות דור, בזמן שעם התבונה הפשוטה אפשר להשיג השיגים אמיתיים.

עד כאן הסיפור שלי עם החלמאית הנחמדה.

ובכן למה נזכרתי לספר לכם את הסיפור החלמאי ? ובכן לא תאמינו מה קרה. אתם מכירים את אבישי בן חיים החמוד ? נווו מי לא מכיר ? ובכן הוא עשה כתבה על האוטונומיה החרדית ושיתף בסרט שתי יוצאי חלם (השם המודרני של "חלם" העתיק נקראת היום "אסכולת שיקגו" ) אחד בשם אבי שמחון והשני עומר מאוב, לייצג את חכמי חלם (אוי סליחה, חכמי "אסכולת שיקגו") מול הנשים והילדים מהאקדמיה החלמאית המודרנית שמעיזות להתלונן על רוע מצבן האכזרי שהן סובלות מהאקדמיה המודרנית של חכמי החלמאים. (אופס,, שוב שכחתי, חכמי "אסכולת שיקגו")

נווו דיי כבר מקס, אנא תפסיק עם הציניות כבר. ובכן עכשיו ברצינות.

ובכן, אבי שמחון ועומר מואב יודעים טוב טוב שאין מה לעשות הילדים כבר קיימים ולכן אין ברירה וכל הגזירות נגד הילדים ועקרות בית לא באים לעזור לכלכלה כלום, אבל מה כן ? רק שנאה ואכזריות ותו לא. ואני הסביר בקצרה מה הולך כאן עם האנטישמים האלה שנאי הילדים ושנאי נשים עקרות בית ובעיקר שונאי חרדים בטירוף.

כמו הסיפור עם חכמי החלמאים לעיל במקום לאמץ תיאוריה כלכלית אחרת יצירתית ומקורית ותבונית  שטוב לאזרחי הארץ ולעם היהודי בארצינו. הם בעקשנות עם תיאורית הניאו ליברלית רוצים ראש בקיר להצמיח לנו כנפים עם הברירה הטבעית המלאכותית שלהם ?? האם הם באמת אנשי חלם ? הם הרי יודעים שזה לא עובד כמו שזה לא עבד לחלמאים במשל לעיל.

ובכן אני הסביר למה אני טוען שהם יודעים ובכל זאת משחקים עם המשחק הפופוליסטית האנטישמית המיותרת.

ובכן  האם שמעתם  על "הפרדוקס הישראלי"  ? ובכן אני ממליץ לכם מאוד לעיין בספרו של אבי שמחון "כלכלת ישראל מהיד המנהלת ליד הנעלמת"  (אבי גם נתן קורס שלם בנושא באקדמיה והיא נמצאת גם ברשת ואפשר לשמוע את הקורס שם. מאוד מאוד מומלץ.) בכל אופן אני אסביר לכם את הפרדוקס הישראלי בקצרה.

אני אצטט לכם מילה במילה מספרו מה שקשור לפרדוקס הישראלי.  (מעמוד 111  בספר)

