האשמים לשנאת החרדים.

האשמים

1, האשמים להתפשטות המגיפה בשכונות החרדיות הצפופות

2, האשמים לשנאת החרדים

ובכן, האשמים להתפשטות המגיפה בשכונות החרדיות הצפופות. והאשמים לשנאת החרדים.

אין שום ספק עקרונית בסיסית, שמדינה שמאשימה את נתיניה במשהו, אין למדינה זכות קיום. הרי עצם קיומו וצדקת קיומו לדעתו האיוולת היא שלנתיניה אין חכמה בינה ודעת, הם עוד ילדים ולכן צריכים גננת וצריכים עליהם משטר ושרלטניים. זה הטיעון הנצחי שלהם והטיעון של שונאי החרדים הכי מסוכנים שהם מזרע חרדים. הם תמיד באים אלינו בהפוכה. אתם לא מאמינים לשלטונות ולכן יש לנו מגיפה. רגע רגע שוטי עולם, הרי אנו תחת השלטונות זה שבעים שנה אז אייך זה שיש מגיפה דווקא אצלינו יותר מכל מקום אחר בארץ? בכדי להצדיק את טענתם בא עוד טענה לא רציונלית והפוכה. אתם מזלזלים בצווים שיוצא מהשלטונות. א' זה לא רציונלי. כמו שנאמר שנהג חרדי לא ישמור על חוקי הכביש. כמו שנאמר שחרדי לא ישמור מה שהרופא האישי אומר לו. בקיצור אין סיכוי רציונלי לטיעון הדבילי הזה. ב' זה גם לא נכון עובדתית. בתוך עמינו אנו יושבים וראינו ורואים את הפחד באוויר. וכאן אנו מגיעים לעוד שקר של עמיארצים שונאי תלמידי חכמים וחרדים לדבר השם, שזה אותן אלה שמתחזים לחרדים.

(במאמר מוסגר: כל חרדי שבעד השלטונות תמיד, הוא שונא תלמיד חכמים חרדים ויהודים בהכרח. ונדון בזה בהמשך. לא היו לנו כאלה מאז קום המדינה. רק לאחרונה מאז האינטרנט והארגונים הליברלים בפוליטיקה ובאקדמיה והכסף הרב שלהם. התחילו לצוץ לנו כל השונאי חרדים משלנו, חלק בגלל שהם אוהבי כבוד וכסף וחלק לא צריכים כסף השנאה לתלמידי חכמים כשלעצמה, מספיקה להם לעשות הכל בשביל הליברלים. בתחילה הקימו אתרים מתחזים לחרדים. שם היו חכמי חלם מהציונות הדתית שחשבו שהם חכמים גדולים מול הפנאטי החרדים. אחריו הליברלים וויתרו על הציוניים הלאומניים והקימו אתרים מתחזים של נטו חרדי לייטים שונאי תלמידי חכמים חרדים קלסים והיהודים האמתיים. הרי אותן ליברלים לא רוצים את החרדים כלאומניים פנאטים, הרי אם לחנך אותם מחדש, אז ישר לצפון תל אביב למה דרך השומרון והלאומניות הפנאטית?!)

השקר הבא היא התמונות של פורים וחתונות, המניינים בבתי הכנסת ובחוץ, ושלא רצו לסגור את הת"תים וכו' וכו'. כלומר לקח הרבה זמן עד שהציבור הפנים שהמגיפה רצינית. כלומר הטיעון שלהם היה: אילו רק נתנו אימון בשלטונות, אז לא היינו מגיעים למצב הזה.

ואלו הן העובדות: עד שגנץ פירק את כחול לבן, רוב רובו של המדינה לא לקחו את ביבי נתניהו עם הדרמה שלו ברצינות. לא המדיה הכללית ולא הפוליטיקאים ואפי' לא הבג"ץ הזכור לנו לטוב שפתחה את הכנסת ביום חמישי והבג"ץ נגד השב"כ עם סיפור הפלאפונים. כולם חשבו שזה רק פוליטיקה. לכולנו יש זיכרון לפחות למה שהיה לפני שבועיים שלוש. אתם זוכרים את הסרטון של לפיד למשל? רק לפני כמה ימים יאיר שריקי פרסם תמונה מצה"ל אייך חיילים יושבים ביחד בבקו"ם. למה הבת שלי צריכה להגיע לעבודה שיש שם יותר ממניין עובדות, ולבן אסור להתפלל במניין ? כלומר כל זה הביא לחוסר אימון מוחלט במערכת. שמצד הכלכלה והצבא מותר הכל. אבל שמגיע לנושאי דת כמו להתפלל במניין וחינוך הילדים כלומר לימוד התורה וכו' וכו', זה אסור, ואם לא קיימו את הצו, שלחנו עליהם את השוטרים כמו שכל מדינת משטרה בעולם השלישי נוהגת.

