אנטישמיות מודרנית – הדרת נשים

מהי עלילת דם. עלילת דם זה לא בהכרח מציאות מצוץ מהאצבע. עלילת דם זה לקחת מציאות עובדתית כלשהו ולפרש אותם בצורה אנטישמית בכדי לספק את מתת לחמם של האספסוף בכדי שהם יצוא לפוגרום על היהודים. הפרשן עצמו כסובל משנאה עצמית מטורפת יודע מה הוא עושה, כלומר הוא יודע שלא מיניה ולא מקצתיה, אבל הוא אנטישמי קלסי ככה שהוא כל כך מנסה לשכנע את עצמו וחושב ששומעיו משתכנעים כמותו. כלומר הוא לא מבין שהוא ורק הוא יוצא דביל פלוס אנטישמי קטן.

התעוררתי לכתוב את המאמר הזה בעקבות דיון שלחן העגול באוניברסיטה תל אביב בנושא אקדמיה לחרדים. כאן  חרדים באקדמיה – ביחד או לחוד?

ובכן קודם נאמר את העובדות. בחברה משטרית (= אלימות) שכל נתיניה הם עבדים ורובוטים של השרלטנים שמדברים בשם החברה הדמיונית. אפשר שעבדיה\רובוטיה יתלוננו על איפה ואיפה בין העבדים. אפשר שהעבדים יתכנסו כקבוצה – למשל כל השמנים או הנמוכים או הגבוהים או אחד מהמגדרים – לטעון על איפה ואיפה.  כלומר יש אדון ריבון שכולנו עבדים נרצעים מכוח כפיה על ידי שוטר וחרב, שיש לו מטרה כלשהי והעבדים מתלוננים על אי שוויון בין העבדים. מבחינת הריבון השרלטן אין הבדל מאיזה מגדר אתה, הוא צריך את שתיהם כעבדים. ולכן הוא יעשה הכל שהעבדים יעבדו בשקט. והאמת זה דיי צודק, למה שעבדים ממין זכר יקבלו פריבילגיה על אלה ממין הנקבה.

מסופר בתלמוד סיפור על אדון שכזה שהתווכח עם בני חורין על ריבונות. האדון שאל את הבן חורין: מה עושה האלוהים אחרי מעשה הבריאה ? מה הוא לא משתעמם ? הבן חורין ענה לה לעומק שהאלוהים מזווג זיווגים. האדון  חשב לעצמו: זה כל גדולותיו של ריבון העולמים ?! גם אני יכולה לזווג זיווגים בין עבדי. אמרה ועשתה ולמחרת כל הזוגות הגיעו חבולים לריבון. כלומר הזיווגים לא החזיקו מעמד אפי' יום אחד.

למה אני מספר לכם את הסיפור התלמודי ? איש התלמוד טען לעומק שהצלחת האדם כבן חורין זה נצחיותו לדורי דורות = בריבון העולמים שהוא נותן חירות מוחלטת לאדם שם הזיווגים מצליחים והם חיים לנצח על ידי זרעם לדורי דורות. כי כל בן חורין מזדווג (שלילת חירותם האישית למען מטרה אישית נצחית) עם בת\ן מינו מרצון חופשי מתוך מטרה תכליתית אישית.

במקום כזה, שתי בני הזוג עושים הכל מרצון חופשי ולכן זה מצליח. ולכן לעולם אי אפשר להפריד את האדם לשתי מגדרים בקן המשפחתי האישית = גרעין החברתי. והעובדה היא שאין הפרדה בקן המשפחתי האישית של כל אחד.

בכדי לשמר את הקן המשפחתי האישית, כלומר שבני החורין יתנו אימון לזוגיות האישית שלהן. במרחב הציבורי הם מתנהגים באופן כזה שלא יתעורר האימון. כלומר כמו בשוק החופשי כל השוק בנויה על אימון אישית (לא משטרית שהיא בדרך כלל מושחתת מעצם טבעו), ככה עצם הזוגיות מתאפשרת על ידי אימון. בכדי שתהיה אימון בזוגיות, כל אחד מבני החורין אמורים להשתכנע שאין במרחב הציבורי מצב שתערר על הקן המשפחתי האישית שלהם. מכאן כל ההפרדות למיניהם שנעשים בחופשיות בלי משטר ובלי שוטר. להפך במצב שיש משטר ושוטר כולנו עבדים ושם הזוגיות היא פונקציה של הריבון (שלריבון יהיה המשכיות וקיום, שלריבון יהיה חיילים רווקים ורווקות להקריב אותם שלושים שנה על עזה לריק) ולכן 1. הזוגיות לא מצליח כמו המטפורה התלמודית לעיל. 2, כל הפרדה בין העבדים הוא באמת לא צודק. הרי מה העניין בהפרדה ? למה סתם שוביניזם ופמיניזם ?

