החרדים: להחליף את שם המדינה מ"ישראל" ל"מוחמד"

החרדים: להחליף את שם המדינה מ"ישראל" ל"מוחמד"

קמפיין השנאה החדשה מבית מדרשו של אלוהי הנאו ליברליזם נגד החרדי, שמתובלת עם אנטישמיות, שמנוהלת על ידי הדה מרקר, על ידי מירב ארלוזורוב. הוא קמפיין חדש בעקבות הצלחת החרדים בבחירות האחרונות. כלומר זה לא מקרי. הם מפחדים שהחרדים באים לגנוב להם את המדינה.

אז באתי להרגיע את מירב היקרה ולומר לה, אין לך מה לדאוג. החרדים לא יגנבו לך את המדינה. את שואלת: "מי יילחם בעתיד בשורות צה"ל ויגן על יישובי עוטף עזה, במדינה שבה שיעור החרדים שאינם משרתים בצבא, אינם לומדים מקצועות ליבה ואינם עובדים, צפוי להגיע ל–32% עד 2060?"

הנה התשובה החרדית שלאלתך: מהיכן יגיעו חיילים ?! פשוט מאוד, החרדים יחליפו את שם המדינה "ישראל" למדינת "מוחמד". וחסל כל הבעיות עם הערבים. הרי בתכלס קפיטליזם וליברליזם לא מכירים בלאום ובקנייני לאום. אז מה לנו איזה שם יש למדינה שלנו ?! במיוחד שזה פותר את הבעיה של ביטחון ותקציבי ענק מיותרים. (אני הרחיב בהמשך להסביר את הטיעון כאן)

את – מיראבי – מביאה לנו את דן בן דוד ממכון שורש כגושפנקא בזמן שהוא בעצמו טוען שהחינוך הישראלי רע מאוד בלי קשר לחרדים. ראי כאן ( כלכלת חינוך: השפעת ההשכלה והחינוך על הישגי הפרט והמשק ) את דבריו בדקה 50:34

מה עוד, פרופ' דן בן דוד תולה את כל הבעיות בחינוך, בזמן שכלכלן מערבי יותר מנוסה ויותר חכם – ביבי נתניהו אומר במפורש שהחינוך בכלל לא העניין, אין קשר ביניהם – טוען בתוקף ראש הממשלה ביבי נתניהו.

ראי כאן דברי נתניהו בוועידת גלובס בדקה 11:05

בוועידת גלובס ראש הממשלה נתניהו אומר את הדברים האלה: החינוך ?! החינוך לא עושה את זה !! (וחוזר על זה פעמים). החינוך לא עושה את זה, כי המדינה עם רמת החינוך הגבוה ביותר, היתה ברית המועצות וכו' וכו' (ראי שם בהרחבה).

לסיום הביקורת נגד הקמפיין השנאה של דה מרקר: 1, במדינה נאו ליברלית קפיטליסטית אין טעם בשם של המדינה, רק להפך, היא מביאה לנו קרבנות אדם וגם הוצאות ביטחוניות מיותרות. ולכן ההצעה של החרדים היא פשוט להחליף את שמו של המדינה למדינה בשם "מוחמד" (ואם קשה לך שם ערבי, אפשר מדינת "קוקיה" על שם נטע ברזילי. אני חושב שהערבים יכלו לחיות עם שם כזה כי הם יותר חכמים מהישראלי המצוי שנלחם ומקריב את צאצאיו הרווקים והרווקות על שם של מדינה בזמן שבמדינה ליברלית אין לו כלום אפי' זכות לאגור מים על פי החוק וק"ו שאין לו זכות להתנחל על פיסת אדמה לבנות לו את הבית). 2, דן בן דוד לא מגיע מהחינוך ככה שאין לו מושג ירוק בחינוך (ראי הסרטון הנ"ל בדקה 08:54), ההיקש שלו של חינוך לכלכלה, היא היקש לא נכון כפי שטוען הנאו ליברל והכלכלן ביבי נתניהו לעיל. 3, דן בן דוד רצה בזמנו לרדת מהארץ, וחבל שלא עשה את זה. אנו לא צריכים אנשים שחושבים שיש להם את הזכות לכפות על הזולת חינוך כלשהו במיוחד שאין לו שום מושג ירוק בחינוך. אתה רוצה להיות שרלטן טוטליטרי ?! חפש לך פראיירים אחרים !!

