אתרים המתחזים לאתרים חרדיים

ובערת הרע מקרבך ?! והיה מחניך קדוש !!

אתרים המתחזים לאתרים חרדיים

אם לחרדים יש מלחמת חורמה נגד האינטרנט, אז המלחמת חורמה צריכה להיות נגד אתרים המתחזים כאתרים חרדיים. להוקיעה כל מי מהקהילה שעובד שם או משתף פעולה עמם. אם התורה זועקת: והיה מחניך קדוש על כיסוי צואה אפי בשדות המלחמה שאף אחד לא גר שם, ק"ו כיסוי צואה בתוך העיר ובישוב. האתרים האלה בזמן האחרון לקחו על עצמן ז'אנר חדש של לגלות צואה ברבים בתוך הבתים של כולנו. אם יהדות החרדית ידע בתבונה תמיד לכסות צואה כפי שהתורה דורשת כי רק כך מחניך קדוש. באים הפנאטים האלה עם אידיאלים פנאטיים שלקחו מעובדי האלילים המודרניים, ומגלים צואה ברבים בטיעון של ובערת הרע מקרבך. (אגב: העםארצים האלה לא יודעים אפי' מה משמעות המשפט של ובערת הרע מקרבך. הם גם לא יודעים כלפי מי זה נאמר ועוד תתברר לכם בהמשך שזה מדובר דווקא כלפיהם)

לחרדי קלסי לא צריך להסביר למה צריך להוקיע אותם בחומרה רבה, כי כל חרדי קלסי מספיק נבון להבין זאת, ובאמת המדיה החרדית והעיתונות החרדית תמיד ידעו זאת ופעלו בהתאם. אבל לצעירים ולעמי ארצות ולפנאטים האלה אני הסביר את חשיבותו של הנושא.

יש כמה סיבות קריטיות למה צריך להוקיע אותם בחומרה, (שאני אומר בחומרה הכוונה בחומרה בדיוק כמו בנושא הגיוס ונושא האינטרנט) 1, המודעות החינוכית לצואה ההיא, היא היא האסון האמיתי יותר מעשית הצרכים בעצמו. 2, לשון הרע פוגע בשלושתם = א' במספר ב' במקבל הסיפור ג' וכמובן על המסופר וסביבתו. (תזכרו את השלושה להמשך)

המודעות לעניין

מי שקצת מבין כמה קריטי הוא לחינוך ועיצוב הילד\הבחור\הילדה\הבחורה, נושא הידע והמודעות ?! יודע שזה שאלה של חיים ומוות. כלומר אם אתה רוצה לדעת כמה אחוז סיכוי יש שהילד שלך ח"ו יהיה רוצח אמיתי ופושע אמיתי ?! אתה צריך קודם כל לבדוק למה הוא מודע. אם הוא מודע לרצח כלומר זה קרוב לו, זה שכנו או חבר או רואה זאת בעיתונות כל הזמן ובמדיה, בסרטים ובספרות. אז יש לו הרבה סיכויים להגיע לשם. (ולא מרצון ובמחשבה תחילה (וזה מאוד חשוב להבין את זה) רק כנפילה כמו כעס רגעי וכדומה. וכמובן בהמשך נעשה לו כהיתר כי חברתית לא נותנים לו לקום ונסביר את זה בהמשך יותר בהרחבה)

זה משפיע אפי' על מבוגרים\מבוגרות, אפי' שנכון שכל אדם מבוגר נורמלי שמע ושומע כאלה סיפורים פה ושם, אבל זה רחוק ממנו, אבל אם אתה נותן לו סיפור קרוב ממש, כמו שכן חבר או קרוב משפחה או מוכר בקהילה ?! אז יש לו סיכוי גדול ליפול לאותו חטא.

כל מחנך מתחיל יודע כמה קל היא להפוך כיתה\קהילה מגן עדן לגהינם תוך זמן קצר מאוד. צריך רק מסית ומדיח אחד\ת והלך כל העמל של ההורים והמחנכים. (לדאבוננו המוסדות הנאציים מנצלים את התובנה הזאת בכדי לדרוך על ההורים ולמצוץ להם את דמם בתקופת ההרשמה למוסדות)

כלומר המודעות מקרר את האדם כלפי כל מוסר וערך. אם חשבנו שאדם נורמטיבי לא יעשה דברים לא נורמטיביים, אז תתברר לכם שאם הוא יהיה חשוף לדברים אז הוא ייפול בתחילה בלי כוונה תחילה ובהמשך החברה והמערכת תעשה אותו ככזה בגלל הלשון הרע שקיבלו עליו.

