חכמי חלם – מבית מדרשו של המכון הישראלי לדמוקרטיה

חכמי חלם – מבית מדרשו של המכון הישראלי לדמוקרטיה

ברצוני הפעם להתעלם לגמרי מהעומדים מאחורי המכון הנ"ל (אותם ליברלים כביכול של אימפריית ארה"ב שהביא לנו את אסכולת שיקגו שגזלה מהאומה שלנו את הארץ ואת משאביה בשביל הטייקונים של האימפריה. הביא לנו את לפיד הפשיסט ואת הרפורמים שאפי' שלמה אבינרי לא מבין מה בדיוק הם מחפשים כאן בארץ) נתעלם גם מהעובדה שהמכון הוא "מטעם" הישות הדמיונית שנקראת מדינה. כלומר מה שמעניין אותם זה הישות הדמיונית, לא הפרט ולא המיעוט ושאר הבלבולי שכל הכביכול ליברליים, הרי ראינו איזה חורבן הם הביאו לציבור החרדי ולחברה כולה בעשור האחרון = הפכו את המשטר הימני מסורתי הקרוב לדתיים ולחרדים וכו', למשטר פשיסטי ואנטישמי דיקטטורי פלוס שלילת הארץ מיורשיה האמיתיים שזה כמובן היהודי הפרט ומשפחתו האישית. מה שהשמאל לא הצליחה מאז הקמת המדינה הדמיונית, הם הצליחו לעשות זאת בשתי עשורים. 1. לגזול את הארץ ומשאביה מהיהודים. 2. להפוך את החרדי כאשם. ואז מותר לרדוף את החרדי בכל תחום, אם זה על ידי לפיד בזמנו ואם זה עכשיו על ידי יורשיו פלוס בנט\שקד.

ובכן נתעלם מכל זה ונתייחס אך ורק לתמימים\ות שם בדיון ולתוכן הנאמר שם, לטובת כל נאור ומשכיל ואינטלקט מצוי שבאמת רוצה להבין ובאמת רוצה להשפיע על החברה כולה.

ובכן נתחיל ותחזיקו לי אצבעות.

הנושא הנידון היה מנהיגות אזרחית חרדית. כבר כאן אפשר לראות את האבסורד. מזה מנהיג בכלל ? חכמי חלם מבית מדרשו של המכון חולמים שהחרדי הוא פשוט איזה מין ילד שלא זז בלי מנהיג. ואז מגיע הגאונות החלמאית: בואו נעמיד להם מנהיגים משלהם שהוא למעשה שלנו (כן כן עם פילפול בכאילו פילוסופי שמנהיג חיי בשתי עולמות. סתם שאלה פילוסופית חלמאית: מה יקרה שאין שתי עולמות ?! אז אין מנהיג ? תראו איזה פלא, נכון אין שתי עולמות ולכן אין מנהיגים והבינו), ואז הילד החרדי המפגר יעשה מה ש"אני" רוצה (לא ממש "אני" רק מה שהמדינה רוצה. אופס,,, "מדינה" זה תמיד דמיון, אז למעשה זה כן אני. אוף, אני מבולבל ומקווה שככה אתם תישארו מבולבלים ותשרתו כרובוטים את האינטרס של האימפריה הנ"ל הכביכול ליברליים).

אז תשימו לב, "אין מנהיגים חרדים". למעשה לכל יהודי בעולם מאז ומתמיד לא היית מנהיגים. (מישהו דיבר שם בדיון על גנים חרדים. אז כן ליהודי יש גן מיוחד, למעשה חז"ל אומרים את זה גם על עשיו: שתי אומות (שאחת – עשיו, כבר נכחדה מזמן על פי האבן עזרא) שלא מקבלים מרות.

אהבתי את הספקולציה של פרויד על משה רבינו שנאמר בדיון. כבידור זה טוב ומצחיק, אבל ברצינות, פרויד היה הוזה חלומות בהקיץ. רק השבת בפרשת השבוע למדנו שיהושע באמת טעה לחשוב שאם אלדד ומידד מתנבאים במחנה ?! זאת מרידה במנהיג ולכן צריכים להרוג אותם. מה עונה לו רבו משה רבינו העניו מכל אדם ?! "הַמְקַנֵּא אַתָּה לִי וּמִי יִתֵּן כָּל עַם יְהוָה נְבִיאִים כִּי יִתֵּן יְהוָה אֶת רוּחוֹ עֲלֵיהֶם" ובליבה החרדית למדנו שמשה עקרונית מחשבתית בסיסית לא רוצה מנהיגים. וזה לא מקורי של משה רבינו. זה כבר מאז אדם הראשון שהמציא את חוקי המשפחה. מי שמבין לעומק מה ההבדל בין חברה פלוס מנהיג (= כפיה = חברה של האומות) לבין חברה שהיא אך ורק כאמצעי לפרט ( = חברה של היהודי), יודע שבראשונה אין בעיה עם ביטול חוקי המשפחה של תורת אדם התבוני\התנכי הראשון. מה שאין כן בשניה, חוקי המשפחה קריטיים ביותר. כלומר במקום שיש מנהיג ונתינים באמת למה חוקי המשפחה ? ( ראו את מאמרי: גיוס = מעביר את בנו למולך שם אני מרחיב בנושא וכדאי לכל משכיל לעיין שם). להפך משה רבינו משמיד כל מי שרוצה שררה, אפי' את האחיינים שלו נדב ואביהו, שבתחילה במעמד הר סיני הוא וויתר להם, אבל במשכן הוא חיסל אותם ובצדק. על פי משה כל דורש שררה חייב מיתה. ודיי בצדק הרי מהי שררה ? שררה זה אדם שרוצה להפך בני אדם לרובוטים בשביל עצמו. קחו לדוגמא את המשפט "נטל חברתי" חובות אזרחיים וכו' וכו', מה הם אומרים לעומק ? אני האובייקט צריך אותך בשבילי ומי אתה שתתנגד ? כלומר הוא מבטל מהאדם את חירותו ואת החופש והופך אותו לאדם מת\רובוט דומם. ולכן הוא חייב מטפורית מיתה. ככה משה מחסל כל דורש שררה אפי' ראשי שבטים וראשי סנהדרין. (מי שהעמיק להבין מקרא עם ליבה חרדית יודע שהכל מטפורות על דרך כל האומר,,, חטא ?! אינו אלא טועה !!)