המסקנה: קמפיין השנאה שלכם הוא קמפיין נטו של שנאה. זה לא דאגה על המדינה, ואין שום קשר בין חינוך לכלכלה כפי שטוען ראש הממשלה נתניהו שהוא בא מהאסכולה הכלכלית של הליברליזם עצמו.

עכשיו ברצוני ללמד אותך ליבה חרדית ולהסביר לך את החשיבה החרדית ומכאן תביני מיהו הבור האמיתי ומיהו החכם האמיתי.

מדינה נאו ליברלית לא מכירה בלאום ובוודאי לא מכירה בקנייני הלאום. בכדי שתביני לעומק את העניין אני אצטט לך את רבם של הנאו ליברליזם: בעיני בן חורין, המדינה היא אוסף של בני אדם ולא ישות שמעל ומעבר להם, הוא רואה את השלטון כאמצעי, כמכשיר, ולא כמי שמעניק חסדים, כאדון או כאל שיש להעריצו ולשרתו בצורה עיוורת. אין הוא מכיר בשאיפה לאומית כלשהי, אלא באשר היא ההסכמה בין השאיפות שלהגשמתן פועלים האזרחים כל אחד לחוד. אין הוא מכיר במטרה לאומית כלשהי, אלא באשר היא ההסכמה לגבי המטרות שלמענן נאבקים האזרחים כל אחד לחוד (קפיטליזם וחירות – מילטון פרידמן)

במילים פשוטות מדינה (במיוחד נאו ליברלית) זה מערכת רובוטית שלא סופר אנשים ובוודאי לא סופר לאומים ועמים, זה מערכת שיש לו תנאי התחלה שהיא: שלילת הטבע מכל אדם ומכל נולד (מילטון פרידמן חושב שצריך לבטל את הירושה ככה אפי' בני הטייקונים יהיו שווים בשלילת הטבע מהאדם). ככה כולם בכפיה בחלוקת העבודה בשוויון. עכשיו שכולנו בכפיה בחלוקת העבודה, אולי את הצמיחה והשגשוג של העבדים מתחלקת שווה בשווה בין העבדים ?! אז זהו שלא, הנאו ליברל חושב שיש ברירה טבעית = אבי שמחון (ראי כאן  ב YouTube אבני פינה: כלכלת ישראל: מהיד המנהלת ליד הנעלמה בשיעור 6 מדקה 17:44) והנה הציטוט: "יש משהו מאוד מואד חשוב בכלכלה שאבות המיסדים שלנו לא הבינו והמשהו החשוב הזה: "זה תהליך של ברירה טבעית",,,,,,,, ומכאן בא הסבר מפורט אייך הטמבל הזה דואג לעם ישראל או לחליפין דואג לחזיר הסופר חזיר כי מה לעשות יש ברירה טבעית !!!

כלומר למדינה הנאו ליברלית יש רק תפקיד אחת והיא: לשלול מכל אדם את הטבע רק ככה הוא בכפיה בחלוקת העובדה. ומה עם הצמיחה ?! טוב זה ביד הגורל או ברירה טבעית !!

לאור כל זה צץ הפרדוקס, אייך מדינה כזו יכולה לקיים חוק גיוס חובה הרי שום רווק או רווקה לא מקבלת כלום מהמדינה רק להפך, אותו מדינה שוללת ממנו את הטבע מראש. למה שאותו רווק ימות על אסדות הגז של משפחת תשובה ? למה שאותו רווק ימות למען המשכיר דירה איפה שההורים שלו גרים שם בשכירות ? מה עוד, מה הטעם בשמו של המדינה "ישראל" ?! הרי אין לאזרח שום זכויות חוץ מכפייה טוטליטרית שהוא יהיה בחלוקת העבודה בכפיה. אז מה לי ששם המדינה הוא "ישראל" או "מוחמד" או "קוקיה" ?! זה מה ששואל החרדי קלסי בעקבות הליבה החרדית שהוא למד.