הסיפור האמיתי של הקלות דעת לגבי הקורונה מצד כלל הציבור כולל החרדים (שאצל החרדים  זה היה יותר קריטית כי הם קהילות ומשפחות ובתי כנסת ושכונות צפופות וכו) זה כל מרכז שמאל הפוליטי כולל בג"ץ והמדיה שנתנו לכולנו את ההרגשה שהקורונה זה דרמה פוליטית של נתניהו ותו לא. כלומר האשם האמתי זה המערכת הפוליטית הקלת דעת כולל מערכת המשפט עם הבג"ץ. נוסיף לזה את התקשורת ואת המדיה שחגגו ביחד עם המרכז שמאל נגד הדרמה של ביבי נתניהו, ותוסיפו לזה את אי היכולות עד עכשיו (2020\04\05) להרכיב ממשלת חירום גם מצד הימין של המפה, כל אלה הביא ומביא את הציבור לקבל את הצווים בערבון מוגבל.

והיה שכבר היה קם ממשלת חירום לאומי ככה שכל אזרח רואה את הרציניות ומקבל הכל באימון מלא. כאן מתגלה לנו החרפה האמתית. שזה אומר: אין לשלטון החובבני הקלת דעת שום קשר למיעוטים ולמנהיגי המיעוטים. ולכן מה עושה שלטון חובבני שכזו ? שולחת את בריוני המשטרה ישר להמונים, ישר מול הילדים. אין לה שום דרך אחרת להתנהל עמם אלא עם בריוני המשטרה. זה מה שנקרא מדינת משטרה. הרי אין שום דוברות בין המשטר לנכבש שזה החרדי. הכל מתנהל עם משטרה ושוטרים. כלומר מדינת משטרה. הרי זה אבסורד, בנושא חיים אין הבדל בין אנשים כי כל בני אנוש חפצים בחיים, ככה שאם היה איזה שהוא דיבור ישיר בין המערכת למיעוטים, כל זה לא היה קורה. אבל שאתה שולח משטרה, זה אומר, שאתה לא כן ואמתי. מכאן החוסר אימון של המיעוט במערכת אפי' שהמערכת מדברת על סכנת חיים אמתי. שנבין, לכל חרדי הכי קיצוני יש חשמל ומים ומערכת ביוב בבית ויש לו רופאי משפחה וכו' וכו' וכל אלה מתנהל ישירות ביניהם לבין הרשויות. ויש לכל הצדדים אימון אחד בשני. אז למה במקרה של הקורונה או כל מקרה אחר, אין את הקשרים הטבעיים שיש בין המשטר למיעוט. ולכן טבעי הוא שאתה שולח שוטרים במקום לתקשר, אתה נותן להם את ההרגשה שאתה לא כן עמם ולכן אתה מתנהג כבריון. מכאן החוסר אימון של ההמונים מול הנושא שהכי נצרך האימון.

ואת כל זה (= החוסר אימון במערכות כנ"ל), בלי החכמת חיים של הציבור באופן פרטי. כלומר נניח אדם עשה כל מה שהרשויות אמרו לו ובכל זאת הרגיש לא טוב ועשה בדיקות באותו מערכת שלטונית ויצא שלילי. הוא חוזר לבית ומתמוטט ותוך יום מת. ובדיעבד התברר שהיה חיובי. ומדובר על יהודי שאין חרדי בעולם שלא הכיר אותו מקרוב ממש. הלו הוא ר' בן ציון קופרשטוק זצוק"ל. כלומר סיפור כישלון המערכת בבדיקה פשוטה מתפשטת במהירות הזמן אם מדובר באדם שכולם מכירים אותו.

