פנאטים דוגמטים = בג"ץ פלוס העסקנים חרדיים

פנאטים דוגמטים = בג"ץ פלוס העסקנים חרדיים

חוק גיוס חובה לעולם לא יכול להיות חוקית. היא לא חוקית מבחינת חוקי היסוד של המערב ובוודאי לא חוקית על פי ההלכה וההשקפה היהודית.

ולכן כל ההתנהלות החברתית שלנו היא פנאטית ודוגמטית.

ע"כ בקצרה, מכאן בהרחבה.

כהרגלי אני אדבר בלשון פשוטה שכל אחד\ת יבין את היסודות בניגוד למקצועניים שמדברים בשפה משלהם ככה שאיש ההמון לא מבין כלום וככה לעולם אי אפשר לבקר את הנוכלים האלה.

נתחיל עם החברה המערבית ואחר כך נסביר את היהדות וההשקפה החרדית.

חברה מערבית ליברלית קפיטליסטית ששוללת מראש מכל פרטיה את הטבע, לעולם לא יכולה לכפות גיוס חובה. ההיגיון היא דיי פשוט, והיות שאין פשוט לחייל על מה להגן, כי אין לו שום קניינים לשמור עליהם. ולכן נהוג אצלם שכירי חרב בתשלום. אייך יש להם שכירי חרב ? למה שאדם יסכן את חייו סתם בשביל פרנסה ? התשובה היא כי הקפיטליסט החזיר שלל ממנו את הטבע ולכן הוא מחפש כל פרנסה אפשרית ואחת מהם היא להתגייס לצבא ולהסתכן כמו שהקפיטליזם יוצרת את הסחר בנשים ואת הזנות בעקבות שלילת הטבע מהפרט ממגדר הנשי ככה בדיוק היא יוצרת את השכירי חרב במגדר הגברי. ראו פילגש בגבעה – רות המואביה

אפי' בחברה כזו, למעשה המנוולים עובדים על צעירים עם דמגוגיות זולות כמו לאומניות דמיונית והדגל וכו' וכו' בכדי לדרבן אותם להתגייס כתרומה לחברה\לדגל הדמיונית. ואחרי שהכושי עשה את שלו, זורקים אותו לכלבים. כלומר החברה הקפיטליסטי לא באמת רואה איזה אחריות כלפיו, הם רואים בו אך ורק שכיר חרב בתשלום. לשם ההמחשה, בארה"ב מסתובבים ברחובות מעל 200.000 חיילים\נחתים עם  הפרעת דחק פוסט-טראומטית  בלי אוכל ועזרה נפשית.

על כל פנים אין גיוס חובה כנ"ל. כלומר הורים וקהילה מוסרית חייבת לתת לצעירים שלהם את התבונה הפשוטה הזו, שבחברה קפיטליסטית אין לאום ואין דגל ולכן גיוס לצבא יכולה להיות רק שאלה של פרנסה ופרנסה בסיכון חיים וסיכון נפשי לכל החיים.

ברצוני לטעון שאפי' להורים שיש להם לכאורה קניינים ויש להם על מה להגן, אין להם שום זכות מוסרית לשלוח או לדרבן את צאצאיהם להתגייס לצבא. כי אין זכות להורים לשקר את צאצאיהם. להפך חובה על ההורה לתת לילד להבין שאין דבר כזה לאום ודגל, יש אך ורק עבדות לאליל הכסף והקניינים. הורים שיש להם קניינים וצריכים הגנה על קנייניהם ועל צאצאיהם, ההורים הם אלה שצריכים וחייבים להגן עליהם ולא ההפך. כלומר הילד הוא לא רכוש ובשר תותחים בשביל להגן על ההורים. אם הילד כבר הקים משפחה ויש לו כבר צאצאים ורוצה להגן עליהם, אז גם כאן בחברה קפיטליסטית, אין שום סיבה שיסכן את עצמו, ועדיף שיברח לחברה קפיטליסטית אחרת ששם אין סכנת חיים. הרי להשאיר יתומים זה גם לא מוסרי.

