חילוניות = קידמה ?!

"חילוניות = קידמה ?! תחזירו את הגזילה !!"

לפני שנתחיל אני חייב לומר שאני אישית לא מאמין בישויות דמיוניות בכלל, ולכן בעיני לא קיימת ישות חילונית או ישות דתית, בעיני קיים אך ורק הפרט ונצחיותו הנצחית וחירותו האבסולוטית. אבל על פניו השטחיים אוהבים לראות את עצמן חלק של ישות כלשהי, יותר נכון לומר שהמדומיינים אוהבים לדמיין כאילו קיימת ישות כזו ואז הוא לא רח"ל יחיד שמדבר, רק הוא ישות מדברת, כלומר תמיד תשמעו את השטחי מדבר בשם ישות החילוני או בשם ישות הדתי או בשם ישות שהוא קורא לו אומה\לאום או בשם ישות מין האנושי וכו' וכו'. הרי אם יחשוב שזה רק הוא שמדבר אז בדמיונו הוא חושב שאף אחד לא יתעניין בדבריו. אז אפשר להרגיע אותו ולומר לו שאתה יכול לדבר כיחיד וכולם ישמעו אותך אם באמת יש משהו בדבריך.

בכל אופן בתוך עמי אני יושב ולכן יש לזה השפעה, כלומר לפעמים הדוגמטיים והדמגוגיים משפיעים עלינו אם נרצה או לא נרצה. ואחד מההשפעות שקיבלנו כעובדות בלי לבדוק את זה באמת היא שהחילון הוא האפוטרופוס של הקידמה. כלומר אתם רואים קידמה בסביבתכם ?! אה, זה ישות החילונית הביאה לעולם ולאנושות !! אתם רואים לוחמי חופש וחירות בסיבתכם ?! אה, זה הישות החילונית הביאה לעולם ולאנושות. אה, וזה שאתם עוד רואים פשיזם ולאומניות פנאטית ועבדות האישה = שוביניזם וכפיה דתית וכו' וכו' ?! אה זה בגלל שעוד קיים הישות הדתית !! אז לעומק תבינו שצריך להשמיד את הדת מהעולם = את הישות הדתית מהעולם, אחרת לא בטוח שהחילוניות = הקידמה תנצח !!! אז יאלה תשמידו כבר את הישות הדתית הדמיונית מהארץ.

תודו לי שזה הרושם שאנו מקבלים מכל המדומיינים האלה וזה מה לעשות משפיע על כולנו כולל הנאורים בינינו.

הכלל הוא שעד שלא בא מישהו או משהו שמנענע אותך ואת מוחך, אתה כאילו נרדם מחשבתית כלומר אתה פשוט לא שם לב לשקר הגלוי לעיניים.

כזה נענוע במוח קיבלתי עכשיו
בזמן ששמעתי כאן https://www.youtube.com/watch?v=5gVM1Cq_YvM את פרופ' אברהם יצחק (ארט) גרין.

תשמעו שם בדקה 13:52 והילך. (בהמשך אני מביא את דבריו)

ובכן מה הוא בעצם אומר ? הוא אומר (ואני אומר את זה בלשוני) שגם הוא הגיע לארה"ב מאירופה עם אותו תחושה כנ"ל, אבל שראה שלוחמי החירות למען השחורים והשוויון בארה"ב בשנות השישים, דווקא באים מהכנסיות ומשם לרחוב ?! אז הוא הבין את השקר הדוגמטי הנ"ל שהישות החילונית הוא הוא זה שהביא ומביא את הקידמה ואת החופש לאנושות.

האמת היא שמבחינת ידע הוא לא מחדש לנו משהו חדש, הרי ידענו מנין צץ בכלל הדתות כלומר בראש ובראשונה הדת הומצאה כאנטי תזה למשטר ושלטון וכלוחמת נגד עבדות ובעד חירות האדם, אם זה אברהם אבינו נגד אימפריית נמרוד, ואם זה משה רבינו נגד אימפריית מצרים ואם זה שאר הדתות בחץ ההיסטוריה.

רק מה? האימפריות דיי מהר למדו את השיטה ואימצו את הדת לעצמן, אם זה הרומיים שאימצו את דת הנוצרית לעצמן ואם זה כל ימי החושך באירופה. אז נכון לומר מאיפה מגיע התחושה הזו שהנה הישות החילונית היא זאת שמביאה לנו את הקידמה, כלומר והיות שהשלטן והמשעבד את האדם אימץ את הדת ולכן זה מרגיש כאילו הדת הוא הגורם לשיעבוד של האדם. אבל לעומק זה בדיוק ההפך, תמיד החילוני (מסוג המופקר) הוא זה שמשעבד את האדם למשטר ולשלטון, זה קרה בקומוניזם וזה קורה בקפיטליזם וזה קורה כאן בארץ מול החרדי והדתי וזה קורה עכשיו בארה"ב אחרי טרמפ נגד הזרים. כלומר דווקא עכשיו שהחילון שולטת בעולם, הכנסיות הם המקום שמשם תצמח הקידמה וככה זה היה בשנות השישים שהשחורים דרשו זכויות. וככה זה היה מאז ומתמיד כנ"ל.

