מיליון יהודים\בני חורין כבושים תחת בני המשטרים הפנאטיים.

מיליון יהודים\בני חורין כבושים תחת בני המשטרים הפנאטיים.

אין ליהודי הכבוש אשליה שהוא ייצא לחירות לפני שבני המשטרים עצמם יקבלו את חירותם מהמשטרים. כלומר כל זמן שאדם לוקח לעצמו סמכות על אדם, לא רק שבני המשטרים סובלים, אלא גם היהודי סובל אפי' שהוא בן חורין ברוחו. ולכן בכל מצב עד אז היהודי יהיה תחת בני המשטרים. לא על הנקודה הרציונלית והראלית הזו אני הולך לבכות כאן. אני בוכה כאן על רוע מזלינו שנכבשנו תחת בני משטרים פנאטים. בני משטר שמרגישים טוב עם זה שהם בני משטר, בני משטר שרואה במשטר את אלוהיהם, בני משטר שאין להם חיים משל עצמם ומרוב ריקנות נטפלים על היהודי, עד כדי כך שזה כבר הפך אצלם בעדיפות ראשונה. כלומר כל לוזר אצל בני המשטר שרוצה להצליח בכל תחום ותחום למד את הטריק הזה שזה להשתין על היהודי ברבים ואז הוא יצליח. כל עיתון יחד עם תמונות נשים וילדות חצי ערומות קרי יחד עם סקסיזם הוא יודע שהוא צריך גם להשתין על היהודי בכדי להצליח, כל עיתונאי שרוצה להצליח יודע את הטריק הזה, כל פוליטיקאי כל שוטר תמים יודע, בעטת ביהודי?! מירבי ארלוזורוב תשמח ותיתן לו פידבק. כל שחקן כל איש בוהמה כל "הוגה" יודע את הטריק ומשתמש בו עד כדי כפייתיות.

נכון, אין ליהודי אשליות, אבל אפי' תחת בני המשטרים אפשר אחרת, יש מספיק משטרים מתוקנות בעולם. למה לעזאזל מזל הרע רודפת אחרינו – שואל היהודי הבן חורין הכבוש תחת פנאטי זרע היהודים?

אנו מכירים את הספרות של בני המשטרים היותר מתוקנות, אנו מכירים את ההוגים שלהם, אפשר היה להיות תחתם במקום להיות תחת הפנאטים האלה. נכון שהם זרע יהודים וחלמנו שאולי מוסרית נחיה תחתם ונעזור להם כמה שאפשר, אבל דיייי, זה לא עובד ולא עבד לעולם. הם לא רוצים ללמוד אפי' מה שהוגי האומות אומרים על משטרים וסמכותם, ק"ו שלא לומדים מה שיש לנו להציע. הם אפי' לא מסוגלים לקלוט שאנו כבושים תחתיהם, הם חיים בהכחשה ששום פסיכולוג לא יכול לעזור להם בזה.

במשטר מתוקן דבר ראשון הפוליטיקאים ואנשי המקצוע (מה שנקרא אקדמאים), ובוודאי ההוגים והעיתונאים, מודעים לעצמם ולסביבתם. הם יודעים מיהו המיעוט הנכבש ומה חובת המשטר כלפיהם קודם לסמכות אדם על אדם שהם לקחו על עצמם. הם לא חיים בהכחשה כמו פנאטי זרע היהודים שאנו תחתם. שמגיע לדוגמא מגיפה, הם מכירים את צורכיהם וקובעים הנחיות על פי צורכיהם. בדיוק כמו שהמשטר מבין שאת הכלכלה אי אפשר לעצור את הבית חולים והמפעלים וסלילת כבישים וכו' וכו' אי אפשר לעצור, ככה הם מבינים שאי אפשר לעצור את הלימוד שזה החמצן של המיעוט הכבוש, ולא את התפילה ולא את השמחות כמו שמחת חתן וכלה. לעולם לא נשמע מהם מצטטים למיעוט את התורה ואומרים "ונשמרתם" ושאר הקלישאות. מי הוא הכובש הפנאט שחושב שהוא יודע טוב יותר מהמיעוט מה טוב לו. זה פשוט לא קורה במשטר מתוקן. זה קורה אך ורק אצל פנאטי זרע היהודים, ולא רק מול המיעוט אלא גם מול שאר בני המשטר. שאתה פותח מדורת חדשות אתה מרגיש כאילו הנואם שם והדנים שם, הם הם המנהיגים\הגננות (עיתונאי כי ימלוך), והצופים הילדים בגן. והאמת אני לא מבין את ההמונים הצופים החילוניים, אייך אתה יכול לצפות שמשתינים עליך? וזה בלי בושה גם כלפי אנשי המקצוע ופקידי ציבור, הם מקבלים הוראות מהמסך מהעיתון. במשטר הפנאטי שאנו תחתיהם, העיתונאי אומר לפקיד ולמשטרה ואפי' לשופט ולפוליטיקאי מה ואייך ומתי. כלומר אין אפי' משטר, יש עיתונאי כי ימלוך. שאלו את ראש הממשלה עצמו, יש לו בטן מלאה על הנקודה הזו. אפי' הוא נכנע לפעמים לעבד\לעיתונאי כי ימלוך ועושה פרצוף כועס על היהודים שלא שומעים להוראות שלו שנכתבו על ידי העבד\העיתונאי כי ימלוך.

