ה V החרדי

ה V החרדי

המאמר הזה יהיה בעזרת השם כמורה נבוכים לכל אדם נאור\משכיל. במיוחד ברצוני להקדיש את המאמר למי שנקרא חרד"ק בל"ז, כי מאוד כואב לי עליהם. כואב מאוד לראות אייך הם מסכנים צריכים לגייס את משטרת המחשבות, המשטרה של אותו משטר פשיסטי של ליברמן\בנט\שקד + האתרים המתחזים לאתרי חרדים = כיכר ובחדרי.

לפני שנתחיל, ברצוני לומר, שהחרדים\היהודים יכולים לשים עודV גדול בהיסטוריה היהודית. משטרת המחשבות היא מיסמני הגסיסה של המערכה הפשיסטית נגד היהודים. בצאת חג האורים\חנוכה תשע"ז, אפשר להרגיש שהנה היהדות יכולה לשים עוד V היסטורי על אויבינו האכזרים והפנאטים. ועוד V גדול שבזה אפי' אני לא יכולתי לחזות מראש, זה הניצחון החרדי במערכה שלהם על האינטרנט. אפשר ב"ה להודות לקב"ה על שתי ניצחונות גדולים היסטוריים.

(נכון השפה נשמעת מוגזמת ?! מן כזו שפה של קיצוני מאה שערים, שפת היהודי הגלותי ?! אבל כאן בדיוק קבור הכלב. דווקא בגלל שלא מבינים לעומק את היהדות ואת חשיבת היהודי העכשווי, אנו נוטים לזלזל בשפה ולחשוב שזה סתם שפה מטפורית מוגזמת ואפי' דמגוגית. אבל לא היא. מי שקצת חיי את עולם החרדי וקצת השכיל להבין לעומק את החשיבה היהודית העמוקה, לא מופתע כלל וכלל, לא מהשפה ולא מכישלון המשטר היווני הארץ ישראלי המודרנית מול היהודי הנצחי)

היו שחשבו שהנה מגיע אביב הישראלי בעקבות האינטרנט, והנה כבר הכריזו על התרסקות היהדות. אבל החרדי ניצח לא רק את האינטרנט, היא נצחה אפי' את המחשב: הלמ"ס: רק ל 14% בבני ברק יש מחשב בבית (אנו לא מדברים על מוסדות ועל אלה שעובדים במקצועות המחשב ובאינטרנט. חייבים להבין שפרגמטיות ופרקטיות תמיד לא הזיקו ליהדות. יאמרו שהסקר של הלמ"ס היא שקר כי החרדי מסתיר את המחשב ואת האינטרנט ולכן גם לא ידווח על כך בסקרים ?! ובכן מה שלא מבינים שהיא היא הנותנת, כל דבר שהחרדי מסתיר, זה אומר שהוא מקבל עקרונית שזה טרף ולכן חינוכית לצאצאיו ולזולתו הוא נגד האינטרנט והמחשב, ולכן ממש לא רלוונטי האם יש לו מחשב והאם הוא גולש לאינטרנט. השאלה שצריך לשאול היא למה אחרי שיש לו מחשב וגולש לאינטרנט, הוא עוד ממשיך להסתיר את זה ולראות בזה ככלי טרף. לכאורה שטחית אנו חושבים שאם רק החרדי יגלה את העולם הנאור, הוא פשוט יגלה את האור, והנה אנו רואים שזה בדיוק ההפך, כמה שיותר חרדים מגלים את המחשב והאינטרנט, ככה יש יותר מתנגדים ויותר מחביאים עד כדי כך שרק 14% מוכנים להודות שיש להם מחשב בבית)

בעקבות האינטרנט והרשת, האקדמאים ופוליטיקאים חשבו בטעות שהנה המשטר יכול כבר בגלוי להיות כיוונים ההיסטוריים ולנסות להשמיד ולאבד את היהודים ברוחם ובנשמתם. לפיד הפשיסט וככה ליברמן\בנט\שקד הפשיסטים חשבו בטעות שיש יהודי חדש, יהודי מכיכר השבת יהודי מבחדרי חרדים וכו' וכו', אבל לא חלמו לרגע שבשנות האלפיים אפשרי עיתונות מתחזה. הם לא הבינו שכיכר השבת כולל בחרדי חרדים הם אתרים מתחזים. לפיד המסכן אפי' הצליח לגייס איזה חרדי עם כלב למפלגתו ככה שלא פלא שחשב שהנה יש חרדי חדש. מכאן שחשב שמדובר רק בכמה קיצונים שעליהם אפשר לצאת במלחמה פשיסטית פנאטית, ועוד ביחד עם האתרים המתחזים לחרדים, זה אמור להצליח.

כאמור ביום שאתרי החרדים המתחזים התחילו לדווח על משטרת המחשבות הפשיסטית שמסתובבות ברחובות של היהודים ועוצרים כל מי שחושב כיהודי קלסי. באותו יום אפשר לשים V גדול על המערכה השנייה שהיא המערכה על גיוס השמד.

בתוך כל זה נמצאים החיילים המסכנים, אלה שמסיבות משונות נכנעו והתגייסו ועוד בתומם בעקבות האתרים המתחזים חשבו שזה בסדר לטייל ברחוב יהודי עם בגדי צבא. הם לא הבינו שהם חיים בבועה אינטרנטי כאילו יש יהודי חדש. בועה שאתרי החרדים המתחזים יצרו בשבילו.

המסכן הזה נפל קרבן בגלל האתרים המתחזים האלה, והנה האתרים האלה מנסים עכשיו להציל אותו, ואייך בדיוק יצילו אותו ? בזה שיגייסו את ליברמן ואת משטרת הפשיסטים ?! המסכן לא יודע לאיזה בור תחתית הוא מכניס את עצמו, גיוס היוונים בעדו נגד אחיו החרדים בתוך עיר חרדית, מוציא אותו מקהל ישראל והופך אותו למתייוון קלסי. אם עד היום עשה מה שעשה בטעות ובתמימות (כי לא הבין לאיזה בועה האתרים המתחזים הכניסו אותו), מהיום הוא האויב של היהודים, ביום שהכניס את משטרת הפשיסטים לתמונה, באותו יום חרב עליו עולמו ונהפך להיות כאחד המתייוונים ההיסטוריים שבא להילחם נגד אחיו היהודים.

ולכן אני מקדיש את המאמר לחייל המסכן שנקרא חרד"ק בל"ז. מאמר שתהיה כמורה נבוכים שתסביר לעומק מהי החשיבה היהודית בכל ימי ההיסטוריה. ככה לפחות יבינו על מה החרדי נלחם ולמה לעולם אי אפשר לנצח את היהודי\החרדי בנושא.

נתחיל עם שפת המקורות לרגע (ואחר כך כרגיל נדבר עברית פשוטה עם רציונליות פשוטה), שייתן לנו טעימה מהחשיבה היהודית העמוקה: "בפרשת יהודה אין אות זי"ן, כי מלכות ישראל אין עיקר נצחונם בכלי זיין ובמנהג הטבע, כי אם לפי הזכות בכח העליון" (רבינו בחיי)

בכדי להבין את השפה, נלמד לרגע את הפרשיה.