התיאור המעורר הגאווה של פלאות החדשנות הטכנולוגית ונפלאות תעשיית ההייטק שלנו, מסתיר גם אכזבה. למרות כל זה, במדד העיקרי לפיתוח כלכלי – תוצר לנפש – דורגנו ב2010 רק במקום ה 27 בעולם, ובמדד אי השוויון במקום הלפני אחרון ברשימת המדינות המפותחות. יתר על כן, למרות הקפיצה הכלכלית הדרמטית של מדינת ישראל ואף שהתחלנו בפיגור אחרי העולם המפותח, איננו מצליחים להדביק את הפער. תרשים 5 (בספר) מראה שמאז אמצע שנות השבעים מדינת ישראל צומחת בשיעור ממוצע דומה מאוד לזה של שאר המדינות המפותחות.
מה יש בצרפת, באנגליה ובגרמניה שעושה אותן עשירות מאתנו, ואפילו ביוון שנמצאת במשבר עמוק, ובקפריסין ובסלובניה שנמצאת ברמה דומה משלנו ? הרי מבחינת חדשנות טכנולוגית אנחנו משיגים את יוון וקפריסין בדור שלם, ומבחינת התפוקה המדעית לנפש אנחנו עולים בהרבה על אנגליה, צרפת וגרמניה. בישראל המציאו את ה-ICQ  ואת הדיסק און קי, ובמעבדות של אינטל בחיפה פיתחו את שבב הסנטרינו וחידושים שחוללו מהפכה בשוק המחשבים, שלא לדבר על ההמצאה הרפואית החשובה ביותר זה עשרות שנים, הסטנט, שהומצא ופותח בישראל. מעט מאוד מדינות גדולות ועשירות מאיתנו יכולות להתגאות בפיתוחים כאלה על אדמתן, ולכל הפיתוחים הללו מתלווה גם תמורה כלכלית נאה. אז אייך זה אנחנו רק במקום ה-27 בעולם בתוצר לנפש ? (ואיך זה שאנו במקום הלפני אחרון באי שוויון ?  = תוספת שלי שאבי מוסיף לעיל ושכח לא במקרה להזכיר אותו שוב. max)

בקיצור ידידי היקרים, זה "הפרדוקס הישראלי". ואבי ממשיך בהמשך לשלול את הטיעונים הקלסיים של הכלכלנים הפופוליסטיים הדמגוגים בארץ, והנה דבריו משם.

בדרך כלל מועלים כמה הסברים לפיגור היחסי שלנו בתוצר לנפש. ההסברים הכלכליים הקלאסיים הם הוצאות ביטחון גדולות, מיסים גבוהים, מעורבות ממשלתית יתרה והיעדר תחרותיות. אך (עכשיו תשימו לב ידידי היקרים לדבריו max) אך ההסברים הללו שהיו טובים פעם אינם תופסים יותרררררר. (בינגו max) בעשרים השנים האחרונות משקל הוצאות הביטחון בתוצר ירד מאוד והמשק הישראלי עבר רפורמות עמוקות, שהגיעו לשיאן בתקופות שנתניהו כיהן כראש ממשלה וכשר האוצר. הרפורמות הקטינו את הממשלה, הפחיתו את שיעורי המס והגבירו את התחרותיות. בניכוי הסיוע האמריקני, הוצאות הביטחון תופסות כיום רק כ-7 אחוזי תוצר, לא הרבה יותר מאשר בארצות הברית. הממשלה אחראית למעט יותר מ-10 אחוזים מהתוצר העסקי, עדיין יותר מהממוצע במדינות המפותחות אבל לא הרבה יותר. הדבר הנכון גם ביחס לגודל הממשלה ולשעורי המס. נכון ל-2010 , החלק של המיסים בתוצר נע במרבית המדינות המפותחות בין 28 אחוזים בארצות הברית ל-50 אחוזים בשוודיה, כשהממוצע עומד על 37 אחוזים. בישראל, החלק של המיסים בתוצר הוא 36 אחוזים, מעט מתחת לממוצע במדינות המפותחות. באשר לרמת התחרותיות הדירוג שלנו נע סביב המקום העשרים, עם ציון גבוה במעט ממוצע ה- OECD, קרוב מאוד לצרפת והרבה מעל ליוון ולספרד. אכן, כל הגורמים הללו חשובים ויש מקום רב לשיפור, אלא שאף אחד מהם וכולם ביחד אינם מסבירים את הפיגור שלנו בתוצר לנפש.