אז בוודאי תשאלו מה כן יש ? כלומר יש לכם רבנים וכו' וכו' ?! התשובה היא, שכל אלה התנדבותית מוכנים להדריך את מי שרוצה מהם הדרכה. הדרכה למה ? להיות יהודי בן חורין שזה אומר בן חורין לנצח = לו ולזרעו עד עולם.

ותבינו את ההבדל בין מנהיג עם חרב\רובה בכאילו דמוקרטיה (הרי כוח הרוב זה כוח כפיה ולא חירות וחופש). לבין משה רבינו וכמותו שהיו מהפכניים שבואו להציל את האדם מעבדות. (כן כן אלטרואיסט אמיתי. ועוד מעט נעבור לדון במזה אלטרואיסט אמיתי כמו משה רבינו ושאר גדולי ישראל בכל הדורות)

משה כמהפכן לא מרגיש אפי' מקורי, כלומר התבונה מנסה אותו ומציע לו: בוא אני יהפוך אותך לגוי גדול ותשאיר את הזבלים במדבר למות. ולא, משה לא רוצה הכרה בהיותו מהפכן הוא בא להציל את אלה שרוצים חירות כי הם יודעים חירות מהי. אתם מבינים את עומקן של דברים ? משה לא בא לעצב את האדם, הוא בא לשרת את האדם ויחי ההבדל. מנין אנו יודעים זאת ? כי למה משה לא עושה הפיכה במצרים עצמה וכובש אותה מבפנים ? למה דווקא בוחר לצאת למדבר ודווקא להציל את היהודים ולחזור עמם לארץ ירושתם ? מכאן תבינו שלא מדובר על מנהיג\שורר שרוצה בכאילו להיות בשבילי אבא חם ולהפוך אותי כרובוט מערבי מטומטם. אפי' קאנט הבין את האבסורד של כל השוררים למיניהם: “שלטון שמבוסס על עיקרון של כוונות טובות כלפי העם כמו אב כלפי בניו, כלומר שלטון אבהי, שבו מתייחסים לנתינים כילדים וכקטינים שאינם יכולים להחליט מה מועיל ומה מזיק להם ושכופה עליהם לנהוג בפסיביות ולהמתין רק לחסדי המדינה שתשפוט כיצד עליהם להיות מאושרים – אם בכלל תרצה שהם יהיו מאושרים. זוהי הרודנות הגדולה ביותר שאפשר להעלות על הדעת. ארגון מדיני שמבטל את כל החופש של הנתינים ומותיר אותם נטולי זכויות.” (קאנט)

הנאו ליברל מילטון פרידמן אמר:

“בעיני בן חורין, המדינה היא אוסף של בני אדם ולא ישות שמעל ומעבר להם, הוא רואה את השלטון כאמצעי, כמכשיר, ולא כמי שמעניק חסדים, כאדון או כאל שיש להעריצו ולשרתו בצורה עיוורת. אין הוא מכיר בשאיפה לאומית כלשהי, אלא באשר היא ההסכמה בין השאיפות שלהגשמתן פועלים האזרחים כל אחד לחוד. אין הוא מכיר במטרה לאומית כלשהי, אלא באשר היא ההסכמה לגבי המטרות שלמענן נאבקים האזרחים כל אחד לחוד” (קפיטליזם וחירות – מילטון פרידמן)

כל אלה לא סובלים שררה אפי' שנכנעים למשטר. כלומר אין להם אימון באדם, ולכן הוא צריך שלטון\משטר\שוטר\כפיה. אבל בכל זאת לא סובלים את שלטון האבהי (קאנט) ואת הלאומניות בכלל (פרידמן). כל שכן היהודי שיש לו אימון באדם ולעולם לא סובל שלטון ומשטר ?! בוודאי שהוא לא יקנה לעצמו מנהיג ("קנה לך חבר" = הדרכה, אומרים חז"לינו) מיהו היהודי עם גן יהודי שיקנה לעצמו אדון ? הרופא שלי הוא מנהיג שלי ? המדען הוא מנהיג שלי ? הפוסק הלכות הוא מנהיג שלי ? מאיפה השטות הזאת ? הבדיחה הכי מצחיקה ששמעתי שם בדיון זה שהעיתונאים הם המנהיגים שלנו. וואלה,,,,, כזה טימטום ובורות לא שמעתי כבר מזמן. ממתי הגן היהודי מושפע מעיתונאים ? (סתם בשביל השכלה. כמה זמן לוקח לחרדי קלסי לעיין בעיתון ? חרדי קלסי לעולם לא מבזבז זמן על עיתונים אלא אם יש לו עצירות, וגם בשירותים הוא לא מתעניין בהשקפה כי הוא לא בא לקנות השקפה בזמן שיש לו בעצמו השקפה) אדם רציונל יבקש הדרכה מכל מומחה נטרלי מקצועי. זה לא הופך אותם למנהיגים שלי. ואפי' דעות והשקפה אני לא יבקש מהם. בשביל דעות והשקפה כל יהודי ובעיקר חרדי, יודע שהוא חייב ללמוד לבד ולהבין דבר מתוך דבר. כלומר חירותו היא בכך שהוא נהפך להיות איש על דרך ואיש משה וגו'. נכון שעד שישכיל הוא יחפש חבר על דרך קנה לך חבר, אבל מכאן לטעון על מנהיגות ולא זזים בלי מנהיג וכו' וכו' ?!