לסיכום:

בחברה קפיטליסטית, שהחברה הדמיונית לא דואגת לאזרח שתהיה לו קניין פרטי (רק להפך מראש שוללת ממנו הכל בכל מכל כל בכדי שהוא יהיה בכפיה חלק בחלוקת העבודה), הלאומניות היא קלישאה ונוכלות לשמה. כלומר בתנאים כאלה עדיף על כל אדם פשוט לנדוד מחברה קפיטליסטית מסוכנת לחברה קפיטליסטית אחרת לא מסוכנת. על כל פנים כל חברה קפיטליסטית לא יכולה לכפות בכפיה כחובה על האזרח להיות שכיר חרב הרי על מה הוא הולך למות ולמען מה ?

למה הדבר דומה, לשוק או קניון. תחשבו על מצב שהקניון דורש מכל מבקר בקניון להיות לכמה זמן איש אבטחה של הקניון. האם מישהו יבוא לקניון שכזה ? בוודאי שלא. זה בעצם חברה קפיטליסטית. אם יש לך כאזרח כסף, אז אתה יכול לקנות משהו כולל שכיר חרב, אין לך כסף ?! תמות תחת הגשר בשקט !!

עד כאן דיברנו על איש המערב. מה במקרה של מדינת ישראל ?

ובכן. בתחילה המדינה באמת  קמה על הבסיס לאומי. כלומר התארגנו יהודים יחד להשיב לעצמם את ארץ ירושתם בכוח הזרוע על חשבון רווקיהם ורווקותיהן. כנ"ל אסור היה מוסרית שההורים או המדברים בשמו של הלאום הדמיוני, לגייס רווקים ורווקות. הרי כרווק וכרווקה אין להם צורך בהגנה אם וכאשר הם נכחדים מעולמם האישית כלומר לא משאירים זרע בארץ ירושתם. אבל הם כן עשו זאת. ולא רק זה, הם בכפיה בחוק כפו על כל רווק ורווקה להתגייס למען הדגל הדמיוני.

ההיגיון הלא מוסרי היית שלפחות לכל יהודי יש חלק בארצו כלומר יש לו בית ומקור פרנסה כלומר הלאום הדמיוני חייבת לדאוג לו לבית ולפרנסה ולכן חשבו שיש להם את הצדק לכפות גיוס חובה. אבל כאמור הלכה למעשה לא להורים ולא לישות הלאומים הדמיונית יש את הזכות המוסרית לכפות את הגיוס ובוודאי לא על רווקים ורווקות. בכל אופן הדגל\הלאום התחייב לדאוג לכל יהודי לבית ולמקור פרנסה.

האם זה היה באמת כך ? קדחת !!! אבל בכל זאת היה משהו כמו מעברות ואחרי הפנתרים השחורים היה דיור ציבורי. בקיצור המדינה היהודית התנהלה כמו מה שנקרא באומות "סוציאל-דמוקרטי".

ואז קרה הנבלה הכי גדולה בהיסטוריה הקצרצרה של הלאומניות המתחדש של היהודים. היסטורית אפשר לומר שמאז אין יותר מדינת היהודים ומתה הלאומניות. מחשבי קיצים למיניהם שאמרו שרק ארבעים שנה ישרוד מדינת היהודים, לכאורה צדקו (מ48 עד 85). אבל כיהודי אסור לנו להאמין ולדרוש במחשבי קיצים.

מה קרה ? נערים מבחוץ ומבפנים, נערים דוגמטיים ובורים ועמי ארצות גמורים, אימצו בחום רב את אסכולת שיקגו. כלומר אותן נערים מארה"ב שרואים בכל חייל אמריקאי כשכיר חרב שאפשר לזרוק אותו לרחוב אחרי שהקריב את חייו למען הדגל אמריקאי. אותן נערים מכוח הנדבה השנתית שארה"ב נתנו למדינה, הם הצליחו לכפות עלינו את הדוגמטיות שלהם. הווה אומר: לא עוד סוציאל-דמוקרטי. רק קפיטליזם חזירית כמו בארה"ב.