(ממשיך אבי בספרו (וגם בקורס) ואומר)

הסבר נוסף שצבר פופולאריות רבה לאחרונה והיה במוקד נייר העמדה שפירסמה ב-2006 המועצה הכלכלית- חברתית במשרד ראש הממשלה, מטיל את האשם בשיעור השתתפות נמוך לכאורה בכוח העבודה. כאן בולטים מייד שני מגזרים שבהם שיעור ההשתתפות נמוך במיוחד – נשים מוסלמיות שבגילים הרלוונטיים רק חמישית מהן משתתפות בכוח העבודה לעומת כמעט  60 אחוזים בקרב היהודיות, וגברים חרדים שרק כשליש מקרבם עובדים או מחפשים עבודה באופן אקטיבי. שוב, אף שיש ממש בטענה שיחסית לעולם המערבי מעט מדי ישראלים עובדים, הפער בשיעור ההשתתפות בכוח העבודה בינינו לבין מערב אירופה קטן מאוד. (בינגו,,,,,,, אתם שומעים ידידי היקרים מה אומר אבי שמחון כאן ולמה הוא דמגוג גדול שהשתתף בפרק של אבישי ומכר שם דמגוגיה זולה ? max)

ממשיך אבי להסביר בטוב טעם,,, נכון ששיעור העובדים אצלנו נמוך בכ-10 אחוזים מזה של שוודיה, ארצות הברית, קנדה ואוסטרליה, אבל הוא דומה מאוד לזה של גרמניה וצרפת וגבוה במידה משמעותית מזה של איטליה וספרד, למשל. (בינגו,,,,, max) מכאן, גם אם נכון שעלייה בשיעורי ההשתתפות בכוח העבודה תגדיל באחוז או שניים את התוצר, (אתם אתי, ידידי היקרים ?! max)  לא זו הסיבה לפיגור המתמשך. (שוב בינגו max)

ממשיך אבי להסביר בטוב טעם,,,, ההסברים המקובלים, אם כך, רחוקים מלהעניק הסבר מספק. מאחר שהשאלה הזאת נוגעת בנקודה החשובה ביותר לעתידנו החברתי והכלכלי, אני מבקש לסטות מהנוהג להסתתר מאחורי סיסמאות וקלישאות (אתם שומעים ידידי היקרים "סיסמאות וקלישאות" הוא טוען כאן ומה עושה אבי בפרק של אבישי החמוד ?! האם זאת לא דמגוגיה אם לא רשעות ואנטישמיות ?! max), גם אם אסתכן בהכעסת אנשים רבים, ולהצביע באופן הברור ביותר על הסיבה שמעכבת את הצטרפותנו כחברה מלאה ומובילה בקבוצת המדינות המפותחות.

וממשיך אבי לתת לנו את ההסבר שלו בטוב טעם.

התשובה לפיגור המתמשך שלנו, המשקולת המכבידה על המשק והחברה, נעוצה בתרשים 6 (בספר) הממחיש את הפער העצום בין שיעורי הילודה בישראל לבין אלה שנהוגים בעולם המפותח. בעוד שבאיטליה, בגרמניה, ביוון ובספרד מספר הילדים הממוצע לאישה הוא 1.3, והממוצע בכל המדינות המפותחות עומד על 1.6, ?! אצלנו (רח"ל) הממוצע הוא 2.9, (כן ירבו, וזה לא מספיק מול האיום הדמוגרפי הממשית המסוכנת את קיומנו בארצנו)  כשבמגזר הערבי המספר מתקרב לארבע ובמגזר החרדי והבדואי הוא מעל שישה ילדים לאישה בממוצע (המילה "ממוצע" כאן לראשונה מודגשת בשחור בולט בספר בכדי להדגיש ביתר תוקף את העין רע שלו) – פי ארבעה (!!!) (זה גם במקור בספר השלוש "!!!" בסוגרים) מהממוצע בעולם המפותח. וזאת לאחר שב-2003, לפני קיצוץ הקצבאות של נתניהו, עבר מספר הילדים במגזר הבדואי את התשעה לאישה, בוודאי שיא עולמי. בילודה אנחנו נמצאים בחברתן המפקפקת של הודו, מצרים ובנגלדש.

