ליברליזם ?! סכין בגב החרדים והיהודים

ליברליזם ?! סכין בגב החרדים והיהודים

לפני שנחפור לעומק מהי ליברליזם בכלל ומהי נאו ליברליזם בפרט, ונגלה לעצמינו את ערוותם. אני קודם חייב להזהיר את החרדים היראי השם בפרט ואת היהודים בכלל: יש ארגונים ואתרים בחזות חרדית שעושה הכול לחנך את החרדי מחדש ולהפוך אותו כפנאט שטחי כמו כל ליברל מצוי. יש ארגון בשם "קרן תקווה" שהוא ארגון שאולי בהקמתו בגלות היה לו כוונות טובות (הדגש "בגלות" ונבין בהמשך לעומק מה ההבדל) אבל במשך הזמן הוא נהפך למיסיונער אמיתי למען אלוהי הליברליזם בכלל ולמען אלוהי הנאו ליברליזם בפרט. הוא הקים בארץ אתר אינטרנטי בשם "צריך עיון – חשיבה והגות חרדית"

קרן תקווה במוצהר הוא ארגון ציוני ליברלי (וטוען שהוא ליברלי מסורתי אבל זה שקר. כי יש אומרים שהוא תומך בפייגלין במפלגת זהות, וכנודע מפלגת זהות היא מפלגה ליברלית קיצונית ביותר), ככה שהיא מתחילה לא ארגון חרדי. אבל יותר מיזה, היא ליברלית ופועלת כמיסיון לכל דבר למען הליברליזם. אותו דבר האתר המתחזה לאתר חרדי "צריך עיון – חשיבה והגות חרדית" שמשחק אותה כביכול חרדי, הוא אתר שעושה הכול לחנך את החרדי מחדש ולהפוך אותו לפנאט שטחי למען אלוהי הליברליזם הקיצוני. הוא כביכול מחבק את החרדי (ראו את תמונת הפוסט) ותוקע לו סכין בגב.

הוא לא אתר תמים כפי שהוא עושה את עצמו, כאילו הוא נותן לכל הדעות מקום ככה שמה רע שהוא מביא גם דעות ליברליות קיצוניות ודעות קפיטליסטית חזירית ?! אז לא ולא, הוא לא מאשר מאמרים שהם נגד אלוהי הליברליזם ואפי' מצנזר תגובות ביקורתיות נגד כל מאמר שהוא מביא בעד אלוהי הליברליזם.

את כל זה אני כותב כבעל ניסיון. כלומר בתחילת דרכו הוא עוד נתן לי לתת תגובות בכל מאמר שעסק בתחומים האלה, ומהר מאוד הבין שהתגובות שלי הם ליצנות נגד אלוהי הליברליזם מצד אחד (שכל ליצנות נגד ע"ז מותרת), ומצד שני התגובות שלי מסבירות בטוב טעם את השקפת התורה והיהדות בנושא שהם כמובן נוגדים את אלוהי הליברליזם, ולכן פשוט הם התחילו לצנזר אותם. כאן נפל לי האסימון. את אותו סיפור היה לי עם עוד אתרים מתחזים לאתרים חרדיים.

בתחילת דרכי ברשת (לפני עשור) לא יכולתי לדמיין שבחברה מודרנית ומתוקנת אפשרי בכלל התחזות דבילית וילדותית. ואני באמת ובתמים חשבתי שמדובר באתרים חרדים, אבל דיי מהר הבנתי שהחלום הרטוב שלי כאילו אנו חיים בחברה מתוקנת ומתורבתת, היא רק חלום. יש אנשים שפלים ששונאים כל דבר ממה שחרדי מייצג בפרט וממה שהיהודים מייצגים בכלל, ומתחזה לחרדי בכדי לגזול נפשות מתחת הוריהם ולהעביר אותם לאלוהי הליברליזם או לאלוהי הלאומניות.

עד כאן כתבתי בכדי לקיים את מצוות מחאה נגד הנוכלים האלה. וכמובן להזהיר את החרדי מהמסיונריים החדשים שקמו עלינו. מכאן נחפור לעומק מהי אלוהי הליברליזם בכלל ומהי אלוהי הנאו ליברליזם בפרט.

—————————————————-

אלוהי הליברליזם השטחי

נסביר מהי אלוהי הליברליזם השטחי, ולמה היא קוסמת ליהודים בגולה. ואחר כך נסביר למה היא לעומק סכנה ליהודי בגולה, וק"ו בארץ ישראל.

כל בר דעת מבין מהי חברה בארצו. יש לפרטים ארץ ורוצים לשמור עליה. למה צריך בכלל חברה ולמה חברה צריכה ארץ ? חברה צריכים דבר ראשון לקן המשפחתי הפרטי של כל פרט. כלומר הזוג שעושה הסכם נישואין לכל החיים, הם כבר הגרעין החברתי הראשון. הזוג הזה צריך מקום בכדור הארץ בכדי להקים את קן המשפחתי שלה וכמובן מקום פרנסה = נחלה = קניין. ככה יש בסביבה עוד משפחות שכאלה, שיחד מרכיבים חברה שלימה ולצורך המאמר נקרא להם "עם" "אומה" וכו' וכו'

ההבדל בין האומות מאז נמרוד, לבין היהדות מאז אברהם אבינו, היא בכך שהאומות\נמרוד פשוט כבש בכוח ארצות והקים לעצמו אלוה. מאז כל אומה ועם צריכה לשמור על ארצו בכוח הנשק. כלומר כל אומה בכדי להתקיים כאומה צריך סוג של אלוה = ישות דמיונית, שלמענה כל פרטי האומה פועלים. ככה שלעומק אפי' חוקי המשפחה מיותרים. ובאמת ככה בדיוק זה פועל. אם הישות הדמיונית היא הדבר שצריך להתקיים אז כל פרט הוא טפל לישות הדמיונית כלומר תמיד הכלל הדמיוני הוא עיקר מול הפרט. ולכן באמת מי ההולך לצבא בכפיה בחברה כזו ?! הרווקים והרווקות !! כלומר המשפחות שכל החברה קמה לצורכיהם הפרטית כנ"ל, שכחו מרוב פנאטיות ושטחיות למען מי הם מולידים ילדים ולמען מה הם צריכים בכלל חברה וארץ כקניין פרטי. ומרוב שטחיות מוסרים את ילדיהם הרווקים והרווקות למולך (ראו גיוס = מעביר את בנו למולך).

