כשישים רווקים\ילדים כמגן אנושי על ההורים ועל החברה הדמיונית = לאומניות

"כשישים רווקים\ילדים כמגן אנושי על ההורים ועל החברה הדמיונית = לאומניות"

יותר נכון, לעומק, זה נראה שההורים מולידים ילדים כמגן אנושי לעצמם. אחרת אין הסבר אייך הם שולחים את ילדיהם הרווקים לצבא. ולפעמים מדובר על בן יחיד כך שגם ההורים נכחדים יחד עם בנם.

מאוד קל לנו להזדעזע מהחמס שהופך את הילדים שלהם למגן אנושי, בזמן שאנו נהוגים אותו דבר. אין הבדל בין הפנאטיות שלהם לפנאטיות שלנו. שנינו נוהגים בדוגמטיות ובחוסר דעת ותבונה, כך שאולי הגיע הזמן לשלול מאתנו את התואר האדם הנאור\החושב\האינטלקטואל\המוסרי\הערכי.

ההורים בוודאי יצדיקו את עצמם בטענה שהחברה הדמיונית כופה עליהם, כלומר יש גיוס חובה. ולכן אולי הגיע הזמן לקרוא לילד (הדגל הדמיוני) בשמו "פשיזם"

אין לנו הסבר יותר טובה מזו שהחברה הדמיונית בארצינו הקדושה היא חברה פשיסטית שמוכנה להקריב את צאצאיהם למולך.

מה שמצער במיוחד היא שאנו חברה קפיטליסטית, כך שהלכה למעשה אין לנו כהורים כלום מכל הדמים של זרענו שנשפכים כמים. כל הרווקים והרווקות שניצלו מהמלחמה (לא "מבצע" כפי שהקפיטל החזיר רוצה לטעון כאינטרס כלכלי. אתם מבינים את האבסורד ? שולחים רווקים עם נגמ"ש מדגם סוסיתא משנות השביעים להיהרג בלי הגנה וזאת רק מבצע ולא מלחמה ?!) חוזרים לכלום שאין להם, כלומר אין להם כלום על זה שהקריבו את חיים למען הדגל הדמיוני. אין להם זכות לאגור מים על פי החוק אפי' לנשום מותר להם רק כי מערכת המשפט נותן להם רשות (שאלו את השופט ברק הדגול), בקיצור כמו כל חברה קפיטליסטית שהכסף הוא אלוהיהם.

ואם הכסף הוא אלוהיהם אז מה בדיוק הם מחפשים בארץ יקרה שגם דורש את ילדיהם כקרבן תמידי על המזבח ? למה שלא יחפשו ארץ קפיטליסטית זולה יותר (דיור במאות אחוזים פחות וגם מחיה כמובן) בלי הקרבת דם צאצאיהם הרווקים והרווקות ?!

מצד אחד מטמטמים את מוחינו ללאומניות ומכונים אנו לשלוח את הילדים שלנו להגן על עצמינו והם – הילדים, נכרתים מעולמם ולפעמים גם הוריהם נכרתים מעולמם אם הוא בן יחיד להוריו, מצד שני אין לילדים זכות לקחת מים ומי מדבר על חור\גג לישון בו בלילות.

האמת שעסקנו כבר לעומק בתמונות הקודמות בפרדוקס ובסתירה החשיבתית של הלאומניות מול דת הקפיטלים. קפיטליזם ולאומניות לא יכולים לחיות יחד, יותר נכון הקפיטל שדורש לאומניות פשוט שקרן מנוול ורשע מרושע שאין כדוגמתו, כי אייך הוא כופה על אנשים ועוד רווקים ורווקות ילדים וילדות, להילחם על ארץ שאין לו זכות אפי' לאגור מים ? הרי הקפיטל שולל מראש את הטבע מהאדם שהוא יהיו פונקציה לצמיחה לחברה הדמיונית. מילא הצמיחה מחולקת לכל העבדים בשווה, אבל לא היא, היא מקדשת את הקניינים כך שרוב ההון האנושי בידי מיעוט והשאר פרייארים שנלחמים בחינם ממש ונכרתים מעומלם לריק.