(ובכן נכון הוא מכעיס אותי מאוד עם השטויות שלו, הרי ממתי יש לנו אינטרס להצטרף כחברה מלאה ומובילה בקבוצת המדינות המפותחות על גבי הילדים שלנו ? מה קרה ? האם האגו הישראלי הרחובי בראש מעייניו ? ולכן הוא רוצה מה ? שנשלח את הילדים לתאי הגזים ? הפיתרון הסופי של היטלר הוא רוצה ? בכדי שהאגו של אבי תתנפח שאנו המובילים במדינות המפותחות ?! זה כל העניין כאן ? הרי אפי' אם נרצה את האגו המנופח הישראלי, אתה צריך קודם בראש ובראשונה לנצח את הבעיה המסוכנת ביותר לאומה בארץ ישראל, הרבה יותר מסוכנת מהבעיה הביטחונית והבעיה הכלכלית והחברתית והוא הבעיה הדמוגרפית ובזה דווקא עסוקים רק החרדים ולא מתפנקים רק עם ילד אחד וכלב מול הערבי שהולך לנצח את כולנו, גם חלק מהדתיים לא מתפנקים והאמת היא שגם רוב החלקים החילוניים. אז מה הוא רוצה אבי הטיפש ? שקודם תהיה לנו אגו ואחר כך מה ? שהבעיה הדמוגרפית תנצח אותנו ? max)

את ההמשך תראו שם בעצמכם ואין טעם לצטט אותו יותר כי הוא פשוט חמור (וסליחה מהחמורים שאני משתמש עם שם המין שלהם שלא בצדק.), חמור חמורתיים שלא מבין כלום לא בחברה ולא  בדמוקרטיה ובוודאי אין לו קמצוץ הבנה מהי החשיבה היהודית, הבחור הזה פשוט לא מבין בכלום חוץ מגרפים כלכליים והשיטה הניאו ליברלית של אסכולת שיקגו שבשום אופן לא מתאים לארץ ישראל ולעם היהודי.

בכל אופן אני מקווה שעכשיו ברור לכם מה טענתי כלפיו. אבי טוען דבר פשוט, בכדי שתהיה כלכלה יציבה וצומחת ובעיקר להיות המובילה (לא פחות ולא יותר, הגאוותן רוצה שהיהודים שהם המעט באומות יהיו המובילים, וכי למה ? ככה !! כי בא לי ?! לנו ליהודים יש בעיות אחרות מסוכנות הרבה יותר מבעיה של כלכלה ואגו מנופח והוא הבעיה הדמוגרפי כנ"ל) במדינות המפותחות ?! אסור שהילודה תעלה על 1.6 לאישה. והנה החילוני הקלסי מוליד ממוצע 2.9, כשלושה ילדים למשפחה. ולא דיי לנו הצרה הזו עוד יש לנו את החרדים והערבים שהם מעל ארבע אצל הערבים ומעל שישה אצל החרדים. אז מה הפתרון ?  אין פתרון ואבי יודע זאת, וזה מה שמכעיס אותו בטירוף. כי  אפי' נסרס את כל האומה ואת הערבים ?! הילדים כבר כאן !! ונצטרך גם לסרס את הילדים ולחכות לדור הבא (בעוד עשרים שלושים שנה) שהם יולידו אך ורק 1.6,  ולכן אין ברירה – אליבא החשיבה הבסיסית – פשוט להכניס אותם לתאי הגזים. אין פתרון אחר. כל הטיעונים הפופוליסטיים האחרים הוא שולל מכל וכל. ואז אבי בא ומשתתף בפרק הנ"ל של אבישי בן חיים החמוד ?? ומשתמש עם אותן טיעונים דמגוגיים שהוא בעצמו שולל בספרו ובקורס בכל תוקף ??? זאת לייצנות לשמה !!!