(אני כמחנך ויועץ, היתרתי להרבה להתחבר לאינטרנט מוגן לשליש ולרביע, כלומר בתחילה לא ראיתי בעיה לגלוש במיוחד באתרים חרדים, אבל טעיתי נורא. התברר לי שהאתרים האלה הם בכלל לא חרדים. כלומר בחור או בחורה שגולשים לאתר מערבי, אז זה רחוק מהם (אפי' שזה משפיע אבל בכל זאת), אבל אם אתה גולש לאתר חרדי ושם אתה מקבל את כל הזבל המערבי, אז זה כבר קרוב אליך, זה כבר השכן וחבר ומכר מהקהילה. יותר מיזה התברר לי שהאתרים האלה שהם שונאי חרדים יותר גרועים מכל אתר מערבי שקיים ברשת, לא רק שהם שונאים את מה שמייצגת החרדיות (כלומר שונאים את הדרך החרדית, ההשקפה והחשיבה החרדית, כלומר הם מערביים פנאטיים שמאמינים בדרך המערבית עם כל הזבל והצואה שלהם), הם שונאים חרדים כאדם כלומר הם אנטישמים פשיסטים אמיתיים.

אני אוסף חומר רב למחקר בנושא להוכיח זאת. האמת היא שהייתי תמים ולקח לי הרבה זמן להבין את זה מה שחברי בקהילה אמרו לי מראש. בכל אופן אספתי חומר רב שאני מעלה בקרוב על ספר. אבל מה שרציתי לומר היא שהיום אני מזהיר את כל חניכי לגלוש אך ורק באתרי מערביים נטו, כלומר אלה שנמצאים ברשת בהיתר (בשביל עבודה וכדומה) או סתם כי לא יכולים להיגמל מהרשת, אני ממליץ להם לגלוש אך ורק באתרים רגילים ובשום פנים ואופן לא לגלוש באתרים המתחזים לחרדים)

נחזור לנושא שלנו

ובכן לאור הנ"ל אנו יכולים להבין למה היהודי בכל הדורות לא ירד למדרגה המערבית הזו. לא ברצח לא בפשע ולא באונס ולא בפדופיליה. כי שהאדם לא מודע, הוא לא נופל כי הוא לא מודע. שהוא מודע הוא יכול ליפול כנ"ל לכל הנ"ל.

תשימו לב שאנו מדברים כלפי כל אינדיבידואל כלפי עצמו ובוראו, כלומר עד כאן חייב כל אדם לדעת את הדבר הפשוט הזה שאם הוא מודע ומקורב למישהו שעשה, אז יש סיכוי סביר שהוא פעם יכשל באותו חטא.

עכשיו בא החלק הקריטי ביותר. כלומר עד עכשיו אם מישה נפל, הוא יכול לקום, שבע ייפול צדיק וקם. ומה הרווח? שהוא ניצל והשאר ניצלים כי לא מודעים כלל לחטאו. ניתן דוגמא היסטורית.

שני מלכים חטאו, שאול ודוד. לכאורה אצל האספסוף העמי ארצות הפנאטיים האלה, אמור דוד המלך להפסיד את המלכות בעקבות החטא, ודווקא שאול שחטאו היה בסך הכל רחמנות על צאצאי אכזריים, אז הוא דווקא הפסיד את המלכות.

מהי ההבדל הקריטי בין דוד לבין שאול ? שאול חטא בחטא ציבורי כלומר לרחם על אכזריים זה חטא לציבור כולו. אבל דוד חטא בעוון אישי כלומר חטא בעוון מול חברו ובראו שכל הנושא צריך להתברר בינם לבין עצמם. אין לזה שום קשר לציבור. הנפילה האישית של דוד המלך לא קשור לאף אחד הרי זה חטא פרטי בינו לבין חברו והוא עוד חוזר בתשובה (בינו לבין עצמו כמובן ולא בפומבית כפי שכותבת סיון מאיר) ולכן זה לא מפריע להמשך תפקידו כמלך. כלומר לא רק שזה לא עניין ציבורי מבחינת ידע החטא, הוא אפי' יכול להמשיך להנהיג. מה שאין כן שאול לא יכול להנהיג כי הוא סכנה ציבורית כי הוא משאיר את האכזריים לחוגג בממלכה ומחוצה לה.