אז נכון שידענו את העובדות, אבל אני אישית לא שמתי לב לכך עד עכשיו שפרופ' אברהם יצחק ארט\גרין אמר מה שאמר שם ועל כך אני חייב לו תודה. והנה דבריו:

"אני מעולם לא קיבלתי את הדיכוטומיה הזאת בין חיים רוחניים לבין חיים האקטיביסטיים. תמיד האמנתי שהצד הרוחני המעמיק נותן לנו דחף\מדרבן אותנו גם לפעול גם לעשות בעולם הזה. למדנו את זה (אנחנו בצפון אמריקה) המון ממאבקם של השחורים למען הזכויות. כי זה הכל נולד בתוך הכנסייה, הכל הושפע מכוח האמונה בתוך הכנסיות ומן הכנסיות הוציאו את זה לרחוב וגרמו למהפכה גדולה. וזה באמת, זה מאוד השפיע על היהודים. אנחנו באנו ממזרח אירופה עם התחושה הזאת: שהדתיות היא מין קונסרבטיביות, זה מין משהו מהעולם הישן !! אבל אם אתה פרוגרסיבי אז פרוגרסיבי ודתי הם מנוגדים, פרוגרסיבי זאת אומרת חילוני, כן ?! דתי זה משהו כמו הכנסייה הפרבוסלבית הזאת, כן, של הצאר,, וגם הרבנים האלה,, שהיו\חיו בימי הביניים. ופתאום ראינו בשנות השישים מין פרוגרסיביות ודינמיות המיוסדת על אמונה. וזה באמת השפיע עלינו מאוד הייתי אומר. זאת היית העידן של אשל וגם של לותר קינג,,,, "

לסיום:

כמו שאנחנו אומרים כל הזמן אין ישויות דמיוניות במציאות, יש פרטים, והפרטים האלה שאנו כל כך חפצים בהם, אלה שיודעים תמיד להילחם בעד האדם וחירותו נגד שלטנים מכל הסוגים, צצים בכל מקום ובכל תרבות ובכל חברה, בדיוק כמו השלטנים עצמם צצים מכל מקום ומכל תרבות ובכל חברה. ולכן אין מקום לשום מדומיין לקחת אפוטרופסות על שום דבר אנושי טוב שהפרטים האלה הביאו לנו לדורי דורות.

זה טעות קריטית לאיש הנבון לחשוב שבגלל שהוא דתי או חילוני או גוי או חרדי, אז הוא אמור להשתיק את הפרוגרסיביות שלו לפעול למען הפרט וחרותו ולמען הקידמה. זה טעות קריטית לחשוב שהדת זה הגורם לעצירת הקידמה ומפריע להילחם בעד החירות. זה טעות קריטית לחשוב שהחילוניות המדומיינת היא היא המביאה לנו חירות וחופש, הרי מי רודף את הדתיים ואת החרדים בארץ הזאת, לא החילוניות המדומיינת ?! מי רוצה לכפות על החרדים גיוס לצבא בכפיה ומי רוצה לכפות על החרדים לימודי ליבה, לא אלה שחולניים בדת המדומיינת שהוא קורא לה החילוניות ?! או קורא לה ערכי הדמוקרטיה ?! כלומר הלייצניים השלטניים האלה במקרה לגמרי בצד השני של הדת, כלומר אילו היינו אנו החילוניים והם הדתיים, הם היו מגייסים את הדת עצמו בכדי להמשיך להיות שלטניים על הזולת, בדיוק כמו החילוני הימני מגייס את הדת והמסורת נגד השמאל ובעד הפשיזם והלאומניות, בדיוק כמו אימפריית רומי אימצו את הדת לעצמם בכדי לשלוט ולשעבד את הפרט לעצמן.

הדת החילוניות המדומיינת הזאת, לא נלחמת בעד חירות הפרט, ותוכיח זאת שלעולם ולו פעם אחת, לא נלחמה את מלחמתה של החרדי, אם זה נגד הגיוס בכפיה ואם זה נגד הכפייה ללימודי ליבה, ועוד ועוד. פוליטית אולי כן שהחרדים היו באופוזיציה אז יחד עם החרדים נלחמו כאופוזיציה נגד השלטון. אבל חוץ מיזה אין כלום. יש כמה שנלחמים בעד הערבים, אבל הם הרי שמאלניים. החילוני הקלסי ?! מה לו לקידמה ומה לו בלוחמה בעד חירות הפרט ? ועוד לנכס לעצמם אפוטרופסיות על הקידמה ? הצחקתם אותי !!

הסימן המובהק של כל הלוחמי החירות והחופש בכל הזמנים היא אהבת אדם. הסימן המובהק של איש המדומיין הפנאט, הוא השנאה, שנאה לזר שנאה לדת שנאה לחרדי שנאה לפרט הבן חורין ושנאה לכל מי שחושב אחרת ממך. אתה מדומיין ורוצה את כל בני אנוש כמדומיינים כמוך. זה בכלל לא משנה אם אתה מדמיין לעצמך ישות חילונית או ישות דתית לאומית או ישות חרדית, תמיד כל מדומיין שונא את הפרט כפרט.

אז הגיע הזמן להתעורר ולהבין שאין במציאות ישויות דמיוניות, יש אך ורק פרטים שרוצים לחיות לנצח לדורי דורות בחופש ובחירות עם הטבע כמו שהאל האחד יצר אותנו מתחילה.

בברכה

Max maxmen

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s