נכון שמול השורר צריך את היחד ולכן כל הקהילות הולכים ביחד מול הושרר. אבל שוב בחיים הפרטיים של כל חרדי האם ישאל משהו את המנהיג ? יש לו את החבר שלו או את הרב והמומחה שלו שהוא שואל כהדרכה כמובן ולא כעבד את אדוניו.

הצביעות הבלתי נסבלת בדיון נזעקת עד השמים. יושבים שם חכמי חלם שאין להם שום אימון באדם ובחירותו ותוכיח זאת החרב\הרובה\הכפיה\המשטר שהם מטעמם, ומנסים לשכנע אותנו החרדים שלהם אין מנהיגים כי הם לא צריכים מנהיגים, ולנו מסכנים יש מנהיגים בכפיה, והם והם באים להציל אותנו ולתת לנו חירות וחופש. פשוט היפוך היוצרות. ואין שם משכיל אחד לנשמה שיעמוד ויזעק המלך ערום ? אתה בא עם חרב\רובה וטוען שאתה זה החירות ואני שאין לנו לא שוטר ולא חרב זה כפיה ?! אחד מהשוטים שם מדבר על אלטרואיזם שאין אצל החרדים רק אצל הלאומניים. עוד בדיחה פנאטית מבית מדרשו של חלם. ואני הסביר מיד למה.

הצביעות זועקת עד השמים כי אתם לא מבינים ולא מכירים בכלל מהי יהדות ומהי חירות. אין לכם מושג ירוק מזה בן חורין אמיתי ומהי משמעות חיים של הבן חורין האמיתי היהודי (לא המיסטי רק הרציונלי גשמי. שלא תטעו לחשוב שאני מחב"ת, אני מדבר כאן על הגן היהודי הרציונלי). אז מנין הדביליות לנסות למכור לנו משהו ? אתם מזה מרגישים חכמים ואלטרואיסטים שבאים להציל את החרדי מהחושך ולתת לו את האור המערבי. תגידו לי שלא נפלתם על הראש, את האור המערבי כולנו מכירים. זה לא חכמה גדולה להכיר שטחיות ובנליות ובעיקר פרדוקסליות. ולכן כל חרדי שישב בחיידר ובישיבה בספסל האחרון יודע ומכיר טוב טוב את האור המערבי.

הבדיחה היא שאתם מרגישים אלטרואיסטיים. אני לא יודע אם אתם באמת בנליים או אתם סתם נוכלים ושקרנים, אחד משניהם חייב להיות אמת. או שניהם אמת, כלומר גם וגם. מכאן נעבור לאלטרואיזם ונסביר את זה לעומק.

אלטרואיזם

לפני שנתחיל אני חייב לומר משהו שמה אני אשכח: אצל הגן היהודי האמיתי אלטרואיזם לאומני, זאת פיגורה. כלומר פיגור שכלי שרואים רק באומות. אתם למשל רואים בריבון יהודי את גאולת היהודי ותפארתו. ומהפיכה היסטורית וכו' וכו'. הגן היהודי רואה בריבון יהודי ירידת הדורות, שזה אומר החרדי מתחיל להאמין באבולוציה ודווקא באבולוציה הפוכה כלומר מקידמה לבנליות, במקום מבנליות לקידמה.

מה זה אלטרואיזם ? יותר נכון לשאול מי יכול להיות אלטרואיסט ? אלטרואיזם זה אדם שפועל לזולת. אני  (max maxmen) למשל הזולת, ואתם שם בדיון האלטרואיסטים שבאים לעזור לי. ואז נשאלת השאלה: מזה אתה בא לעזור לי ? ביקשתי ממך עזרה ? אתם מבינים ? כזה אלטרואיסט לא קיים. קיים נוכלים שטוענים שהם אלטרואיסטים כפי שקאנט מתאר לעיל. ובכן לעולם לא יכול אלטרואיסט לבוא אלי בלי שאני ביקשתי ממנו. אבל יבוא אלטרואיסט רציני ויטען לי נכון שאתה לא צריך את עזרתי אבל אני יכול להחכים אותך לגלות לך את האור לתת לך משמעות חיים וכו' וכו' וכו'. כלומר למה לי באמת להיות גאוותן ולא להיות פתוח ולשמוע מה יש לו להציע לי ?! אולי באמת יש לו מה למכור לי ? ובכן תשימו לב, זאת בתנאי שהוא בא בשכנוע מה שאין כן שהוא בא עם חרב\רובה\משטר\שלטון, אז ממש אין לי מה לשמוע ממנו כי ביסוד הוא לא מאמין בי ובבני אדם הרי יש לו משטר וכפיה.