אז יש לנו כאן תובנה פשוטה, מנהיג שחטא בחטא פרטי, 1, הציבור לא אמור לדעת זאת א' משום לשון הרע גרידה. ב' שהציבור לא יקל ראש במנהיג. ג' טובת הציבור עצמו היא שהוא לא יקל ראש בחטא עצמו, הרי המנהיג קרוב ללב ולכן התנהלותו יכולה לקלקל את הציבור עצמו. ד' המנהיג עצמו לא יכול לקום בחזרה עם החברה הפך אותו ככזה כלומר הוא כבר לא יכול באמת לחזור למוטב. כלומר עצם הפרסום הורגת אותו לחלוטין. (מכאן נבין מה אומרים חז"לינו שאם ראית תלמיד חכם עבר עבירה בלילה, אסור לערר עליו כי בוודאי עשה תשובה) 2, הוא ממשיך להיות האדם הטוב והמנהיג הטוב שממשיך להנהיג את הציבור שלו.

כל זה מדובר על מנהיג ציבור. מכאן תבינו שאם מדובר על אדם פרטי, ק"ו שאין שום סיבה צודקת לפרסם את מעשיו הרי בשביל מה זה טוב ? הרי אמרנו לעיל שלשון הרע פוגע בשלושתם.
1, במספר: המספר נהפך כתליין כלומר הוא כבר רוצח שפל שלא היית רוצה לפגוש אותו ברחוב. כלומר הוא נהפך לאדם כמו אייכמן ושאר הנאצים התליינים בשואה.

2, במקבל הסיפור: הפרט כנ"ל הופך להיות מודע ועוד מודע קרוב לליבו, כי מדובר על שכן\חבר קהילה או קרוב משפחה. ואז יש סיכוי גדול שיפול בעצמו. (שאלו כל רוצח בכלא ותראו שאף אחד מהם לא רוצח קלסי, לכל אחד יש איזה הסבר למה נפל. אני נותן דוגמא של רוצח אבל זה אותו דבר כלפי כל חטא אחר)
ועוד משהו קריטי ביותר. כל השומעים את הסיפורים נהפכים לאנשי אספסוף, כלומר חברתית אנו נהפכים להיות אנשים זולים שמוכנים בצמא לשמוע כל בוקר סיפורי זבל מערביים. כלומר חברתית אנו נהפכים להיות חברה זולה שרמתה אפס. ואז האתר\התליין חייב להביא עוד ועוד סיפורים והאתר יורד מרמה בנוני ומטה לרמת זבל (אגב: במחקרי אני מראה את התהליך הזה כלפי האתרי החרדיים. זה פשוט פלא פלאים אייך האתרים היו דיי ברמה בנונית ומטה, ולא עבר הרבה זמן שהם נהפכו להיות שירותים ציבוריים)

3, על המסופר וסביבתו: כלומר החוטא שנפל, אמור לחזור בתשובה וחסל כל הבעיות שלו עצמו ובוודאי אין סיכון לסביבתו. אבל מה קורה, 1, שאותו הרגו כלומר אין לו סיכוי לקום. 2, הרגו את כל סביבתו הקרובה על לא עוון בכפם.

מה הטיעון הדמגוגי של האתרים המתחזים לאתרים חרדים ?! ובערת הרע מקרבך !! וואלה ? האם אתם מודעים על מה ועל מי נכתבה המשפט הזה ?

אז בואו נלמד ביחד. ובערת הרע מקרבך = עונש מוות. וזה כתוב בתורה רק על דברים מיוחדים.
1, נביא שקר
2, ע"ז
3, מי שלא שומע לדין תורה = הולך לערכאות
4, עדים זוממים
5, בן סורר ומורה (דווקא על ידי ההורים)
6, נערה מאורסה שזינתה
7, אשת איש שזינתה יחד עם הבועל
8, גונב נפשות ומכרו

אז דבר ראשון מדובר על עונש מוות. האם אתם מאמינים בעונש מוות ? מערביים פנאטים ? יותר מיזה, בוא אני הוכיח לכם שאם כבר מגיע עונש כזה, אז זה מגיע רק לאלה שעושים חטאים כאלה שמציין בתורה. אז בואו נעבור עליהם ונראה מי עובר עליהם ומי חייב באמת עונש מוות = ובערת הרע מקרבך שאתם פתאום מאמצים לליבכם מתוך בורות ופנאטיות משווע.

