גזירת גיוס או גזירת דיור ?!

גזירת גיוס או גזירת דיור ?!

מטריף לראות אייך העסקונה החרדית תמיד נופלת לאותו בור שהקפיטל החזיר טומן לו. מאז שאסכולת שיקגו הצליחו להשתלט על הישות המדינית בארץ ישראל, תמיד יעשו הכל להסיח את דעתו של החרדי. ומטריף לראות שהעסקונה החרדית באמת נופלת תמיד לאותו בור שוב ושוב כמו כלב החוזר על קיאו.

רציונלית, אין סיכוי לעולם שחרדי יתגייס לצבא (וממש לא משנה אם זה צבא יהודי או צבא של האומות ואפי' צבא של חרדים בהתחזות. ראו לעולם לא אוחזים בחרב ! ראו גם גיוס = מעביר את בנו למולך ). ואת זה ידעו כל מנהיגי קום המדינה כולל המנהיגים של היום. אלא מה ? פשוט הקפיטל החזיר לא רוצה לתת לנתיניו את הזכויות הבסיסיות. אם זה מבני חינוך ואם זה חינוך חינם ואם זה מבני תרבות וכו' וכו'. כלומר הקפיטל החזיר לא מאמין שהארץ של היהודי הוא מאמין שהארץ של הטייקון. ולכן מי שלא עבד של הטייקון אז שימות תחת הגשר בשקט.

אבל בכל זאת, "משטר" צריך לתת לנתיניו את הבסיס שבבסיס שזה כמובן חינוך חינם ומבני חינוך ומבני תרבות ובעיקר דיור ועיקר העיקרים מקור פרנסה. אז אייך המשטר הנשלט על ידי אסכולת שיקגו ( = הקפיטל החזיר) באמת מצליחים לשלול מכל יהודי את הארץ ? דיי פשוט, "עם הסיח הדעת" !! נאשים תמיד את החרדי על מה שהוא לעולם לא יכול לתת והנה החרדי ישתוק !! כלומר הוא תמיד יהיה עסוק בלטחון מים מול גזירות מדומיינות כמו גזירת הגיוס.

יאיר לפיד הפשיסט הנודע, כעושה דברו של אסכולת שיקגו (הרי הם עומדים מאחורי מפלגת יש עתיד גם במימון וגם בדעה כלומר הוא מסכן נשלט על ידיהם, כלומר אין לו דעה עצמית) משחק כאן משחק מלוכלך, כי הוא יודע טוב טוב כמו כל אדם רציונלי שאין סיכוי לעולם שיצליחו לגייס את החרדי. אלא מה כנ"ל כטיפש וכפשיסט אם זה ייתן לו עוד כמה קולות בקלפי, אז למה לא ? גם לדפוק כאנטישמי את אחיו היהודי וגם להרוויח מנדטים. לפיד העםארץ והחסר דעת = פנאט, אפי' לא מודע בכלל למה אסכולת שיקגו הולכים על הקמפיינים האלה אפי' שאין סיכוי קלוש שזה יצליח. הוא טיפש לא מבין שצאצאיו כמו החרדי אין להם מה לחפש בארץ ישראל כי היא שייכת לטייקונים ולא ליהודי. כלומר גזירת הדיור לא מבחינה בין חרדי לבין חילוני. גזירות אסכולת שיקגו לא מבחינה בין חרדי או דתי או חילוני או ערבי או אישה או גבר. כולנו אמורים להיות עבדים של הטייקונים. לפיד הפנאט לא הבין בזמנו למה שהוא מנסה לתקן את גזירת הדיור, הוא עף מהממשלה כמו טיל ואחריו מפסיד בבחירות.

אייך באמת מצליחה אסכולת שיקגו לעבוד על כולם, גם על העסקונה החרדית וגם על העסקונה החילונית ? הרי בסוף כל סוף כולנו ביחד באותו סירה וסובלים אותו דבר מאותן גזירות כלכליות.