יעקב לפני מותו מברך את בניו. כל המפרשים שוברים את הראש בכדי להבין משהו, ולא בהצלחה גדולה. בכל אופן בגלל שאין קבלה ברורה יש אלפי דעות חלוקות אחת מהשני, ממש כרחוק מזרח ומערב. אבל על פניו אמרו הרבה מפרשים שאפשר לראות בברכת יעקב ליהודה שהוא יהיה המלך, הוא וזרעו עד עולם. הרבה מחז"ל ואחריהם עד ימינו אנו לא אהבו זאת, מה פירוש מלך ? האם יש בכלל מלך ומלכות ביהדות ? הרי התורה והנביאים ראו במלכות ע"ז. ולכן הרבה מחז"ל אומרים שמדובר על סנהדרין ועל ראשי הגולה. אחרים מקוריים יותר אמרו שמדובר על שבט יהודה שהוא היחידי שישרוד כלומר שבני ישראל יקראו על שם שבט יהודה = יהודים. בכל אופן אפי' על פי אלה שראו בברכת יעקב ליהודה כמלכות, אפי' שלא סבלו את המחשבה הזאת, בכל אופן ניסו לטוען שמדובר על מלכות מרצון בלי כלי זיין = חרב = בלי כפיה. כלומר המלך הוא אמצעי גרידה שמנהל כפקיד את המערכת החברתית. מכאן רבינו בחיי הרגיש צורך לדרוש את הדרשה הנ"ל "בפרשת יהודה אין אות זי"ן, כי מלכות ישראל אין עיקר נצחונם בכלי זיין ובמנהג הטבע, כי אם לפי הזכות בכח העליון"

אני מקווה שעד כאן ברור. רבינו בחיי טוען על פי החשיבה החז"לית ועל פי החשיבה של הנביאים, שהיהודי לעולם לא אוחז בחרב. כלומר בני ישראל נמשלו לכבשה שכמו שכבשה נכנעת לטורף ככה בני ישראל נכנעים לטורפים העיקר לא להפוך להיות כמוהם (כרוצחים וטורפים) ולהחזיק בחרב. כלומר עדיף להיטרף ממש העיקר לא להחזיק בחרב = להיות רוצח וטורף.

עכשיו נעבור לעברית

האם אבותינו וחכמינו ונביאינו באמת היו מטומטמים ?! מה הם חשבו לעצמם ? האם הם היו רציונליים ? מה שמטריף שעד ימינו אנו יש עוד את החרדים\היהודים האלה שחושבים בדיוק כך. החשיבה הזו לכאורה היא הזויה לגמרי שרק בימי קוקוס אפשר היה אולי לחיות בכזה בועה ולחשוב שהנה יבוא היום שנוכל לקיים מלכות בלי חרב, או שנוכל לחיות בלי מלכות בכלל. האם באמת כאלה פנאטים היו רבותינו וחכמינו ונביאינו ?!

את ההרגשה הזו מרגיש כל עםארץ קלסי, במיוחד אלה שנקראים חרדקים בל"ז. בוודאי אלה מהאתרים המתחזים לאתרים חרדיים, הם בוודאי מתוך ברות לשמה ופנאטיות משווע רואים ביהדות חשיבה פנאטית שהגיע הזמן להשמיד אותה.

אבל במאמר הזה אני רוצה לזרום עמכם לכמה רגעים, ונגיד שאי אפשר חברה בלי חרב. השאלה הקריטית כאן היא האם צריך בכלל חברה ? מה אתם אומרים האם צריך חברה ? והיה אם נחליט שצריך חברה האם בשביל היהדות צריך חברה ? כלומר בשביל מה בדיוק צריך חברה ? אם בשביל היהדות ?! אז למה לא היית לנו חברה כזו אלפי שנים ? ואם ליהדות לא צריך חברה, אז בשביל מה כן צריך חברה ? לכאורה חברה צריכים בשביל התנהלות היומית הגשמית, שזה אומר כל מדינה בעולם מספיק טוב כחברה, כלומר לא צריך חברה יהודית דווקא.

אבותינו וחכמינו פרקטית זה אלפי שנים הבינו את הדבר הפשוט הזה, שכל זמן שארץ ישראל דורשת אחיזה בחרב, אז עדיף לנו להיות חלק בחברה שלא נצטרך לאחוז בחרב. ולכן יצאנו לגלות מרצון (אני מדגיש "ברצון" כי אחרי חרבן בית שני לא יצאנו לגלות, נשארנו בארץ ישראל כעוד אלף שנה לפחות, הספקנו לחבר את המשנה ואת התלמוד ואת הניקוד בזמן הגאונים. למעשה עד הרס"ג (לפני כאלף שנה) סמכות הפסק לכל הגולה היית בידי חכמי ארץ ישראל), כלומר תמיד היהודי נדד ממדינה למדינה מחברה לחברה ששם הוא יכול לחיות על פי רוחו והשקפתו וכמובן בלי אחיזה בחרב.

נמשיך לזרום עמכם

כיהודים סבלנו בגולה – בוודאי תאמרו, ולכן מוצדק שהיהודי יתכנס כחברה בארצו. אוקיי בואו יחד היהודים להתכנס כחברה בארצו. הרי אין לך דבר יפה מיזה. אבל אופססס,,, צריך חרב !! – יזעק היהודי הקלסי. ועל כך הוא לא יכול להסכים הרי בכל חברה אחרת הוא לא צריך חרב.

מכאן ההתנגדות העקרונית של היהודי החרדי למדינה יהודית. והאמת היא שהנהגת המדינה בקום המדינה הבינו את זה טוב טוב. הם לא נתנו לחרדים פטור מהצבא מטוב ליבם. מה ? הם היו פחות ציוניים מכל הפשיסטים החדשים כמו ליברמן ובנט ושקד ולפיד ופחות פשיסטים מהאתרים המתחזים לחרדים ? הם היו סופר ציוניים אבל הבינו את פשטות הדברים שהיהודי החרדי לעולם לא יאחזו בחרב.

מה שהפנאטים האלה לא מבינים, שזה מאות שנים כל האינטלקטואלים באומות אוחזים באותו חשיבה של היהודי הקדום, שאין שום צידוק תבוני לאחוז בחרב. פשיזם ולאומניות פנאטית כבר מזמן לא רציונלית ובוודאי לא מוסרית. מה הטעם לאחוז בחרב לנצח בזמן שאת כל הטוב אתה יכול להשיג בכל מדינה מתורבתת אחרת ?

אני ברצינות רוצה לזרום עמכם, ולהבין מה הטעם ? בוודאי תאמרו: האנטישמיות היא מספיק סיבה מוצדקת. אבל זאת זריית חול בעיניים, כי עדיף לי כיהודי אנטישמיות של גויים מאנטישמיות של יהודים. תאמרו בוודאי שזה רק התקשורת, אבל לא היא כי בסקר הענק של מכון "פיו" (PEW) הנודע התברר דבר מבהיל ביותר, שהורים חילוניים מעדיפים שצאצאיהם יתחתנו עם גויים העיקר לא להתחתן עם חרדי\ת.