1, נביא שקר: נביא שקר זה אדם שמטיף לחשיבה לא על פי תורה. כלומר הרלוונטיות שלנו כאן היא, מי שמטיף לחשיבה מערבית מול החשיבה החרדית. והאתרים שלכם עושים בדיוק את זה. מה שמפחיד במיוחד היא שמילא הייתם יודעים את החשיבה החרדית לעומק, ומולם היית יודעים את החשיבה המערבית לעומק, ויודעים להיות מספיק ביקורתיים מול שתיהם, אבל לא היא, אתה בורים בשתיהם באופן מפחיד ביותר, אבל חסידים שוטים דווקא של אליל המערבי. כלומר אם נביא שקר יש לו משכל מינימלי רק הוא שקרן, לכם אי אפשר לתת אפי' תואר של נביא שקר אולי התואר נביא פנאט יותר מתאים לכם.

2, ע"ז: מהי ע"ז ? ע"ז פירושו ישות דמיונית שהאדם סוגד לה ומוכן להקריב את הרווקים והרווקות למען הישות הדמיונית. אם זה ישות לאומנית או ישות חברתית מדינית. שתיהם ע"ז של תורה. ומי סוגד למשטר בארצינו הקטנה ? אתם האתרים החרדים יותר מכל אתר ליברלי אחר, אתם פנאטים וחסידים שוטים של המערכת שאין כדוגמתו באף אתר ישראלי ברשת. מבחינת מקצועית אתם לא עיתונות ביקורתית בכלל מול המערכת, בוודאי לא מנסה אפי' לעמוד מול המערכת לטובת החרדים, רק להפך בכל המערכות של החרדים מול המערכת אתם בדרך כלל עם המערכת הדמיונית כחסידים שוטים. אז גם מבחינת מקצועית מערבית וגם מבחינת ההשקפה התורנית, אתם עובדי ע"ז שחייבים מיתה על פי המשפט שלכם = ובערת הרע מקרבך. שוב: בערת הרע מקרבך = עונש מוות אז הנה חתמתם לעצמך את הגזר דין.

3, מי שלא שומע לדין תורה = הולך לערכאות: נווו מי מטיף ומתחנן שנבוא להתלונן במשטר ?! במחקר שלי אני מביא עשרות דוגמאות כאלה ולא צריך מחקר, פשוט לא עובר יום שההטפה הזו לא נמצאת שם ככה שאפשר להתרשם לבד בלי מחקר. (ברור כאתר שפל ופנאט והאספסופית, לא טובת הקרבנות בראש מעיינכם, רק פשוט אם מתלוננים במערכת, אז יש לכם כתבות ברמה אפס לפרסם, הרי המערכת משתפת פעולה עמכם מעצם שהמערכת המערבית נותנת לפרסם פרטי פרטים של האנשים וסיפורים)

ברור לכל בר דעת שגולש באתרים האלה, כמה האתר רואה במשטר ובמערכת המערבית כריבון ראוי, כערכאות ראויים. מנגד הוא לא רואה שום ערך במערכת הקהילתיות. כלומר דין תורה שופטי התורה, חשיבת התורה וכו' וכו' הם לא רלוונטיים להם. הרי מבחינתם רק המשטר המערבי היא הראוי לטפל בנושאים האלה ולכן בואו בואו להתלונן – מתחננים הפנאטים האלה לכל קורא מזדמן. ולכן אין לך ובערת הרע מקרבך יותר גדול מיזה להעביר את האתרים האלה מהארץ\מהאינטרנט.

מיותר לומר שמי שמתלונן בערכאות על המעשה החמור ביותר ?! אין לו חלק בעולם הבא !! נקודה. והעמקנים מבינים למה. וכמובן מתוך ניסיוני אני מתחייב לכם ששום טוב לא תצא מיזה, לא לקורבן ולא לתוקף. זה כן מחריב משפחות שלימות. ומי הוא החמור שמוכן להחריב משפחות שלימות ?! רק פנאטים ואספסוף שרמתם השכלית והתבונית היא אפס. הרי לא צריך להיות צדיק ולחשוב על התוקף וסביבתו, זה פשוט פרקטי לא טוב לקרבן מה עוד שכל האפסים האלה יפלו באותן מעשים ומה אז ? לא ירצו שדין תורה יגן עליהם מול דין האומות שמביאים אותך ואת משפחתך לאבדון ?