הרי רבונו של עולם הוא יודע שאין פתרון כרגע. כי הילדים כבר כאן. הקיצוץ בקצבאות כבר נעשתה מזמן (ונכון שהבדואים הורידו את הילודה אחרי הקיצוץ אבל לא החרדים ולא הערבים ולכן גם האקט הזה לא פעל), אז למה סתם להסיט על מגזרים שלמים וגם בעצם להסיט מול המשפחות החילוניות  ??? למה רבונו של עולם הרי הילדים כבר כאן במילא. אף אחד לא יכול לעזור עכשיו חוץ מלהכניס אותם לתאי הגזים. ולכן לפי התזה בסיסית של אבי שמחון כל הרדיפה של הציבור ושל לפיד וחבר מעריו כמו בנט והאנטישמים האחרים, היא לגמרי לריק כי פשוט הילדים כבר כאן. כל הגזירות נגד העניים לא עוזרת כלום ואין אף אזרח במדינה שנהנה מיזה כלכלית. אתם מבינים ? מכל הגזירות סובלים החילוניים בדיוק כמו החרדים אבל בתכלס זה לא מציל את הכלכלה בכלום. זה הטיעון שלי ואבי ועומר מואב יודעים את זה. בכל זאת הם באים להמשיך להסיט ?? למה ? למה לעזאזל רבונו של עולם ??

הייתי מקדיש לכם גם מאמר ארוך על עומר מואב, אבל ממש אין לי כבר כוח, אולי אני אעשה את זה פעם אחרת. אבל אני חייב לכם כמה משפטים על החשיבה השטחית הקלסית של הפופוליסטיים ושל אבי ועומר ואסכלת שיקגו

האמת היא שאפשר פשוט לעיין בדף שלי כאן בפייסבוק ובגוגל בשם  "מהפכה מחשבתית חברתית" יש לי הרבה דפים שדנים בדיוק בנושא הזה כמו למשל בדף "הפרדוקס של מילטון פרידמן" ועוד ועוד ראה שם.

אבל כאומר בקצרה בכמה משפטים אני הסביר לכם כמה דוגמטיים ושטחיים הם הפופוליסטיים ואנשי האוצר ובראשם ראש ממשלת ישראל נתניהו וכל אסכולת שיקגו יחד עמם. (הסברתי בהרחבה את הנושא בדף "הפרדוקס היהודי של מילטון פרידמן" וגם בדף "חוק יסוד הלאום היהודי של נתניהו"  "דת הקפיטליזם" ועוד )

ובכן מהי חברה ? מהי מדינה ? מה עושה היהודי בארץ ישראל ובשביל מה ? כקפיטל טהור היהודי חייב לחפש את המקום הכי זול ובלי סיכון ביטחוני נצחי עם השכנים ולכן מה רבונו של עולם עושה היהודי בארץ ישראל ?

ובכן נתחיל ב'מהי חברה\מדינה.

מסביר לנו בטוב טעם הניאו ליברל הנודע מילטון פרידמן – רבו של ראש ממשלת ישראל נתניהו ורבו של אנשי אסכולת שיקגו – בספרו "קפיטליזם וחירות"  ואני מצטט את דבריו.

"בעיני בן חורין, המדינה היא אוסף של בני אדם ולא ישות שמעל ומעבר להם, הוא רואה את השלטון כאמצעי, כמכשיר, ולא כמי שמעניק חסדים, כאדון או כאל שיש להעריצו ולשרתו בצורה עיוורת. אין הוא מכיר בשאיפה לאומית כלשהי, אלא באשר היא ההסכמה בין השאיפות שלהגשמתן פועלים האזרחים כל אחד לחוד. אין הוא מכיר במטרה לאומית כלשהי, אלא באשר היא ההסכמה לגבי המטרות שלמענן נאבקים האזרחים כל אחד לחוד" (קפיטליזם וחירות – מילטון פרידמן).

בטוב טעם – מילטון פרידמן – עושה צחוק מהנשיא קנדי שאמר "אל תשאל מה ארצך יכולה לעשות למענך – שאל מה אתה יכול לעשות למען ארצך" הוא שולל את זה מכל וכל ומכל הכיוונים.

