הדרך האולטימטיבית והיעילה ביותר לשנות את השיטה המוניטרית

הדרך האולטימטיבית והיעילה ביותר לשנות את השיטה המוניטרית (= זיוף הכסף על ידי הבנקים) ?!

מערכת המשפט ובתי הדין !!! (= שינוי המוסר והערכים הדוגמטיים)

אחת הקשיים של פעיל חברתי הנחמד ושל לוחמי הצדק החברתי הנחמדים היא, להילחם נגד מפלצות כמו הבנקים,  מה עוד שאפי' הפוליטיקאים מפחדים מהם ככה שכל מי שמנסה לעשות משהו בעניין, מיד הם נשאלים: האם אתם לא נאיביים ??!!  מה, אתם יכולים לשנות את השיטה ? מה, ללכת נגד המפלצת עצמו ?? אני חושב שכל פעיל חברתי נפגש כבר עם השאלה הדמגוגי הזה. תראו למשל בראיון עם מחבר הספר החדש "יוצרים כלכלה חדשה" בעז הירש היקר. כאן https://www.youtube.com/watch?v=4GUzJo6VFhc בדקה 1:32 המראיין: יש פה דוק של נאיביות, לא ?!

ובכן, על מה סומכים הבנקים והשיטה ?? הם סומכים על הדוגמטיות של ההמונים שחושבים שכל דיני ממון הטבעיים חלים בשיטה השקרית הזו. למשל אדם פשוט ונאור ברחוב, חושב שאם לקח הלוואה מהבנק, הוא חייב להחזיר לבנק את הכסף + ריבית. הוא לא חושב ככה בגלל השוטר והשופט והוצאה לפועל = הגננת, הוא חושב שזאת הצדק ודיני ממון הטבעיים שלנו. ולכן אדם פשוט ונאור מחזיר את חובותיו אפי' בלי גננת = מערכת האכיפה.

אבל אם ההוגים והשופטים והרבנים ואנשי הדת בכל העולם האנושי הנאורה, יחכימו את ההמונים שכסף מזויף לא צריך להחזיר ?! כל השיטה\הבלון תתפורר תוך רגעים ספורים !!

היה שופט אמיץ (בארה"ב) שבאמת זיכה אדם מהבנק על המשכנתא שלקח בגלל זיוף הכסף של הבנק = רזרבה חלקית. ואם כל השופטים ובתי הדין פשוט יסבירו להמונים שכסף מזויף (בשיטה הנוכחי) לא צריך להחזיר, אז פשוט העוול הנורא תעלם מאליו. ולכן לדעתי הכתובת הם ההוגים והשופטים והדיינים ואנשי הדת בכל הדתות.

בהצלחה לכל הפעילים החברתיים הנחמדים.

בברכה

Max maxmen

<span dir=rtl>תגובה אחת ל“הדרך האולטימטיבית והיעילה ביותר לשנות את השיטה המוניטרית”</span>

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s