נסכם את הנושא הנ"ל בקצרה

אצל בני חורין כמו היהודים שלא משתעבדים לשום ריבון, זכר ונקבה מתחברים יחד לשם שרידותם האישית לדורי דורות = נצח. ולכן הם חוקקו לעצמן חוקים בשוק החופשי (הרי אין משטר ושוטר עקרונית אידיאולוגית כי במשטר הם לא בני חורין), שתהיה אימון בזוגיות שלהם. מכאן נוצרת – במרחב הציבורי החופשי – ההפרדה בין המינים. כלומר אין כאן שום שוביניזם מהסיבה הפשוטה שהם כולם בני חורין בשוק.

אצל ריבון שרלטן ששם כל הפרטים הם עבדים של הריבון, וצאצאיהם במילא שייכים לריבון (הריבון הוא ההורה העליון על פי חוקי השרלטן) ?! שם שוביניזם זה אי צדק. ולכן יש מקום לטעון נגד הפרדה. במרחב הציבורי הם לא צריכים הפרדה כי אין צורך באימון בן בני הזוג. הרי במילא אף עבד זכר לא בטוח בצאצאיו (תוכיח זאת העובדה שבבתי החולים במחלקת היולדות מכריחות את הזוגות שיש לשתיהם סוג דם מינוס ( = Rh שלילי) לקחת אנטי די אפי' שהן לא צריכות זאת, הכל מההנחה שלהם שאולי הילד לא מהבעל שיש לו מינוס) כלומר הריבון\השרלטן הלייצן עושה צחוק מעבדיו ונותן להם את ההרגשה כאילו הם בני חורין וכאילו צאצאיהם הם של העבדים ולא היא כנ"ל. לא רק סיפור האנטי די מוכיח זאת. רק עצם החוק שאומרת שהריבון הוא ההורה העליון. לא רק הריבון מרגיש כאלוהים בעצמו וגוזל את הרווקים והרווקות להקריב אותם לריק על עזה שלישים שנה, אפי' ההורים בעצמן מקריבים את צאצאיהם כרווקים למולך, ולמה ? כי באמת הם לא מרגישים הורים. אותו דבר לגבי ריבוי ילדים. זה לא מקרי למה העבדים לא מולידים הרבה מה שאין כן הבני חורין מולידים הרבה כי הם בטוחים שצאצאיהם הם שלהם באמת. מאותו סיבה עמוקה הזוגיות אצל הריבון\השרלטן לא מחזיקים הרבה זמן מה שאין כן אצל הבני חורין כנ"ל מהסיפור המטפורי התלמודי לעיל.

כתבתי סדרת מאמרים למי שרוצה להבין לעומק את הנושא הנ"ל

 דת יהודית = פמיניזם טבעית – חלק א'

 דת יהודית = פמיניזם טבעית – חלק שני

 דת יהודית = פמיניזם טבעית – חלק שלישי

 דת יהודית = פמיניזם טבעית – חלק רביעי

 

עכשיו נעבור לאנטישמיות המודרנית

אם העבדים (שנקראים אצל החרדים "תינוקות שנשבו") של השרלטן הריבון, לא מכירים את כל הנושא העומק הנ"ל ולא מבינים את ההבדל בין אי הפרדה הצודקת אצלם לבין ההפרדה הצודק בשוק החופשי של היהודים. השרלטן יעשה הכל להסתיר מהם את העובדות העמוקות הנ"ל. ומה יותר טוב מלהביא להם אישה כאילו חרדית שתעליל עלילת דם על היהודי החופשי ?

התרגיל הקלסי של השרלטן האנטישמי עובד תמיד באותו נוסחה: יושב להם העבדים באולם עגול  ויש במה שעליה יושבים השחקנים של השרלטן (תראו מה בין ישיבה לאוניברסיטה. בישיבה אין אולם שכזה כי כולם בני חורין והמורי דרך בתוך האולם ביחד עם התלמידים. באוניברסיטה יש במה עם שחקנים של השרלטן והם עושים הצגה וכאן זה הצגה אנטישמית קלסית). במקרה שלנו יושב נציג הריבון הלא רשמי שמזמין אישה חרדית (כביכול) שסובלת משנאה עצמית מטורפת, לספר את סיפורה המלודרמטי לסחוט דמעות הקהל. הצגה כמו בהצגה תשימו לב לפרצוף של השחקן תומר פרסיקו בזמן שהאנטישמית הקטנה מספרת את סיפורה הסוחט דמעות מהקהל.