4, עדים זוממים: מה זה עדים זוממים ? עדים זוממים הם אלה שרוצים משהו שלא קיים. כלומר עיתון ואתר שיש לו אג'נדה נגד כל מה שהחרדיות מייצגת, אז מה היא תעשה ? נכון מאוד כל מילה נוספת מיותרת. אז שוב מיהם העדים זוממים המודרניים ? ומה כתוב עליהם ? כן כן ובערת הרע מקרבך

5, בן סורר ומורה (דווקא על ידי ההורים): נכון שכל מילה נוספת מיותרת ?! הרי מיהם ? תלמידי חכמים בקהילה ? הם בדיוק אלה שהוריהם היו צריכים בגיל 12 להביא לבית דין. וחבל שלא עשו זאת.

6, נערה מאורסה שזינתה: נוו מה אתם אומרים ? מגיע לה עונש מוות ? וואלה ?! מי מהקוראים שחושב שאנשי האתר האפסים האלה מחפשים את הכתובת של הנערה בשביל גם לזכות לזיין אותה ?! לבסוף הוא הקורא בעצמו יחפש את הכתובת שלה. הצחקתם אותי עלאק,,,, ובערת הרע מקרבך.

7, אשת איש שזינתה יחד עם הבועל: נוו מה אתם אומרים מגיע להם עונש מוות ? או כנ"ל בסעיף הקודם אתם רוצים את הכתובת בכדי לחגוג ?! הצחקתם אותי, עלאק,,,, ובערת הרע מקרבך.

8, גונב נפשות ומכרו: וואלה ?! האם יש גונב נפשות יותר גרוע מהאתרים האלה ? כל ההתנהלות שלהם לעיל, היא לא גונב נפשות ?! אבל נעזוב את זה לרגע ונשאל על נושא הגיוס לצבא. מי מכם צריך מחקר לדעת מה האתרים חושבים ? האם צריך מחקר עמוק להוכיח שהם בהחלט בעד שרווקים ורווקות ינוצלו בכדי להגן על המשטר הדמיוני ? כלומר הם הכי חסידים שוטים של הריבון והמשטר, ורואים בצבא כקודש קודשים של המערכת, ולכן עושים הכל בכל מכל לגנוב נפשות מההורים ולמכור אותם למערכת. מה עוד הם באים – אלינו הקוראים – עם הטיעון של פרנסה כלומר גם בנושא כלכלה הם מערביים פנאטים ובעיקר עםארצים גמורים, כלומר לא יודעים כלום מהי החשיבה החרדית\היהודית בנושא בכללותו, ובנושא לימוד מקצועות במכללות במיוחד. כלומר הם בורים ועמי ארצות גם בנושא כלכלה בכלל, אין להם מושג ירוק ולא יודעים שהכלכלה המודרנית היא אנטי תזה לתורה. וכמובן לא מבינים שלימוד מקצועות הם שקר לבן בכדי לשעבד את האדם לטייקון. וכמובן לא מבינים מה עושה לימוד מקצוע לאדם ולמשפחתו. אבל כל זה לא מפריע להם לגנוב נפשות למען הטייקונים ולמען המשטר והצבא.

בקיצור האתרים האלה הם הגנבי נפשות הכי גרועים ומסוכנים שהיית לנו בכל ימי ההיסטוריה. והסיבות הם כדלהלן. הם מערביים בהשקפתם בנושאים קריטיים ביותר, 1, נושא גיוס רווקים ורווקות למולך. ואני לא חושב שהם מנסים להכחיש את זה. 2, נושא הכלכלי. לא שהשקיעו חשיבה עמוקה בנושא, הם פשוט חסידים שוטים של החברה המערבית. 3, בעקבות הנ"ל הם גונבי נפשות ברמת מיסיון ממש. כלומר כל האתר כולה מגוייסת לשתי הנושאים האלה.

בכדי להצליח בכך, באים הלשון הרע באתר. כלומר לתת לנו הקוראים את ההרגשה שרק תחת המשטר המערבי הפנאטי אנו מוגנים מכל הרע שכביכול נמצא בכל פינת רחוב בקהילה שלנו. ככה בדיוק הם חושבים לגנוב נפשות, וזה מה שהם עושים כל הזמן.