המהפך הזה קרה בשלטון פרס שמיר שכנודע צעירים שלטו על הזקנים הסניליים האלה, והצליחו להפוך את המדינה לעוד מדינה קפיטליסטית. הסניליים האלה ושאר הטמבלים לא הצליחו להבין לאן אסכולת שיקגו ייקח אותם. ארץ ישראל היא כבר לא ארץ של יהודים ששם כל יהודי יכול לבוא ולזכות לבית ולמקור פרנסה. ארץ ישראל היא כבר לא בית של היהודי. אפי' משאבי הארץ לא שייכים ליהודי. היא פשוט עוד ארץ שנהפך לשוק חופשי כמו קניון קלסי. (ראו חוק יסוד האלום ?! הפרדוקס היהודי של נתניהו !! ראו גם  הבית היהודי ?! או הבית של הקפיטל החזיר !! ראו גם "הפרדוקס היהודי של מילטון פרידמן")

אם ככה, באיזה זכות עוד ממשיך גיוס החובה ? לא רק זה, באיזה זכות הורים עובדים על צאצאיהם בעיניים  ומוכרים להם ציונות ולאומניות בזמן שאין כזה חיה בחברה קפיטליסטית ?! כלומר במצב כזה אפי' גיוס התנדבותית היא שקר וכזב. אי אפשר לשקר לצעירים הרווקים והרווקות ולמכור להם לוקשים כאילו יש בית לאומי ודגל ולתת להם להקריב את חייהם למען דבר שלא קיים במציאות. הרי במציאות קיימת אך ורק שוק וקניון.

מכאן, שאי אפשר להבין את הדוגמטיות של שופטי ארץ ישראל. אם יש חוקי יסוד שהיא מעל הדמוקרטיה. החוקי היסוד האלה אמורים לשמור על הרווקים והרווקות ועל הילדים. כלומר חוק גיוס חובה ביסודו היא בלתי חוקית בעליל. בחברה קפיטליסטית שאין החברה רואה חובה כלפי האזרח ואפי' כלפי חייליה שהקריבו את נפשם לדגל הדמיוני בשקר ?! כזה חברה לא יכולה לגזול ילדים מהוריהם ולגייס אותם בכוח הכפיה בכדי להגן על משפחת תשובה ועל הגז הטבעי שהיא גזלה מהיהודים.

ובכן עד כאן הסברנו את החשיבה הדוגמטית של הלאומניים המדומיינים. ועכשיו נעבור להסביר את החשיבה היהודית והחרדית.

היהודי החכם, זה אלפי שנים, וויתר על החרב. כלומר קניינים אפשר לקנות בכסף אז למה למות למענם ועוד על חשבון הרווקים והרווקות ?! שהם נכרתים מעולמם האישית כלומר מתים בלי זרע. כזה טמטום ראינו רק אצל הגויים. הרי בשביל מה זוג אוהבים מולידים ילדים, בכדי שהילדים יהיו בשר תותחים בשביל קניינים ? (ראו עקידת יצחק הליבה החרדית)

עד הרס"ג (לפני אלף ומאה שנה בערך) עוד ישבו יהודים בארץ ישראל וגם הסמכות ההלכתית (במיוחד כלפי הלוח = קביעת החגים) עוד היית בידי חכמי ארץ ישראל. כלומר אם התאפשר לגור בארץ ישראל בלי לאחוז בחרב, אז גרו בארץ ישראל אחרי חורבן בית שני עוד כאלף שנה. וככה בהמשך עלו הרבה יהודים תלמידי חכמים לארץ ישראל. היו גלים גלים של עליות כל הזמן אבל תמיד ידענו שלא עולים לארץ אם זה כרוך באחיזת חרב ועוד על חשבון הרווקים והרווקות ?!

אני ברשותכם יסביר את זה בצורה אחרת.