(אגב: תומר הוא לייצן טיפש וכי למה ? כי מה אנטישמית הקטנה מספרת לנו ? שהמחנכת שלה המליצה לה דיי בתבונה לעסוק במשהו מועיל יותר מבחינת כלכלית. בשביל מה לך ללמוד צרפתית ? זאת שאלה פשוטה של כל יועץ מחנך ואפי' מהבחנת תאמר לה את זה. מצד שני תמר בלי פיקפוק יתר היה כופה על החרדים ללמוד ליבה. הווה אומר שהאנטישמית הקטנה מתלוננת על יעוץ נכון בלי כפיה משטרי. ותומר מביא אותה לקהל לומר שהחרדים כפייתיים ? יא טמבל מארץ הטמבלים, אתה רוצה להחליף את המחנכת החופשית לחינוך כפייתית משטרית ? אתה גם רוצה לכפות על החרדי ללמוד מקצוע בצורה שהוא לא רוצה ?)

התרגיל המלודרמטי האנטישמי הזה חוזר על עצמו באקדמיה בכל תחום ותחום. תמיד השרלטן מביא איזה חרדי (בדרך כלל חרדית) מתוסכל שתספר לעבדים כמה היהודי הוא שטן עם זרועות ארוכות. והקהל המסכן והרחמן מזה מתרגש, ותמר כמובן כמנצח המקלה מנענע בראשו ועושה פרצופים רחמניים: איזה מסכנה הבחורה הזאת, המחנכת המליצה לה לא ללמוד צרפתית. כנ"ל בכל תחום התרגיל האנטישמי הזה חוזר על עצמו. תראו את זה כנ"ל בכל תחום באקדמיה וק"ו במדיה ובתקשורת והיום יש לנו גם מדיה מתחזה אנטישמית שמתחילה קוראים לעצמם אתרי חרדים כמו אתר כיכר השבת.

עכשיו נעבור לפרקטיות

החרדים ילמדו מקצועות כאמצעי לפרנסה. (אחרי שהשרלטן גזל ממנו את ארץ ירושתו ונחלתו הפרטית) והאוניברסיטאות הם בראש ובראשונה מקום ללימוד מקצוע וההוכחה היא הבחינות והתואר. (זה לא ישיבה שמתחילה היא מקום חינוך והמשני לה היא הכרת חומר הלימודים. נכון שבדיון שם הם רוצים לטעון שזה כמו ישיבה כמקום מחנך וכו', אבל כנ"ל זאת רק סוכריה לעבדים שיחשבו כך. בתכלס הריבון הוא הקובע מה ואייך ומתי ומי. והריבון הקפיטליסטי ממש לא מעניין בעיצוב הרוחני והמוסרי של עבדיו, הוא מעוניין בעיצוב כלכלי רובוטי בשביל הטייקונים)

ולכן אוניברסיטה שתשכיל לעשות סביבה נוחה לחרדים לבוא ללמוד אצלם מקצוע ?! הם יזכו לכל הקופה. אוניברסיטה שתקנה את הסיפור האנטישמי הנ"ל ולא תיצור סביבה נוחה לתלמיד החרדי ?! הוא חופר לעצמו את הקבר.

אם השרלטן הדיקטטור (היום תורגם המילה דיקטטור למילה רגולטור. כמו שהחליפו את המילה שליטה למילה משילות, כמו שהחליפו את המילה מעביד למעסיק וכו' וכו'. כפי שאני כל הזמן טוען שלפנאטי המשטרים אין הבנה עמוקה מהי שפה ולכן הם נופלים כזבובים למשחקי מילים\שפה) יכפה עליכם לנסות לעצב את החרדי מחדש, אז פשוט לא תצליחו וכמובן הדיקטטור עצמו לא יצליח במטרה הראשונה שלו שהיא עבדים לקפיטל.

לסיום אני חייב לתת קרדיט לד"ר זיכרמן שעמד שם כגיבור מול הפנאטים האלה. (אם כי שלא סבלתי את החניפה שלו לאסתי. אני הייתי מגלה את ערוותה ברבים בלי שום מחשבה שניה)

כותב בצער רב

Max maxmen

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s