המשטר בארץ (כל הרשויות. כלומר כלפי החרדי\היהודי הפרדת הרשויות ממש לא עוזרת) היא משטר הכי אנטישמי שידענו בהיסטוריה וזה מחלחל אצל ההמונים הצדיקים כנ"ל הסקר של "פיו". היא לא רק אנטישמית – שעם זה עוד אפשר לחיות כמו בגולה, היא עוד בחשיבה שאפשר לחנך את היהודי מחדש, כלומר כל בני אנוש כבר מזמן וויתרו על הדבר ההזוי הזה, אבל המשטר בארץ לא מוותר. הוא עושה הכל בכל מכל כל לגזול מהמשפחה החרדית את צאצאיה למזבח הלאומניות והפשיזם כמובן בשיתוף האתרים המתחזים האלה = כיכר השבת ובחדרי. החברה היהודית שאתם כל כך חפצים בו, היא חברה שכל פוליטיקאי בריון יודע שעל גבי שנאת היהודי הוא יכול לזכות ב19 מנדטים (היום ראיתי סקרים שנותנים לו 27 מנדטים). תראו לי מדינה אחת בעולם שיש כל כך הרבה רדיפה כלפי היהודי כמו במדינת ישראל ? ושוב לא מדובר על תקשורת ופוליטיקאים, מדובר על כל הרשויות עד כדי כך שזה חלחל אצל ההמונים התמימים כנ"ל הסקר המבהיל ממכון "פיו" שקובעת שאיש היהודי ההמוני מעדיף שבתו ובנו יתחתנו עם גויים העיקר לא עם יהודי\חרדי.

אני מקווה שהבנתם שהטיעון האנטישמי, היא טיעון שקרי ביותר. עדיף לנו כיהודים לסבול את האנטישמיות הפנאטית של הגויים הפנאטיים, מלסבול מאנטישמיות של כל המערכת (כל הרשויות במדינה), מה עוד כנ"ל שמדובר באנטישמיות יהודית שזה הכי מטריף כלומר אנו סובלים מאחינו היהודים יותר משסבלנו בכל ימי ההיסטוריה מהגויים. ולכן היהודי הוכיח שהוא לא יכול להתכנס כחברה בשום פנים ואופן. נסינו את זה בכל ימי ההיסטוריה וזה כשל. (יש סיבות עמוקות מאוד למה זה כושל כל פעם מחדש, אבל לא נעמיק בזה כרגע)

אני מקווה שגם הטיעון שאת היהדות אפשר לקיים במדינת ישראל יותר טוב מכל מדינה אחרת. היא טיעון ריקה מתוכן. הרי אילו עם האנטישמיות היינו מסתדרים ?! עם גזלת צאצאינו למזבח הלאומניות והפשיזם אי אפשר לחיות !! היינו סלחנים מדי בתקופת ההשכלה והפסדנו 80% מצאצאינו לטובת ההשכלה. היינו סלחנים מדי בקום המדינה והפסדנו כמעט מאה אחוז לטובת הלאומניות המתחדשת. אנחנו עוד היום דיי סלחנים עד כדי כך שהחיילים המסכנים האלה לא מבינים על מה כל הרעש הגדול. אנו לא ברורים כלפי חוץ וכלפי פנים, כי אנו סלחנים מדי כי אנו חייבים לשרוד, כי צריך להיות פרגמטי וכו' וכו', אבל אנו לא מרגישים את מה שהולך לבוא באמת.

לפני שנעבור לתחזית השחורה ועל פתרונה אני עוד רוצה לזרום עם המסכנים האלה ועמכם הסליחה.

ובכן שללנו את הטיעון שעדיף לנו חברה יהודית דווקא. מה שנשאר היא הפרגמטיות, כלומר אנו כאן בארץ ואנו צריכים לשרוד. אוקיי, נוותר לראות במדינה כמדינה\חברה יהודית, אפי' נסכים להפריד דת ומדינה לטובת כולנו. בקיצור ארץ ישראל היא מדינה גויית לגמרי וככה אנו צריכים להתייחס אליה. כלומר כמו שחיינו בגולה ככה נחיה כאן. וכאן הטעות הטרגית שלנו: לעולם המדינה לא תהיה מדינה לא יהודית כי אין לה שום צידוק לקיומה. תמיד המדינה הגויית הזאת תצטרך אותנו היהודים בכדי לזכות בזכות להתקיים. והמחיר ?! זה צאצאינו וצאצאי צאצאינו עד עולם !!

אני הפשיט את הנושא ככה שכולנו נבין זאת לעומק.

בקום המדינה היו צריכים ליהדות הגולה ואת השואה כמובן, ואחרי שהכושי עשה את שלו, השאירו אותם במעברות ובנו לעצמם קיבוצים ונחלות ותעשייה ומה לא ? לימים הכושי קם על יוצרם (= הימין) והביא את הקפיטליזם לארץ, ומיד התחיל לוותר על שטיחים, קודם על סיני ואחר כך גירוש יושבי עזה, ובהמשך גירוש יהודה ושמרון, כלומר אותו יהודי מסורתי ימיני שהשמאל היה צריך בכדי להצדיק את המדינה\הקיבוץ שלו, קם על יוצרו כלומר הצליח להשמיד לגמרי את השמאל, אבל הוא בעצמו נהפך לרודן יותר גרוע ממנו, שהצליח לגרש יהודים מבתיהם ואפי' מקבריהם. כלומר הימני הזה צריך את החרדי נגד הלאומני, וככה באמת בזכות החרדי הוא הצליח לגרש את הלאומני מהבית. היום הלאומני נהפך לקפיטל חזיר שלעומק גם רואה ביהודה ושמרון ככשל בשביל דת הקפיטליזם שלו ולכן הוא יוותר ועוד אייך כמו שבגין וויתר על סיני בזמנו וכמו שהימין וויתר על עזה. אחרי כל הוויתורים, מה נשאר ? נשארה ארץ ישראל קטנה בלי אידיאלים ובלי כלום, נשאר רק דת הקפיטליזם, ודת הקפיטליזם לא צריך מדינה יהודית, רק להפך מדינה יהודית רק מפריע לדת הזאת. כלומר לדת הקפיטליזם אין שום צידוק לקיים מדינה יהודית. אבל בכל זאת הליצניים האלה שזכו על ידי דת הקפיטליזם בכל משאבי הארץ כולל הדיור כקניין פרטי שלהם ?! רוצים במדינה היהודית, הרי בלעדיה אין להם את משאבי הטבע ואת הקניינים הפרטיים שלהם, ולכן הם רוצים את היהודים החרדים בכדי להצדיק את קיומה של המדינה, מה עוד שנגמר להם הסוס כלומר אין להם כבר חיילים, וגם נגמר להם העבדים לקפיטל בשביל הצמיחה. וכל זה כי התעצלו להוליד ילדים בעצמם ומאוד קל לגנוב ילדים מהחרדים וכי למה לא בעצם ?!

מבחינתם אנו כל כך זול בשבילם, שאפי' דיור הם לא צריכים לתת לנו, אפי' מבנים למוסדות הם לא צריכים לתת לנו (מזל שיש את מפעל הפיס שנותן להם מדי פעם איזה מבנה).