נתתי דוגמא טרגית של אדם שבאמת ובתמים הלך תמיד על פי מה שאמרו לו. הוא לעולם לא היה מהסוג של החכמולוגים. והציבור רואה ומפנים שאין לו על מי להישען. נוסיף לזה שהציבור ער כתמיד לוויכוחים הגדולים בין בעלי המקצוע כאן בארץ שזה בדרך כלל אגו, אבל אפי' בחוץ לארץ יש וויכוחים גדולים על הדרך הנכונה. אין עד הרגע הזו משהו שאפשר לסמוך עליו. לפני כמה ימים מתברר שהנגיף נישא עד 8 מטר באוויר (מחקר שנעשה על ידי חוקרי מכון הטכנולוגיה האמריקני MIT, מצא שרסיסי רוק בהם עלולים להימצא נגיפי קורונה, מגיעים גם עד מרחק של שמונה מטרים לאחר עיטוש או שיעול, ולא שני מטרים כפי שדורשות ההנחיות בעולם – משה פריד בבחרדי). כלומר ארגון הבריאות העולמי אמרה שני מטר מספיק. והנה מתברר שזה לא מספיק וזה יכול להסביר את ההתפרצות בישובים חרדים שהם שכונות צפופות. כלומר חרדים נהגו בסדר כמו כלל הציבור, רק התברר שלא מספיק רק שני מטר.

אבל כל זה לא מונע מפנאטי החרדים לייט, אלא השופרות של הארגונים הליברליים, לבקר ולהשמיץ את אחיהם החרדים לעיני כול על חשבון דם יהודי חרדי.

בתחילה החזירים האלה התחילו עם שכנוע ליברלית נגד אנשי אמנה. כמו הציוץ של אבישי בן חיים: האוטונומיה החרדית קורסת מול הקורונה:

='דעת תורה': נתפסת כשגיאה!

=הקונספט של 'תורה מגנא ומצלא'–כלומר לימוד התורה יגן עלינו: לא עבד!

=חומות ההתבדלות מהטכנולוגיה והאינטרנט: התבררו כמותירים את החרדים מאחור בהצלת חיים!

=התפרקות שלטון המרנים והיעדר השלטון הריכוזי: הוביל לאנרכיה!

(תשובתי לציוץ הפנאטי שלו: אתה מראה לנו אפס הבנה בחרדיות בפרט וביהדות בכלל, שלפעמים אני שואל את עצמי מי קבע שאתה דו"ר ומומחה בתחומים האלה?! הא האקדמיה מטעם הליברלים !!!!! אותן אלה שעומדים מאחרי כחול לבן  ומכון הדמוקרטיה ומאחורי לפיד\יש עתיד ומאחורי גבי אשכנזי.)

בתזמון פלאי ביום אחרי אבישי מצייץ יאיר שריקי: התפרצות השנאה החריפה לחרדים בצל הקורונה מסוכנת לא פחות מהנגיף, ועלולה להישאר הרבה אחריו. החברה החרדית במשבר חריף יותר מכל קבוצה אחרת בישראל. בריאותית, כלכלית, חברתית ומנהיגותית. (תשובתי לציוץ הזה אמרתי: החברה החרדית לא במשבר כי אין דבר כזה חברה חרדית. יש שבבניקים חרדים ששונאים חרדים יותר מהחילונים ולכן הם עושים הרבה רעש.)

את כל זה התחיל (להכניס הרהורי כפירה דביליים בתלמידי חכמים והתוצאה המתבקשת כמובן אין לנו החרדים לדבר השם על מי להישען אלא רח"ל לאמץ את המשטר והשלטון הליברלי) אתר צריך עיון ב19 לחודש הקודם בסדרת מאמרים עד ה2 לחודש, באותן ימים שצייץ אבישי ושריקי ומאמר בגלובס ועוד ועוד על המשבר המדומיין שיש לחברה החרדית.

כל זה בתזמון לא מקרי בכלל. ומיד יצאו מהמחבואים כל החרדי לייטים הנבלים עם קללות נמרצות להכות בחרדים וכו' וכו' כמו הציוץ של משה גלסנר ב30 לחודש הקודם: כל הכבוד למשטרת ישראל שהתחילה לטפל בגורמים האנרכיסטים במגזר בצורה הנכונה: אלות וקנסות. בשם רוב הציבור החרדי שחרד על נפשו: בבקשה, אפס סובלנות כלפי מפירי הכללים, בדגש על מחוללי ההתקהלויות. (תשובתי לחמור הזה: יש אבל מדינה של פנאטים שנקרא "מדינת משטרה". כלומר במקום לדבר עם המנהיגים של המיעוט, היא שולחת משטרה מול ההמונים ישירות. ואתה חמור מארץ החמורים עוד מדרבן את מדינת המשטרה לעשות את זה ועוד בשם הרוב החרדי המדומיין שלך. זה הכשל הראשון של הבורות שלך. הכשל השני: אילו היה לך רוב חרדי, אין לך זכות להיות מויסר לשלטונות. אתה מבין שוטה עולם? אילו רוב רובם של החרדים ואפי' כל הגדוילים ביחד היו מסכימים שההוא לא בסדר, אסור להם למסור אדם אחד לשלטונות. עכשיו לנבואת זעם: רק שתדע, אתה וכל זרעך לא יזכו לחיי עולם הזה והבא. זה לא צחוק.)