אוקיי עברנו את השלב של הכנעת הגאווה שלי ואני מוכן לשמוע מה יש לו להציע לי אפי' שלא ביקשתי ממנו עזרה כנ"ל. אבל בכל זאת למה לי לבזבז את זמני לשמוע ממנו מה יש לו להציע ? כלומר אני צריך איזה משהו שייתן לי אימון בו שיש לו באמת מה למכור לי. ולכן נשאל אותו אוקיי אתה רוצה להציע לי את הטוב ואת האור. אבל מנין לך מהי בכלל טוב ומהי בכלל אור ? אתם מבינים מה אנו שואלים אותו ? כלומר מה נקודת המוצא שלך שעל פיה אתה קבעתה מהי הטוב ומהי הרע ומהי האור ? אם יאמר לנו: המערביות והליברליות הקידמה וכו' וכו' אז כנ"ל כולנו מכירים ורואים בשטח. יאלה יאלה תתחפף מכאן – נאמר לו בשפה שלו. ולמה נאמר לו את זה ? כי כנ"ל אלטרואיזם לאומני או ליברלי כמו פרידמן ("הפרדוקס היהודי של מילטון פרידמן"), זאת פיגור שכלי ותו לא שיש חשש גדול שהוא לא מצאצאי יהודים, כלומר אין לו את הגן היהודי. אצל הגן היהודי אלטרואיזם פירושו, אתה יודע את הטוב האבסולוטית, אתה יודע ומכיר את האור, ו"רוצה בהם" (וזה הכי חשוב), ואז אתה בא להציע את זה לזולת. והסימן ההיכר היחידי היא אם הוא אלטרואיסט יהודי, הוא כמובן אם הוא בעצמו לא מוותר על זה, כלומר לעולם זה לא בא על חשבונו האישית. כי על פי הגן היהודי אם האלטרואיסט מוותר על כך לטובתי, אז כנראה זה לא מספיק טוב בשבילו אז אייך הוא מוותר עליו לטובתי ? הווה אומר מדובר במפגר שלא יודע טוב מהי.

שאנו באים לדיון הנ"ל, האלטרואיסטים האלה לא יודעים מזה בכלל טוב, בעיניהם את הטוב צריך לכפות בכפיה אחרת האדם לא יקבל אותם. אז אייך רבונו של עולם זה יכול להיות הטוב עם הא הידיעה ? והראיה שהם מבינים בעצמם שזה לא הטוב, היא עצם הדבר שהם רוצים להיות שוררים\מנהיגים וככה ישתחררו מהשורר ויהיו דווקא אלה המשעבדים את הזולת וככה בעיניהם ירגישו בני חורין וחופשיים. הווה אומר הם צריכים אותי כעבד בכדי להרגיש חופשי. אז נשאל איפה כאן הפיגור הרי זאת דווקא ערמומיות ולא פיגור ? התשובה, תראו את החופש של המנהיגים שלהם. הנשיא בכלא ראש ממשלה בכלא ואת ההצגה הזה הם חייבים לתת להמונים העבדים בכדי להצדיק את קיומם והנה לכם חירות בכלא כלומר חפרתם בור לעצמכם.

לסיום נושא זה

אלטרואיסט אמיתי חייב דבר ראשון לדעת מהי טוב. ואין טוב אבסולוטי אלא חירות אבסולוטית. ואם על זה בעצמו הוא מוותר ומקים משטר ושלטון = קונה אדון לעצמו שזה אומר שאין לו זכות מוקנה לנשום בלי הסכמת השופט ברק ?! אז שלא יבוא למכור לי לוקשים. ואם נחשוד בהם שהם רוצים לשעבד אתנו למשטר ולשלטון, זה יהיה חשד מוצדק. אם נחשוד בהם שהם רוצים בשר תותחים בשביל להגן בשביל משפחת תשובה על הגז הטבעי שהוא גזל מאתנו ?! זה יהיה חשד מוצדק !!

סתם שאלה מסקרנת. אתם הרי יהודים נכון ? אז אייך אתם חולמים שתצליחו לעבוד על יהודים ?

דבר שני אלטרואיסט אמיתי לעולם לא מוותר לעצמו לטובת הזולת. זה פשוט סתירה ופרדוקסליות וכנ"ל פיגורה = פיגור שכלי אם וכאשר הוא מוותר על חייו למען אחרים.

פעם הקדשתי מאמר שלם להסביר את הנושא בשביל ידיד טוב שלי ידיד בלב ובנפש הלו הוא הדר היקר. (מצחיק. ידיד ווירטואלי שלא פגשתי לצערי לעולם) מאמר בשם: "ואהבת לרעך כמוך" אם לא תאהב את עצמך, אייך תדע לאהוב את רעך ? וכדאי מאוד לעיין שם ולרדת לעומקם של דברים.