ביהדות מאז אברהם אבינו כל יהודי מל את עצמו לומר בדיוק זה שהפרט והישרדותו הנצחית על ידי זרעו הוא העיקר והחברה הוא רק אמצעי לכך (ראו ברית מילה בשביל מה? או ראו "למה לדעתי כן תמולי את בנייך" ). ולכן לעולם אסור ליהודי להעביר את בנו למולך כי זרעו עיקר והחברה רק אמצעי ולכן לא יקריב את זרעו הרווק למען הלאום שזה טפל לו. ראו עקידת יצחק הליבה החרדית

למה נמרוד מבטל את חוקי המשפחה ומעביר את צאצאיו למולך ?! פשוט כי הוא צריך צבא בכדי לשמור על הארץ שלו !! ליהודי אין צורך לכל זה. כי הוא קיבל מהקב"ה את ארץ ישראל על ידי חלוקת הארצות בגורל על ידי נח ובניו. כלומר התורה מחוקקת את כל הדינים = שבע מצוות בני נח, בעקבות חלוקת הארצות בגורל ככה שאף אומה לא אמור לריב עם השני ולכן לא צריך צבא ולא צריך אלוהים אחרים ששם תמיד אין טעם בחוקי המשפחה. וזה לעומק דברי חז"ל: "לא עבדו ישראל ע"ז אלא להתיר להם גילוי עריות בפרהסיא". כי ברגע שיש ישות דמיונית = דגל לאומי\חברתי שהוא עיקר, שהוא צריך להתקיים ולא הפרט, אז מה הטעם בחוקי המשפחה ?! הרי מהי חוקי משפחה ? חוקי המשפחה בא להבטיח לכל גבר\זכר שרידות נצחית על ידי זרעו = עולם הבא, על דרך מה זרעו בחיים אף הוא בחיים. אבל אם במילא כולנו מולידים לישות הדמיונית (= הדגל הלאומי\החברתי = ע"ז של תורה), והישות הזה מרגיש בעצמו ההורה העליון וגם לוקחת אותם כרווקים ורווקות למען המולך למות, אז מה לי חוקי משפחה ?! תן לנו כבר לחגוג – יאמר העבד נרצע של האלוהים אחרים. אם הילדים לא שלי, אז בשביל מה בכלל חוקי המשפחה ? ככה שגם הגברים וגם הנשים רוצים חירות. הרי כל עמלם היא במלא לריק רח"ל. (ראו  אפלטון וגלוי העריות )

נחזור לאומות (מי שרוצה להעמיק בחשיבת היהדות, יש כאן הרבה מאוד מאמרים וסדרת מאמרים בתחום הזה). אמרנו שעל פי השיטה של האומות, הארץ שלהם מוחזקת על ידי חרב ונשק, על גבי הרווקים והרווקות. לעומק כל בר דעת מבין שאפי' שהאומות התירו תמיד גלוי העריות בכל זאת האדם הוא בן חורין אפי' שהוא עבד פיזית לאלוהיו הדמיוני, ולכן תמיד השורדים ששרדו בכל אומה ואומה היו דווקא אלה שכן שמרו על חוקי המשפחה. ואת זה הבינו גם הוגי אלוהי הליברליזם ולכן הם טוענים בצדק שהגרעין החברתי הראשונית היא המשפחה הפרטית של כל אחד ואחד.

ובכן, האומות מחזיקות בארצם בכוח החרב על ידי הרווקים והרווקות, וככה יש להם ארץ\אדמה ואת משאבים הטבעיים שלה. לכאורה, לכל משפחה יש נחלה\קניין ומשם גם פרנסתם.

מהר מאוד הם גילו שבכדי לפרנס את המשפחות ביעילות יותר, כדאי חלוקת העובדה. כלומר עדיף לפרט בחברה שתהיה חלוקת העבודה בחברה. במקורות זה נקרא "התפרנסו זה מזה". מבחינת המקורות היהודיים זה גם סוג של עבדות. הרי אנו אומרים בהרבה תפילות "וְלֹא יִצְטָרְכוּ עַמְּךָ בֵּית יִשְׂרָאֵל זֶה לְזֶה וְלֹא לְעַם אַחֵר" כלומר חלוקת העבודה היא סוג של תלות באחר אפי' שהוא אחיך היהודי.

ביהדות – למי שמבין לעומק מהי ארץ ישראל ליהודי – לכל משפחה יש נחלה בארץ ישראל ולכל משפחה יש חלק שווה במשאבי הארץ על פי עשרה התקנות של יהושע, והוא יכול להתפרנס מנחלתו ולא נצרך לאף אחד אחר – וזה מה שנקרא "איש תחת גפנו ותחת תאנתו" – וק"ו לא לעם אחר.

אבל נעזוב לרגע את היהדות (רק כמליצה. הרי אסור לעזוב את היהדות אפי' לשניה), ונתמקד באומות.

אם התפרנסו זה מזה = חלוקת העבודה, היא דבר מועיל. אז למה רק פרטי החברה בתוך החברה יתפרנסו זה מזה, בואו נעשה חלוקת העבודה עם כל בני אנוש, ככה זה יהיה יותר מועיל = גלובליזציה.

אז למה זה לא קורה באמת ? למה מאז נמרוד ששלט בכיפה = גלובליזציה, תמיד חוזרים כל עם ועם לתוך עצמו ? כמו שקורה היום בכל אומה מערבית (שחוזרים ללאומניות) וכמו שקרה לפני מלחמת העולם הראשונה והשניה ? כלומר תמיד אחרי שיש גלובליזציה בא הפלגה המקראית = דור הפלגה, שזה אומר האומות מתכנסות לתוך עצמן ויוצאים לצייד\כיבושים = מלחמות בפנים ובחוץ.