ואפשר להביא אלפי ציוצים של הנבלים האלה ונבין ונרגיש את השנאה היוקדת להם בעיניים. אבל מספיק מה שהבאתי לדוגמא.

ובכן אנו כבר אחרי יום השחור בשבת הגדול תשפ' במאה שערים. והתברר שכל מה שכתבתי והזהרתי אותם פשוט התקיים לעינינו. על ידיכם הדם של אחיכם הנשפך כמים. אני לא מדבר רק על מכות רצח פיזיות בזקנים בני שמונים, עד אשפוז וניתוח ליהודי זקן המסכן. אני מדבר על הסבל של הסגר בכל השכונות החרדיות בכל הארץ שלא יצליחו לעשות סדר פסח כהלכתו בגלל הסגר. כל החילוניים והדתיים יכלו לשבת בליל הסדר כבני חורין, רק החרדים לדבר השם לא. ולא רק זה, השנה בגלל המגיפה כל הזוגות בכל הגילאים יורדים לסדר עצמאי, ככה שלפחות ירגישו שעשו סדר ראוי. כלומר יקנו כלים נאים וכו' וכו'. בגלל הסגר לראשונה אלפי זוגות יעשו סדר פסח ראשונה בחייהם – שלא ימחק להם לעולמים, בלי מינימליות של שולחן סדר פסח נורמלי, בלי כלים בלי הגדות (אפי' הגדות מהחיידר אין השנה) וכו' וכו'. גם אוכל מההורים לא יכלו לקחת הרי יש סגר, ככה שגם אוכל לא יהיה להם, רק אוכל מוכן שהחיילים יחלקו להם. והכל בגלל הסגר. והסגר ומדינת המשטרה וכו' וכו', הכל בגללכם, יהודים משומדים ומתחזים לחרדים.

אחרי כל זה קמים החזירים שוב: היום שטף מתוזמן שאומרת: שאילו רק לא היינו פנאטים ורק היינו מאמינים ומשתחווים לריבון ולשלטון, אז כל זה לא היה קורה. יענקי פרבר סוגר חשבון עם כל החרדים שהוא לא יסלח ולא ישכח לחרדים כולם, ומלקק את התחת של החיילים זכרונם לטובה כמו "אני שונא חרדים" אלו המילים שאומר הפקח שהוצב לשמור על הסגר בבני ברק ( ציוץ מוסרט שהביא אריאל אלחרר.)

ואחריו בא החמור מנחם נבאת שבא לשכנע אותנו שאין לנו מנהיגיות, ושאילו רק היינו מאמינים לשלטונות. ואחריו בא החמור דב פוברסקי שאוהב את כולם ואין שנאה והבדל בין כל חלקי החברה היהודית ב"ה. וכמעט האמנתי לו, אבל אופס, הנה זה מגיע החירוף והגידוף ושנאה היוקדת מול חרדים יראי השם שחושבים אחרת ממנו. ואני מסכים עמו לגמרי שרינה מצליח אומרת מה שהוא חושב ומה שכל חרדי לייט חושב. ככה אמרתי ללייטים שיצאו נגד רינה מצליח. השנאה של עם ארציים לתלמידי חכמים לא נמדד ברמת העםארציות. אפי' עם ארץ מתחיל שונא יראי השם בדיוק כמו נאצי. הנה עובדה אחרי מה שהיה במאה שערים בשבת, היום יום ראשון הוא כותב את הגידופים שלו עם אש יוקדת בעיניו.