בקיצור ההיסטוריה חוזרת, לשמאל היית את הפריינקים בל"ז (כינוי שלהם לעדות המזרח המסורתי) כבשר תותחים להגן על קניינם, והשמאל השאירו אותם במעברות (וגם גנבו את הילדים שלהם למכור אותם לכל המרבה במחיר = ילדי תימן). לימין יש את החרדים שלא עולה להם כלום רק להפך, הימין עושה את הכל שלא יהיה לחרדים כלום, הרי חוץ מה שהוא צריך חיילים (בשר תותחים בכדי להגן על משאבי הטבע שהם גזלו לעצמם כולל הנכסים שהם משכירים לנו בשביל לישון בארץ ירושתינו), הקפיטל צריך עבדים, הרי בלי עבדים אין צמיחה לטייקונים. ובעיקר הוא צריך את החרדים בשביל צידוק קיומו כנ"ל כי בלי היהדות אין זכות קיום למדינה הקפיטליסטית. ולכן לעולם האימה החרדית צריכה להוליד לליצנים האלה ילדים.

לאלה שלא הצליחו להחזיק מעמד עד עכשיו, אני הפשיט את הנושא יותר בהרחבה ועמכם הסליחה

בכדי שנבין את זה טוב טוב, בואו ברשותכם נפריד את המדינה מהיהדות, ונראה במדינה כאמצעי גרידה לשרוד כבני אדם בגשמיות. כלומר נראה את עצמינו כחברה כמו כל חברה גשמית. ואז נשאל את השאלה הראשונית ששאלנו בתחילת המאמר: בשביל מה צריך חברה ? אני לא שואל למה צריך יהודי סביבה יהודית, שזה ברור שהוא צריך סביבה יהודית כי הוא צריך בית כנסת ומוסדות וכו' וכו' אני שואל מבחינת גשמית בשביל מה צריך חברה ומדינה ? הרי אמרנו לעיל שליהדות נטו לא צריכים מדינה וחברה הרי היינו אלפי שנים בגולה. וגם שללנו לעיל שהמדינה טוב לנו בשביל היהדות. ולכן אני רוצה לדון אתכם לעומק בשביל מה צריכים מדינה\חברה.

ובכן מדינה\חברה צריכים בשביל ההתנהלות הגשמית כלומר צריך מערכת כזו שאנו משלמים לה ממיטב כספינו (מיסים ומע"מ) בכדי שהיא תשרת אתנו. מהי השירות העיקרית שלה ? 1, לשמור על קניינינו. 2, עבודה וחליפין הוגנים = סחר חופשי או מה שנקרא שוק חופשי.

היהודי תמיד ידע לנדוד לכל מקום ששם הוא מקבל 1, הגנה על קנייניו 2, שוק חופשי. וכמובן חופש דת. כלומר במקום שרדפו אותו על הדת ?! או שברח או שנהפך לאנוס (יהודי במוסתר) לטובת הגשמיות. אבל ברור שבמקום שגם גשמיות לא היית לו שזה אומר ששללו ממנו גם את קנייניו וגם לא היית לו זכות לסחור בשוק החופשי ?! משם הוא ברח כל עוד נפשו בו !! כלומר היו יהודים שכבר על רדיפת הדת ברחו כל עוד נשמם בהם, אבל כאלה יהודי חמורים שגם לא יהדות וגם לא קניינים וגם לא האפשרות לסחור ?! כאלה לא היית לנו מאז הקופים טרום האדם התבוני. (היום החרדי צריך לוותר לא רק על היהדות, ולא רק על הגשמיות, הוא צריך למסור את צאצאיו כבשר תותחים בשביל להגן על קניינו של הקפיטל. נדמה לי שאת זה לא רואים אפי' אצל הקופים הכי קדומים בהיסטוריה)

בעיקרון יש כהיום שתי סוגי חברות\מדינות באומות, 1, מה שנקרא סוציאליסטיות דמוקרטיות. 2, מה שנקרא קפיטליסטיות. האמת היא שבכל מדינה בעולם יש את שתיהם, כלומר פוסחים על שתי הסעיפים מסיבות פרקטיות. (כלומר אין משוגע אחד בעולם היום שבאמת מהאמין שאפשר חברה קפיטליסטית נטו, חוץ מראש ממשלתינו הפנאט ביבי וחבר מרעיו ולאחרונה שמעתי שגם הבית היהודי הם פנאטים ומשוגעים כאלה, ראו את הפוסט בשם:  "הבית היהודי ?! או הבית של הקפיטל החזיר !!" ) ולמה באמת כל המדינות פוסחים על שתי הסעיפים ? התשובה עמוקה מאוד וארוכה מארץ מידה ורחבה מני ים, אבל בקצרה אומר כמה מילים כי זה מאוד חשוב לנושא שלנו.

מדיניות סוציאליסטית די מובנת לכל, כלומר בני אנוש התקבצו כחברה בכדי להגן על עצמם ועל קניינם. כלומר בעיקרון יש לכל בן אנוש קניין = בית נחלה או מקור פרנסה ומחלקים את הצמיחה לכולם בשווה. בחשיבה כזו, כל קבוצה קרובה (אם מסיבת גזע או אדמה) צריכה מדינה משלה להגן על עצמה מזרים (קבוצה אחרת שהתכנסו כקבוצה\מדינה באדמה שלהם). מכאן כל המדינות בעולם. כלומר למה שלא תהיה מדינה אחת לכל בני אנוש ? התשובה פשוטה, כי כל קיבוץ של פרטים רוצה להגן על עצמו מהזרים. הרי אם לא צריך הגנה, אז לא צריך מדינה בכלל. כלומר אפי' מדינה אחת לכולם מיותרת לגמרי. עד כאן מובן אני מקווה.

מדינה קפיטליסטית סובלת מפרדוקס מובנה. מה טוענת דת הקפיטליזם ? דת הקפיטליזם טוענת שיש זכות קניין פרטי בכל מחיר שזה אומר שיכול אדם אחד לקנות את כל כדור הארץ ולהפוך את כולנו לעבדים. ("חוק כינוס ההון אצל יחידים" הם לא למדו באקדמיה, כבר היום 50% הון אנושי נמצאת בידי אחוז אחד מבני אנוש. רק אנחנו בחיידר למדנו את זה בסיפור יוסף ופרעה במצרים שהצליחו לקנות את כל אזרחי מצרים לעבדים ובהמשך גם את צאצאי יוסף וכל בני ישראל הם הצליחו לקנות לעבדים) אם ככה למה צריך מדינה ? מספיק שכל בני אנוש יסכימו לכך שלטייקון הזה יש זכות קניין. ואז נשאל למה באמת מתחילה התקבצנו כחברה ומדינה ? הרי התקבצנו למדינה בכדי להגן על קניינינו, אז פתאום נוותר עליו לטובת הטייקון ? מה עוד שהטייקון עצמו צריך הגנה, ומי ישגיח עליו ועל קנייניו ? אופססס הוא פתאום צריך מדינה וחיילים, אחרת מי ישמור עליו ועל קנייניו ועל העבדים המתמרדים ?

כלומר גם הטייקונים והמשטרים הקפיטליסטיים הבינו שבכדי שתתאפשר קפיטליזם לשליש ולרביע, חייבים קצת רווחה (סוציאליזם), אחרת העבדים מתמרדים ועוד מעט נחזר לקומוניזם רח"ל כפי שקורה היום בכל מדינות המערב.