בחברה קפיטליסטית לא יכול להיות גויס חובה ק"ו גיוס חובה לרווקים ורווקות.

אפי' במדינת רווחה סוציליסטית, אין שום זכות לחברה לקחת רווקים ורווקות למען החברה, הרי הרווק והרווקה נכרתים למען משהו שלא רלוונטי להם אם ימותו מה שאין כן מי שזכה כבר לילדים כלומר כבר הקים את משפחתו, מגן פשוט על משפחתו הוא, כלומר למען צאצאיו הוא. ולכן אייך אפשר להיות כל כך מטומטם לשלוח את הילד להגן על ההורים ??? אייך יכול החברה דמיונית להגן על עצמה עם ילדים שלא צריכים את החברה בכלל. הרי החברה מתחילה היא אמצעי  לפרט שיוכל להקים את משפחתו ולא שמשפחתו\ילדיו הם פונקציה לקיומו של החברה הדמיונית או פונקציה להגן על ההורים. האם ההורים מולידים ילדים בכדי שתהיה להם הגנה מאויבים ??

האדם הנאור\החושב\המוסרי\הערכי\האינטלקטואל, יודע שכל קיומו של החברה בה לדבר אחד ויחיד, לאפשר לו לזכות בקניינים בכדי להקים את קן המשפחתי שלו. בג'ונגל כלקט\צייד אין לו שרידות ולכן הפך להיות חקלאי והמציא את השפה ואת החינוך והסביבה הנכונה שישרוד אישית באובולוציה האישית והנצחית שלו. האדם שרוצה רק את השבעים שנה ולמות ?! האדם כזה לא צריך חברה ומספיק לו בהחלט את הג'ונגל שזה בשבילו ממש גן עדן, ששם לא צריך שפה ולא קניינים ולא מלחמות כי כל העולם שלו כמו לכל האורגנזימים.

כל העמל האנושי של האדם התבוני מתחיל מהנקודה הבסיסית הזו שהוא רוצה לנצח את המוות ולכן בינתיים הוא מנצח את המוות על ידי צאצאיו הוא כלומר הוא שורד לדורי דורות עד שנצליח לפתח את התבונה האנושית ונוכל לנצח את כל המחלות ובעיקר לנצח את המוות עצמו. זה משמעות חייו ועמלו. וכמובן עצם יצירת החיים כלומר כל זוג הורים הם כאלוהים שיוצרים חיים מדעת ומעצבים אותם להיות טובים וצדיקים וחכמים ותבוניים כך שאין לנו יצירה אומנותית יותר גדולה מזו. ויחד עם זה, המשמעות החיים של לפתח את התבונה האנושית במדעים ובעיקר במדעי הרפואה, ובמוסר וערכים.

בקיצור, אייך שנפוך בה ונהפוך בה, אנו מגיעים לבסיס החשיבתית הזה שהחברה היא אמצעי לשרידותו של הפרט, ואם כך איך מקריבים רווקים שלא זכו לשרידות אישית למען ההורים או החברה הדמיונית ??

לאור כל זה אני חושב שכל אדם נבון וערכי צריך להילחם נגד גיוס רווקים למען ההורים והחברה בצבא. זה אמור להטריף כל בר דעת אייך זה שלא נלחמים נגד הדבר המטורף הזה. כאמור אין הבדל בין החמס לבינינו בעניין זה.

לסיום:

אתה חונן לאדם דעת. מי ייתן שתיתן כבר לטיפשים דעת במהרה בימינו אמן ואמן…..

בברכה

Max maxmen

<span dir=rtl>4תגובות ל‘כשישים רווקים\ילדים כמגן אנושי על ההורים ועל החברה הדמיונית = לאומניות’</span>

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s