אז בואו ברשותכם נעזוב את הפנאטים האלה, כל גלותינו התחיל ולא יגמר בגלל הפנאטים האלה שליבם ורגשותיהם, אצל השונאים אותנו. אמרתי גם שאבותינו זכו שאם ילד לא גדל לתורה לפחות גדל להיות עושה חסד. והם הם בנו לנו את כל האימפריות של החרדיות בארץ ובעולם. זה היית המשפחה הקלסית של היהודים היראי שמים של פעם. בדור שלנו, אם אתה לא ילד שגדל לתורה (בלי קשר אם אתה עובד, עובד יכול להיות בן תורה וזה עובדה), ואתה יצא לרחוב אז אתה שונא את החרדים לדבר השם בדיוק כמו הנאצים. אייך תבדוק את עצמך ? פשוט תקרא את המאמר של דוב פוברסקי. אם אתה אוהב כל יהודי כפרט וזה כולל החרדי ממאה שערים מהקהילות הקיצוניות ביותר. אז סימן שאתה בן תורה אפי' שאתה עובד כל היום לפרנסתך. אבל אם אתה כמו דוב פוברסקי שאוהב את כלום אפי' את המוצב על הסגר עליו שאמר שהוא שונא חרדים שזה כולל את דוב בעצמו. אבל לא מסוגל לאהוב חרדי ממאה שערים ?! זה העםארץ הקלסי והנאצי. הרי מה הוא עושה? הוא יודע שאין לו השפעה עליהם מעצם כתיבה באתר אינטרנטי, ולכן זה לא ביקורות בונה. הוא כותב את זה באתר מתחזה לחרדי שרובם שם לאומניים ציוניים פנאטיים. ורוצה טפיחה על השכם  מהלאומניים האלה על חשבון דם יהודי ממאה שערים. וכל זה המזוכיסט כותב מתוך הסגר תחת הכיבוש.

(עכשיו יום שני 2020\04\06 ראיתי ציוץ ממישהו מבחוץ דווקא שאני חייב להביא לכאן: עמית סגל Amit Segal: שמתי לב שכמה כתבים חרדיים (לא כולם חלילה) שמסתובבים פה ומלקקים על בסיס קבוע לאיזה בייס טוויטר דמיוני בתקווה לקצת אהבה חזרה, הם היחידים שלא יצאו בימים האחרונים להגנת הציבור שממנו באו. גם מול הסתה ושנאה לחרדים הם מהנהנים בצייתנות. מסתבר שיהודי חצר זה תואר לכל החיים.

כל מילה בסלע, ואת הסיום אהבתי במיוחד: "מסתבר שיהודי חצר זה תואר לכל החיים")

ובכן נחזור לעניינינו

עוד חרפה התגלה לעיני כול, מה שכולנו ידענו אבל שתקנו תמיד כי אנו רגילים להיות בגלות. אבל לליברלים ולנאורים יכסה בושה, וזה העובדה שהחרדים גרים בצפיפות עם מיליוני ילדים. הנזק של המגיפה לעומק עשה ועושה מדינת הלאום היהודי, שהטובים בלאום, העתיד של הלאום שזה הילדים, גרים בצפיפות. והפורקי עול  גרים בהרחבה. אלה שמולידים את הלאום, גרים מיליוני ילדים בצפיפות, ואלה המפונקים שמתעצלים להוליד, הם הם גרים בהרחבה. הקורונה מגלה את פרצופה של הלאומניות המתחדשת של הנאורות במאות השנים האחרונות. עכשיו, בכדי לכסות את החרפה כמו תמיד מצאו את השעיר לעזאזל שזה החרדים.

נסכם את סגת האשמים להתפשטות המגיפה בשכונות החרדיות הצפופות וסגת האשמים לשנאת החרדים

1, השלטון ואוהביה הפנאטים, לעולם לא יכולים להאשים את הנתינים. כפי שהוכחנו לעיל, זה כשל בסיסי לעצם קיומו של המשטר. (היא קיימת במשטרים אפלים כטקטיקה של הפרד ומשול)

2, הסיבה היחידי והיחידה הייתה ההפקרות הפוליטית של כל חלקי המדינה, כולל המערכות, מערכת השופטת הבג"ץ הנודע נגד השב"כ והבג"ץ עם פתיחת הכנסת בכוח נגד הצווים של היושב ראש והמדינה. מערכת הבריאות שעד היום עוד מתווכחים המקצועניים ביניהם. ולא ניכנס לוויכוחים בעולם בתחום מהי הדרך הנכונה.

3, בתחילה הכלכלה היית יותר חשובה מההתפשטות. והדוברים הכלכלנים מכל קצבי הקשת של הכלכלנים והפוליטיים שמאל וימין, היו נגד חומרת היתר שנתניהו עושה שפוגע בכלכלה.