תביני – מירבי היקרה – שגיוס חובה במשטר ליברלי היא סתירה יסודית. זה עשור שאני כותב על כך ורק באחרונה מתחילים לשמוע שהחבורה האקדמאית התחילו להתעורר: "צריך להכיר בכך שמודל גיוס חובה וחברה ליברלית דמוקרטית, אלה שתי ישויות שנמצאות בסתירה זו לזו ולכן המציאות הזאת לא יכולה לשרוד לאורך זמן" (פרופ' יגיל לוי)

לא שהחרדי יתגייס לצבא של מדינה סוציאליסטית. מצד הליבה החרדית כל צבא אסורה אפי' צבא חרדית. ראי גיוס = מעביר את בנו למולך. כלומר הליבה החרדית אומרת שכל צבא של משטר אסורה משום מעביר את זרעו למולך שזה אותו איסור כמו איסור משכב זכר. ראי אם גאה להומו חרדי מסכימה עם אטי שמידוב

אבל שמדובר על מדינה ליברלית אין מקום מצד החילוני שהמדינה תקרא "ישראל", בשביל מה זה טוב ? זה לא טוב כלכלית ולא טוב ביטחונית ולא טוב חינוכית (ראי את הביקורות הנוקבת של הקולגה שלך  אשרת קוטלר האמיצה אושרת קוטלר בשידור: "שולחים את הילדים לצבא, לשטחים, ומקבלים אותם חיות אדם").

ולכן הצעת החרדי הוא שנחליף את שמו של המדינה. ככה פתרנו אוטומטית את רוב הבעיות שלנו. לא צריך יותר צבא, מה עוד שאין לחוק גיוס חובה שום צדק מוסרי במדינה ליברלית כנ"ל: "צריך להכיר בכך שמודל גיוס חובה וחברה ליברלית דמוקרטית, אלה שתי ישויות שנמצאות בסתירה זו לזו ולכן המציאות הזאת לא יכולה לשרוד לאורך זמן" (פרופ' יגיל לוי). ולא צריך יותר חינוך ממלכתית (הרי לחינוך אין שום קשר לכלכלה כנ"ל ).ובא לציון גואל.

ואם את ממשיכה לדאוג בשביל החרדי. הרי בסוף כל סוף אפי' שהמדינה תיקרא "מוחמד" או "קוקיה". אייך החרדי יתפרנס ?! אז בואי אני הגלה לך סוד ששווה הרבה בכלכלה מודרנית קפיטליסטית.

בסוג מערכת מדינית שכזו = מדינה ליברלית, תמיד המיעוט הוא המרוויח. הסיבה: המקומי הלאומי תולה הרבה על מדינת הלאום שלו. כלומר הוא חושב שהוא לא צריך לעמול הרבה, המדינה תדאג לו. המיעוט לא תולה כלום במדינה ולכן הוא יוזם. מכאן סוד העשירים היהודים בכל המדינות בגולה. וסוד הצלחה הערבית במדינת ישראל בתקופת נתניהו (ולכן אגב הם לא מצביעים בבחירות כי נתניהו טוב להם).

לא מזמן כתבתי הסבר לחבר יקר למה הערבים לא הצביעו לבחירות האחרונות. תראי  כאן הבוטים נוהרים לקלפיות – מדוע הימין פגיע יותר להתנשאות השמאל ולא הפוך?

והנה דברי משם: בישראל במיוחד, ימין ושמאל הם פרדוקסליים. ראו "הבוחר הישראלי – הדמוקרטיה הבלתי אפשרית"

לגבי הערבים:

בוודאי, מדינה קפיטליסטית טוב למיעוט ולכן הערבי אמור היה להצביע ביבי\ימין. והערבים מאוד מאוד מודעים לעניין ולכן באמת הם נמנעים מלהצביע.