אז מה היית החלום הוורוד של הקפיטל הטיפש. הוא חשב שלא רק הקניין בתוך מדינתו היא ללא גבולות, הוא חשב למה באמת שלא נשחק בשוק חופשי על כל העולם, כלומר בשביל מה מדינות בכלל, תנו לי לקנות את כל כדור הארץ. הרי ממה אתם מפחדים זעקו חסידי דת הקפיטליזם, הרי יש יד נעלמת שדואגת לכולם כלומר היד הנעלמת תדאג שלכל אדם ביקום יהיה צמיחה. ובכן מיותר לומר שהיד הנעלמת כבר מזמן נרדמה, והנה 50% הון האנושי נמצאת בידי אחוז אחד מבני אנוש, והעבדים מתחילים להתמרד בכל העולם המערבי.

זאת הסיבה למה 1, עוד נשארנו עם הרבה מדינות 2, כל המדינות בשליש ולרביע מקיימות את שתי המדיניות, גם רווחה וגם קפיטליזם.

עכשיו נחזור ליהודי שלנו

שחזרנו לארץ ישראל אחרי השואה, בשביל מה חזרנו ? חזרנו בכדי לכבוש בחזרה את הקניינים שלנו מימי קוקוס ולהגן על עצמינו ועל קניינינו. נשמע טוב, לא ? אז לא, ממש לא טוב. נכון כבשנו על חשבון ילדי הפריינקים את הארץ, אבל רק חלק התכנסו באמת בנחלות = קיבוצים, ואת השאר השאירו במעברות. אבל בכל זאת זה היית מדינה סוציאליסטית כלומר המדינה\החברה חייבת לדאוג לכולם ככה שיש איזה מן צידוק לקיומה. נכון מעברות, אבל זה גם משהו. ואם כל זה היהודי החרדי לא היה חלק, כי כנ"ל לעיל מעברות הוא יכול להשיג בחול בלי הקרבת דם לריק. כלומר כיהודי באמת למה לו להקריב את חייו ועוד את חייו של הילדים שלו בעודם רווקים ורווקות על מעברות בזמן שיש לו הכל בחול ? ומנהיגי המדינה הצעירה הבינה את זה טוב מאוד, וכנ"ל פטרו את החרדים מלהיות חלק בכיבוש. (אגב: הם היו כאן הרבה לפני שהציונים הגיעו לארץ ככה שבאמת למנהיגות המדינה הצעירה לא היית קייס עליהם)

זה לא היה קל לחרדי בכלל, כי אם כל אזרחי המדינה קיבלו עזרה מהמדינה (נכון מעברות אבל זה גם משהו), החרדי לא קיבל כלום. שאני אומר כלום אני מתכוון ממש כלום. הכל בנו החרדים לבד עד המהפך של 77. בכדי שתבינו על מה אני מדבר, תצאו לטיול בארץ ישראל ותתחילו לספור כמה קבוצים דתיים לאומנים יש, כמה קמפוסים ענקיים יש לדתיים הלאומים בכל הארץ. כלומר מפלגה דתית שהיית חלק של המדינה הצעירה, במה היא זכתה ? בהכל מכל כל כנהגו אצל הפריצים בכל ימי החושך. כלומר אתה קרוב תקבל, אתה לא קרוב לפריץ אתה בקושי זכאי למעברה.

אבל מה היה הפלוס ? הפלוס היית שאני לא מפריע לך ואתה לא מפריע לי ושלום עלינו ועל כל ישראל. כלומר נסתדר בלעדיכם וככה באמת היה.

(מה שאין כן המפלגה הדתית כמעט ונכחדה לגמרי, כלומר הריבוי הטבעי של הדתי לא מגרד אפי' את הריבוי החרדי בשום כלי מידה. כלומר בעיני יהודי מקרה הדתי שהיית בקום המדינה 12 מנדטים, היא מקרה של הכחדה. (אילולי ההתנחלות בשטחים + האידיאלים שבאו בעקבותיהם, היו כבר מזמן נכחדים לגמרי), ומדובר כאן לא רק על הכחדה רוחנית, כלומר היית לזה מחיר פיזי גם כן כלומר הקריבו בשביל זה את מיטב בניהם ועוד ממשיכים להקריב את צאצאיהם הרווקים והרווקות על המזבח הלאומני אפי' שהמדינה בגדה בהם בכזה אכזריות שאין כדוגמתה בשום אומה בחץ הזמן ההיסטורי. כן כן אני מדבר על גירוש עזה ועל השנאה המטורפת שיש כלפיהם מכל חלקי הציבור. הקפיטל שונא אותם בגלל סחר חוץ שלא מתאפשר בגלל הכיבוש, הסוציאלי שונא אותם בגלל הדתיות והלאומניות, החרדי סתם ישכח אותם לטובת כמה גרושים למוסדות שלהם. בקיצור נשארו הפראיירים היחידים בארץ הזאת. ועוד ממשיכים להקריב את צאצאיהם הרווקים והרווקות על מזבח הלאומניות.

כל זה נכון היה לדתיים כל זמן שהיינו מדינה סוציאליסטית, כלומר כאדם דתי שמערבב חול עם קודש ורואה צורך בהקרבת דם בשביל החול גם כן, אז דיי לנו להבין למה הוא מוכן להקריב את עצמו ( לא את הילדים הרווקים והרווקות שאת זה אי אפשר להבין בכל מצב ועוד נגיע לזה בהמשך) למען החברה. הרי בסוף כל סוף יש לו זכויות\חלק בארץ. אבל ביום שהפכנו להיות חברה קפיטליסטית, ששוללת מכל פרט בלי הבדל דת וגזע את הארץ מראש ?! כלומר צאצאיך יקירי צריכים לשכור מאחיהם החזירים במשכורת שלימה חור בשביל לישון בו בלילות ?! אז בשביל מי בדיוק אתם מקריבים את הרווקים והרווקות שלכם ? אצל הקפיטל יש שכירי חרב, אז מה פתאום אתם מקריבים את עולליכם בחינם ? יותר נכון לשאול באיזה זכות אתם עושים זאת ? מילא תלכו בעצמכם להגן על החזירים אבל מה פתאום לקחת רווקים ורווקות תמימות ולהקריב אותם ? מה, בזה שהולדתם אותם יש לכם את הזכות להקריב אותם ?)

נחזור לחרדי

ובכן כל זה נכון היה עד המהפך של 77. מאז שהמורדים מהמעברות כבשו את המדינה מהשמאל, והפכו אותה למדינה קפיטליסטית. אז התחילו הצרות האמתיות של החרדי. כי במדינה קפיטליסטית אין רווחה (אם כי בתחילה בימין עוד היה רווחה ונתנו קצבות ילדים ענקיות כשוחד קואליציונית), כלומר אין לך שום זכויות עקרונית, כלומר הקפיטל בכדי שתהיה מקל בשביל הגזר לטייקון, הוא חייב לשלול ממך את הכל בכל מכל כל = שלילת הטבע באופן טוטלית. רק ככה תעבוד אתה ואשתך ובניך ובנותיך עד צאת נשמתם. ולכן לעומק מכל יהודי בחברה נשללת הטבע מראש כלומר לעומק אין ליהודי את הארץ, רק להפך הוא אמור להקריב את זרעו למולך בחינם ולא לקבל שום זכויות על הארץ. זה נכון כלפי כל יהודי וכל אזרח לא יהודי בלי שום קשר לחרדים. אבל לאזרח הפשוט יש לפחות את הפוליטיקאים שדואגים להם, לחרדי אין גם את זה ועוד נגיע לזה בהמשך.