התשובה היא 1. כנ"ל "היסח הדעת" 2. פירורים שהטייקונים נותנים לעסקונה מכל המגזרים. היסח הדעת הסברנו לעיל, זה סוג של הפרד ומשול בין החרדי לחילוני בין אישה לגבר וכדומה. והפירורים זה כמובן דיור להשכרה. כלומר והיות שרוב העסקונה החילונית והדתית החרדית ואפי' הערבית, נהנים ממשכורות רעב של השוכרים שלהם. ולכן יש כאן שוחד שמעוורת עיני חכמים ק"ו עיני טיפשים. כלומר שלילת הארץ מאזרחיה היהודים והערבים, מביא פרנסה לעסקונה של כל המגזרים. אייך אמר ביבי לא מזמן ?: הממשלה לא טיפול כי המצב הכלכלי טוב (כוונתו כמובן המצב הכלכלי "טוב" לעסקונה)

לכו תבדקו כמה דירות להשכרה יש לכל עסקן ציבור. וזה נכון כלפי כל המגזרים והקהילות ואצל החרדים יש גם רבני קהילות שידם גם בגזל האכזרי הזה (רב יהודי שלוקח משכורת מאחיו היהודי על לינה בארץ ירושתו, הוא רב פנאט עם ארץ וחמור נושא ספרים. ובעיקר רשע ואכזר ומנוול. ראו ויגר מואב – דיור היא לא חלק בכלכלת האומה ראו גם הקפיטל בסוכה ראו גם המשכיר בליל הסדר ראו גם בחלומי "אני עם האלוהים ביום הדין" ). זה הפירורים שאסכולת שיקגו נותנת כשוחד לעסקונה.

לסיכום:

לא ולא – הרב פרוש היקר, אין גזירת גיוס נקודה. יש גזירת דיור וסחיטת משכורות רעב מאחינו היהודים על הזכות לישון בארץ ירושתם.

מי שיש לו קצת שכל ואינטליגנציה מבין שצבא אי אפשר לנהל בלי הסכמה. גם שופטי בג"ץ הדוגמטיים מבינים את זה, ולכן זה רק משחק מלוכלך ותו לא. ולכן הגיע הזמן שתאמרו בקול גדול: קחו את החרדי לצבא בכוח ונראה אותכם. כלומר תוציאו את האוויר מהבלון. ותתחילו לעסוק בתכלס והיא "להחזיר את ארץ ישראל ליהודי"

לא מדובר כאן על עשייה סקטוריאלית, מדובר בעשייה שאתם ביחד עם לפיד והשמאל והימין והמרכז, יכולים לפעול ביחד לטובת היהודי ולטובת כל האזרחים הלא יהודים. הרי בסוף כל סוף כל פרט – לא משנה מגדר וגזע, סובל מהחזירים האלה כי הוא צריך להוציא משכורת שלימה בשביל הזכות לישון בארץ ירושתו.

ועם שיתוף שכזה בין כל העסקונה מכל המגזרים בנושא גזירת שלילת הארץ מיורשיה (= גזירת הדיור) תצליח ?! אז העסקונה החרדית יכולה לשתף פעולה עם שאר העסקונה (החילונית והדתית) לבטל את גזירת הגיוס החובה לכל רווקי ורווקותי האומה. (הרי אין עוול יותר גדולה מיזו כמו גזירת גיוס חובה של רווקים ורווקות. בכל תרבות מתורבתת, שכירי חרב שוכרים בכסף ולא כופים בכפיה. "צריך להכיר בכך שמודל גיוס חובה וחברה ליברלית דמוקרטית, אלה שתי ישויות שנמצאות בסתירה זו לזו ולכן המציאות הזאת לא יכולה לשרוד לאורך זמן"(פרופ' יגיל לוי)). ככה שהחרדי סוף סוף יכול גם לעזור לשאר בניה ובנותיה של הציבור כולה שלא יצטרכו להעביר את צאצאיהם למולך הדמיוני ועוד בחינם. (ראו פנאטים דוגמטים = בג"ץ פלוס העסקנים חרדיים ראו גם כשישים רווקים\ילדים כמגן אנושי על ההורים ועל החברה הדמיונית = לאומניות ראו גם גיוס = מעביר את בנו למולך)

בברכה

Max maxmen

<span dir=rtl>תגובה אחת ל“גזירת גיוס או גזירת דיור ?!”</span>

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s