לסיכום:

אלטרואיזם יהודי\חרדי = אני רוצה את הטוב ולכן אני טוב ומחוק הטוב להיטיב בא הדחף לתת לכולם את אותו הטוב. וכבר מדעית הוכיחו שאין האדם מאושר אלא בנתינה. כלומר הרווח של איש הטוב שהוא גם מאושר. ושמאושרים יש אריכות ימים שגם את זה הוכיחו מדעית שהחרדים מזדקנים מכל פרט בקהילה אחרת בחברה ולא באחוזים קטנים. (התחלתי לכתוב מאמר על סבו של רבי מורי שנפטר לא מזמן בגיל 97 והשאיר מעל 1300 צאצאים כולם חרדים אדוקים. מאמר בשם: 1300 צאצאים בעודו בחיים ?! אייך עושים את זה ? ולא היה לי זמן לסיים אותו לצערי. בכל אופן המאמר תוכיח לכם את השקר כאילו החרדי לא עובד. הוא עבד כל חייו במקצועות נדירות בזמנו, ולא סתם עבד, הוא היה -כחרדי קלסי ירושלמי – מורה למכונאות = עיבוד שבבי בקריית נוער בבית וגן הרבה מאוד שנים בלי שהיה לו תואר אקדמאי. הוא גם היה אלטרואיסט אבל חרדי כמובן ונלחם נגד הממסד של קריית נוער בשביל כל העובדים כי הממסד בזמנו פשוט לא נתן להם ביטוח פנסיה. ובזכותו כולם קיבלו פנסיה. ובאידיש אומרים: וואס דו מאכסט מאכסטו פאר דיר = מה שאדם עושה לזולתו הוא לעומק עושה לעצמו. ובאמת הוא חיי מעל שלושים ושבע שנים מהפנסיה שהוא נלחם בשביל כולם. הוא הספיק להיות אברך כולל מעל שלישים ושבע שנים (מגיל שישים עד יומו האחרון) בזכות הפנסיה. כלומר כל אברך כולל קלסי לא מספיק בחייו ללמוד כל כך הרבה שנים בכולל. הוא כן זכה ללמוד בשתי כוללים ביום ושיעור דף היומי בערב. בקיצור בדקתי ומצאתי שרוב רובם של צאצאיו עובדים ולומדים ומאף אחד מהם לא נפל שערה מיראת שמים ובאדיקות ובדביקות שלהם. הווה אומר אין לחרדים בעיה בלעבוד, יש להם בעיה בעבדות שזה אומר: אם העבודה תגרום לו להפסיד לידה אחת ? אז זאת עבדות. כלומר עבודה זה אמצעי (כטפל) לחיים ולא ההפך כמו במערב. בוודאי שאם העבודה מביא לו בכפיה להצהיר אימונים למולך ולהתגייס לצבא ?! בוודאי שהוא יבחר חיי עוני העיקר לא להיות עובד אלילים. הווה אומר החרדים לא עובדים 1, בגלל הצבא 2, בגלל התואר (שכנ"ל סבו עבד כמורה במכונאות מדוייקת ביותר בלי תואר) 3, בגלל העבדות לקפיטל שרואה בילודה שלו נטל חברתית ובאשתו העקרת בית כטפילה שחייה על חשבון המולך. לא צריך הוכחה יותר גדולה מיזו שהחרדים עובדים בחו"ל מאז ומעולם. רק כנ"ל בגלל המשטר הפשסטי בארצינו, החרדים לא עובדים. מי שמכיר את השטח יודע שגם זה לא נכון לגמרי, הרבה מאוד מהם עובדים אבל עובדים מחוץ למערכת כלומר בשחור.

לסיום נושא זה: המאמר עוסק בהדרכה אייך אפשר לחיות חיים מאושרים וארוכים עם אלף שלוש מאות יוצאי חלציו עם כל המשתמע מכך. הוא דוגמת מופת לכל חרדי שאוהב להתלונן על קשים. המאמר בא להראות לו שהוא לא יודע מזה קשיים בכלל מול הקשיים שהסבא הנ"ל עבר ובכל זאת היה והרגיש המאושר שבבני אדם. כל נכד ונין וניני נינים היו רשומים אצלו בפנקס, מתי נולדו וכו' וכו' כלומר הכיר את כולם ודאג בשביל כל יחיד כאילו הוא בן יחיד ונכד יחיד. בקיצור חבל שלא גמרתי לכתוב אותו.)

ולכן באמת נראה הרבה מאוד חסד בכל הקהילות החרדיות. חסד אמיתי שלא דורש ממך עבדות לבעל החסד מה שאין כן במערב אנו אמורים לומר תודה על זה שהשופט ברק מרשה לנו לנשום.

מכאן אני רוצה ברשותכם לדון איתכם מה האלטרואיסט המערבי מציע לנו. מנגד מה האלטרואיסט היהודי מציע לכם.

נתחיל עם היפהפייה המערבית, הרי הליידי ראשונה.

ונעשה את זה מהר (בהרחבה אפשר לעיין במאמרים כאן)

1, ריבון. הווה אומר – וזה לא צחוק, אנו באמת צריכים לבקש רשות לנשום. אין לנו זכות מוקנה לנשום.