במשטר מתוקן, אתה לא נותן למיעוט להתבשל ואחר כך בוכה שהמגיפה משתולל אצלם, זה באחריותך שהמגיפה משתוללת שם, כי לא עשיתה הכל בשבילם כמו שעשיתה למשל במפעלים והבית חולים שיוכלו לעבוד. לעולם הבר סמכא המשכיל, לא מאשים את המיעוט אלא את עצמו, הרי זה הטיעון שלך על זכותך להיות סמכותי. אתה שלוקח סמכות אדם על אדם בטענה שאדם לעצמו לא יכול לעזור לעצמו ולא מבין איך וכו' וכו' ולכן אתה לוקח סמכות, אז אייך אתה מאשים את הכבוש תחתך?! רק פנאט מטמטם יכול לחיות בכזה פרדוקסליות. אתה חייב לראות את המיעוט כאילו הוא מפעל או בית חולים או סלילת כביש ולדאוג מראש שאף אחד לא נפגע. זה התפקיד של המשטר. לדעת את הצרכים ולתת פתרונות אייך אפשר להתנהל ככה בעת מגיפה.

אבל אצל פנאטי זרע היהודים, הוא אומר לך "ונשמרתם", אתם מבינים?! הוא אומר לך האם אתה חייב ללמוד או להתחתן או להתפלל. הוא יודע יותר טוב ממך מה טוב לך. וככה הוא בורח מאחריות. אבל במגיפה כמו במגיפה אין לאן לברוח כי המגיפה אצל המיעוט ירדוף אותך, אז מה אתה עושה? שולח את המשטרה אצל אלה שהמגיפה משתוללת שם?! תגיד אתה אמיתי? אני לא צריך להסביר לאדם נורמטיבי שאין משטרה בעולם שיכול לפעול מול מיליון אנשים. כלומר אתה אפי' לא חושב שהמשטרה יכול לאכוף משהו. אתה אפי' משוכנע שגם קנסות וקיצוצים ושאר הכלים שיש למשטר בארגז, לא יכולים לעזור מול מיליון אנשים כבושים תחתך. שזה אומר המגיפה יגיע עד ביתך. עכשיו תבין למה אני קורא לך פנאט מזרע היהודים?

בנט, ראש הפנאטים, מדבר על לטפל במדינת המיעוט הכבוש שבתוך המדינה. עיתון הארץ מדבר על החרדים שלא מוותרים על האוטונומיה שלהם אפי' על חשבון המוות. העבדים\עיתונאים כי ימלוך מדברים על לעצור את ר' חיים ושואלים איפה המנהיגים הפוליטיים שלנו. והם לא קולטים כמה פנאטים הם, אין מדינת יהודים\מיעוטים, אין אוטונומיה יהודית ואין מנהיגים יהודים. יהודי הוא בן חורין. המדינה שלו זה אשתו וילדיו. האוטונומיה שלו זה אשתו וילדיו ר' חיים זה כל יהודי בעצמו. אי אפשר לעצור מיליון ר' חייממים. אין מנהיגים פוליטיים, הם בסך הכל שדלנים\שליחים שיעמדו מול הפריץ. לאחרונה אפי' עיתונאים חרדים מלקקי המשטר, פתאום עלה להם השתן לראש ומרגישים שיש להם תפקיד ציבורי במגזר ולכן כל אחד בתורו סיפר לנו שהם הולכים להתחסן להיות לנו דוגמא. נוו באמת.