פרימן (וכל ההוגים הניאו ליברלים) גם מסביר מהי הגרעין הבסיסי הראשוני של החברה = המשפחה. כלומר המשפחה היא העיקר ואחריו החברה\המדינה הם אך ורק אמצעי לו.

אחרי שהניאו ליברל שולל את זכות קיומו של המשטר\מדינה והופך אותו כאמצעי גרידה למשפחה האישית של כל אדם ואשתו. אז הניאו ליברל מקדש את הקניין ואת הכסף = את הקפיטליזם הקיצוני, כהתנהלות ראויה בין המשפחות האישיות של כל אדם ואשתו שמהם מורכבת החברה.

אם כך החשיבה הבסיסי של הניאו ליברל, שאך ורק בקניין וכסף יש לך את הטבע. ולכן הוא מראש לא מכיר בגבולות הארצות ובמדינות ובעמים. פשוט אין להם זכות קיום. יש אך ורק קניין וכסף ושוק חופשי.

אז מה עכשיו ? מה יש לנו לחפש בארץ ישראל ? ועוד אחרי שהקימו את הציונות ושלחנו את יקירינו להיהרג ולהרוג על הארץ ובעצם אנו כקפיטליסטים לא מכירים בכלל בכיבוש רק בקניין והשוק החופשי האבסולוטית. כלומר אחרי שכבשנו את הארץ והקרבנו עליה דם ועוד מקריבים עליהם דם, הקפיטל מראש חושב שאין בעיה שמישהו יקנה את משאבי הארץ כקניינו הפרטי למשל את הגז הטבעי ואת כל משאבי הארץ כמו ים המלח ותנובה על ידי הסינים. בקיצור אנחנו מקריבים דם ואנשים פרטים קונים אותם לעצמם ?

בעצם לעומק כל אדם ובמיוחד היהודי צריך להתקומם נגד הדוגמטיים האלה. ולומר להם, או ואו, כלומר או שהקניין והכסף והשוק החופשי הוא חוקה האלוהית שלנו. ולכן למה לשלוח את הילדים שלנו למות בעד ארצינו. או אתה לא מכיר בקניין פרטי והארץ שלנו באמת ואז אין קפיטליזם בארצינו ובאמת נילחם עליה.

אבל אתה לא יכול לאחוז בשני הקצבות ולחיות בסתירה ובשקר ועוד על חשבון הדם של הילדים שלנו שמתים בלי ילדים כי מגייסים אותם בעודם רווקים ורווקות למען המולך.

אתם מבינים מה הטיעון הבסיסי כאן ? שאנו מדברים על אי שוויון (מדינתינו היקר עומדת במדד אי השוויון במקום הלפני אחרון ברשימת המדינות המפותחות כנ"ל מספרו של אבי) הזוועתית בארצינו זה לא כי אנו לא מפרגנים את הטייקונים, מצדנו שיעשו הרבה כסף בחוץ לארץ אבל לא על חשבון הדם שלנו, על הארץ אנו מקרבים בחובת החוק את דם יקירנו שתהיה לנו ארץ משלנו ומשאבי הטבע משלנו, אנו לא מקריבים את דם ילדינו בשביל המשחק הקפיטליסטית והשוק החופשי, הרי את זה יש לנו בחוץ לארץ ביותר זול ובלי הקרבת הדם של כולנו ושל ילדינו שמתים בלי זרע. (כלומר מבחנתם האישית של הקורבנות הם אישית לא הרוויחו מהקרבת הדם האישי שלהם כי לא השאירו זרע. וגם משפחותיהם הקרובים אין להם את הארץ כי מכרנו אותו ואת כל משאביה לזרים פרטיים.)