2, הריבון הדמיוני (כן כן הדמיוני, הגן היהודי מבין את זה אחרת: ריבון = אדם שרלטן שמדבר בשם משהו דמיוני שהוא קורה לו לאום או מדינה או דגל או עם או חברה. ומרגיש מעל האלוהים, יותר נכון אלוהים קטן מולו) הוא הוא ההורה העליון. תסכימו עמי שזה כבר ממש אבל ממש פיגורה לגמרי. וזה לא צחוק בכלל. ההוכחה היא כמובן גיוס הרווקים והרווקות בכפיה. ההוכחה השניה זה חוק הסוציאלי. למשל בחברה יהודית לעולם לא גוזלים ילד מאמו, ואם האימא צריכה עזרה אז ניתן לה עזרה אפי' בכפיה, אבל לקחת את הילד ? בריבון\שרלטן מה הבעיה של לקחת את הילד לטובת הילד כמובן ?! אבל מי צריך הוכחות שיש את זה: גיל סיגל, פרופ' למשפטים בקרייה האקדמית אונו וחבר המועצה הלאומית לביואתיקה, "להורים אין בעצם זכות על הילד. הילד אינו קניין שלהם. הם קיבלו מהמדינה את הזכות למלא חובות כלפיו בשל החיבור הביולוגי"

תגידו לי אתם, מה דרווין היה אומר למוטציה היהודי החדשה ? מין מוטציה פיגורי מוזרה מאוד שבני אנוש כולה עוד לא שמע מאז ומעולם שאפשר בגן היהודי.

עוד בסעיף זה כדאי לעיין כאן עקידת יצחק הליבה החרדית

גם זה גם להם מגיע ילד

גם זה כשישים רווקים\ילדים כמגן אנושי על ההורים ועל החברה הדמיונית = לאומניות

 גם זה גיוס = מעביר את בנו למולך

3, והיות שהאלטרואיזם המערבי הנ"ל מתגאים עם הליברליות שלהם, אז הם קפיטליסטים ומה עוד, המשטר בעשורים האחרונים היא משטר קפיטליסטי ומהגרועים שבהם. ולכן יהודים יקרים הגיע הזמן להתפלל לרפואתם. הרי הפרדוקס זועקת עד השמים, אייך זה לאום חוזר לארצו על גבי הרווקים והרווקות שלהם ומוותרים מראש על הארץ. כלומר בכדי שהקפיטליזם יעבוד, יש תנאים בסיסים לכך:

כלכלה חופשית = קפיטליזם. מהי חוקיה הבסיסיים של הקפיטל ?

(בניגוד לשטחיים שחושבים שהקפיטל לא רוצה משטר ושלטון (יעני רוצים כלכלה חופשית), הקפיטל הוא שקרן פתולוגי, הוא רוצה שלטון ומשטר יותר מכל שיטה חברתית אחרת ונסביר את זה לעומק.)

חוק ראשון:

הקפיטל רוצה שלטון בכדי לשלול מכל נולד את הטבע מראש (אפי מי גשם אסור לו לאגור על פי החוק. כן כן, הם בוודאי יאמרו שהם ירשו את החוק מהסוציאליסטיים, אבל למעשה הם שקרנים הרי אפי' את הירושה הם רוצים לשלול מכל נולד וככה טוען מילטון פרידמן יהיה שוויון, הרי צריך שוויון. שמעתם ? מילטון פרידמן מהאמין שצריך שוויון אבל לא בעמלינו המשותף בחלוקת העבודה הנכפת עלינו, רק שוויון בגזלת הטבע מראש מכל נולד).

תשימו לב, הארץ לא שייך ליהודי הרי אסור לו אפי' לאגור שם מים או מי גשם. מה גם שמילטון פרידמן רוצה גם לשלול את הירושה מראש ככה יהיה שוויון בין העבדים, ואם ביטלו את הירושה אז הארץ לא ירושתינו ולכן אין בית יהודי יש רק בית של הקפיטל והבינו זאת לעומק (אגב זאת המציאות היום בארצינו)

חוק שני:

הקפיטל רוצה שלטון בכדי לכפות חינוך חובה מסויימת שתהפוך את העבדים לרובוטים כלומר עיצוב מיוחד להיות הון אנושי בשביל הטייקונים (למה לטייקונים ? כי אסור שוויון בחלוקת העמל).

תשימו לב, לא חינוך יהודי רק חינוך כלכלי = חמש יחידות מתמטיקה ועוד, בכדי להיות "הון אנושי" בשביל הטייקון כנ"ל.

חוק שלישי:

הקפיטל רוצה את השלטון בכדי לכפות על כולם להיות חלק בחלוקת העבודה. כלומר, לא רק ששלילת הטבע מהחוק הראשון כופה עלינו להיות חלק בחלוקת העבודה, רק לא מוצא חן בעיניהם שהזוגות עושים חלוקת העבודה במשפחה, כי הם רוצים את שניהם כעבדים לטייקון האקראי, כלומר הם עושים הכל ששתי בני הזוג יעבדו ולא יעבור כמה שנים שיכפו גם על הילדים לעבוד.

חוק רביעי:

הקפיטל רוצה שלטון בכדי לגזול מההורים\העבדים את צאצאיהם הרווקים והרווקות, בכדי שהילדים האלה ישמרו על קניינם של הטיקונים כמו על הגז של משפחת תשובה. כלומר גיוס החובה של הרווקים והרווקות אפי' שאין להם אישית כנ"ל חלק בארצם ואפי' להוריהם אין חלק בארצם כלומר ההורים גרים בשכירות.

כלומר רבע מההורים היום גרים בשכירות כלומר אין להם קניינים בכלל אולי רק תחתונים, ככה שלמה שצאצאיהם ישמרו על קניינם של אחרים ? אבל לקפיטל החזיר לא מעניין שום דבר, הוא צריך חיילים וחיילות בחינם.

