המשותף לימין עם האמירויות – גזלת משאבי הארצות מהמקומיים

המשותף לימין עם האמירויותגזלת משאבי הארצות מהמקומיים

רקע היסטורי בקצרה

מאז עקדת יצחק, היהודי לא נלחם על חשבון צאצאיו הרווקים, על קניין. אלא קונה בכסף מלא אפי' קבר (אברהם קונה מיד אחרי העקדה, קבר בכסף מלא, לאשתו שרה אמנו. וזה למד מסיפור העקדה) שעל פי רוב הוגי ההיסטריה "מת" זוכה בקבורה בחינם. ראו עקידת יצחק הליבה החרדית

כל העליות של יהודים לארץ ישראל (מאז תקופת הראשונים הרמב"ן ועוד = כאלף שנה), היהודים קנו בכסף מלא אדמות דירות וכו' וכו'. אפי' הציונים בתחילת הדרך נהגו ככה. ק"ו יהודים יראי השם שיצאו מחומת ירושלים, קנו ובנוי שכונות וחילקו חינם דירות ליהודים שעלו לארץ ולזוגות צעירים שחיו כבר בארץ זה מאות שנים. מכאן כל השכונות של יוצאי כל העדות בירושלים.

אחרי קום המדינה = כיבוש הארץ, שאר העליות שנעשו על ידי השמאל, בלשון נקיה לא השכילו לחלק דירות (אלא מעברות), עד הפנתרים השחורים שחילקו דיור חינם ולא דירות בחינם (תבינו את ההבדל), אבל זה כבר היה מאוחר, והמהפך של 77 סוף סוף הגיע.

הימין מהר מאוד מכר את כל הדירות של המדינה לדיירים, ולא עוד דיור או דירות חינם ולכן אין ליהודי זכות קנייני בארץ ירושתו = המדינה הימינית נהפכת למדינה קפיטליסטית. אייך זה יכול היה לעבוד?! הרי היהודים חזרו לארץ ישראל בכדי להישאר בלי דירה? בלי מקום בעולם? גלות?! לימין הישראלי היה פתרון פשוט מאוד: מי שרוצה דירה, שילך לשטחים = כיבוש, בדיוק כמו השמאל בקום המדינה מול הבריטים, ככה הימין מול השמאל הישראלי משיג דירות ושטחים על ידי כיבוש.

ולבסוף הימין גרשו את היהודים מהשטחים ונתנו להם דירות בארץ במקום הדירות בשטחים. ושאר השטחים שעוד לא החזירו, מחירי הדירות עלו כמו בארץ הקפיטליסטית בתוך קו הירוק, כי לא חילקו יותר שטחים בחינם. והנה ליהודי אין דירות לא בקו הירוק ולא בשטחים. למעשה לימין יש אידיאולוגיה פרדוקסלית שעד גזירת הדיור זה לא היה מורגש. מאז גזירות הדיור הצעירים מהימין עצמו לא מבין למה צריך סיפוח אם הדירות בשטחים עולות כמו בקו הירוק. (בסוגרים אני אומר שאידאולוגיות לא עברים בירושה. כלומר אידאליסט לא חושב לדור הבא הפרטי שלו, עובדה שלא הימין ולא השמאל זועקים חמס על שלילת דיור\דירה מצאצאיהם. ולכן הדור הצעיר לא מתחבר לאידאולוגיות של הוריהם ומחפשים בשבילם אידיאלים חדשים)

אז מה האידיאולוגיה החדשה של הימין?! פשוט לא להאמין: "שלום עכשיו" ואם מי? לא עם המקומיים אלא עם השכנים הרחוקים.

יכול היה הימין לוותר על הקפיטליזם ולהחזיר את הארץ ליורשיה היהודים והערבים המקומיים. אבל לא ולא, הטייקונים לא רוצים לוותר על הונם וקניינם ועל משאבי הארץ שגזלו מאתנו היהודים והערבים ביחד. ולכן נתניהו וחבריו הנאו ליברלים מחוץ לארץ בחרו לא לוותר ולהשיג שלום עם הערבים בכל מחיר. תוכנית המאה של טראמפ לא צלח כמובן, מה חשב לעצמו?!

ובכן מצאו להם את האמירויות. ויש לימין אידיאולוגיה חדשה לאחוז בו וזה "שלום עכשיו" פוסט מודרני.

שאלת המיליון דולר היא מהי המשותף לימין עם האמירויות ושאר מדיניות המפרץ?! ולמה מדינות המפרץ לא עשו שלום עם השמאל הישראלי בכל שנות קיום המדינה?!

המשותף לימין עם האמירויותגזלת משאבי הארצות מהמקומיים !!!