אם האתרים האלה היו מקצועיים וביקורתיים לפחות, אז גם הם היו משכילים וככה לא היו פנאטים ובוודאי לא גונבי נפשות ובוודאי לא היו יורדים לרמת זבל כפי שהיא היום. אבל מה קורה שהם לא מקצוענים ובעיקר פנאטים, אז מה שנשאר זה רק עיתון מלא פדופיליה עם כותרת משנה של ובערת הרע מקרבך

לסיכום:

רמת החברה והישיבה והמשפחה של כל אחד, תלוי אך ורק במודעות האישית של כל אחד\פרט בחבורה. כלומר מספיק אחד מנוול שלא עוצרים אותו וכל החבורה יהיה בדיוק כמותו. כלומר אפשר שהוא ישפיע על כולנו ואפשר ההפך שהרוב הנורמטיבי ישפיע עליו לחזור למוטב כלומר שהוא יהיה ברמה טובה. אז לעומק כל חבורה (קיבוץ של פרטים) הם דינמיים, כלומר אי אפשר לומר על חבורה ואפי' על פרט מהו ומיהו, כי הכל דינמית. אם אין למשפחה מנהיג שכזה שיודע להיות ער לכל פרט, אז לא יעבור הרבה זמן וכל משפחתו תרד ברמתו עד שאול. כמו במשפחה ככה זה בישיבה ובכולל ובקהילה ובוודאי בעיתון ואתר. אם אנו כחברה נהיה אספסוף מערבי שצמא לסיפורי אונס ופדופיליה ולשון הרע ורכילות. אז העיתון והאתר ישווק לנו את זה. ואז האתר מגיע לצעירים שהם כבר נולדים כאלה פנאטים כמו במערב הפרוע.

עכשיו תשימו לב למשהו קריטי מאוד. חברה\משפחה\ישיבה\קהילה היא כמו קו (חץ הזמן) שזה אומר שבכל נקודה בקו יש בהווה ילדים צעירים וזקנים, הזקן באותו נקודה הוא לא רואה בעיה של ניוול רגעי ולשון הרע רגעית וכדומה, הרי הוא ברמה גבוה. שזה אומר הוא סולח, אבל הוא וכולנו לא מרגישים שיש שם גם ילדים שאצלם זה המצפן שמכוון לו את החיים בהמשך. והנה לא עובר דור שרמת הדור יורדת פלאים. תדברו עם זקנים ותראו שהם בעצמם לא מבינים איפה כשלנו.

היינו סלחנים לכל העיתונות בארץ, ולאט ולאט ירד הרמה של העיתון, אם רוב הכתבות והמאמרים היו השכלה והשקפה וכו', הנה כל העיתון זה רכילות וספורט ובקושי יש איזה מאמר קצר מאוד של איזה משכיל שאפי' את זה אף אחד לא קורא.

העיתון הפנאט רודף אחרי רייטינג בל"ז, אז מיהם הרוב ? הילדים והצעירים. מה הם רוצים ? הפתעה: הם לא רוצים !! הם לומדים. מי שרוצה זה המבוגרים שלא מפחדים שזה ישפיע עליהם (ואמרנו שזה משפיע ועוד אייך ליפול בלא כוונה כנ"ל), אבל הם חושבים שלצעירים זה מעניין ולכן נותנים את זה בכיף והנה יש לנו דור שרמתו אפס. העיתון והציבור יורדים שאולה.

אם כלפי העיתונות הכללית זה לקח ששים שנה. לאתרים החרדיים זה לקח רק עשור. לאט לאט הורידו כל גדר סביר שהיה בעיתונות הקלסית החרדית. והנה היום אי אפשר לגלוש לאתרים האלה אפי' לשניה.

אני מכיר כמה חברה משם שהיו דיי מכובדים בתחילה, והיום הם ברמה אפס, נכון זה באיצטלה של ובערת הרע מקרבך, אבל בתכלס זה רמה אפס שאפי' האיש המכובד הנ"ל לא מרגיש בזה. הוא שמח לאיד כמו ילד בישיבה קטנה: הנה תפסנו עוד פדופיל חרדי, הנה תפסנו עוד קיצוני שמשך זנב של סוס והנה תפסנו חרדי שנגע לבחורה חרדית בטוסיק. וואלה, תגידו לי אתם מה הרמה האינטליגנטית שלכם אחרי סרטון כזה ?! (אגב ראיתי את הסרטון ולא בהכרח שזה היה כך, הרי מי שיש לו קצת רקע בצילום יודע שבהחלט האדם הזה מזיז אינטואיטיבית את היד באוויר כאילו היא מפריע לו את הנוף של המדפים אבל הזווית של הצילום עושה את ידו קרוב לטוסיק של הבחורה, הראיה היא שהבחורה לא מגיבה, הרי אם נגע בא היית מגיבה)