הסיבה לעומק היא: אלוהי הכסף ואלוהי הקניין.

הסברנו שעדיף לפרטים שיש חלוקת העובדה. ואייך אפשר חלוקת העבודה? פשוט על ידי אמצעי חליפין שנקרא מטבע\כסף. כלומר אין שום רלוונטיות לחלוקת העובדה אם אין אמצעי חליפין.

האמצעי חליפין הזה, יש לו בעיה רצינית שרק התורה מכל ההוגים בכל ימי ההיסטוריה לא עמדו על כך, והיא התכנסות הכסף אצל יחידים. ואם הכסף מתכנסת, כל הפרטים מתחילים למכור את נחלותיהם ואת מכנסיהם ואחר כך מוכרים את גופם ממש לאלוהי הכסף. וזה מה שקרה במצרים. וזה מה שקרה לפני כן בדור הפלגה. במצרים, פרעה, מצליח לקנות את כל אזרחי מצרים לעבדים בזמן שהיית להם נחלות מגורל נח ובניו. כלומר לא היו צריכים להיות עבדים, כי בני חם ירשו את מצרים כנחלתם הפרטית. החיטה המשומרת של יוסף הצדיק הביא למונופול על הכסף כלומר הוא כינס את כל הכסף של מצרים ואחריו תמורת חיטה היו צריכים למכור את נחלותיהם ולבסוף גם את גופם ממש כעבדים.

מצב כזה לא שורד להרבה זמן, הפרטים בחברה מתקוממים ומשתחררים מעבדות. במצרים הם השתחררו והפכו את בני ישראל לעבדים ואת שאר הסיפור כולנו מכירים, שיצאנו ממצרים ב"ה וחזרנו לארץ ירושתינו. ולא חזרנו ככובש ח"ו, כי כל כובש לוקח שלל, ואנו עשינו חרם לשלל. למה ? כי אם אתה לוקח שלל, אתה מעכר את בני ישראל, כי יאמרו שאנו כובשים כמו כל הכובשים. ולא היא, אנו פשוט מחזירים את ירושתינו מחלוקת נח ובניו וכנען צריך לחזור לירושתו שהיא באפריקה. אותו דבר יעקב אבינו נזעק נגד בניו ואמר: "עכרתם אותי". ולמה ? כי לקחו שלל משכם. כי אם הקנאות לאחותכם נלחמתם, אז למה שלל ? ואם שלל ?! אז הקנאות לאחות היא רק תירוץ זול. רק בתקופת מרדכי ואסתר בני ישראל כבר לא לוקחים שלל = ובביזה לא שלחו את ידם. (ראו ובביזה ?! לא שלחו את ידם !!)

התורה שלנו פותרת את הבעית כינוס הכסף אצל יחידים עם שמיטה = שמיטת כספים, ופותרת את בעיית כינוס הקניינים אצל יחידים עם "יובל" שכל הנחלות חוזרים ליורשיהם. ככה שאין מצב שבני ישראל נהפכים לעבדים, לא לאחיהם וק"ו לא לעם זר.

בגלות, דניאל מציע לאימפריה לתת צדקה ראו צדקה ?! השקר הקדוש של האנושות ! ראו גם מעשה בשני מלכים שחלמו חלום – פשר ספר דניאל

האומות לא מכירות את הבעיה הנ"ל ותמיד חוזרות למלחמות ולכיבושים. אם הכלכלנים יודעים לזהות היום, שאנו עומדים היום באותו מצב שהאומות עמדו לפי שני המלחמות העולמיות האחרונות (ראו הכלכלה הגלובלית: השחקנים העיקריים והסוגיות המרכזיות ) . זה אומר שכינוס ההון אצל יחידים אוחזת היום מעבר לחמישים אחוזים. יותר נכון לומר שבני אנוש עוברים את כינוס ההון אצל יחידים כמעל חמישים אחוז, אז פורצת המלחמות העולמיות. ובאמת מעל חמישים אחוז הון אנושי נמצא כהיום בידי אחוז אחד מבני אנוש שזה אומר רוב בני אנוש הם עבדים.

כאמור בני האומות מתכנסות לתוך עצמן, ובטבעיות המשטרים נהפכים לדיקטטורים כפייתיים וטוטליטריים. ששוב כל הפרטים לעומק נהפכים לעבדים ורובוטים לישות המשטרית הדמיונית. וכאן בדיוק נכנסת אלוהי הליברליזם. כלומר הפרטים שרוצים את הקן המשפחתי שלהם ושרידותם, לא רוצים להיות עבדים ורובוטים, הם בצדק רוצים חירות וחופש מהמשטרים הטוטליטריים. וככה במילים האלה מסביר את זה הנאו ליברל הנודע מילטון פרידמן: "בעיני בן חורין, המדינה היא אוסף של בני אדם ולא ישות שמעל ומעבר להם, הוא רואה את השלטון כאמצעי, כמכשיר, ולא כמי שמעניק חסדים, כאדון או כאל שיש להעריצו ולשרתו בצורה עיוורת. אין הוא מכיר בשאיפה לאומית כלשהי, אלא באשר היא ההסכמה בין השאיפות שלהגשמתן פועלים האזרחים כל אחד לחוד. אין הוא מכיר במטרה לאומית כלשהי, אלא באשר היא ההסכמה לגבי המטרות שלמענן נאבקים האזרחים כל אחד לחוד" (קפיטליזם וחירות – מילטון פרידמן)

כחכם לאחר מעשה, כלומר בלי להבין למה המשטרים התכנסו לעצמן, הוא רוצה חירות מהמדינה. ואיזה חירות, חירות כלכלי שזה אומר חופש לחמוס כמה שיותר הון שהיא = ההון, היא תוצאה ישירה של חלקות העובדה המשותפת של כל האזרחים של הלאום. אוקיי זה היה במילא בכל עם ועם, הרי תמיד אלוהי הכסף ואלוהי הקניין כינס את כל ההון החברתי אצל יחידים ולכן הגיע דור הפלגה ובני אנוש מתכנסים לתוך עצמן שוב עם דיקטטורה וכו' וכו'. אז מה אתה רוצה ? הרי אחרי כינוס ההון בעקבות החופש השטחי שאתה מעוניין בו, שוב נחזור ללאומניות ואין לנו ראיה מיזה שטרמפ ניצח בבחירות האחרונות וזה מה שקורה בכל העולם המערבי. (בגילגול הקודם זה הביא את הקומוניזם ואחר כך את השואה)