תשמעו כאן ניאו-ליברליזם ומדיניות ההפרטה בישראל: השפעתם על הדמוקרטיה, על השוויון ועל הפערים החברתיים | רב-שיח בדיון אקדמאי במכון ון ליר   בדקה 1:08:00

ובכן והיות שכך – שהימין מטיב עם הערבים, בא חוק הלאום כביכול לעצר אותם. אז מה, האם יצביעו שמאל ? הם לא יכולים הרי תחת השמאל הם סבלו. מכאן הנמנעות שלהם בבחירות האחרונות ואפי' בבחירות הקודמות.

מה שאירוני בכל הסיפור של מדינת ישראל שדווקא החרדי סובל מכל הכיוונים. כי מצד אחד הוא מיעוט שזה אומר, הוא אמור להרוויח מיזה שהימין בישראל הוא קפיטליסט, כמו הערבי שהוא מיעוט כנ"ל. מצד שני הוא לא באמת מיעוט כי הוא חלק מהרוב היהודי חלק מהרוב של המדינה חלק מהמשטר. כלומר הוא לא צריך את הקפיטליזם כי הוא קרוב לצלחת. ואז הרוב במשטר נגדו (מיעוט יהודי\חרדי מול רוב יהודי חילוני ודתי) ככה שאין לו גם מהצלחת ואין לו גם מהקפיטליזם כמו הערבי. בקיצור החרדי יוצא קרח מכאן ומכאן.

ע"כ דברי משם.

ובכן תשימי לב, החלפת שם המדינה זה לא רק טוב לערבים ולחילוניים, זה טוב גם לחרדים. הרי הם מבולבלים לגמרי, כי מצד אחד זאת מדינת לאום ככה שהם מרגישים שמגיע להם חלק. מצד שני הם מיעוט. דווקא שהמדינה נקראת ישראל זה הופך את היהודי החילוני כולל החרדי ללא יזמים הרי הם חלק של המדינה. בניגוד בגולה ששם היהודים תמיד עשירים כי הם יוזמים כמו כל מיעוט.

לסיום: לא החינוך הביעה, הבעיה היא שאנו החרדים לא מיעוט מצד אחד, ומצד שני סובלים כמיעוט = קרח מכאן ומכאן.

אבל יש כאן כשל יסודי שרוב היהודים בגולה לא חושבים עליה. שהמיעוט יוזם הוא מכנס את ההון המקומי אצלו והמקומיים נהפכים לעבדים למיעוט\לטייקונים. ואז המקומיים שולחים את המיעוט לתאי הגזים כמו שקרה באירופה ברוב השנים שהיינו שם.

ואז תשימי לב, אם בארץ ישראל הליברלית חוק המיעוט בכלכלה ליברלית מביא את הערבים ליזום ולהצליח, אז במהרה המקומיים שזה היהודים ישלחו את הערבים לתאי הגזים. וחוק יסוד הלאום זה רק ההתחלה.

כלומר גם מצד זה שאנו היהודים לא נהפוך להיות רוצחים כמו האירופיים בזמנו, עדיף לנו שנחליף את שם המדינה למוחמד או קוקיה.

האם זה פתרון טוב שהמדינה תהיה מדינה ערבית ואנחנו נהיה המיעוט שמצליח ? הרי הערבים המקומיים ישלחו אותנו לתאי הגזים אחרי שכינסנו כמיעוטים את כל ההון המקומי ?! על כך יש ליבה יהודית\חרדית בכלכלה. ואין לי את הסבלנות כרגע להסביר לך את זה. אבל אפשר לעיין כאן המדריך היהודי לכלכלה יהודית – מוקדש לאריאל היקר ובעוד מאמרים בנושא כאן בבלוג.

בברכה

Max maxmen

<span dir=rtl>4תגובות ל‘החרדים: להחליף את שם המדינה מ"ישראל" ל"מוחמד"’</span>

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s