אז גודל לנו מול העניים דור צעיר פנאט ברמה אפס, דור של רכילות דור שבשביל הרכילות חייב סיפורים וזה מגיע בכמויות כנ"ל מעצם שמרוב להיות בזבל אנו נהפכים להיות זבל בעצמינו והנה יש לנו סיפורים עסיסיים לספר. זה לא שהיה סיפורים כאלה כל הזמן זה פשוט הופך את החברה לכזה. מי שעסק בחייו כעסקן ציבור יודע טוב טוב אייך דברים כאלה פועלים. זה הכל שאלה של רמת החברה\הקהילה\הישיבה\המשפחה. תיקחו שלחן שבת רגילה כדוגמה: שראש המשפחה יהיה סלחני לדבר לשון הרע קטן בשלחן לשבת אחת ?! ולא יעבור הרבה זמן שבכל השבת לא נספיק לומר איזה ווארט קטן על הפרשיה. כלומר רמת השיח בשלחן יהיה אותו רמה כמו באתרים האלה, ופתאום כצעירים לא תכירו את ההורים שלכם ואת הסבים שלכם והדודים שלכם, תסתכלו עליהם כזקנים נואפים ובצדק, אבל אל דאגה תמשיכו להיות בחברתם ?! גם תהיו ותגדלו ככאלה !! תצילו את עצמכם צעירים יקרים ותדבקו לאיזה קהילה טובה לטובתכם ולטובת צאצאיכם לדורי דורות.

כל זה אני אומר כלפי הציבור בכללותו בלי קשר לחרדים. אבל שזה מגיע לחרדים, כאן זה אמור להטריף כל אדם. כי יש פינה שקטה ששם הנוער לא חשוף לכל הרוע הרחובי ככה שזה דיי שומר עליהם כנ"ל כי הם פשוט לא מודעים. ואם יש אחד\ת שנופל אז מיד יש מישהו שיקים אותו\ה לתחיה ואף אחד לא נפגע לא הוא ולא הקרבן ולא הסביבה וכמובן רמת התרבות ורמת החברה היא רמה גובה.

הפינה הזאת היית יכולה להיות מגדל אור שקטה בשביל החברה כולה. אבל מה קורה במציאות ? באים האתרים האלה שמכניסים מושגים רחוביים לבית בתחפושת חרדית. שאתה גולש באתר חרדי, אתה מרגיש באתר מערבי לכל דבר + אנטישמיות לכל חרדי כאדם. האמת היא שזה ממש מזל, כי האנטישמיות שלהם מבריחה כל אדם נורמלי מהאתרים האלה. אולי האנטישמיות תציל את החרדי הצעיר מלגלוש לאתרים שלהם.

אני חייב כמה מילים להסביר למה הם דיי גלויים באנטישמיות שלהם. הם כגונבי נפשות, יודעים שבכל רגע ומקום יש צעיר כועס שרוצה להרוג מטפורית את כולם. והנה בא בשבילו האתר שנותן לו עוד סיבות לכעוס, וככה הוא כביכול מצליח לגנוב אותו למען המשטר והריבון. מה שהילד הכעוס לא מבין שבאותו יום הוא נהפך להיות עבד של המערכת. כלומר האתר הזה גנב אותו מהוריו וממשפחתו ומקהילתו ומכל מכיריו ומכר אותו למשטר ולקפיטל החזיר.

אז האתר בכדי לרדת לרמתו של הצעיר, היא לא מרגישה שהאתר בכללותו יורדת פלאים ברמתה עד שאי אפשר לגלוש שם לרגע. וזה כנ"ל עונשו של כל האנטישמיים האלה. אז אנא בבקשה תמשיכו להביא כל שעה פדופיליה ותמונות של חרדים שנוגעים בטוסיק של בחורות בסופר ותמונות של מושכי זנבות של סוסים ועוד ועוד. ונראה לאן תגיעו. רגע אפשר לרדת יותר מיזה ?