היהודי בגלות, מאוד מוקסם מאלוהי הליברליזם, כי ככה הוא כיהודי חופשי בארץ זרה. הרי תמיד שכל אומה מתכנסת לתוך עצמה, היא מגייסת את כל האזרחים למען הישות הדמיונית שנקרא לאום\מדינה. היהודי לא יכול להיות חלק, הרי זה מבחינתו אלוהים אחרים. ולכן היהודי מעדיף את החופש את המדינה הליברלית דווקא. מה שהיהודי הזה לא מבין, שאחרי כינוס ההון אצל יחידים הוא הקרבן הראשון. לפני שהוא קרבן פיזית הדור הצעיר מתבולל כי גם עליו משפיע הרוחות הלאומניות. וזה מסביר למה לפני השואה הפיזית הגיע קודם ההתבוללות. כלומר מכל הכיוונים היהודי תמיד מפסיד מהחופש השטחי הזה. לא רק הוא מפסיד בתוך המדינה הזרה, הוא גורם לכל האנטישמיות בכל האומות כלפי היהודי.

למה דווקא היהודי סובל מיזה יותר מכל בן עם אחר ? כי היהודי תמיד הוא מיעוט, וכמיעוט הוא לא שם את בטחונו במדינה, מה שאין כן אזרחי המדינה מרגישים שהמדינה קמה בשבילם ולכן היא תדאג להם. יוצא שהיהודי תמיד צריך להיות פעיל יותר מהאזרח הרגיל והוא נהפך ליזם וככה הוא מצליח לכנס הרבה הון ולאט לאט אצלו מתכנסת כל ההון החברתי. המקומיים מתחילים לראות שהלך להם המדינה והם לעומק עבדים לבעלי ההון וגם המשטר כולו תחת בעלי ההון, והנה מגיע האנטישמיות.

הצעירים מרגישים את זה על בשרם ולכן הם מתבוללים, וזה לא עוזר כמובן, ולכן לבסוף רח"ל מגיע החורבן הפיזי.

בארץ ישראל המצב כמעט אותו דבר. בתחילה הם התכנסו אחרי אלפיים שנה כאומה ככל העמים, בכדי להחזיר לעצמם את ארץ ירושתם. כבשו בכוח על גבי רווקיהם ורווקותיהם את ארץ ישראל, והקימו שם מדינה לכל דבר. בטבעיות בתחילת דרכו באמת היה המדינה סוג של סוציאליזם רווחה ואפי' כמעט קומוניזם. הרבה שנים שלטו, עד שקמה לו המאוכזבים שלא היו חלק מכל סיבה שהיא (בעיקר כי השלטניים לקחו הכול לעצמם, והשאירו אותנו במעברות), ורצו חירות וחופש בצדק. במקום שהם לפחות יאמצו את שיטת התורה והיהדות בנושא קניין וכסף או לפחות רוח התורה והיהדות בגולה = צדקה. הם פשוט אימצו את אלוהי הליברליזם. שזה אומר, לא עוד יהודי שמבקש חופש במדינה זרה ובתמימות כנ"ל מתכנסת כל ההון אצלו, יהודי מבקש ישירות חופש לחמוס מכל היהודים את ארצם לעצמם. אתם מבינים את האבסורד ? בגולה היהודי השטחי לא מבין שחופש וליברליזם מכנסת את כל ההון המקומי אצלו. אבל הוא באמת ובתמים רוצה חופש. כאן יש לו כבר חופש הרי אמור היה שיהיה לו את ארצו = נחלה פלוס חלק שווה במשאביה. אז ממי הוא רוצה חופש? הוא רוצה חופש לחמוס את כל אחיו. הרי כל ההון החברתי בארץ ישראל היא תוצאה ישירה של חלוקת העובדה של כולנו = כל היהודים והאזרחים. אז איזה חופש אתה צריך ? אתה רוצה חופש לחמוס חלק גדול יותר מחלוקת העבודה של כולנו ?!

מה עוד, בכדי להחזיק בארץ סביב כל האויבים שלנו, אנו צריכים צבא ולכן יש חוק גיוס חובה. כלומר מבחינת גיוס חובה, אנו עוד כאילו מדינה קומוניסטית. כלומר לליברלים החזירים האלה לא ממש איכפת לו שיש גיוס חובה ולכן אין צדק לחמוס את כולנו. ותבינו שבשום מדינה ליברלית אין גיוס חובה מאותו סיבה עמוקה כי אם גיוס חובה למה לא לחלק בשווה את ההון החברתי ?! זה עשור שלם שאני כותב על הסתירה הזו ושום דבר לא קורה, רק להפך, כל חסידי אלוהי הליברליזם בגולה עשו הכל לרדוף אחרי החרדי למה הוא לא מתגייס. מיליוני דולרים הם שלחו לקמפיינים למיניהם בכדי לדרבן את כל האזרחים והמדיה נגד החרדים, ומיליוני דולרים שלחו בכדי לקנות נפשות חרדיות למען המולך.  רק לאחרונה שמעתי מישהו אמיץ אומר את זה בגלוי בדיון שהיה במכון הדמוקרטיה הישראלית בנושא: "צריך להכיר בכך שמודל גיוס חובה וחברה ליברלית דמוקרטית, אלה שתי ישויות שנמצאות בסתירה זו לזו ולכן המציאות הזאת לא יכולה לשרוד לאורך זמן" (פרופ' יגיל לוי)  (ראו ביוטיוב:  המשמעויות החברתיות והצבאיות של מודל השירות הצבא )

אני מתעכב על נושא הגיוס, להראות לנו כמה שחסידי אלוהי הליברליזם הם חזירים, הם באים לחבק אותנו כאילו אלוהי הליברליזם זה טוב לחרדי (ככה המשטר ייתן לו חופש דת), בזמן שלא רק לא מספרים לנו את הזכויות שלנו, כמו גיוס חובה לא קביל בחוקי אלוהי הליברליזם, רק להפך, הם עשו הכל בכל מכל כל לגנוב נפשות תחת הוריהם בכדי לגייס אותם לאלוהי הלאומניות.

