עיתוני חלם

עיתוני חלם.

כישראלי הופתעתי מהאתר המתחזה לאתר חרדי "כיכר השבת", בשבוע האחרון. מילא אתר מתחזה, אבל פייק ניוז ?!

מי שגלש לאתר הזה בשבוע האחרון יכול היה לחשוב שהנה חלומו של בן גוריון מתגשם, החרדים אבלים ביום הזיכרון (אגב: החרדים אבלים כל השנה על הדם הריק שנשפך בארצינו בשביל להגן על הגז הטבעי של משפחת תשובה), החרדים חוגגים ביום העצמאות (גם את עצמאות איטליה הם חוגגים הרי הם גם אוכלים פיצה. כלומר אם לעשות מנגל פירושו לחגוג עצמאות ישראלית, אז לאכול פיצה זה לחגוג עצמאות איטליה). בקיצור אם הדתי לאומי בפרט והימני בכלל הם במשבר חשיבתי עמוק 1, בעקבות ההתנתקות והגירושים החוזרים ונשנים של יהודים מבתיהם ומקבריהם על ידי יהודים במשטר ימני. 2, בעקבות דת הקפיטליזם ששוללת מראש את הארץ מכל היהודים, ככה שהאידיאולוגיה הציונית נראית כבר מתה לגמרי מבחינתם. אז הנה הגיע הגאולה על פי האתר המתחזה לאתר החרדי כיכר השבת, החרדים הם אלה שהמציאו לעצמם את הציונות במקומם.

אבל מי שמכיר את המציאות יודע שכזה נס, אפי' האלוהים לא יכול לעשות. אז מה בדיוק עושה האתר המפגר הזה ? ובשביל מי זה טוב ? כלומר אפי' הם בעצמם יודעים שזאת פייק ניוז, אז מה העניין ?

אנו יודעים שהכתב של ערוץ 2 עם הכיפה (שרקי) בא לעשות רושם כאילו עסקים כרגיל אחרי המשבר החשיבתי העמוק שהדתי לאומי עובר כנ"ל. אוקיי הדתי לאומי כביכול ממשיך להקריב את עצמו ואת הרווקים והרווקות שלו למולך שבוגד בו שוב ושוב וכנ”ל אפי' שדת הקפיטליזם שוללת ממנו את ארץ ירושתו. כלומר הבנו שזאת המציאות אולי. אבל אם הם צריכים לגייס את החרדי בכדי לשכנע את הדתי לאומי להישאר נאמן לטמטום ?! אז אולי המצב שם (אצל הדתי לאומי ואצל הציבור הכללי) באמת קטסטרופה ?

לפייק ניוז יש מטרה ברורה והיא לשרת את הדיקטטור. הבנו שכיכר השבת הוא אתר מתחזה לחרדי. וחשבנו שאולי הוא רוצה למשוך חרדים בשביל הדיקטטור. אבל מה לעשות חרדים לא גולשים באינטרנט (הלמ"ס: רק ל 14% בבני ברק יש מחשב בבית), אז למי בדיוק הפייק ניוז מיועד ?

ובכן. שרקי מערוץ 2 (זה עם הכיפה הסרוגה) טוען שלאתר המתחזה כיכר השבת יש יותר גולשים מהעיתון החרדי יתד נאמן, הוה אומר שאם אתר המתחזה חוגג את יום הזיכרון ואת חג העצמאות אז פלא פלאים החרדים הפכו להיות ציונים יותר ציונים מהאפיפיור עצמו.

אני לא יודע האם הוא הוזה או שבאמת יש לאתר המתחזה הרבה גולשים, אבל בכל מצב הם לא חרדים כנ"ל מסקר הלמ"ס. אז מיהם הגולשים הרבים שם על פי טענתו ? לדעתי רק דתי לאומי וחוזרים בשאלה כנראה, הרי הם היחידים שמעניין אותם חרדים לטוב ולרע. אז הנה הפייק ניוז מיועדת בשבילם.

והיה שהחבורה שם חיים בבועה אינטרנטי, וחושבים שיש מספיק חרדים באינטרנט שהוא יכול לדבר עמם דיגיטלית. האם זה יכול לעבוד ? כלומר שמעתי בערוץ הכנסת את הכתב המתחזה לכתב חרדי ישי כהן שמשיח לפי תומו אומר שהאתר קובע את סדר היום. כלומר הוא כהוזה קלסי מדומיין חושב שאם האתר יקבע את סדר היום אז זאת תהיה הסדר היום של החרדי. כלומר החרדי הוא רובוט מפגר שרק צריך את עיתוני חלם שיקבעו בשבילו את סדר היום.

ובכן בניגוד לציבור הכללי שכל חייהם זאת בועה תקשורתית (זה לא נכון בכלל, כי הנאורים ביניהם לעולם לא צופים באתרים ובערוצים שכאלה שעיתונאי חלם חושבים עליהם כרובוטים מפרגים. לא פעם אני שומע מהם שלעולם לא שומעים חדשות בערוצים האלה), אני יכול להבין שהעיתונאים שם חולמים שהם קובעים את סדר היום שלהם, אבל שמישהו יחלום שהוא קובע את סדר יומו של החרדי ?! זאת כבר טמטום שרק חמורים כמו ישי כהן יכולים לחלום.

תעצרו חרדי קלסי ברחוב, האם הוא בכלל קורא עיתונים ? אני מדבר על עיתונים חרדים קלסיים. כלומר חרדי קלסי לעולם לא מתעניין בעיתונות שלו. הוא קונה עיתון לבית לילדים, או סתם לעזור לעיתון של הקהילה להתקיים. ואפי' שהוא כבר מתעניין בחדשות העולם הגדול, זאת אך ורק סקרנות גרידה. אבל סדר יום הוא ייקח מהם ?! נפלתם מהראש ? לכל חרדי יש סדר יום משלו קבוע מראש, והוא לא צריך שמישהו יקבע לו מה ואייך ומתי ומי. אז אייך הטמבל הזה ישי כהן חושב שהוא קובע את סדר יומו של החרדי ?

האמת היא שאני לא חושב שהוא בעצמו חושב ככה, כלומר יש גבול לדמיון ולמדומיין. אז בשביל מה ובשביל מי הפייק ניוז הזה ?

לסיום:

מדובר באנשי חלם שחושבים שעיתונות זה לא סיקור האמת כמה שהיא כואבת. רק עיתונות זה לקבוע את סדר היום של האנשים. אתה חרדי ? אז שתדע שחרדי אבל ביום הזיכרון וחוגג את חג העצמאות. מי אתה שתחשוב בכלל ?! – זועק ישי כהן המפגר. אני זה שקובע את הסדר היום שלך !!! הבנתה ?!

ואחריו בא ערוץ הכנסת ומראיין את הפגר הזה ישי כהן. ואחריו ערוץ 2 מראיין את שרקי עם הכיפה והוא גם מדווח על הגאולה החדשה הנה החרדי נהפך לציוני שחוגג עצמאות. אז מה אתם החילוניים והדתים לאומים מתלוננים ?! אפי' החרדי כבר ציוני !!!

מה נאמר ומה נדבר, "עיתוני חלם" כבר אמרנו ?!

כותב בצער רב

Max maxmen

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s