אתר כיכר השבת המתחזה לחרדי מצא פוצאלע חרדי

אתר כיכר השבת המתחזה לחרדי מצא פוצאלע חרדי שטוען שקודם הוא "לאומני\יהודי" ורק אחר כך הוא יהודי\חרדי\חסידי\בעלז.

נכון שהוא אומר אני קודם יהודי, אבל הצופים לא מטומטמים ומבינים שהוא מתכוון לישראלי\לאומני. הרי כל הנושא שם זה ישראליות\לאומניות מול חרדיות = חרדי ישראלי, אז אייך פתאום הוא קודם יהודי ? הרי זה לא הנושא כאן ואף אחד לא מפקפק שהוא יהודי. מה עוד הרי אם הוא קודם יהודי למה לא טס לגרמניה להשגיח על היהודים שם? או לארה"ב ולהקריב את חיו למען היהודים שם ?

הפוצאלע מזה מרגיש חכמולוג שגילה את האור וכל החרדים\היהודים בארץ ובעולם פשוט לא יהודים ולא מבינים שצריכים להגן על יהודים.

הפוצאלע טוען שבמלחמת יום כיפור התרוקנו בתי הכנסת החרדים. בוודאי שהתרוקנו, הרי כולם ירדו למקלטים. נכון שהיו בזמנו כמה עובדים בלבן (לא בבעלז אולי קצת בגור) שמכוח חוק גיוס חובה הכפייתית נכפה עליהם להתגייס.

אם נזרום עם הדמגוגיה הזולה של הפוצאלע ההזוי הנ"ל, שהם כביכול התגייסו בגלל היותם יהודים ויהודים צריכים להגן על יהודים. שאלת השאלות היא איפה כל צאצאיהם ונכדיהם וניניהם ?! כלומר אם נאמר כפי שהשקרן טוען שהחרדי האותנטי התגייס לצבא, אז למה לא שלחו את צאצאיהם בהמשך ואת נכדיהם וניניהם ? הרי לטענתו כולם היו חיילים אז, היינו צריכים לראות  את כל צאצאיהם ונכדיהם בצבא. אלא מה הוא שקרן ודמגוג הזוי.

לסיכום סגת הפוצאלע שמצא את האור: (ומשם נסביר מיהם האתר המתחזה כיכר השבת)

חסידות בעלז ב"ה היא חסידות ענקית מאוד (גם אני ממשפחה מבעלז ככה שהם קרובים לי מאוד). ככה שפוץ אחד ירגיש שהוא מבין יותר טוב מכל חסיד בעלז ומנסה להטיף להם מוסר ?! זה נשמע הזוי לגמרי !! הבעלזער האותנטי (אם כבר מדברים על אותנטיות), היה מראשוני הקנאים נגד הלאומניות המתחדשת עוד באירופה. בקום המדינה רוב חסידי בעלז אפי' לא הצביעו בבחירות. אני חושב שעד תחילת שנות השמונים המצב בבעלז נשאר כמו בקום המדינה. היו שהצביעו כמובן אבל זה לא היה כמו בגור או בשאר החסידויות של אגודת ישראל ששם זה היה ממש חובה ומצווה להצביע, לא כן בבעלז כנ"ל.

הפוצאלע מבין את הבעיה הרי אף בעלזער לא מתגייס לצבא ולכן טוען הוא שהוא קודם לאומני\ישראלי (והסברנו לעיל שאמר שהוא קודם יהודי רק בגלל הבעיתיות לומר שהוא קודם לאומני\ישראלי), ורק אחר כך הוא בעלזער.

הוא לא מחדש כאן שום דבר, יש פוצאלאך ממין נקבה = פמיניסטיות שטוענות את אותו טענה שהן קודם נשים ורק אחר כך יהודים חרדים.

כלומר הטיעון של הפוצאלאך הם אותו טיעון של יהודי גרמניה המתבוללים מתקופת ההשכלה שטענו אני יהודי בבית וגוי\גרמני בחוץ (= "היה יהודי בביתך ואדם בצאתך" תשימו לב שלא אמרו גרמני בצאתך אבל לזה בדיוק התכוונו. כמו הפוצאלע שלנו לעיל שאמר קודם הוא יהודי והתכוון כנ"ל שקודם הוא לאומני ישראלי). אנו שומעים את זה אצל הפמיניסטיות המודרניות ועכשיו שומעים את זה אצל הפוצאלאך כנ"ל.

לסיום: הוא טוען שהחרדי שומע לרבנים, אבל הוא קודם לאומני\ישראלי, ולכן הוא לא שומע לרבנים לכאורה אם זה מתנגש עם הלאומניות שלו. התוצאה המוכרחת שהוא באמת לא חרדי. הוא פשוט לאומן פנאט. ואני לא חושב שנגזר על חרדי מודרני שנקרא חרדי לייט להיות פנאטיים ולא להבין שלאומניות בכל העולם הפוסט מודרנית = פנאטיות.

האתר המתחזה לאתר חרדי = כיכר השבת.