ובכן למה היהודי עולה לארץ ישראל ? מה הוא צריך את ארץ ישראל ? התשובה היא כמובן הוא רוצה את הירושה שלו שזה הקניין הפרטי שלו. זה מה שנקרא "זכות אבות"

מהי זכות אבות ? על פי החשיבה היהודית, המצאת הקניין הפרטי אפשרי (הרי בטבע אין קניינים. שאלו את כל האורגניזמים. מי מהם שחושב שיש קניינים (טריטוריה) ?! הוא בדרך כלל גם רוצח כלומר בעל חי טורף מה שאין כן בעלי החיים הנודדים שלא מכירים בקניין (טריטוריה), הם בדרך כלל לא טורפים רק אוכלים עשב) אך ורק בחלוקה וירושה. כלומר אם בני אנוש רוצים חקלאות וקניין פרטי במקום נוודות ולקטות, אז בני אנוש צריכים לדאוג שלא נהיה כמו הבעלי החיים הטורפים. כלומר הקניין מביא את הבעל חי להיות רוצח, ואז מה הועילו בני אנוש להמציא את הקניינים שכל כולה היא בשביל שרידות אישית לנצח. כלומר עצם המצאת החקלאות נצרך בשביל שרידותו של האדם אז רצח לא יכול להיות חלק מיזה.

ולכן המצאת הקניין אפשרי אך ורק בחלוקה וירושה (למה ירושה ? כי אי אפשר לחלק לכולם את כל היבשות אם בכל רגע נולד תינוק לעולם שנשאר בלי קניין). מאז אין זכות לאדם להוליד ילד בלי שהוא דואג לו לקניין פרטי. כלומר המצאת הקניין אפשרי אך ורק אם גם לילד הנולד יש ירושה (זה מה שנקרא ביהדות "חוקה" = חוקי יסוד שהיא מעל כל כוח בעולם. ראו את הפוסט חוקה מהי ?).

ארץ ישראל זה ירושתו של היהודי מאותו המצאת הקניין על ידי נח ובניו על ידי גורל. כלומר לכל יהודי יש זכות אבות = נולד עם הטבע כקניין פרטי.

אבל אם הקניין והירושה דורש אחיזה בחרב, אז מה הועילו עם המצאת הקניין מתחילה ? הרי הקניין דורש דם ורצח. ק"ו אם יש אפשרות לקנות קניינים בכסף, שזה אומר לעומק, שעם מלאכה\עבודה אתה משיג כסף ועם הכסף אתה קונה קניינים ?! אז בשביל מה אחיזה בחרב ? ועוד על חשבון הרווקים והרווקות ? מה זה הטמטום הזה ?

ולכן כבר בזמן חז"ל (מאז תקופת הרומאים שקידשו את אליל הכסף כאליל הבלעדי של האנושות) נאמר: "מכאן אנו למדין שזכות מלאכה עומדת במקום שאין יכול זכות אבות לעמוד" (מדרש תנחומא (ורשא) פרשת ויצא) בהמשך שם חז"ל אומרים: למד שלא יאמר אדם אוכל ואשתה ואראה בטוב ולא אטריח עצמי ומן השמים ירחמו, לכך נאמר ומעשה ידיו ברכת (איוב א), צריך לאדם לעמול ולעשות בשתי ידיו והקב"ה שולח את ברכתו. (מכאן תבינו לעומק מהי אלוהות ביהדות. ראו את סידרת המאמרים בשם "אלוהי בני ישראל" כאן בנושא)

כלומר מבחינת היהודי אם הגויים גזלו לו את ירושתו שזה ארץ ישראל או אם יהודים גזלו לו את ארץ ישראל והקימו שם ישות לאומית דמיונית ?! אז אין לו זכות אבות. ואם אין לו זכות אבות אז רק במלאכה הוא יכול לשרוד עד שיחזירו לו את ירושתו כלומר עד  שיהיה לו זכות אבות. ולא יאמר ח"ו שאיזה אליל בייביסיטר בשמים יעזור לו = לא יאמר אדם אוכל ואשתה ואראה בטוב ולא אטריח עצמי ומן השמים ירחמו (חז"ל) כי אין דבר כזה. זה או זכות אבות או מלאכה. אבל אחיזה בחרב ?! אז מה ההבדל בינך לבין כל בעל חי טורף שחושב שיש קניין בטבע ?! מה עוד שאתה בעצמך לא אוחז בחרב, רק שולח את הרווקים והרווקות התמימים להורג ולהיהרג בשבילך.