באותו זמן הייתי לבד בפורומים למיניהם וברשתות החברתיות, בעד נתניהו ונגד גנץ שלא נכנס לממשלת חירום. כלומר תקפתי אישית ממש (בטוויטר שלהם) את הנבלים האלה.  כי בנושא המגיפות אני מכיר טוב מהמקורות ויודע כמה חמור היה מן התורה כל הנושא הזה. ובאמת התפלאתי איפה כל התלמידי חכמים. היינו באותו זמן בפרשת שקלים, וידוע לכל תלמיד חכם למה סופרים בחצי שקלים ולא סופרים אנשים ממש? כי שקלים אוספים שליחים מכל הארץ ולספור אנשים צריך לקבץ אותם למקום אחד. וכל זה למנוע מגיפה וזה היה הטעות של דוד המלך. כל דיני טומאה בבית המקדש ולמה התורה והנביאים נגד בתי מקדש בכלל חוץ מהדומה לע"ז, הכל בגלל הקיבוץ כי כל קיבוץ מביא מגיפות. כמו המלחמות עצמן. ריש לקיש כאחד מראשי ישיבה הגדולה בטבריה שהיה רואה מצורע בשוק של טבריה היה זורק עליו אבנים שייצא מחוץ למחנה\השוק. כלומר גם מהמקורות שלנו וגם מה שאני מכיר מהמדע כחובבן מדעים מושבע, הבנתי מה קורה באמת.

אמרתי להם לא מעניין אותי האם ביבי חושב אולי גם את התועלת האישית, אבל המגיפה היא אמתית. וחייבים ממשלת חירום מידית. תקפתי את הנשיא אישית ממש למה נתן לגנץ את המנדט כי זה בזבוז זמן קריטי.

גם נגד הכלכלנים הקפיטליסטים החזירים נלחמתי עד חורמה. הם עשו בלי בושה את החשבון כמה מותר להקריב על הכלכלה, מה עדיף, חורבן הכלכלה או כמה מאות זקנים מתים שבמילא ימותו בקרוב וכו' וכו'. גם שם הייתי לבד. כי בדרך כלל יש עמי את הסוציאליסטיים השמאלניים נגד הקפיטליזם החזירי. אבל כאן במקרה עכשיו, כולם נטשו אותי כי זה מלחמה נגד ביבי שזה מלחמה משותפת של השמאל והקפיטל החזיר נגד ביבי והמגיפה. ולי אין שום בעיה עם ביבי אישית. יש אסון שמתקרבת וביבי נשאר לבד במלחמה בלי עזרה אפי' מהימין. האמת, הוא היום הגיבור שלי. אפי' שאני נגדו כמעט בכל תחום ותחום במיוחד בכלכלה ויהדות. בכל אופן הוא היה לבד ואני הקטן הייתי לבד וכתימהוני.

אפי' אצלינו בסביבה החרדית כולם הסתכלו עלי כמו תמיד כתימהוני. איזה מגיפה בראש שלך, זה פוליטיקה של נתניהו. בפורים צעקתי על אנשים בבית כנסת אצל משפחתי הקרובה והרחוקה כמו לקיר.  הייתי בבית חולים הרבה זמן באותן השבועות בקודש הקודשים של התחום, וגם שם מגדולי הרופאים עד אחרוני החולים לא השגיחו על כלום. צווים ברורים אולי כן אבל בלי נשמה כלומר בלי הפנמה. ואפשר לראות את ההבדל בין שאדם עושה מהלב מפחד וכדומה לבין מי שעושה כי זה צוו של המערכת.

אני מספר לכם את כל זה כי זה היית האווירה בכל חלקי המדינה בכל מקום ומקום.

בכל אופן נוצר מצב שבכל משפחה חרדית הבנות הלכו לעבודה אבל לבנים?! אסור אפי' ללמוד בחיידר ובישיבה ולא להתפלל בבית הכנסת. אני זעקתי שגם הבנות אסורות לצאת לעבודה (ובאמת אסרתי על הבת שלי לצאת מהבית) המשפחה והסביבה שלי אמרו ההפך, גם הבנים צריכים ללמוד בחיידר ובישיבות ולהתפלל במניין בדיוק כמו הבנות שעובדות יותר ממניין. הנה גנץ התיר לעצמו ועדות כנסת עם 18 איש.

4, ובכן תשמעו טוב טוב. למי שיש לו שכל ישר וחוש היסטורי ורגש לאומי (לא מהסוג של לאומניות פנאטית), ואני מדבר על יהודי כגוי או כחילוני או כמסורתי או של סתם של אדם חושב. מבין את הבושה. אייך זה שכל צדקת הדרך של הלאומניות המתחדשת בנויה על הגלות הקשה מנשוא ובשביל זה הם מקריבים את זרעם הרווקים והרווקות. והנה החרדים חיים באותו גלות בארץ ישראל דווקא (בניגוד בחול ששם הם חיים טוב מאוד בלי איומים כל בוקר וערב של גיוס וגזירות כלכליות ומפלגות שקמות על דמם נטו כמו יש עתיד כמו שינוי של אבא שלו ועוד ועוד. ובעיקר בלי האיום שמישהו יגזול את צאצאיו לטובת הלאום). כלומר הם גרים בגטאות בצפיפות והדיבור עמם זה על ידי משטרה, כלומר מדינת משטרה. כלומר נוצר מצב שיש לאום יהודי שאצלו יש מיעטו נכבש יהודי שהוא הוא הנבחר ביהודים בתחומים של היהדות. יותר נכון לומר שהם רוצים לדעת את צדקת דרכם הם באים לחרדים לשאול אותם מהי צדקתינו להחזיק בארץ ככובש?! אתם מבינים את האבסורד?