מה שכואב במיוחד במקרה האתר המתחזה לאתר חרדי = כיכר השבת. היא שהוא נתמך על ידי הליברלים. כלומר מבחינת הליברליות, אין מצב של חוק גיוס חובה. כפי שטוען בטוב טעם פרופ' יגיל לוי: "צריך להכיר בכך שמודל גיוס חובה וחברה ליברלית דמוקרטית, אלה שתי ישויות שנמצאות בסתירה זו לזו ולכן המציאות הזאת לא יכולה לשרוד לאורך זמן" (פרופ' יגיל לוי)

כלומר האתר המתחזה הוא נבל הנבלים שלא ראינו בשום חברה מתוקנת. הרי הוא יודע טוב טוב שלאומניות וליברליות לא הולכים ביחד, יותר מיזה הליברל רואה בלאומני כפיגורה. אבל האתר החזיר בלי בושה מנהל מיסיון למען הגיוס ולמען להפוך את החרדים ללאומניים פנאטים.

האתר המתחזה לא מצליח לעבוד על החרדי קלסי כי א' אין להם אינטרנט ב' לאלה שיש אינטרנט הם מספיק משכילים. אבל הוא מנסה לעבוד על החרדי לייט שלדעתי גם עליהם הם לא מצליחים הרי לא נגזר עליהם להיות פנאטים לאומניים ולחיות בפרדוקס הזוי. על מי כן הם כביכול מצליחים ?! על הפוצאלאך האלה שלא מבינים בכלום. הרי רק מלשמוע את הפוצאלע בסרטון, רואים כמה חוסר הבנה בסיסית יש לו ביהדות ובחרדיות ובמודרניות ובליברליות וכו' וכו'.

אותו חרדי לייט שרוצה לעבוד וללמוד מקצוע, לא נגזר שהוא יהיה בהכרח טיפש. בוודאי לא נגזר עליו בהכרח שאתר מתחזה יצליח לעבוד עליו בעיניים. במדינה ליברלית בכל העולם אין גיוס חובה, ולכן אין שום צדק לכפות על החילוני להתגייס לצבא בכפיה ק"ו לכפות על החרדי לייט להתגייס.

מצד הליברלים שתומכים באתר המתחזה כיכר השבת ומצד כל העמותות הליברליות, שכל כך דואגים לכלכלת ישראל, היו כבר מזמן צריכים להוריד את סגת הגיוס מהפרק ולבטל את חוק גיוס החובה לחילונים ובוודאי להפסיק את המיסיון של גיוס החרדים. ולדעתי זה המצב אצל הליברלים החילוניים. אלה מה ? יש להם חרדים משומדים ומתחזים כמו כיכר השבת שלא נותן להם לרדת מיזה. אתם מבינים מה אני אומר כאן ? מצד הליברלים החילוניים כבר מזמן היינו אחרי סגת הגיוס. אבל כיכר השבת האתר המתחזה לאתר חרדי לא נותן להם להוריד את זה. כל חילוני יודע ובמיוחד חילוני ליברלי יודע למשל למה הלכנו לבחירות שוב ונלך שוב לבחירות. אבל האתר היחיד בארץ שמאשים את החרדים בבחירות האלה זה האתר המתחזה לחרדי. בראיון עם מאיר פרוש ישי כהן מפיל את כל האשמה על החרדים כביכול (תשמעו כאן https://www.kikar.co.il/331278.html בדקה 11:23 אותו סיפר באתר המתחזה השני אתר בחדרי ברעיון עם ח"כ חרדי נשאלה אותו שאלה).

לסיום:

אני לא מבין למה המפלגות החרדיות אפי' בזמן בחירות נותנים לאתרים מתחזים לאומניים פנאטיים, ראיונות וכו' וכו'. הסרטן האמיתי לציבור החרדי הם לא עיתונים חילוניים או עיתונים דתי לאומניים, כי אותם כל פנאט מזהה מקילומטר. הסרטן האמיתי לכלל הציבור החרדי הם האתרים המתחזים האלה. לא צריך הרבה להיות באתר להבין את זה שהם הם הרודפים הראשיים של הציבור החרדי לכל קהילותיהם כולל קהילות חרדי לייט. מילא היו מצהירים שהם ליברלים ולאומניים מטומטמים מראש. אבל לא, הם מתחזים לחרדים ופועלים כמיסיון למען הגיוס ומאשימים את המפלגות החרדיות בכל הצרות הפוליטיות בארצינו. ואת כל זה הם עושים אפי' שהם יודעים שאין מקום במדינה ליברלית ועוד במדינה קפיטליסטית, שתהיה חוק גיוס חובה אפי' לחילונים. וכנ"ל כל העמותות הליברליות כבר מזמן הבינו את זה כנ"ל, רק בגלל המשומדים הנבלים האלה סגת הגיוס לא יורד מהפרק.

כותב בצער רב

Max maxmen

למי מכם שרוצה להשכיל בתחום סגת הגיוס וההשקפה היהודית\החרדית בכל הדורות. מוזמן לעיין במאמרים האלה

לעולם לא אוחזים בחרב !

עקידת יצחק הליבה החרדית

גיוס = מעביר את בנו למולך

אם גאה להומו חרדי מסכימה עם אטי שמידוב

ההתייצבות בלשכת הגיוס כן או לא ?

פנאטים דוגמטים = בג"ץ פלוס העסקנים חרדיים

ישי כהן שקרן

"עולם הישיבות" ישות אלילית ?!

ליברליזם ?! סכין בגב החרדים והיהודים

ליברלים = אנטי ציונים ואנטי יהודים

החרדים: להחליף את שם המדינה מ"ישראל" ל"מוחמד"

מדינת הלכה = הממזר של הנאורות

 

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s