מה שהכי מצחיק ומטריף זה הזבל שלנו שגולשים באינטרנט וברשתות החברתיות שכל היותם ומהותם היא שלא יכולים לסבול את עול החירות והחופש של היהודי, הם הם שלא סובלים אות אחת כתובה שמצוטט מהתורה וההלכה, פתאום הם מצטטים לנו את ונשמרתם ומדברים על חילול השם, נוו באמת. האנרכיסט הנודע משיזהב שלא דילג בשכונה על איש ואישה על ילד וילדה על זקן וזקנה, עם הוונדליזם שלו, הוא הוא מצטט לנו פסוקים?

אלפים שנה היהודי וויתר על סמכות אדם על אדם וביטלו את הסנהדרין שהם היו האנשים ברמה הכי גבוה של התרבות שלנו. כן כן הם בעצמם וויתרו על סמכותם, אז אייך דווקא הזבל שבזבל שלנו חושבים שהם יכולים להיות עלינו סמכותיים ולהטיף לנו מוסר. ועוד על מה, על המובן מאליו?! אתם תלמדו אותנו על ערך החיים?

ב"ה בנאורות במאות האחרונות, גם הגיעו לאותו תובנה שסמכות אדם על אדם היא בעיתית ופרדוקסלית. הרי אם אתה טוען שאלמלא מורא מלכות איש את רעהו בלעו, אייך אתה נותן סמכות לאדם על אדם? שיוכל לבלוע מיליונים בבת אחת?

לנו היהודים שהקדמנו אותם באלפיים שנה, יש כבר את בתלמוד ואת ספרות ההלכה ואת ספרות המוסר ואת חובת הלימוד האישית. ולכן אנו מצליחים להתנהל בלי סמכות אדם על אדם. לאומות אין את זה, ולכן הם עוד באין ברירה לוקחים קצת סמכות אדם על אדם אבל עם שכל והשכלה והגינות.

לא רק חירות האדם העניין ולא רק השליטה באדם העניין הקריטי כאן, העניין הקריטי כאן היא שביום שתרבותית ניקח על עצמינו את סמכות אדם על אדם, רמת התרבות תרד פלאים. ולא רק אצל ההמונים, גם אצל הברי סמכא. כל הישות התרבותית משרוך הנעל עד ראש הנחש, כולם יהיו ברמה אנושית אפסית. ולא צריך לכך הדגמה, מספיק לצאת לרחוב ולראות את בני המשטרים מזרע היהודים. לקחו את היהודי שאלפי שנה הוא דוגמא מהלכת לאומות שאדם לא צריך סמכות, והפכו אותו לפנאט שהבובה מהמסך אומרת לו מה ואייך ומתי. ואם הוא לא יכול לקיים מה שהבובה אומרת לו, יבוא שוטר שהוא כשלעצמו פנאט שעושה את דברו של הבובה מהמסך.

מה שמטריף במיוחד, זה האגו שלהם. הם חיים בהכחשה הם פנאטים שבא לנו למות (כן, הם זרע יהודים, מה שנקרא משלנו ולכן בא לנו למות), ועוד יש להם אגו מנופח?! אייך רבונו של עולם החילונים סובלים את זה? אייך אתם בסלון במקום ארון ספרים יש לכם מסך ענק לכל רוחב הסלון, ואתם מסוגלים לשמוע את הנבלים שם? אייך אייך? אתם לא רואים שהם משתינים עליכם? אפי' גרפים פשוטים של סקרים שאמור להיות פשוטים, הם עושים מניפולציות הזויות, והם יודעים שאתם קולטים את זה, וממשיכים בזה, למה? כי הם משתינים עליכם ורוצים שתדעו שהם משתינים עליכם, אחרת זה לא מספק אותם. מה הטעם להשתין עליכם בלי שתבינו שמשתינים עליכם?

מירבי ארלוזורוב גילה לי משהו מטורף שזה משמח אותכם החילוניים ששוטר בועט ביהודי\חרדי. מזה? אתם כל כך מיואשים שאתם אומרים לעצמכם, תיקחו ממני את שתי עיני העיקר שתיקחו גם עין מהדוסי? זה הרמה שלכם?