נלך צעד צעד לאט לאט שנבין את זה לעומק. ובכן, לכאורה נשמע לשטחיים מאתנו שימין זה טוב ליהודי. ולמה ? כי הוא קרוב למסורת וכביכול מכיר בארץ ישראל השלימה שהיא של היהודים וכו' וכו'. אבל לעזאזל מה יש לך מיזה ? שאתה צריך לשלם משכורת שלימה לאחיך החזיר בשביל דיור ועוד לשלם ארנונה בשביל הזכות לדרוך בארץ ירושתך ? מה שאין כן השמאל שלא מכיר בארץ ישראל השלימה ורח"ל אוהב ערבים, בכל זאת אתה מקבל משהו כי השמאל זאת מדינת רווחה. כמו שהוא ייתן לערבי ככה אולי גם ייתן לחרדי. אם לא ייתן לחרדי כמו לפני 77, אז תמיד אפשר להסתדר לבד כמו שהיית עד המהפך. לא כן אצל הימין, אצל הימין עקרונית אסור שתקבל משהו, כי רק ככה תעבוד כעבד לטייקון. אז נכון שבכל מדינה אחרת גם תצטרך לעבוד לאיזה טייקון (ואמרנו כבר שאין מדינה כזו שהיא קפיטליסטית נטו, מבחינת משפטית יש חוק בין לאומי שאגב מדינת ישראל חתומה עליו, שדיור זה זכות האדם ולא זכות שוקי (יעני כלכלה חופשית) כלומר אין לדיור שום קשר לביקוש והיצע, אין קשר בין דיור לשוק, לכל אזרח חייב להיות דיור (אחרת – על פי ההיגיון הפשוט, למה האיש הזה הוא חלק בחברה בכלל ?!). את זה מבינות כל האומות, רק היהודי בארץ ירושתו יכול להיות כזה חזיר ועוד לגנוב מאחיו משכורת שלימה על דיור. במציאות של האומות הקפיטליסטיות החזירות ביותר כהיום היא, שאסור שדיור יעלה יותר משלושים אחוז מהכנסות משק הבית. ומה בארץ ירושתינו ?! משכורת שלימה לאחיו החזיר לא מספיק), אבל שם לפחות אין לך מלחמת דת, ואתה יכול לעבוד בלי תנאים מוקדמים שהם הצבא והתואר. ודווקא במדינה הקפיטליסטית שלנו צריכים אותנו לצבא ולתואר ולמה ? כי בלעדיהם אין להם מדינה. הרי מי המשוגע להקריב את צאצאיו לקפיטל בחינם ? רק משוגעים כמו הדתיים הפנאטים ואולי (ככה נדמה להם) גם החרדי הרי הוא גם דתי לא ?! הא הוא לא רוצה כי יש לו רבנים ? הא נקלקל אותם, כלומר נדרוש מהם בכפיה להתגייס וללמוד ליבה ותואר באקדמיה ככה בוודאי יתקלקלו. והנה יש לנו חיילים פנאטים בחינם.

ויש עוד בעיה קריטית לקפיטל, הילודה רח"ל. על פי החמור אבי שמחון (אחד מחזירי הקפיטליזם באוצר), אסור לעבדים של הקפיטל להוליד יותר מ1,6 ילדים. נוו אייך נסרס את החרדים כלומר את המשפחות החרדיות ? דיי פשוט, לא יהיה להם דיור ואז יצטרכו לעבוד קשה, גם האישה וגם הבעל ואז מתי תהיה זמן לעשות סקס ? בקיצור העוני תעצור את הילודה (טוב זאת סתם עמארציות גמורה, כי אין לך ילודה מרובת אך ורק אצל עניים, ואני לא חושב שיש משכיל אחד שמפקפק בדבר הפשוט הזה, ויש לזה עמוק טבעי שהמקרא כבר מציינת את זה, ולא כאן המקום להעמיק בזה).

ובכן מאז המהפך של 77 העסקונה החרדית חגגו, כלומר אנשי המעברות קנו את החרדים בכסף והתחילו להזרים כספים כשוחד (הרי לפרט החרדי מכל זה לא הגיע הרי אם עד המהפך משפחה חרדית בקושי שלמו על חינוך (חינוך היית מתורמות נטו) והנה לאט לאט התחילו לשלם משכורות שלימות בשביל חינוך, 500 כפול עשר שווה חמש אלף שקל לחודש. עד המהפך כל חרדי הצליח לתת לילדיו דירה בלי משכנתא, היום רוב צאצאיהם גרים בשכירות). העסקנות החרדית התחילה לצמוח וככה המוסדות (ושוב לפרט\למשפחה לא הגיע כלום, ועוד נגיע לזה בהמשך), והנה יש סיבה טובה למה לרדוף את החרדי ולשנוא אותו עד כדי כך שעדיף להתחתן עם גוי העיקר לא עם חרדי.

אוקיי, עוד לא מצאתי חרדי שרוצה להתחתן עם חילוני ככה שאת מי זה אמור לעניין ? את אלה שדואגים לישות הדמיוני שנקרא ישות היהודי ?! אני חושב שלחרדי הקלסי זה ממש לא מרגש. כלומר זו לא הבעיה. הבעיה היא המשפחה החרדית הקלסית. למשפחה הזו אין כלום, לא מדינה ולא זכויות, ואם ינסה כמו פעם להסתדר לבד, אז אין לו שום אפשרות לעשות זאת. התנאים במדינה הפשיסטית שלנו דורשת ממנו 1, צבא 2, תואר. 3, השנאה של ההמונים כלפיו בזכות הלפידים למיניהם והאתרים המתחזים לחרדים. כלפי הצבא אמרנו כבר שיש לו בעיה עקרונית שהוא ולא צאצאיו עד עולם לא יחזיקו בחרב. וכלפי התואר, אין סיכוי שהיי פעם הוא ייכנע ללימודי השכלה. מה שאין כן בחול ששם יש לו חופש מוחלט בהכל, כי אף אחד לא רודף אותו שם.

נוצר כזה מין דבר שאם החרדי בכל ימי ההיסטוריה היית לו עסקנות\שדלנות שעזרה לו, היום העסקנות מכרו את עצמם לכסף ולשלטון והשאירו את המשפחה החרדית מאחור.