אז עד המגיפה, הטיעונים של הלאומניים היה, שהחרדים צומחים בזכות המדינה ועוד לא היה צמיחה כזו בהיסטריה היהודית וכו' וכו' בקיצור בואו תתחברו לתקומה המתחדשת. מה אתם עיוורים ? אתם לא רואים מה המדינה עשתה לעם היהודי במיוחד בשבילכם החרדים ?! והנה בא המגיפה והולכת להשמיד ולהרוג רח"ל דווקא את החרדים. והמדינה והתקומה לא מסוגלת לעזור להם. ולמה? כי הם גרים בצפיפות וכנראה לא מספיק שני מטר מרחק. וגם יש להם הרבה ילדים כי הם היחידים בארץ הזאת שלא מתעצלים להוליד את האומה העתידית. וגם אין לתקומה שום קשר ישיר למיעוטים ככה שרק עם משטרה הם מדברים עמם. כלומר מכל ברומטר הלאומניות המתחדשת היה אמור להוכיח שלפחות אלה החרדים היהודי המקורי חיי בארצם בטוב ברווחה ובהרחבה. מה שהתברר שכל האומה כולל הערבים גרים יותר טוב מהחרדים, לא רק גרים יותר טוב, הילדים המעט שיש להם לומדים בארמונות פאר והילדים החרדים מגיל שנתים לומדים בקרוונים בחום ובקור. וככה רוב ישיבות הקטנות ובתי ספר של בנות. וככה נושא הדיור, אין חור של מטר על מטר בבני ברק ובכל עיר חרדי חדשה, שלא גרים שם זוגות צעירים עם תינוקות. זה דבר שלא קורה בשום אומה מתוקנת.

טוב באין ברירה יכניסו גם את הצבא והצבא עוד ייתן להם לחם ומים עד הדלת. בקיצור בושה וחרפה לכל המפעל של הנאורות.

אייך מתרצים את כל הפרדוקסים האלה? עכשיו, בכדי לכסות את החרפה כמו תמיד מצאו את השעיר לעזאזל שזה החרדים.

והנאיביים עם רגשי הנחיתות ללאומניות המתחדשת, עונים במקהלה אחרי כל הפרדוקסליים האלה. ועוד מדרבנים את המדינה ואת השלטונות נגד יראי השם והנה שבת הגדול השחור תשפ היא תוצאה ישירה של השנאה שלהם. כלומר במקום שהחילוני והמסורתי יבין מהיהדות אייך יהודים יכולים לחיות בארץ ירושתם כמו שצריך על פי התורה. הם מבינים בטעות שמדינת משטרה זה השיטה של היהדות הרי השבבניקים למדו בחיידר והם יודעים מהי יהדות. בן גוריון למד יהדות אצל שפינוזה המומר. והחילוני של היום לומד יהדות אצל השבבניקים שונאי יהודים (כן הם אוהבים כל יהודי אבל רק את היהודי המקורי ממאה שערים שונאים ונתתי כבר לעיל מבחן טוב שתבדקו את עצמכם).

5, אותן ארגונים ליברלים שעומדים מאחורי כחול לבן ומאחורי אתר כיכר השבת ואתר צריך עיון. כל אלה היו שותפים לאי כינון ממשלת חירום. עד שלבסוף הם הבינו לאן זה הולך כלומר אין להם מוצא, אז פירקו עם גבי אשכנזי את החבילה. והלכו להצטרף לממשלת חירום. וככה גם עמיר פרץ. כל דברי אלה מגובים עם מאמרים מהארגונים האלה. מתי היו נגד מתי זה התחיל להתהפך וכו' וכו'.