מכאן והילך אסור שלטון. חס ושלום שהשלטון יתערב בחלוקת העוגה\הצמיחה. זה נקרא כלכלה חופשית.

הבנתם יהודים היקרים ?! אין לכם בית, אפי' ירושה אין לכם. כי יש כלכלה חופשית. אבל זה לא מונע מהחזיר לקחת מכם את צאצאיכם הרווקים והרווקות לצבא להיהרג למען אלה שיש להם קניינים בארץ כלומר זה יכול להיות גם גויים ואגב גם יהודים, אבל זה לא הופך את הארץ לבית של היהודי.

עוד על הסעיף הזה תראו "הפרדוקס היהודי של מילטון פרידמן" גם זה כדאי לראות "חוק יסוד האלום" ?! הפרדוקס היהודי של נתניהו !! גם זה מאוד חשוב  הבית היהודי ?! או הבית של הקפיטל החזיר !!!

4, הריבון הדמיוני מיתרת את היהדות וכל חוקיה. לא צריך חוקי משפחה לא צריך חוקה (הרי הליידי הבריטית קודמת) לא צריך כלום. מה עוד אם במערב לפחות יש חוקה וחוקי יסוד, במשטר הפשיסטי שלנו אין אפי' חוקה חילונית מערבית, כל בריון כמו לפיד יכול לגזול מכם את צאצאיכם מהחצר האחורי של הבית. תבינו שאני אומר שהריבון מיתרת את היהדות, אני לגמרי אומר לכם מה היהדות חושבת הלכתית. כלומר אתם לא מוותרים על היהדות שזה משהו מפשט כמובן אתם מוותרים על החירות האבסולוטית שלכם ונהפכים לעבדים פלוס למפגרים כנ"ל, הרי אי אפשר לחיות בפרדוקסליות ובנליות במיוחד הגן היהודי לא מאפשר זאת.

עוד בנושא הזה שכדאי מאוד לעיין בו

אפלטון וגלוי העריות

גיוס = מעביר את בנו למולך

ארץ ישראל – צדק ומשפט ודיני ממון וקניין ביהדות

ובביזה ?! לא שלחו את ידם !!

5, האלטרואיזם הלאומני או החברתי, פועל למען משהו דמיוני. התוצאה היא השנאה לחרדי. שאגב מוכיח שהם לא אלטרואיסטים. הרי אייך אפשר לשנוא ? אפשר לאהוב ערבים (השמאלנים) ואפשר לאהוב חילוניים (הלאומניים), רק את החרדי הוא שונא: סקר הענק של מכון "פיו" (PEW) התברר דבר מבהיל ביותר, שהורים חילוניים מעדיפים שצאצאיהם יתחתנו עם גויים העיקר לא להתחתן עם חרדי\ת.

כלומר האלטרואיזם זה על תנאי. וכנודע אין אלטרואיזם על תנאי. אגב: זה מסביר גם למה תמיד חרדי לשעבר שונא חרדים קלסיים בטירוף. בכל הדורות המשומדים לא יכלו לעזוב במנוחה את היהודי. כל זה בא מסיבה אחד ויחידה, הם אלטרואיסטים מדומיינים שפועלים למשהו דמיוני, והיהודי תמיד בן חורין (= לא מקבל מרות) ולכן שונאים אותו. הווה אומר אני רוצה להיות מנהיג ואתה לא רוצה להיות פונקציה בשבילי להיות מנהיג. בוקר טוב, חפש לך פראיירים אחרים, היהודי לעולם לא עבד של אף אחד. אם היית באמת אלטרואיסט, היית עוזב את החרדים או את היהודים ושלום. למה תמיד הם באים להציק ?

כנ"ל כדאי לעיין כאן במאמר: "ואהבת לרעך כמוך" אם לא תאהב את עצמך, אייך תדע לאהוב את רעך ?

6, וזה החשוב ביותר מבחינת מחשבתית פילוסופית ובפרדוקסליות. למערב אין אימון באדם, ולכן הוא חייב משטר וחוקים בכפיה. אין לו גם אימון בחינוך ולכן הוא חייב שוטר. אין לו אימון באחדות הבינה ולכן המוסר והערכים אצלו מהבטן ובכפיה.

ובכן מה האלטרואיסט היהודי מציע לכם. זה עם הגן היהודי מה הוא מציע ?

ובכן

1, חירות אבסולוטית. (אפי' חירות לעזוב מידית לזנות אחרי היפהפייה המערבית. 80% הפסד של כמות היהודים בכל שלוש או ארבע דורות בכל ההיסטוריה תוכיח את החופש הנ"ל)

2, אין ריבון אלא ריבון העולמי ובלי כפיה כי אין שוטר ומשטר. הריבון העולמים הוא סוג ריבון שכל תפקידו היא א' שלילת שאר הריבונים\אלילים = חירותך האבסולוטית. ב' אחדות הבינה שעליה מושתתת המוסר והערכים = אמיתויות. (את סעיף ב' האומות אימצו בחום כלפי המדע והטכנולוגיה. מצחיק נכון ? מה הם קיבלו מיזה ? נשק גרעיני ואימפריות חזקות ומוסר וערכים בכפיה ומהבטן. מה אנו קיבלנו מיזה ? מוסר וערכים בלי כפיה ובעיקר את השכל\התבונה. ויחי ההבדל)

אלוהי בני ישראל – חלק ראשון

אלוהי בני ישראל חלק ב'

אלוהי בני ישראל – חלק שלישי

3, והיות שהמוסר והערכים מושתתות על הבינה האחדותית, משום כך כל יהודי נולד עם הטבע כקניין פרטי וקביל משפטית, לו ולזרעו עד עולם = ארץ ישראל. מה שאין כן כנ"ל האומות נולדים בלי הטבע מראש.

