מדינת הלכה = הממזר של הנאורות

מדינת ההלכה = הסיוט של החרדים\היהודים – מדינת ההלכה = הממזר של הנאורות

הסיוט הכי מטורף של החילוני הוא, עצם המחשבה שהמדינה שלו תהפוך להיות מדינת ההלכה. הצביעות של החילוני הוא בזה שהוא אנס בכוח ובאכזריות את היהדות והוליד את הממזר הזה שנקרא מדינת ההלכה.

הרי מהי הלכה ? הלכה זה סוג של דרך של הבן חורין. כלומר יש בני חורין שרוצים הדרכה = ביקוש, ויש הוגים\פוסקי הלכות שכותבים ספרים בשוק החופשי = היצע. לא רק זה, כל פוסק או הוגה שלקח על עצמו לעשות משהו ענק כמו רבי עם המשנה והרמב"ם עם היד החזקה, הם כולם דאגו שלא נהפוך את ספרם והגותם לסמכות = אלילות. ואם זה לא היה ברור, אז מיד נדפסו הגהות בתוך ספריהם. אם זה הראב"ד על הרמב"ם ועם זה הרמ"א על השולחן ערוך. כלומר תמיד המציע בשוק שמקבל פופולריות בשוק, יש מישהו אחר שמבין שצריך למנוע את המונופול\הבלעדיות שח"ו לא יהפוך בהמשך לאלוה רח"ל.

לפחות מאז המשנה לפני 2500 שנה לערך, ככה בדיוק זה פועל. כלומר היהדות במחשבה תחילה רוצה את האדם כבן חורין (היא פשוט מאמינה באדם. מה שאין כן האומות לא מאמינות באדם ולכן הם צריכים גננת משטר ושוטר). ולכן אפי' אם מישהו כותב משנה\תלמוד\יד החזקה\שולחן ערוך לתועלת ההמונים, תמיד חייבים בעלי ההשקפה לדאוג מראש שלא נהפוך את הספר כאלוה\סמכות. וכל זה אפי' שאין ליהדות משטר. כלומר אין סכנה שמישהו יכפה עם כוח המשטר את ספרו או את ספר רבו. בכל זאת אפי' בשוק חופשי אסור שתהיה תורה חתוכה. כלומר יש תובנה עמוקה, יש סוג של אקסיומה ביהדות שאף פעם אסור שהתורה תהיה חתוכה על דרך "אילו ניתנה התורה חתוכה לא היתה לרגל עמידה" (תלמוד ירושלמי מסכת סנהדרין פרק ד  ה"ב)

המצב הזה היא לא רק המצאת חז"ל, זאת המצאת המקרא בעצמה. כלומר כבר המקרא נכתבה בכזו צורה שתמיד אין תורה חתוכה. ושוב אפי' בשוק החופשי = חברה של בני חורין, הרי התורה נגד משטר\מדינה = כפיה. כלומר לא רק שאסור שתהיה משטר = כפיה, אסור שאפי' שאנו בני חורין, שתהיה לנו תורה חתוכה. (הבעיה של תורה חתוכה היא לא רק שאלה של טוטליטריות, היא הופכת את האדם לסטטית דטרמיניסטי רובוט. וסגולת הבני חורין היא בכך שהם דינמיים שמאפשרת את ההתפתחות התבונית של האדם בכל תחום ותחום. כלומר תורה חתוכה נוגדת את טבע האדם הבן חורין)

בזמן שמואל שהעם רצה להיות כמו כל העמים וביקשו מלכות, גם אז הנביאים דאגו שתהיה הפרדת הרשויות כלומר את מלכות בית דוד דנין. כלומר יש את הסמכות לעם (= סנהדרין שהם נבחרי העם = שרי עשרות ושרי מאות וכו') לדון את המלך בעצמו. ובאמת את מלכות ישראל לא דנו משום מעשה שהיה ולכן הם נכחדו כולם = עשרת השבטים.

ובכן אלפי שנים מאז האדם התבוני הראשון זה שהמציא את חוקי המשפחה וכו' וכו', היהדות דורשת מאתנו להיות בני חורין. וזה היה ככה עד המאה האחרונה (חוץ ממקרה מלכות ישראל שכאמור לא שרדו ונכחדו כמו כל משטר בהיסטוריה).

במאה האחרונה יהודים בגדו ביהדות וכפו עלינו היהודים משטר\מדינה. היו יהודים שדי מיד נפרדו מהבוגדים (=החרדים). היו יהודים כמו הרב קוק שחשב אולי נכניס למשטר הזה כמה חוקים קריטיים כמו נישואין כשרות ושבת. היו כאלה שחשבו אפי' להקים סנהדרין, ועל אלה כל חכמי הזמן, יצאו בחרב ובחנית. כלומר להקים סנהדרין ?! את זה הבינו כל חכמי הזמן שזה הסוף של היהדות (החרדים לדבר השם). הרי מי ייתן את תוקפם של הסנהדרין ? כלומר הם יהיו סנהדרין מטעם המשטר ויתפרנסו מהמשטר וכו' וכו'. כלומר לא תהיה הפרדת הרשויות. (אגב: הפרדת הרשויות במשטרים זאת קלישאה כל זמן שהם לא נבחרי העם וזאת קלישאה במיוחד כל זמן שהם מתפרנסים מהמשטר והבינו את עומקם של דברים)

בכל אופן, היהודים החרדים שחיו בארץ ישראל הרבה לפני שהבוגדים הגיעו לארץ, קיבלו גלות חדשה שהיא לחיות תחת משטר יהודי שכופה עליהם את החוקה הבריטית מטובלת קצת עם ציטטות מהיהדות.