ובכן נחזר לעניינינו.

תראו איזה פלא, מיהם המיעוטים בארץ ישראל ? הערבים והחרדים !! הערבים כי פשוט מתחילה לא היו חלק ומזדהים עם הפלסטינים. והחרדים שכמובן הם נגד לאומניות ומשיחות ונגד מדינה שבמהות מדינה זה ריבון וריבון זה אלוהים אחרים.

הערבים באמת חוגגים כמו כל מיעוט אצל אלוהי הליברליזם והם לעומק מעדיפים את אלוהי הליברליזם. יובל תחת השמאל לא התקדמו לשום מקום, וכמה עשורים תחת הימין ותראו כמה צמחו ?!  האם זה טוב לערבים לעומק ? לא ולא, כאן נכנס חוק הלאום. כלומר לא לחינם נחקק חוק הלאום בכדי לדכה אותם שלא יצמחו. כלומר מבחינת הערבים מדינת ישראל היא במצב התכנסות כמו כל מדינה מערבית היום שמתכנסת לתוך עצמה.

החרדים מנגד מבולבלים. מצד אחד, הם זרים במדינה ואולי כן טוב לנו דווקא את אלוהי הליברליזם. מצד שני הם יהודים בארץ ירושתם ומרגישים בצדק שהארץ וכל משאביה הם שלו ושל כל היהודים כמובן. החרדי מבחינת זה הוא לא מיעוט ולכן הוא שם את בטחונו במדינה כמו כל אזרח לאומי בארץ לאום שלו. מכאן דרישת החרדי לתקציבים כאילו מדובר באזרח רגיל שרוצה חלק שותף בכל ההון החברתי. וכאמור מצד שני הוא מיעוט כי הוא כנ"ל לא חלק במדינה.

את המצב המבולבל הזה מנצלים המנוולים של אלוהי הליברליזם ובאים לחבק את החרדי עם תקיעת סכין בגב. טוב לכם אלוהי הליברליזם ככה המדינה לא תכפה עליכם כלום (ואמרנו שהם המנוולים עשו הכל שהמדינה והחברה תכפה עלינו גיוס חובה), יש לכם שיווין הזדמנות לחמוס את כל ההון החברתית שהיא תוצאה ישירה של חלוקת העובדה פלוס חוק גיוס חובה (הרי בלי צבא אין מדינה סביב כל כך הרבה אויבים).

הם רוצים שהחרדי ישתכנע בכך, שזה אומר החרדי יצטרך להרגיש כזר\מיעוט אמיתי בארץ ישראל בין היהודים. ואז החרדי באמת תמורת החופש המדומה, יצטרך לוותר על העקרונות האידיאולוגים שלו כמו שבת כשרות נישואין ועוד ועוד. כלומר יחד עם אלוהי הליברליזם מגיע החופש הכללי שזה אומר המשטר לא מתערב בכלום לא בדת ולא בשום דבר אחר, ככה שאין יותר מדינה יהודית. (אני אישית בעד כמובן אבל גדולי החרדים כן הרגישו סוג של אפוטרופסות לגבי צביון היהודי של המדינה (אולי בכדי שהם לא יכפו על החרדי את הכפיה שלהם בשם היהדות). ואלוהי הליברליזם בהכרח טוען שאין למשטר להתערב בנידון ולכן החרדים אם הם דואגים לצביונו של היהודים בארץ ישראל, לא יכולים להתחבר לאלוהי הליברליזם)

אלוהי הליברליזם דורש רק דבר אחד מהמשטר. שלילת כל הטבע מכל אדם ונולד. כלומר לעומק ארץ ישראל לא שייך ליהודי. וכל ארץ בכל מקום לא שייך לאף אזרח. ואז בכפיה כולנו בשוויון מוחלט חייבים להיות חלק בחלוקת העבודה. רק ככה יש עבדים ועבדים מביאים צמיחה.

חשבנו אולי מדובר על קומוניזם שזה אומר אחרי שאתה כופה על כולנו להיות חלק בחלוקת העבודה לפחות את הצמיחה המשותפת מחלקים בשווה לכולם ?! אז לא ולא, יש ברירה טבעית אצל מי יכנס הרבה מהצמיחה ומי ימות מרעב (אבי שמחון).

ולא רק זה, בכדי שכולנו נהיה חלק בחלוקת העובדה, צריך שכולנו נהיה כשירים לכך. שזה אומר אלוהי הליברליזם דורש מהמשטר חינוך חובה. והנה הגענו לגזירת לימודי ליבה. וזה קורה באנגליה ובארה"ב. וכאן בארץ אנו מרגישים את זה על בשרינו ממש.

במלחמה העולמית האחרונה, היה חסר ידיים עובדות וגייסו את הנשים כי הגברים גיוסו לצבא. מאז אלוהי הליברליזם (זה שטוען שהקן המשפחתי הוא עיקר וגרעין החברה) דורש גם את האישה להיות חלק בחלוקת העובדה. שזה אומר: לא עוד חלוקת עבודה משפחתית שאחד הולך לפרנס את המשפחה ואחד פשוט פועל בתוך המשפחה. אלוהי הליברליזם רוצה גם את האישה. ומה עם הילדים ?! נו נזרוק אותם למעונות !! המעונות יבקשו כסף רב הרי אם כדאי לאישה לעבוד בחוץ במקום לגדל את הילדים, אז מאיפה יהיו נשים שירצו לגדל אותם במקומכם ? כלומר אם באמת כדאי ללכת לעבוד בחוץ במקום לגדל את הילדים, אז אייך יש בכלל מעונות ? התשובה היא פשוטה, המשטר ידאג תמיד שזה ישתלם שזה אומר המעונות תמיד יהיו יותר זולות, אייך ? 1, המדינה תממן אותם. 2, המעונות ישלמו למטפלות שכר רעב = עבדות. בקיצור אלוהי הליברליזם לבסוף גם גזלה מכל הפרטים את נשותיהם או ההפך גנבו את הבעל מהנשים. הרי שניהם לא יכולים להקים משפחה כמו שצריך כי שניהם עבדים.