ניתן דוגמא דיי פשוטה: "נושא הדיור" נושא הדיור הוא לא נושא תמים בכלל, כלומר למשטר הקפיטליסטי החזירי יש אינטרס ברור שלא תהיה לאזרח דיור, הרי רק ככה העבד העצלן יעבוד בשביל הטייקון החזיר. זה באופן כללי כלפי הציבור כולו. כלפי החרדי זה פשוט מכוון, כי הרבה אצל החרדים יש רק מפרנס אחד. והנה יש דרך אייך לגזול את הנשים מבעליהם וממשפחתם או ההפך לגזול את הבעל מהאישה ומהמשפחה בכדי לעבוד בשביל הטייקון החזיר. אוקיי לחרדי אין דירה ולכן הוא צריך לעבוד הוא ואשתו בכדי לשכור דיור בארץ ירושתם. ועכשיו זה מגיע ותשימו לב לנקודה החשובה כאן. ובכן אצל מי החרדי ישכור דירה ? בתל אביב ? אופסס הוא חייב לשכור בשכונה חרדית הרי הוא צריך את המוסדות והסביבה החרדית. מי המשקיעים בשכונות החרדיות ? כלומר מי הם אלה שבונים דירות בשכונות חרדיות ? הא נכון נכון החברה המקושרים מאוד !! למי הם מקושרים ? נכון מאוד לעסקנים הפוליטיקאים החרדיים. ומי הם השוכרים שלהם ? נכון מאוד אחיהם החרדים !! אז אייך בדיוק היי פעם המנוולים האלה יפתרו את בעיית הדיור במגזר החרדי ? הבנתם ?

שוב, אם אני כיהודי חרדי נמצא בחול בין הגויים, מה אני מקבל ? אני מקבל עזרה בדיור (אמרתי כבר שמבחינת משפטית יש חוק בין לאומי (שאגב מדינת ישראל חתומה עליו), שדיור זה זכות האדם ולא זכות שוקי ולכן אסור שדיור יעלה יותר משלושים אחוז מהכנסות משק הבית, שזה אומר שאת השאר מקבלים מהמדינה), וקיצבת ילדים נכבדה מאוד (לא קרן עתידי דבילית שהעסקונה החרדית הסכימו וככה נפלו לפח שמנוולי האוצר הטמינו להם), אני עובד בכל דבר העולה ברוחי בלי תואר והשאר הבולשיט, אין לי חברה ששונא אותי ורודפת אותי בכל מקום, ואף אחד לא רודף את אשתי כעקרת בית ואף אחד לא מכתיב לה כמה להוליד או לא להוליד. אין איומי לימודי ליבה על צאצאי בחיידר ובעיקר אין לי ולצאצאי צבא כלומר לעולם אני לא צריך לאחוז בחרב, לא אני ולא צאצאי. ועיקר העיקרים חברתית, הקהילה דואגת לכולם שזה אומר יש שדלנים שעומדים בשבילי מול השלטונות. הא וזה הכי נפלא, המוסדות שלנו ולא של איזה חמור חרדי שעושה סלקציה כמו הנאצים בארץ ישראל.

מה שאני רוצה שתבינו היא שלפרט החרדי (המשפחה האישית של כל אחד מאתנו), אין היום אף אחד שיעמוד בשבילו מול השלטונות. אם בחול זה לא קריטית, בארץ זה מאוד קריטי. אין הרבה עשייה בחול מול השלטונות. מדובר בתרבותיות דיי מתורבתות ואין הרבה מה לעשות כי פשוט לא צריך. מה עוד כנ"ל כלכלית מאוד קל שם, אם זה דיור ואם זה מחיה ואם זה מקומות עבודה. מה נשאר ? נשאר כמה עניים שצריך לעזור להם והקהילה עוזרת להם. כאן בארץ השדלנות היא קריטית ביותר בגלל כל הדברים שאמרתי לעיל. 1, הצבא 2, המוסדות ואיומי לימודי ליבה. בשביל זה צריכים עסקנות ומפלגות. והיות שכל העסקנות מתמקדת אך ורק מול השלטונות לטובת המוסדות שזה הישיבות והבתי מדרשות הענקיות ומוסדות חסידיות הענקיות ובתי החינוך ת"תים וסמינרים וכו' וכו' אז מי נופל באמצע ? המשפחה החרדית האישית של כולנו !! כלומר במלחמה האמיתית שזה הדיור ויקר המחיה + מוסדות שלא מקבלים אותם בגלל הנאציזם של העסקני המוסדות ?! בזה המשפחה החרדית לבד !!

אני רוצה שתבינו את זה עד תום. אייך נוצרת עוני ? ברגיל העוני נמצאת אצל חברה לא מאורגנת מול המשטר והשלטון. דיי פשוט שאין פשוט מיזה. למשל עדות המזרח עד שלא היו מיוצגים במשטר הם חיו במעברות. זה כך בכל העולם בכל האומות ובכל הקהילות. היהודי בגלות ידע טוב טוב אייך לדאוג לקהילה. מה קרה בארץ שהעסקונה פספסה את הדבר הפשוט הזה ? כלומר החרדיות מאוד מאורגנת מול המשטר והשלטונות ביחס לרדיפת הדת והשמד. היא גם מאוד מאורגנת לטובת המוסדות והקהילות מבחינת ציבורית. אבל מבחינה אישית משפחתית פספסנו את זה ולמה ? לא רק זה, כל העסקונה עוסקים בעסקונה מול השלטונות לטובת ישות כזה שנקרא ישות החרדית (שאגב לא קיימת רק בדמיון ההזוי שלהם) ולכן נוצר כזה מין ישות כוחני דמיונית שמוכנה להשמיד ולהרוג כל פרט ומשפחה שלא בדיוק הולך על פי הבריון המוסדתי שהוא מנהל. ולכן המשפחה האישית שלנו נרדפת לא רק על ידי המדינה עד חורמה מבחינת כלכלית, היא גם נרדפת על ידי העסקונה הנאצית הזו שעוד מרגישים שהם מצילים את הישות החרדית מהמשפחה המסכנה הזו.

מנהלי המוסדות האלה כולל העסקנים במפלגות מאוד מקושרים עם השלטונות (תוכיח כמות הדירות שהם משכירים למשפחות שלנו), ולכן לא מרגישים בעוני בכלל. בוודאי כנ"ל לעולם לא דאגו באמת לפתור את בעיית הדיור שלנו. דווקא המשפחות הפרטיות שלנו שלא ממש מקושרים וצריכים את העסקונה לעזרה, כאן אין להם עזרה כי זה ניגוד אינטרסים כלכלית מובהקת כנ"ל. הרי מי ישכור דיור אצל העסקונה ? מה עוד מנהלי המוסדות מקושרים עם המפלגות מעל המשפחות כלומר מנהלי המוסדות בקהילה יחד עם אדמוריהם ורביהם נקנים על ידי השלטון בחבילה אחת. המפלגה לא צריכה את המשפחה הפרטית, הרי הרבי או רב יצווה עליהם לבחור בהם ככה שאין לאף עסקן או מנהל מוסד שום מחוייבות למשפחה החרדית הפרטית. ככה שלא פלא אייך מנהלי המוסדות מתנהגים כמו נאצים אם לא יותר גרוע מהם (הנאצי הרג אותו ואת צאצאיו ושלום, לא כן הם, הם הורגים אותו ואת צאצאיו לנצח כלומר הוא חיי ורואה את הזוועה בעיניו).

אז מה נוצר כאן ? נוצר כאן סוג של עסקונה ושדלנות שפועלת מעלינו, כלומר ישר מהרב לעסקן ומשם למפלגה מול המשטר והשלטון. ומה יוצא שהרב והעסקן דיי מסודרים (שוב תבדקו את כמות הדירות שהם משכירים לנו), ואנחנו נופלים בין הכיסאות = עוני, התוצאה הבלתי נמנעת היא הכשל במשפחה להצליח לספק את כולם + המוסדות הנאצים האלה, והנה קיבלנו הרבה חרדקים. ואז הישות החרדית נכנסת למגננה, מה זה ? למה אתה מסתובב בשכונה עם בגדי צבא ? מה אתה מקלקל את הנוער שלנו ? וכו' וכו'.