ובכן מדינות המפרץ יותר נכון משפחות\שבטים מהאיזור קיבלו את קניינם מכוח אימפריית בריטניה. בריטניה קבעו את גבולות מדינות השבטים. כלומר הכובש הלבן חילק משאבי ארץ למי שחפצו בהם, ולא למקומיים. שרוח ההתקוממות של ערבי ארץ ישראל (מול הכובש הבריטי ובהמשך מול הישראלי), התחיל לנשוף בעולם. מדינות המפרץ ידעו לעשות אחד ועוד אחד שזה אומר הרוח ההתקוממות יתפשט גם אצלם, ולכן קנו את ערבי ארץ ישראל עם כסף. כלומר הם היו התומכים הלכה למעשה לכל ההתקוממות הערבית נגד יהודי ארץ ישראל וכמובן נגד מדינת ישראל. ככה היית להם אופיום להמונים שלהם. כלומר הם ארצות נאורות שתומכות בשחרור פלסטין.

כל זה היה טוב עד המהפכה האירנית. האיראנים כמו העירקים בזמנו רוצים את משאבי הארץ של המפרץ. הם רוצים את זה לעצמן כמובן. את הבעיה עם עירק כולם יודעים אייך זה נגמר, ועם איראן נשארו בבעיה במיוחד שאיראן הולך להשיג נשק גרעיני. מה עוד הפלסטינים התחילו להסתמך על האיראנים. כלומר יש להם פטרון חדש שזה איראן. כלומר למדינות המפרץ אין דרך להשתיק את ההתקוממות של המקומיים אם ילמדו מהפלסטינים. ולכן הם צריכים את הימין הישראלי.

הימין הישראלי בדיוק כמו מדינות המפרץ באותו בעיה. הם מכרו את משאבי הארץ לזרים לפרטים ושוללים דיור ודירות מיורשי הארץ. לימין אין אפי' שטחים לחלק ליהודים כי כנ"ל שם מחירי הדיור כמו בקו הירוק. הימין מנסה למכור להם סיפוח, אבל הצעירים לא טיפשים, הדור הבא החדש של הלאומיים הדתיים והחילוני המסורתי לא יכול להגיע לדירה משל עצמו. אז שוב בשביל מה חזרנו לארץ ישראל וממשיכים להקריב את חיינו ואת חיי צאצאינו הרווקים על ארץ שאין לנו בו כלום?! מה לא טוב בכל מדינה קפיטליסטית אחרת בעולם שלא דורש מאתנו את הקרבת צאצאינו הרווקים למולך?!

ולכן נתניהו וחבריו מחו"ל מנסים למכור לנו היהודים, אידיאלים חדשים = "שלום עכשיו"

מנגד מדינות המפרץ מקבלים מה?! הם מקבלים הכרה בכיבוש הכרה במשאבי המפרץ כקניין פרטי, כמו שישראל מקבלים הכרה בכיבוש מהאמירויות. וכמובן מקבלים הגנה מהעולם המערבי מפני איראן. ומדינות המפרץ אומרים למקומיים שלהם: תראו גם ליהודים אין קניינים ואין להם זכות שווה במשאבי ארץ ישראל, אז מה אתם רוצים מאתנו השבטים?! כמו שמשאבי ארץ ישראל לא שייכת לציבור המקומי גם משאבי המפרץ לא שייכת למקומיים אלא לכובשים.

לסיום, עתידות:

אייך שאני רואה את זה, הערבים הישראלים בעיקר העשירים שבהם, אוהבים את נתניהו עם הקפיטליזם. והוכחתי את זה כבר כמה פעמים (תשמעו כאן ניאו-ליברליזם ומדיניות ההפרטה בישראל: השפעתם על הדמוקרטיה, על השוויון ועל הפערים החברתיים | רב-שיח בדיון אקדמאי במכון ון ליר   בדקה 1:08:00). ולכן מהר מאוד ערבי ארץ ישראל ואחר כך הפלסטינים יתמכו בשלום של הימין, ויעשו שלום עם הימין. אבל ליהודי הישראלי וליהודי הלאומני, לא יהיה כלום בארץ הזאת וככה לעניים ערבים לא יהיה כלום בארץ הזאת. כלומר מהר מאוד יהודים יתחילו לנדוד שוב לארצות חופשיות. יישארו כאן בעיקר ערבים וכמה יהודים עקשנים. ואחריו ההתקוממות הקלסית של העניים מול הקפיטל ולא רק בארץ ישראל אלא בכל הארצות המפרץ. אני לא יודע האם קודם זה יקרה באירופה ובארה"ב או קודם באיזור שלנו. לדעתי זה יקרה קודם שם, כי שם זה כבר התחיל כלומר הפופוליזם ועלית הימין הלאומני בכל הארצות המערביות, הם מהסימנים המובהקים של מרד ההמונים מול הקפיטליסטים.

כותב בצער רב

Max maxmen

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s