והנה הגיע הגזירה החדשה שהמשטר הליברלי גוזר. לא עוד מפרנס אחד למשפחה. הוא רודף אחרי נשים ערביות ואחרי גברים חרדים כי לדעת אלוהי הליברליזם אסור חלוקת העבודה בגרעין המשפחתי הפרטי שלנו. תשימו לב שדבר כזה לא היה מאז ומעולם שבני אנוש ידרשו את שני בני הזוג למען הצמיחה הכללית\החברתית. שום דיקטטור מאז נמרוד לא דרש כזה דבר.

אז נסכם לעצמינו מה היה לנו עד עכשיו

אין יותר ארץ ישראל שייך ליהודי. המדינה לא תהיה יותר יהודית (ראו את המצע של פייגלין), שזה אומר אין יותר שבת כשרות ונישואין יהודיים. נצטרך אנו החרדים להחזיק רשום נישואין עצמאית כמו בגולה.

בלי שניקח על עצמינו את האפוטרופסות על ההמונים היהודים בארץ ישראל. ביטול מדינה יהודית אומרת לעומק, שמי שלא ירצה לעבוד בשבת, פשוט לא יקבל עבודה. כלומר אלוהי הליברליזם שאין אצלו כעיקרון חוק שבת, השוק יקבע האם תוכל לשמור שבת או לא, הברירה הטבעית יקבע האם אתה יכול לשמור שבת או לא. אני לא דואג לחרדי שבמלא לא יכשל ולא יעבוד בשבת אפי' על סף רעב, אבל אני כן דואג ליהודי הכללי שלבסוף הוא יתבולל כמו שהוא מתבולל בגולה באין ברירה. אותו דבר לגבי נישואין. אם ליהודי ארץ ישראל היית האפשרות לחזור למקורות בעקבות חוק הנישואין במדינה, אצל אלוהי הליברליזם שאין חוקי נישואין, אף אחד לא יעסוק יותר בנושא והמבין יבין.

נסכם לעומק את אלוהי הליברליזם

בתחילה אלוהי הליברליזם האמין בכמה עקרונות פשוטות: ממשל חוקתי, הפרדת הרשויות, חופש הדת, הפרדת הדת מהמדינה, זכות הקניין, חופש ההתאגדות, חופש הביטוי, כלכלת שוק ושוויון בפני החוק (ראו בויקי)

כלומר יש משטר = ממשל חוקתי, שוויון בפני החוק. אבל תשימו לב לפחות היית "חופש ההתאגדות" כלומר היה מקום לעבדים של אלוהי הליברליזם להתאגד כעובדים וכו' וכו'. ככה שהיה איזון בין היזם הטייקון לעבדים.

כלומר הליברל הקלסי הבין שיש משטר, הוא לא הבין למה בני אנוש מתכנסים לכדי חברה ומשטר כנ"ל. אז משטר יש, רק מה לעשות עם הצמיחה שעצם החברה ביחד יוצרים ?! בזה הוא רוצה חופש שכל אחד יחמוס כמה שהוא יכול. אבל בכל זאת החופש להתאגד מול היזם, נתן קצת איזון.

והנה מגיע הנאו ליברליזם (הממזר שהוליד אלוהי הליברליזם נקרא "נאו ליברליזם") ומה הם התוצאות שלו ?! פלא פלאים: "צמצום הביטחון התעסוקתי של עובדים, וכוחם של האיגודים המקצועיים" (ראו בויקי עוד ועוד תוצאות מעניינות). כלומר לא רק שאין המשטר מתערב לטובתך שכל זכות קיומו של המשטר זה אתה כפרט, רק אסור לך וחברך להתאגד = טוטליטריות מוחלטת.

שאתה יושב בדיונים עם יהודים חסידי אלוהי הליברליזם, בלי בושה יאמרו לך במפורש שארץ ישראל לא שלנו. ותאמינו לי שעשור שלם אני דן עמם השכם וערב בנושאים האלו. הם מזלזלים בעצם העובדה שארץ ישראל של היהודי. אחד אמר לי במפורש שכל מתגייס לצבא הוא פראייר, בארה"ב שאין גיוס חובה הוא פראייר פנאט שעוד חולם שיש אומה ודגל שכדאי למות למענו. אחד אמר לי שלעולם היהודי לא דרש את ארץ ישראל. אם היה לי את הסבלנות עכשיו הייתי מביא לכאן אלפי פנינים שכאלה. אבל אין לי את הסבלנות הזה (אפשר לעקוב אחרי באתר הכלכלה האמיתי ובעצכ"ח זצ"ל ועוד ועוד), אבל מה שהטריף אותי ביותר זה הפרדוקס הדבילי של מילטון פרידמן ראו "הפרדוקס היהודי של מילטון פרידמן". ויותר מיזה הטריף אותי "אבי שמחון" יו"ר המועצה הלאומית לכלכלה, שבלי להתבלבל טוען שיש "ברירה טבעית". כלומר אנו כל היהודים בארץ ישראל תלויים במקרה לגמרי. לאחרונה שמעתי זמר חדש מבית מדרשו של אלוהי הליברליזם: "לכל דבר יש מחיר" ככה אומר פרופ' דני פילק בלי להבין את האבסורד שבדבר, הרי אם לכל דבר יש מחיר, אז מהו המחיר שאלוהי הליברליזם עצמו משלם ? הרי בכדי לשכנע את האזרחים לסגוד לאלוהי הליברליזם הוא צריך לשלם משהו. אז זהו הוא לא צריך לשלם הוא פשוט כופה את אלוהותו עם המשטר עצמו. והנה קיבלנו משטר טוטליטרי באופן מוחלט והבינו את עומקם של דברים.