אתם מבינים את האבסורד ? אתם מבינים את הדוגמטיות והשטחיות של האנשים האלה ? אתם מבינים אייך הם חיים בסתירה מפגרת שקיים רק בעיר חלם ?

לסיכום נושא זה:

ארץ ישראל היא אמצעי לגרעין הראשוני של החברה (= המשפחה האישית של כל אחד\ת) החברה\המדינה עצמה היא אמצעי למשפחה האישית של כל אחד\ת. זה החשיבה הבסיסית של הניאו ליברל ושל היהדות. ולכן היהודי דורש את ארץ ישראל כי הארץ היא ארץ ירושתו של אבותיו כלומר זה באמת קניינו ואסור לו למכור אותו לצמיתות. בכדי שתהיה לו את הטבע כי בלי הטבע אין חירות.

מה המצב המציאותית בארצינו ? שכל אדם נולד בלי הטבע מראש, אסור לו לאגור מים ומי גשם על פי החוק. וחייב להקריב את חייו למען החברה. ולבסוף אין לו אפי' מים ? כלומר הוא חייב לקחת משכנתא לכל החיים בשביל שתהיה לו חור בארץ שלו שהוא הקריב למענו את חייו שלוש שנים ?

הפכנו את החירות לשוויון הזדמנויות, ואת החופש לנטל חברתי. כלומר אין לנו חירות ואין לנו חופש יש לנו אך ורק נטל חברתי ובעיקר קיבלנו שוויון הזדמנויות אקראית להיות הטייקון הבא ? על זה הקרבנו את דם יקירינו ? שתהיה לנו שוויון הזדמנויות אקראית ? את זה יש לנו בלי טובות בכל ארץ קפיטליסטית אחרת.

בקיצור, חכמי חלם אנו או פשוט שוטי עולם אנו. אנחנו לא מפרגנים לטייקונים ? איזה מן שטויות זה ? כאמור שיעשו כמה כסף שהם רוצים בסין אבל לא כאן בארץ שהיא ארצינו ואין אפשרות לוגית למכור אותו לאף אחד הרי בשביל זה אנו כיהודים נלחמים עליה.

או כמובן פשוט לעזוב את הארץ ולהיות קפיטליסטים טהורים בחוץ לארץ. אין שום טעם לעבוד על הצעירים ולמכור להם ציונות שהם יקריבו את דם יקיריהם ובד בבד לאמץ את הקפיטליזם ושוק החופשי (לדעתי זאת רשעות לעבוד על הצעירים כאילו הארץ שלהם בזמן שבחשיבה הקפיטליסטית היא בכלל לא שלהם כי רק בקניין וכסף זוכים בקניינים)

יש עוד הרבה מה לדבר בעניין, (וכאמור אני ממליץ לכם לעיין בדף שלי כאן.) אבל זה מספיק לתגובה אחת. ואני מאוד מקווה שהפעם תעיינו טוב טוב מה הטיעון העיקרי כאן לעומק. ולמה אני כועס כל כך על אבי ועומר. כי הם יודעים יותר טוב מכולכם ששום גזירות נגד הציבור ונגד החרדים לא תציל את הכלכלה מנפילתה הוודאית. כי הילדים כבר כאן ואפי' כאמור לעיל אם נסרס את החרדים ואת הילדים ?! אז רק אחרי שלושים שנה נתחיל לראות תוצר לנפש ברמה מערבית גבוה. עד אז אין מה לעשות ולכן כל ההסטה נגד המגזרים האלה (החרדי והערבי וגם נגד החילוני הקלסי שמוליד מעל 1.6 ילדים) והגזירות הכלכליות, הן מיותרות לגמרי ולא תציל את הכלכלה. ולכן אני מסיים במילה אחת "אנטישמים" סליחה עוד מילה "שנאה עצמית מטורפת"

כותב בצער רב

Max maxmen

<span dir=rtl>תגובה אחת ל“גורלן האכזרי של נשים וילדיהן בעיר חלם ההיסטורי הנודע”</span>

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s