לא מזמן איזה חילוני תמים כתב בהארץ שלא נראה לו הגיוני מתמטית ולוגית שכל כך הרבה בנות בממלכתי יש להן נטיות לא רצויות. החילוני הזה כהורה שאחראי באמת על ילדיו, דואג באמת אולי זה שטיפת מוח  ששרלטני המשטר עושים על ילדיו. עיתון הארץ לא חיכה הרבה זמן ומיד הגיע הבהמה להסביר להורה הדואג, שזה העולם המתוקן, הוא לא צריך לדאוג, הבת שלך בסדר לגמרי היא מסמלת את העולם המתוקן, אתה ההורה כנראה עוד מיושן. (אני לא מדייק במילים אבל זה רוח הדברים)

החילוני והחילונית שעמלים כל חייהם על קן המשפחתי שלהם, מעמידים בסלון את המסך המטומטם הזה (אותו מסך שפירק את הקיבוצים, אותו מסך שגנב מכם את האידיאלים, אותו מסך שגוזלת את צאאיכם ואת נשותיכם אותו מסך שהופכת את צאצאיכם לזומבים), שולחים את ילדיהם ללמוד אצל שרלטני המשטר, והם רואים שכל עמלם יורדת לטמיון?! במקום להתאבד או לפחות לנסות לתקן, הם שמחים לראות ששוטר בועט ביהודי\בדוסי?! זה מה שמירבי ארלוזורוב אומרת.

לסיכום חילוני יקר

אם חירותך חשובה לך ואם חירות צאצאיך יקרים לך, אתה לא יכול מצד אחד לשמוח שהשוטרים הפנאטים בועטים ביהודים, מהצד השני לבכות שאותו משטר פנאטי גוזל ממך את הבנות שלך והופך אותן ללסביות מפונקות ואת הבנים להומואים מפונקים.

אם אתה רוצה להישמר מהמגיפה, אתה לא יכול לעשות את זה עם משטרה או אם הבובות שבמסך. אתה זה שנותן למשטר את סמכותם, אתה צריך לדרוש מהשרלטניים שם, להתנהג כמו מדינה מתוקנת מול המיעוט הכבוש. כן כן, תפסיק לחיות בהכחשה, היהודים כבושים תחתך. ואין לך עם כובש שלא נהפך עם הימים לחיות טרף, השמחה לאיד שמיריבי ארלוזורוב מספרת לנו, היא סימפטום שאתם לא רחוקים משם. ואל תשכחו כל סירחון מתחיל מהגדולים, ואם זה הרמה של ההמונים החילוניים, בהכרח זה הרמה של השרלטנים שהעמדתם עליכם, ולכן לא פלא שהם הגיעו עד הבית שלכם עד הבנות המתוקות שלכם.

זה לא גזירת גורל שאתם החילוניים ואנו הכבושים תחתכם, שלא נוכל להינצל ביחד משרלטני המשטר המפלצתי הזה. זה לא גזירת גורל שאלה עם האגו המנופח שבמסך ובפוליטיקה, באמת ישלטו בנו ובכם ויגזלו מאתכם את בנותיכם. לא ולא, אנו יכלים להתנהג ברמה טיפה יותר גבוה מהפנאטים האלה. בשביל זה אתם חייבים להפסיק לחיות בהכחשה ולהכיר במציאות שהיהודי כבוש תחתכם. אתם חייבים להבין את המתודה היהודית למה אצל היהודי זה קריטי ביותר שלא תהיה סמכות אדם לאדם. זה לא רק עניין מוסרי וערכי של חירות האדם, זה שאלה על רמת האדם. באיזה רמה אתה רוצה לראות את עצמך, ברמה שאתה צריך שוטר ובובה במסך שתאמר לך מה ואייך ומי ומתי, ועל הדרך יגזול ממך את הבנות החמודות שלך ואפי' את אישתך. או אתה רוצה להיות ברמה שאתה יודע מה אתה רוצה מעצמך ומילדיך. היהדות טוענת שאם יש על אדם גננת, האדם נשאר בגן. אמר לי פעם ראש ישיבה ענק שבענקים: לי אין יכולת לשפוט בני אדם כי הרמה שלי בגלל שאני ראש ישיבה, היא רמה של בן ישיבה בגיל 18. כלומר עצם זה שהוא כל היום עוסק עם ילדים וחי עם ילדים גם הרמה שלו לא מספיק טובה. ק"ו בני המשטרים שחיים תמיד עם גננת.