החרדים מהר מאוד למדו את כללי המשחק של המשטרים המודרניים ודאגו לשחק את המשחק באופן כזה שהגלות תחת יהודים לא תהיה לגמרי בלתי נסבל. כלומר אם למשל החרדים דואגים לחוק השבת, זה לא מפני שהם דואגים שהחילוני ישמור שבת (הרי במילא הם לא שומרים שבת), הם דואגים שהקפיטל החזיר לא יכפה עליו לעבוד בשבת. אותו דבר כלפי כל החוקים שהחרדי רוצה לחקוק במשטר שנכפה עליו. (האמת החרדי לא רוצה לחקוק שום חוק, הוא פשוט שומר על הקיים מאז הרב קוק אולי זה יהגן עליו מהבוגדים והמשטר)

החילוני הבוגד הנאור לא מאמין באדם כמו שאר העמים, ולכן הוא מקים על עצמו משטר כפייתית. מילא היה מקים אותה באוגנדה או בכל מקום אחר, אבל לא, הוא מגיע לארץ ישראל ואונס את היהדות להסכים לעצם זכותו להחזיק משטר בארץ ישראל. אבות המייסדים לפחות ידעו לא לכפות על החרדי\היהודי הרבה כי אחרת לא תהיה לנאור תקומה בארץ.

לימים נולד הממזר שנולד מהאונס האכזרי ההיא, והנה הוא רוצה מדינת הלכה, רוצה סנהדרין וכו' וכו'. עכשיו, לא רק יש ליהדות סכנה מהממזר הנ"ל, גם החילוני פתאום רוצה לכפות על היהודי גיוס וליבה וכו' וכו'.

הנאור לא למד כלום ולא לומד כלום. הרי מי הוליד את הממזר הזה שנקרא מדינת ההלכה ? אתם הנאורים ב "\" !! הסיוט הזה שלכם משותף לנו החרדים, ואתם עוד ממשיכים לנסות לכפות עלינו גיוס וליבה ? אייך אתם חושבים יראה מדינת ההלכה אם אתם חושבים שיש לכם את הזכות לכפות ? למה קשה לכם להבין שכמה כוח כפיה שתתנו למפלצת שנקרא משטר, את אותו כוח יקבל מדינת ההלכה שתקום בעתיד. כמה כוח שהבג"ץ לקח לעצמו, את אותו כוח תהיה למדינת ההלכה. כמה משילות שאתה כחילוני דורש, את אותו משילות תהיה למדינת הלכה הממזר שלכם. אז כן הסיוט משותף לנו החרדים. זה לא רק הסיוט שלכם שאתם בעצמכם הבאתם על עצמכם. זה הסיוט שלנו החרדים שתקום כאן דור שלמד מכם מהי משילות מהי בג"ץ מהי כפיה משטרית מהי טוטליטריות.

לכם הנאורים יש את הפריבילגיה לרדת מהארץ, לנו החרדים אין את הפריבילגיה לרדת מהארץ הרי זאת ארצינו.

לסיכום:

הנאורות ידע להשתחרר ממשטר הדת במאות האחרונות, במקום לאמץ את השיטה היהודית של חירות וחופש, הם אימצו לעצמן את אותו מדינה של יוון, אותו מדינה שהדת הנצרות אימצה לעצמה לכפות על ההמונים את דתם. את אותו דרך הנאור אימץ בכדי לכפות את דתו הוא על היהודי. עכשיו אתם באים לבכות שהולדתם את הממזר הזה ?

תבינו שאין חיה כזו שנקרא מדינת ההלכה. תראו לי שוטי עולם מדינה אחת שיש לה ספרות הלכה ? הרי למי נצרך ספרות הלכה ? לבני חורין שאין לו מעליו משטר ושוטר גננת ובייביסיטר !! כיהודי בן חורין שאין לי מעלי בייביסיטר ושוטר, אני צריך ללמוד בעצמי איך ללכת = הלכה. אז אני יוצא לשוק לבקש  לי דרך = ביקוש,. ובשוק יש את ההיצע שהם ההוגים והפוסקים, ואני בוחר לעצמי את דרכי.

שאני בא לשוק יש לי אימון בשוק כי אני יודע שבשוק כמו בשוק אין סמכות אין אלוה בלעדי, ככה שאני באמת בוחר מבחירה את דרכי ללכת בא. אבל אם ההוגים ובעלי ההשקפה לא ישמרו שהשוק יהיה חופשי, מי יבוא לשוק ? כלומר מחובתינו היהודית היא לדאוג שאף פעם לא תהיה בשוק תורה חתוכה. רק ככה השוק הוא באמת שוק חופשי. מכאן התלמוד מול המשנה, הראב"ד מול הרמב"ם והרמ"א מול השולחן ערוך כנ"ל.

הגיעו הנאורים ב "\" ומרוב בורות הקימו עלינו משטר ועוד בארץ ישראל. מה הם חשבו לעצמם ? שהליידי לקחה אמצעי מניעה ?! אנסתם את היהדות ואת היהודים ומה חשבתם ? שלא תיוולד לכם ממזר שאתם קוראים לו מדינת ההלכה ?!

לסיום:

הנאורות הביא ליהודים את הגלות הנורא מכל, שזה משטר יהודי. הנאורות אנס באכזריות את היהדות והולידה את הממזר הזה שנקרא מדינת ההלכה. עכשיו נשאר לנו רק לברוח – החילוני והחרדי. אחרת המפלצת הזה שנקרא מדינת ההלכה עוד תפשוט את עורינו מעל גופינו בעודינו חיים.

כותב בצער רב

Max maxmen

<span dir=rtl>7תגובות ל‘מדינת הלכה = הממזר של הנאורות’</span>

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s