כל הנ"ל יטען היהודי החילוני אם הוא חסיד שוטה של אלוהי הליברליזם ושל בנו הממזר הנאו ליברליזם. אבל שאתה מגיע ליהודי הדתי או המסורתי, הוא בכלל יאמר לך שזה בידי האלוהים. כלומר הברירה הטבעית היא דווקא האלוהים והוא המחליט מי עשיר ומי עני. וכאן בדיוק נכנסת "קרן תקווה" הנ"ל עם אתר המתחזה לאתר חרדי אתר בשם "צריך עיון". הם רוצים לשכנע את החרדי שזה ביד האלוהים. וזה מזכיר לי את הסיפור הנודע של אחד האדונים של יבשת אמריקה.

כנודע בכל האומות המודרניות בזמנו התחיל המרד נגד הנצרות\הכנסייה. אחת מדרכי המרד התנהל בזה שהם כפרו לגמרי באלוהים. כלומר אנשים רצו את השליטה בידם ואייך נעשה זאת ? הרי הכנסייה שולטת באנושות בשם הדת ובשם האלוהים, אז בואו נכחיש אותו ואז אין לדת יותר סמכות שזה אומר: הסמכות עוברת לידינו.

ובכן, הרוחות הכפרניות האלו הגיעו ליבשת החדשה גם כן. והנה אדון אחד יושב עם מהגרים חדשים והם מספרים לאדון הזה על הרוחות החדשות שעוברת באירופה. בקיצור אין יותר אלוהים רח"ל – הם אומרים לאדון האמריקאי. האדון כנראה לא היה פנאט כמו האורחים שלו, ואמר: יש אלוהים או אין רח"ל אלוהים, אבל העבדים (הכושים) שלי, חייבים להאמין באלוהים, אחרת למה שהם יהיו עבדי ? הרי מחר יפשיטו לי – ולאשתי ולכל משפחתי = ילדי וכו'  – את עורי בעודי חיים וישימו את בשרי על המנגל.

על אותו דרך חשיבה, קרל מארקס הגיע לפתגם הנודע שלו: הדת היא האופיום של ההמונים. מי שמבין למה אימפריית רומי אימץ לעצמו את דת הנצרות, יודע שבעקבות כינוס ההון אצל יחידים באימפריה וכמעט איבוד האימפריה כולה,  נצרך בשביל השקט החברתית לאמץ את הנצרות כי היא משמשת כסוג של אופיום להמונים. אם דניאל והיהדות מציע במקרה כזה, לנבוכדנצר מלך בבבל, לתת צדקה להמונים. הנצרות מיתרת את הצורך של המשטר לתת צדקה, ובכל זאת הנצרות צריך לתת משהו הרי דיבור בשם האל לא עוזרת בפרקטיקה המציאותית כלומר אין אוכל במציאות ?! אז הנצרות הפכו להיות אלה שנותנים צדקה. ואם הם נותנים צדקה, במהרה הם בעצמם הפכו למשטרים והנה קיבלנו את אלפי שנות החושך תחת אלוהי הנצרות.

וכמובן בסוף סוף השתחררנו מהם וחזרנו ככלב השב על קיאו לאותו אופיום להמונים. כלומר כל העמים חוזרים כהיום לדת השקרית מתוך סבל ועבדות. צדקה אין. במהרה אולי הדת יתחיל לתת צדקה, ואחריו בכל העולם ישלוט הדתות השקריות ושוב יקום הכפירה וחוזר חלילה וחלילה.

אני כן אולי אצטט מדיון שהיה לי עם חסיד שוטה של אלוהי הליברליזם, בכדי שתבינו למה אני מתעכב עם סיפור האופיום להמונים. והנה דבריו הנפלאים:

"בארץ ישראל היו אולי יהודים אך לא הייתה יהדות. היהדות חיה והתפתחה במקומות רבים בגולה. והיהדות הזו מעולם לא ראתה את עצמה יורשת טבעית. היהדות ראתה את זכותה על הארץ כזכות אלוקית שיבוא זמנה בגאולה האלוקית (שלפי הרמב"ם וליבוביץ' לעולם לא תבוא)"

וממשיך הנבל לתת לי מוסר יהודי

"נחשוב על ראובן ושמעון. ראובן, איש ירא שמים, מקפיד הקפדה יתרה על קלה כחמורה, מתפלל במניין שלוש פעמים ביום. קורא תהילים ומקפיד לבקש מה' שיעזור לו בעסקיו. שמעון לעומת זאת, זרקן. שבאבניק. מחפף בכל פעם שאפשר. לא מתעורר לתפילות. וגם כשמגיע הוא בדרך כלל מרכל עם חבריו ומפריע למתפללים האחרים. הוא גם לא מקפיד על כשרות מהדרין.

כתוצאה מעבודת ה' ויראת השמים שבו, החליט האל לפרגן לראובן וגרם לעסקיו לשגשג. ואילו עסקיו של שמעון מדשדשים במקום ובהרבה חודשים הוא בקושי ימצליח לכסות את הוצאותיו.

ראה שמעון את מצבו הרע ביחס למצבו הטוב של ראובן והחליט לכתוב מניפסט קומוניסטי לפיו רווחיו של ראובן יעברו לידי המדינה והיא תעביר אליו נתח קטן. כי גם לו מגיע. ראה שמעון כי טוב והבין שהוא בכלל לא צריך להתפלל יותר לה' ע"מ להצליח משום שהמדינה מעבירה לו קיצבה חודש בחודשו מבלי ללכת בכלל לבית הכנסת ואפילו מבלי לשמור שבת רחמנא ליצלן".

אתם מבינים קוראי היקרים ? יושב לו חסיד שוטה של אלוהי הליברליזם ואומר שארץ ישראל לא ירושת היהודי נקודה. ואפי' האומנה שלנו שיבוא משיח ויחזיר לנו את ארץ ירושתינו, היא רק חלום על פי הרמב"ם וליבוביץ – הוא טוען. אבל הנבל מטיף לי מוסר שזה שיש לי או אין לי, זה בגלל האל שהוא הליברלי לעולם לא האמין בו.