שאדם תחת משטר, הוא לעולם לא לוקח אחריות על עצמו ועל ילדיו, לא הוא צריך להתחנך ולא ילדיו, השוטר והמשטר אחראים על שניכם, ולכן הרמה תמיד רמה נמוכה ותרבותית בני המשטרים יורדים פלאים. תראו מה קרה לכל האידיאלים הגדולים של כל הוגי הציונות מכל הצדדים מהימין ומהשמאל, מה נשאר מכל זה? ולמה? כי יש משטר\גננת !!!

אם לא תקלטו את הנקודה כאן, לא תבינו למה היהודי עקשן בנקודה הזו. היהודי לא יצא מעבדות לחירות בהפקרות שאפשר לומר שהוא אנרכיסט, הוא יצר את המשנה ואת התלמוד ואת החינוך החובה ההלכתית והתרבותית. ובעיקר יצר את החובה האישית ללמוד כל חיו, ככה שבאמת עובדתית הוא לא צריך משטר ושוטר. כלומר אין לך כחילוני שחושב שאדם חייב ריבון אנושי, לפחד מהיהודי. כי הוא לא אנרכיסט, הוא לא זה שיורד לפשע בגלל חוסר משטר. ההפך הנכון, אם עם המשטר לא יכולים למנוע את אנרכיסטים ואת הפשעים ואת הרצח ואת האנוס מבני המשטרים עצמם, דווקא בלי משטר וסמכות אדם על אדם, היהודי מצליח זה אלפי שנים לא להיות ברמה כזו. דווקא מאז הנאורות שבטעות עשו קיצורי דרך ולכן צרכו משטר וריבון אדם על אדם, הוריד את היהודי החילוני ברמה כזו שהוא לא מצליח למנוע את הרצח ואת רצח נשים ואונס. בעיני השמחה לאיד של מיריבי שווה ברמה של האנס. זה אותו רמה, זה שההוא אנס והיא שמחה שבועטים ביהודי, זה מקרי לגמרי, היה יכול להיות הפוך שהיא האונסת וההוא השמח לאיד שבועטים ביהודי.

אחרי שתכירו במציאות הזו, ואנחנו נבין שאתם גם כמו באומות המתוקנות רוצים להשתחרר משרלטני המשטר ולצאת לחירות, אז אפשר לנהל דיאלוג בינינו שכולנו נצא נשכרים. ויש לנו תחום אחד שמוכיח שזה אפשרי, וזה תחום הרפואה. הורים חילוניים ברמה גבוה שלחו וחינכו את ילדיהם ללמוד רפואה כאידיאל. (האמת החילוני המשכיל התחלק לשנים, האחת שלח ללמוד משפטים כאידיאל ואחת שלח לרפואה. אלה ששלחו למשפטים כשלו – ככה מעיד בהגינות יוסי שריד ז"ל. ולא צריך אפי' את העדות של יוסי בשביל זה, תראו אותם, תראה איזה אגו מנופח יש להם על כלום הרי 90% תביעות זוכים בבתי משפט, אומרת לנו הכל. המשפט של אהרן ברק שאין לאזרח זכות מוקנה לנשום, מספיקה לנו להבין שההורים ששלחו לתחום מהשפט כשלו. בתרבות שאפשרי שחוב קטן לכביש שש צומח מ 17 שקל מידית לאלפיים שקל, מראה לנו שלימוד משפטים היה פונקציה להתפרנס טוב על חשבון העמלים. לא אידיאלים ולא כבוד אלא רודנות. ולכן יוסי שריד צדק ויפה שהיה לו את האומץ לומר את זה ברבים.) והנה יש תחום שהיא אוניברסלי לאדם כלומר כל אדם צריך את זה, מהצד השני צריך שההמונים יתנו ברפואה אימון, והנה היהודי\החרדי הוא נושא הדגל בלתת אימון ברפואה החילונית. עד כדי כך שהמילה של הרפואה היא המילה של אלוהים בעיני היהודי (שלא נתבלבל בין משרד הבריאות ורופאים שמדברים מטעם המשטר. שלא נחשוב שזה אימון עיוור. זה אימון תמיד אחרי בדיקה שהאם באמת יש בכל דבר נטו מדע ולא אינטרסים זרים או כלכליים).