באתר צריך עיון התחילו עם המאמרים כמה היהדות החרדית לא מוכנה למודרנה וכו' בקיצור היהדות החרדית צריכה לאמץ לעצמה את התקומה. לכו תסביר להם לשוטי עולם האלה שליברליות ולאומניות היא סתירה מובנית. כלומר הליברלים במחשבה תחילה חושבים את היהודים התלמידי חכמים כטיפשים או שלא מרגישים בעצמם כמה טיפשים ופרדוקסליים הם. אין יצור פרדוקסלי בעולם כמו היצור הליברלי מבחינת שכל הישר ומבחינת היהדות. אבל כאמור זה התחיל את מקהלת הציוצים שהחברה החרדית במשבר רוחני כמו הציוץ של אבישי האוטונומיה החרדית קורסת מול הקורונה: כמו המאמר בגלובס ועוד ועוד. הם ראו לבסוף לאן זה הולך, הם התחילו לבוא בהפוכה כנ"ל.

כיכר השבת לא יודע אייך לאכול את פירוק כחול לבן עד היום. גם בנושא אלימות השוטרים בתחילה לא ידעו מה לעשות, בחדרי כבר מביא סרטונים והם עומדים מאחור. ולכן היום כבר ב"ה התחילו להביא סרטונים של אלימות מדינת המשטרה במאה שערים. אבל חייבים להביא את דוב ואת נאבת בשביל האיזון שח"ו נהפוך לשונאי מדינת המשטרה ובחדרי הביאו את יענקי החמור שבא בחשבון עם כולם ולא ישכח ולא יסלח, רק אוהב את הכובשים. מזוכיזם אמרנו ?! תסמונת שטוקהולם מוכר להם ?!

6, פעם השונאים של היהודים היו מבחוץ כלומר הגויים מול היהודים, ותמיד שנאתם היה בגלל כמה משומדים. כלומר המושמדים נתנו להם את צדקת דרכם של השונאים של היהודים. אבל המשומדים בעצמם היו כנים לפחות התנצרו או התאסלמו. בתקומה המתחדשת השונאים בעיקר הם המשטר והשלטון מעצם שהחרדים לא חלק מהם. אבל במדינה מתוקנת לא החילוני ולא החרדי היו צריכים לסבול מיזה ביום יום. הרי יש אינטרסים רציונליים משותפים והיו יכולים לחיות בשקט אחד ליד השני. כאן נכנסו לתמונה הדתיים הלאומניים, שהם תמיד היו המסיתים את החילוני נגדינו. וכמובן כמה חוזרי בשאלה של פעם. היום המצב שונה לגמרי. הארגונים רוצים את המשומדים בפנים. כלומר הם רוצים שהסרטן יצמק את היהדות מבפנים. והנה לנו החרדי לייט המודרני שאוהב את המדינה ואת המערביות הליברלית בנחיתות משווע ושונא חרדים יראי השם יותר מכל שונאינו בכל ההיסטוריה. ולמה אני אומר את זה, כי הרי הם פוגעים בבשרם הם, הם פוגעים באבות שלהם באימהות שלהם, באחיהם ואת אחיותיהם ואת כל המשפחה הקרובה והרחוקה. וזה יכול לעשות אך ורק אדם ששונא בטירוף. קחו למשל את יהדה משי זהב. הוא אמר להכות במקלות את החרדים במאה שערים. מי גר שם? מאיפה הוא מגיע ? אתם מבינים ? אבא שלו היה יכול להיות זה שהובל לבית החולים כפצוע על ידי אותן בריוני המשטרה בשבת הגדול תשפ'

ולכן אני אומר: הטוב שיצא ממגפת הקורונה הוא הגילוי של כל המתחזים למיניהם שיצאו מהמחבואים. פתאום אתה מסתובב ברשתות ומגלה אותם אחד אחד עם האש היוקדת של שנאה לתלמידי חכמים. ובעיני זה נפלא, לפחות נדע האם הלנו אתה, אם לצרינו.

נסיים עם ליל הסדר: גם ממצרים יצאנו רק אחד מחמש או אפי' אחד מחמישים. זה לא מרגש אותנו היהודים שאנו המעט אפי' בין זרע יהודים. לא הרבים מרגשים אותנו ולא הרוב זרע יהודים מרגש אותנו ולא הצעקות ולא דרבון המשטר הטוטליטרי נגדינו. בליל הסדר הבא עלינו לטובה נרגיש בני חורין מעצם הידיעה מיהו הלנו אתה, ומיהו לצרינו. החירות של הרוח הרבה יותר מרגש מהחירות של הפיזי. לא ראיתי את אלה שיושבים במגדלי הבבל בארץ ישראל מרגישים בני חורין בליל הסדר. אדם ששונא לעולם הוא לא בן חורין על דרך רקב עצמות קנאה.

כותב בצער רב

Max maxmen

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s