לסיום:

כחרדי קלסי אי אפשר לעלות על הדמיון הכי פרוע שלנו שאפשרי שמישהו חרדי יכתוב שם של אדם ושם משפחתו ברבים. ולא משנה על מה. אולי אדם שנפטר והספד וכדומה. אבל לשון הרע על אדם שברור לכל טיפש שהנה הוא הורג אותו לכל החיים, אותו ואת אשתו ואת אחיו ואת הוריו וכמובן את הורי אשתו ואת כל משפחת אשתו. מי כבר מדבר על צאצאיו של האדם לדורי דורות. מי יכול לעשות זאת ? אייך לא רועד ידיו, אייך מוחו לא התפוצץ באותו רגע שהבין מה הוא עשה. מה גם לרייטינג הוא גם שם תמונה ככה שמי שלא מכיר את השם, הנה מהיום הוא יכיר את הפרצוף.

מה הפנאט הטיפש הזה חושב לעצמו ? על בערת הרע מקרבך ?! נוו באמת אתם כל כך לא משכנעים. ממתי לשון הרע הוא פונקציה של בערת הרע מקרבך ? ממתי הריגת אדם ואת כל סביבתו היא פונקציה של בערת הרע מקרבך ? ליהדות יש דרך אחת ויחידה אייך לבער את הרע מקרבך וזה התורה וספרי מוסר, ועושים את זה בבית ובבית כנסת ובתי המדרשות ובת"תים. כלומר לומדים מוסר ביחד ולחוד במשך כל החיים. מה עוד, אם כבר מדברים על להטיף מוסר לזולת ? יש לזה דרך סלולה ביהדות, כלומר מי עושה את זה ואייך עושים את זה, אדם חייב להיות יראי שמים ותלמיד חכם וכמובן שימוש תלמידי חכמים במשך ארבעים שנה לפחות, וגם הם לא עושים את זה באופן ציבורי רק אישי. ולעולם הזולת הוא לא פונקציה לחנך אחרים. תפנימו את זה שוטי עולם שכמותכם. כל הכישלון המערבי בא בגלל הטמטום הזה שהם חושבים שכמה שנראה לציבור את האיש הרע המכוער אז הם יתחנכו לא להיות כאלה. וזאת שטות שאין כדוגמתו. ההפך הוא הנכון כנ"ל, כמה שנראה אנשים רעים, אנו נרגיש בסדר ולכן נאמין בעצמינו וניפול כמו זבובים. כן כן המוסריים והערכיים ביותר יפלו כמו זבובים. ולא צריך להוכיח זאת במציאות. ביהדות כל אדם אסור לו להאמין בעצמו עד יום מותו ולכן הוא חייב ללמוד תמיד מוסר וערכים. אז לעומק אין כאן ובערת הרע רק להפך אתם מביאים רע לציבור ולצעירים וגם לעצמכם אפי' שאתם מאמינים לעצמכם כמו פנאטים.

אז אייך עשיתם את זה ? אייך כתבתם את שמו המלא של ההוא וההוא (וגם פרסמתם את תמונתו ברבים) שיש בסביבתו אלפי אנשים נשים וטף שלא יכולים לצאת לרחוב. אייך רשעים ארורים שכמותכם יכולתם לעשות דבר שכזה ? היטלר קטן עליכם, כי לפחות הוא המית את כולם במידית, אתם ממיתים אותם לאט למשך שמונים שנות חיי האדם. אני אדם חולה במחלה סופנית ואני בוכה על כל אדם שמצטרף למועדון שלנו, אבל החיוך היחיד שהאלוהים יכול לתת לי עכשיו היא לראות אותכם מצטרפים למועדון שלי. מי ייתן שכל המחלות הסופניות לא ימושו מכם ומכל זרעכם עד הכחדתכם הסופית אמן ואמן. נכון שאני אישית לא מאמין בקללות, אבל אני מאוד מאמין במידה כנגד מידה, כלומר מי שהעמיק היי פעם במחשבת ישראל יודע אייך האלוהים יצר את העולם שלו ויודע אייך המידה נגד מידה פועלת ביקום. אין כאן שום מיסטיקה יש כאן רציונליות גרידה ואני אומר לכם שלא תגמרו טוב לא אתם ולא צאצאיכם. תשמעו מה אמרתי לכם וחכו ותראו (החפץ חיים חיכה חמישים שנה וראה לבסוף את המידה כנגד מידה. לכם זה יקח הרבה פחות מיזה).

כותב בצער רב

Max maxmen

<span dir=rtl>2תגובות ל‘אתרים המתחזים לאתרים חרדיים’</span>

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s