ועל זו הדרך הולך קרן תקווה ואתר צריך עיון. כלומר אתה חרדי או הדתי, אסור לך לדרוש את ארץ ישראל, אתה רק תתפלל לאלוהים שאני בעצמי לא מאמין בו – יטען האתר המתחזה. וארץ ישראל ?! שייך לטיקונים = אלוהי הנאו ליברליזם. כלומר תלחם על ארץ ישראל – אחרת זה ייפול בידי הערבים הפנאטים ככה שלא יהיה לי כלום, אבל אל תחשוב שהיא שלך, היא לא שלך היא של הברירה הטבעית, המקרה.

לסיום אני ממליץ מאוד (לכל מי שמחפש להבין את החשיבה היהודית בכלל ובאלוהות בפרט ובעיקר להבין למה ארץ ישראל היא ארץ ירושתינו הפרטית) לעיין במאמר ארץ ישראל – צדק ומשפט ודיני ממון וקניין ביהדות ועוד עשרות מאמרים כאן בנושא. תעיינו ב תוכן עניינים ותמצאו הרבה מאוד מאמרים בתחומים האלה.

לסיום:

אלוהי הליברליזם מאוד מאוד מאמין במשטרים ככה הוא יכול לשלול מכל נולד את כדור הארץ כולו. ככה בדיוק הוא כופה על כל בן אנוש להיות עבד בכפיה בחלוקת העבודה. הוא גם יכפה כמובן חינוך חובה כהכשרה להיות כשיר כעבד בחלוקת העבודה. הטיעון הקלסי היא שרק ככה יש צמיחה ושיגשוג. אבל שמגיע לתכלס שלשם כך בני אנוש מתכנסות כחברה שזה אומר חלק שווה בצמיחה ?! שם אלוהי הליברליזם עושה הכל בכל מכל כל שלא תקבל כלום = לכל דבר יש מחיר. אתה רוצה לישון ? שלם משכורת שלימה לאחיך החזיר = משכיר הדירה. אתה רוצה לדרוך על כדור הארץ ?! שלם פרוטקשן לעיר = ארנונה. אתה רוצה לשתות מים ולאגור מים למשפחה ?! אסור על פי החוק לאגור מים !! אתה רוצה לחנך את ילידך על פי הדרך שלך ?! לא ולא המשטר הוא ההורה העליון והוא יכפה עליו חינוך מיוחד להיות כשיר בחלוקת העובדה = הון אנושי. ואת כל זה הם לא עושים בשבילך כאזרח, רק בשביל הטייקון האקראי. זה עובד כי עד שחמישים אחוז הון אנושי עוברת ליחידים, עד אז כל שוטה חושב אולי אני זה שיזכה להיות הטייקון, אבל אחרי שבעים שנה (על פי חז"ל), בא המלחמה שאז הכל מתהפך.

כל היהודים – שאני חלק מהם כמובן, אוהבים להתבכיין על אנטישמיות ועל השואה, בזמן שכל הנביאים חזו את זה מראש. כלומר לא צריך להיות אפי' נביא להבין את הדבר הפשוט הזה, שאתה בארץ זרה מכנס את כל ההון המקומי אצלך, לא תתפלא שהמקומיים לבסוף שולחים אותנו לתאי הגזים. אפי' המואבית המקראית פיחדו להיות השכנים שלנו אחרי שאנו השתלטנו על הדיור במצרים = ומרגת ביתה. ראו ויגר מואב – דיור היא לא חלק בכלכלת האומה.

והנה חזרנו סוף סוף לארץ ישראל אחרי אלפיים שנה, האם המואבים צדקו ? רבונו של עולם, כמה שהם צדקו, הרי מעל שליש היהודים היום בארץ ישראל גרים בשכירות, ואין סיכוי קלוש שהולך משהו להשתנות כלומר נעבור את החמישים אחוז ודור הפלגה בו תבוא. בינתיים מול הערבי חקקנו את חוק הלאום שזה אומר אנו הולכים לעשות לערבים מה שעמי אירופה עשו לנו היהודים. אבל זה לא יגמר בזה כי שלילת הארץ מהערבים לא תביא לנו ישועה רק להפך, אז יבוא המלחמת אחים כמו שהיה אחרי שלמה המלך. ובזה לא נאשים את החילוני שאין לו שום מושג ביהדות. נאשים אותנו החרדים שאפי' שידעו את כל התורה ואת כל הנביאים ואת כל ספרות חז"ל ובכל זאת לקחו משכורות שלימות מזוגות צעירים על הזכות לישון בארץ ירושתם. כלומר חלק מהחרדים ועוד משבט לוי מתנהג בדיוק כמו בני עלי ובני שמואל הנביא ומשכיב את נשות בני ישראל = עבדות נשים למען הנבלים במקום שהנשים יהיו בנות חורין יחד עם בעליהם בכדי להקים את קן המשפחתי שלהם כבני חורין. ראו פילגש בגבעה – רות המואביה בסוף המאמר שם אני מביא את השכבת בנות ישראל כפשוטו ולא כמליצה גרידה, הנה הלינק מין תמורת שכ"ד: כך מנצלים נשים  

——————————————————

וכל זה כתבתי בצער רב במוצאי שבת  פרשת צו בשנת תשע"ט, אחרי שלמדנו היום את ההפטרה של פרשת צו. הפטרה מפחידה מאוד ורלוונטי מאוד ולכן לקחתי את האומץ לכתוב את המאמר הזה. וההפטרה מסיימת עם הפסוקים האלה: "כה אמר יהוה, אל-יתהלל חכם בחכמתו, ואל-יתהלל הגיבור, בגבורתו; אל-יתהלל עשיר, בעושרו. כי אם-בזאת יתהלל המתהלל, השכל וידוע אותי–כי אני יהוה, עושה חסד משפט וצדקה בארץ:  כי-באלה חפצתי, נאום-יהוה".

Max maxmen

<span dir=rtl>תגובה אחת ל“ליברליזם ?! סכין בגב החרדים והיהודים”</span>

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s