בכל אופן החרדי שהוא עולה לארץ ישראל תמיד הוא היה בחלום הזה שהנה יש לו את ירושתו = זכות אבות ולכן הוא יכול לשבת וללמוד. אבל המציאות זה לא חלום. מכאן הגיע המצאת התרומות, כלומר יהודים גייסו תרומות בגולה בשביל יהודי ארץ ישראל. ובאמת ככה נבנתה כל השכונות הוותיקות בארץ ישראל (אפשר לראות עד היום על כל בית שם מצבה עם שמו של התורם של הבית).

שהגיעו הלאומניים לארץ ישראל ורצו עם חרב להקים בית ליהודי. החרדים לא יכלו להיות חלק עם זה. כי כנ"ל אין לנו שום זכות מוסרית לאחוז בחרב בשביל קניין ק"ו על חשבון הרווקים והרווקות = הילדים. ולכן באמת קיבלו פטור מגיוס. כלומר מנהיגי הלאום בזמנו הבינו טוב טוב את הבעיה. הם לא נתנו לחרדים פטור סתם כי עלה להם השתן למוח. הם הבינו טוב טוב שאין סיכוי לעולם שהחרדי יהיה חלק בשטות המטמטם הזה. וכל זה מנהיגי הלאום ידעו אפי' שמדובר על חברה "סוציאל-דמוקרטי" כלומר אפי' אם באמת הלאום ייתן לכל אזרח יהודי בית ומקור פרנסה, אין החרדי יאחוז בחרב בשביל קניין ועוד על חשבון הילדים ?! (ראו לעולם לא אוחזים בחרב !)

אבל כנ"ל מתי התעוררו החברה הישראלית לדרוש מהחרדי שוויון בנטל בצבא ?! דווקא אחרי שהחברה הלאומית מתה ?! כלומר דווקא אחרי שאסכולת שיקגו השתלטו על החשיבה החברתית הלאומית שלנו ?! תגידו לי אתם, האם אין כאן דוגמטיות ושטחיות דבילית ?!

(לפיד השוטה נזעק היום בעקבות הבג"ץ: "גמרנו להיות פראיירים, גיוס הוא לכולם". ואני שואל את השוטה הזה: מישהו ביקש ממך להיות פראייר ? מה עוד שהוא לא פראייר באמת (בקושי עשה שירות בעיתון צבאי), הוא שולח את הבן שלו להיות פראייר. באיזה זכות מוסרית או רציונלית אתה שולח את הבן שלך כרווק להקריב את חייו על משהו דמיוני ושקרי ?! מה הוא בשר תותחים של הטייקונים או של משפחת תשובה ?

מה שאירוני כאן עם הלפיד הזה, שהוא השופר של החבריה מאסכולת שיקגו. כלומר אותו חבורת מנוולים עומדים מאחורי מפלגת לפיד והוא השפוט שלהם. כלומר הוא פראייר האמיתי שהולך להקריב את בנו למען חבורת הנוולים האלה (הכביכול ליברליים) ורוצה בדביליות משווע שכל עם ישראל יהיו פראיירים כמהו.

לחבורת המנוולים האלה מארה"ב יש אינטרסים ככלכליים בארץ ישראל. ורוצים חיילים בחינם. והנה הלפיד הטיפש לא מבין למי ולמה הוא פועל ועוד מקריב את בנו עצמו על המזבח של הלייצניים האלה.)

אז אייך באמת דווקא שהחברה הישראלית נשלטת על ידי קפיטליסטים מאסכולת שיקגו, הם באים בדרישה מול החרדי ? התשובה היא כי נבל נשאר נבל תמיד. אם בארה"ב אין להם אפשרות לקבל חיילים בחינם, הם חושבים שכאן בארץ ישראל הם כן יכולים לקבל חיילים בחינם. הם נבלים כי באמת יש להם חיילים בחינם. וזה עוד לא מספיק להם, הם צריכים עוד חיילים שזה החרדים כמובן.