מה יצא מכל קהילה קלסית בארץ ישראל ? דבר אחד והיא המלחמה נגד השלטון ונגד הפריצות בחומה. (אגב כל המלחמה נגד הפריצות בחומה היא מלחמה נגד המשפחה החרדית הרי מיהם הפורצים ? לא צאצאינו אנו ?!) כלומר שום דבר מכל מה שהמשפחה צריכה קהילה היא לא מקבלת. היא לא מקבלת מוסדות כנ"ל בגלל הסלקציה הנאצית, ולא מקבלת עזרה מול המשטר שעושה הכל שיישאר עני או לחליפין יתגייס לצבא וילמד ליבה השכלתית כלומר או עוני או שמד. ובזה לא הרב ולא המפלגה לא ממש עוזרים לו רק להפך, הם רודפים את צאצאיהם כי אח קרוב הוא חרדק ואח אחר מחזיק פלאפון לא כשר.

ומה שלא קולטים כאן שאין סיכוי שפעם זה ישתנה ואני הסביר לכם למה. כאמור לעסקונה כולל לרבנים זה מאוד משתלם. יש ב"ה דירות להשכיר, כי יש ביקוש שהעסקונה יצרה ביודעין, יש גם לתת לכל בן ובת דירה + יחידת דיור להשכיר ככה שילמד בכולל בלי דאגה לפרנסה. ולכן לעולם הם לא יפתרו לנו את בעיית הדיור. בעקבות זה שהרבנים והעסקנים המקומיים ב"ה מסודרים (ואני ממליץ לכל משפחה בכל קהילה שהיא, לבדוק כמה דירות להשכרה יש לעסקונה הבכירה של הקהילה כולל הרב ומשפחתו), ואוטומטית הם באים לעסקונה המפלגתית העירונית והארצית עם הקולות שלנו, ככה המפלגה פשוט לא רואה אותנו בכלל וככה אנו נופלים בין הכיסאות. זה נכון כלפי המפלגות בעיר מול העיריות (לא לחינם הפסדנו את עריית ירושלים לטובת ברקת. זה לא היה נושא דתי או נושא ציבורי, זה היית נטו נושא נדל"ני של העסקונה המקומית) וזה נכון כלפי המפלגות הארציות בכנסת מול המשטר והשלטון.

בעקבות זה שהרב והעסקן ב"ה מסודרים, אז איזה מחויבות יש למוסדות למשפחה האישית שלנו ? ובאמת אין להם שום מחוייבות ולכן הם מתנהגים כמו נאצים. מה עוד כמה שיותר משפחות עניות שתהיה לנו הרי עדיף להם הרי למי בדיוק הם ישכירו את הדירות שלהם ? לחילונים שלא רוצים לגור בשכונה חרדית ?!

ולכן התחזית השחורה שלי קרובה מתמיד, שזה אומר שאם לא נרד מהארץ, אין סיכוי שנצליח לשרוד כאן כיהודים ובוודאי לא כיהודים חרדים לדבר השם. הסיבות הם כדלהלן.
1, העוני המכוון בכדי שנהיה עבדים לטייקונים. שזה אומר צבא = אחיזה בחרב כמו הגויים, ולימודי ליבה = שמד טוטלית למשפחה. 2, מבחינת קהילתית פנימית הרדיפה הפנימית רק תתעצם כי ניכשל פה ושם בגלל העוני ואז בפנים בקהילה ירדפו את צאצאינו עד חורמה כנ"ל. 3, הרבנים ועסקונה כולל המפלגות העירוניות והארציות לא שמים עלינו קצוץ כי הם כנ"ל דיי מסודרים.

מה נשאר ? הא ארץ ישראל ?! בוודאי בוודאי ישוב ארץ ישראל מאוד חשובה, אבל לא על חשבון השמדה טוטלית של משפחתך.

מה עוד נשאר ? הישות החרדית הדמיונית ?! אוקיי יש הרבה ישויות כאלה בחול גם כן.

מה נקבל בחול ? 1, נצא מהר מאוד מהעוני (הרי אמרנו שרק חברה לא מאורגנת היא חברה עניה ובחול נהיה מאורגן כמו כל הקהילות בחול) 2, הרבנים והמוסדות ירדפו אחרינו ועוד אייך ככה שנציל את עצמינו וגם את הרבנים והראשי הישיבות ומשפחותיהם. הרי בארץ כולם יכחדו בלי שום ספק. מי שיש לו חוש היסטורי יודע שככה בדיוק זה פעל בכל ימי ההיסטוריה. ההמון נדד ואחריהם בואו המוסדות והמנהיגים. זה אף פעם לא עבד הפוך. 3, המוסדות יהיה נטו שלנו ולא של איזה חמור נאצי שמקושר לאיזה מפלגה ששייכת רק לרבנים ולעסקנים. 4, פתאום לא תהיה לנו מלחמות דת ולא מלחמות תרבויות מול המשטר והשלטון, פשוט נחיה בגן עדן. 5, אין צבא ויש עבודה בלי תנאים. 6, אין איומי לימודי ליבה. 7, שבע היא מספר הכי חביב ביהדות: אין יותר אנטישמיות יהודית כלפי היהודי\החרדי.

האלטרנטיבה השניה שהיא להישאר במצב הזה בארץ ?! היא מתכון להכחדת המשפחה האישית שלך !! אני אומר את זה גם למקושרים הנ"ל. אתם הולכים לאבדון, לא החומה תציל אותכם ובוודאי לא הדירות להשכרה תציל אותכם, אתם יחד עם המשפחות העניות תלכו לאבדון.

לסיום:

נכון התחלנו את המאמר עם הV הגדול שהחרדי יכול ב"ה לשים לעצמו, הוא ניצח את האינטרנט ואת המחשב, וניצח את הצבא. הוא גם הצליח לנצח את המתחזים השפלים מהמגזר עצמו. אבל כנ"ל זה לא מספיק כי אין לו עתיד בארץ ישראל, יש לו כנ"ל רק מתכון וודאי של הכחדה טוטלית של המשפחה האישית שלו, גם מצד המשטר הקפיטליסטית וגם מצד העסקונה הפנימית כנ"ל. ולכן הפתרון היחיד שאני רואה כאן היא פשוט להתחיל לנדוד, זה נשמע קשה אבל זה בדם שלנו זה בגנים שלנו, עשינו את זה בכל ימי ההיסטוריה והצלחנו רק בגלל זה. כלומר תמיד ניצלנו בגלל הנדודים, אפי' בשואה ניצלו דווקא אלה שלקחו אומץ ונדדו. תתחילו לנדוד והשם בוודאי יהיה בעזרתכם.

כותב בצער רב

Max maxmen

תמונת הפרופיל של ‫מהפכה מחשבתית חברתית‬‎

מאמר ישן שכדאי לעיין בו כהשלמה למאמר כאן.
מאמר בשם "לעולם לא אוחזים בחרב"

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s