 ארץ ישראל – צדק ומשפט ודיני ממון וקניין ביהדות

 ה'רש"י הראשון בתנ"ך = הליבה היהודית הבסיסית

4, איזה כיף הילדים שלנו לדורי דורות. ואסור לנו להקריב את הילדים למען שום ישות דמיונית.  (ראו עקידת יצחק הליבה החרדית) ולכן אנו יכולים לבראו חיים כמה שיותר בכיף. (אדם סמית היה משוגע על הדבר הזה. ההוכחה שלו שהחברה היא בריאה ועשירה ומאושרת היית ריבוי ילדים. מה שאין כן אבי שמחון כמו פרעה במצריים קץ בריבוי הילדים יחד עם שאר האנטישמים. ראו מי אתה יוסף ? פרעה או יוסף ? (סיפור יציאת מצרים כהלכתו))

5, יש לנו אימון באדם. יש לנו אימון בחינוך. יש לנו אימון בשכל הישר של האדם. יש לנו אימון באחדות הבינה ולכן יש לנו אימון במוסר והערכים היהודים, אפי' שלפעמים אנו לא מבינים אותם. (באחריות היה לי רבי מובהק מיוחד במינו שלא היה מצווה או מוסר אחד או דרש חז"ל שלא הבין את עומקם. והרבה זכיתי ממנו ב"ה)

והיות שכך – יש לנו אימון באדם, היהודי לעולם לא יכול להיות גזען, לא היום ולא לפני אלפי שנים. אז אנא מכם לאומנים פנאטים, אל תטיפו לנו מוסר מערבי שרק אתמול ירדו מהעצים, רק בכם יש גזענות טבעית בגלל הלאום הדמיוני שלכם. המטפורה המקראית והאבולוציונית שכולנו מאב קדמון אחד, היא יסוד היסודות של חירות הפרט ושלילת הלאומניות והגזענות.

היהודי מחכה בשקט מתי כבר יהיה המצב של ותמלא הארץ דעה את השם = יאמצו את אחדות הבינה לגבי המוסר והערכים, ואז המוסר והערכים יעמדו על צוק איתן ולא יצטרכו למשטר ושוטר ולגננות ולמנהיגים.

בינתיים אנו סובלים מהטמטום שלכם זה אלפי שנים מאז נמרוד\חמורבי, זה שהמציא לראשונה את החברה המשטרי בכפיה, זה שביטל את הצוו הקטגורי של קאנט כלפי הקניין הקביל (ראו "קניין" הצוו הקטגורי של קאנט) שממנו הומצא המוסר והערכים הצודקים האמיתיים, ואימץ בחום את הקניין בכוח הכיבוש בכוח החרב פלוס אליל הכסף.

בגלל הנמרוד הזה אנו בכל כמה דורות מפסידים 80% מצאצאינו לאבדון. (מישהו הציק לי פעם ואמר לי אוקיי תנו לנו 80% . עניתי לו שקיבלתם את הציונות בדור הקודם ומה יצא מיזה ? קפיטליזם חזירי פלוס פשיזם פנאטית ?! בפעם הבא יקבלו הפלסטינים.)

6, והיות שהיהודי יודע מהי טוב כי הוא הולך אחרי הבינה האחדותית. אז הוא יכול להיות אלטרואיסט אמיתי ולתת את העזרה האמיתי לזולת. זה גם קל לו טכנית כי הוא תמיד לא מפסיד. הברומטר של היהודי האם הוא פועל נכון, זה האם הוא מפסיד או לא. אם הוא מפסיד, אז הוא אלטרואיסט שקרן מדומיין. לדוגמא: אדם שפועל למען הזולת העיקר לא להיות עם אשתו ועם ילדיו, כלומר על חשבונם או על חשבון יצירתם ?! זה שקרן טיפש ומנוול ועצלן ושונא את עצמו ולכן הוא מחפש צומי נטו או מחפש שררה באיצטלא של אלטרואיזם. ושוב מי הסובלים ממנו חוץ ממשפחתו ? כל אלה שהוא כביכול רוצה לעזור !!  כנ"ל כדאי לעיין כאן במאמר: "ואהבת לרעך כמוך" אם לא תאהב את עצמך, אייך תדע לאהוב את רעך ?

7, כל השביעין חביבין. באקדמיה הפועלת מטעם המשטר, הנתינים דטרמיניסטיים סטטיים = רובוטים. הווה אומר מראש על ידי מבחן פסיכומטרי נקבע עתידך לטוב ולרע. ביהדות ?! "מבחן פסיכומטרי" = "כנוטל חרב ודוקרה לתוך מעיו" = הגן היהודי הוא דינמי תמיד = בן חורין עם תקווה תמידית = ביטחון שזה הדורבן של התפתחות תבונת בני אנוש.

בברכה

Max mamxen

<span dir=rtl>2תגובות ל‘חכמי חלם – מבית מדרשו של המכון הישראלי לדמוקרטיה’</span>

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s