מה עוד, והיות שהמדינה המטומטמת התנא את הפטור לגיוס דווקא לאלה שלומדים ואסור להם לעבוד, אז חסר לקפיטל עבדים. והאינטרס הכלכלי שיש להם בארצינו דורש ידיים עובדות ואי הגיוס מונע זאת, אז בואו נגייס אותם ואחר כך נעביד אותם לטייקונים, ככה יהיה להם גם עבדים וגם חיילים בחינם.

אז כל הרעש הזה בא מאותם נבלים ליבראליים בכביכול מארה"ב שלפיד ומפלגתו השפוטים שלהם. והנה שפטי ארץ ישראל הדוגמטיים בטירוף יצאו היום בריקוד טנגו יחד עם הנבלים האלה.

אם ככה תשאלו למה אני מבקר את העסקונה החרדית בעניין אם הנבלים הליברליים מארה"ב אשמים בכל ?

ובכן אם החרדים כל כך דואגים לכל היהודים, אם זה כשרות נישואין שבת וכדומה. למה הם לא דואגים לביטול חוק גיוס חובה לכל היהודים ? כלומר החרדי לא יכול רק לדאוג לעצמו בנושא הגיוס, מחובתו לדאוג לכל היהודים שלא יקריבו את צאצאיהם הרווקים והרווקות למשהו דמיוני שקרי שלמעשה זה בשביל הנבלים האלה הנ"ל. ככה אמורים היו לדאוג לכלל היהודים כבר בזמן שהחברה הישראלית היית חברה "סוציאל-דמוקרטי", ק"ו היום שנשלטת החשיבה הקפיטליסטית על ידי החובבניים האלה מאסכולת שיקגו.

אתם מבינים לאן אני חותר ? אני חשבתי לתומי בבג"ץ הראשון בנושא, ששופטי ישראל יבטלו את חוק הגיוס החובה לגמרי. ואם מהם לא בא הישועה כי הם פשוט פנאטים ודוגמטיים, אז לפחות שזה יבוא מהחרדים הרי הם כן מבינים את העניין לעומק, אז למה הם נותנים ליהודים אחרים שיוליכו אותם שולל ועוד על חשבון הילדים והצעירים שלהם ?!

מה שמרגיז אותי ומטריף אותי במיוחד זה השפה של העסקנים החרדים. מזה הקישקוש הזה של לימוד תורה, מה הקשר בין לימוד תורה לנושא אי גיוס לצבא ? כל יהודי חייב ללמוד תורה אפי' שהוא עובד. ואפי' שלא לומד תורה זה לא מתיר לו לאחוז בחרב בשביל קניין. אחיזה בחרב אסורה לעולם בלי שום קשר אם אתה לומד או עובד או סתם מתבטל. ק"ו בן בנו של ק"ו לשלוח נער\רווק כבשר תותחים בשביל להגן על הגז הטבעי בשביל משפחת תשובה.

לסיום:

העסקונה החרדית כולל שופטי ישראל וכל אדם נאור וישר, חייבים מידית לבטל את חוק גיוס החובה. זה לא חוקית מבחינת החשיבה המערבית ולא הלכתית מבחינת היהדות.

היהודי החילוני או הדתי צריכים להכיר את המציאות, שהחרדי לעולם לא יתגייס לצבא. מה שנשאר זה רק לשחרר את כל היהודים מהחובה השקרית הזו. לא החילוני ולא הדתי אמורים להיות פראיירים לקפיטליסטים שרוצים חיילים בחינם.

שוב, אני לא דואג לחרדי. הוא כמו תמיד ינצח תמיד את הרודפים אותו. אני דואג לחילוני ולדתי. כי אותם באמת הנבלים הצליחו לטרוף ועוד בחינם. מה שמטריף אותי היא איפה המלומדים וההוגים והשופטים הנאורים ? האם באמת נגזר עלינו להיות האומה הכי מטומטמת בעולם ?

כותב בצער רב

Max maxmen

<span dir=rtl>3תגובות ל‘פנאטים דוגמטים = בג"ץ פלוס העסקנים חרדיים’</span>

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s