זה לא טריוויאלי, אין תחום אחר שהיהודי מסכים עליו, היהודי לא מסכים למדעי החברה, היהודי לא מסכים עם שיטות הכלכליות שבאומות, היהודי לא מסכים עם סוג החינוך של האומות, בקיצור אין תחום שאפשר לומר שהיהודי מסכים עם האומות, אפי' כלפי לוח השנה. רק כלפי הרופאה פתאום היהודי נותן בו אימון ורואה בו את דבר האלוהים. ולמה? כי זה נושא טהור שפועל על פי קנה המידה האלוהית שזה אחדות הבינה, אותו אחדות הבינה שהיהודי משתמש בו כלפי מדעי החברה ומוסר והערכים, אותו אחדות הבינה המערב אימץ כלפי הרפואה המודרנית.

נוצרה בעיה במאות האחרונות שהיהודי החרדי לא יכול מסיבות ידועות ללכת ללמוד רפואה, ככה שהוא באמת תלוי לגמרי בחילוני. והנה הוא נותן אימון מלא בחילוני בנושא הזה. ושוב זה לא אימון עיוור, זה אימון כי שם באמת החילוני הוא אדם במרה גובה. הוא לא מבזבז את התחום כמו שהמשפטניים בזבזו את המשפט כנ"ל.

ולכן אני טוען שזה מספיק מדגים לנו שזה אפשרי. אילו בשאר התחומים החילוני היה טוהר וברמה כמו ברפואה, היהודי היה נותן בהם אימון.

ולכן מאוד מאוד חשוב שהחילוני דבר ראשון יבין שהיהודי כבוש, לא רק היהודי החרדי, אלא כל יהודי בעולם הוא כבוש. יהודי לא יכול לקבל על עצמו סמכות ריבונית. היהודי מספיק נבון להבין ולהיכנע לריבונות במקצת לטובת אלה שכן צריכים את זה. אבל אם לכובשים עולה השתן לראש ומתנהגים כאחרון הבריונים, היהודי לא ייכנע יותר וזה מה שקורה היום. ושמיליון יהודים לא נכנעים, אתה מאבד אפי' את הקצת טוב שיש לך מהריבון.

ולכן אני אומר, תבינו שליהודי לא צריך משטר ושוטר ולכן הוא כבוש. בכדי להשיג את הרמה הזו של תרבות אנושית, הוא המציא את סוג החינוך שזה לימוד תורה, ולכן לעולם אי אפשר לסגור תלמוד תורה. בכדי שיהיו לומדי תורה. צריכים להוליד אותם ולהוליד צריכים להתחתן ולכן מתחתנים ולכן יהיה אלפי חתונות כל לילה. בשביל למוד תורה ומוסר וערכים ולהתפלל בציבור, צריך בתי כנסיות ולכן אי אפשר לעולם לסגור אותם. כל אלה הם החמצן להיותו מה שהוא. ולכן כמו בית חולים לא נסגר וכמו מקום עבודה שחשוב לכלכלה, לא נסגר, ככה כל אלה לא נסגרים.

כל כך פשוט וקל להבנה, שהחילוני צריך להיות רשע מרושע בכדי לא להבין את זה. אבל אני לא מאשים לגמרי את החילוני. כי לצערינו יש זבל אנושי משלנו שהם בורים ועמי ארצות שכל מה שכתבתי כאן לא למדו מעולם כי תמיד לא למדו, ולכן הם איפה שהם. והם מסיתים אותכם נגדינו. אבל אני כן דורש מכם רמה אחרת לפחות לדעת להבחין ביניהם לבינינו. כלומר זה לא ממש תירוץ שהם עבדו עליכם. מאוד קל להבחין בין חרדי קלסי תלמיד חכם לבין השבבניקים הפנאטים האלה. הסימן המובהק של חרדי בור עםארץ, היא העובדה שהוא מתלהב מהמשטר והשיטה המשטרי. אם תשמעו חרדי אומר אני רוצה להשתלב, תבינו מיד שמדובר בפנאט. כי יהודי ברמה, לעולם לא היה מסוגל להוציא מהפה שלו משפט שכזה, לא מול האומות וק"ו לא מול משטר יהודי. אותו דבר שתראו חרדי שחומד להיות עיתונאי במיוחד עיתונאי ישראלי.

הדבר השני שהחילוני המשכיל חייב לדעת שאין כזה חיה שנקרא "מנהיג" אצל היהודים. האקסיומה היהודית העתיקה יומין ביותר היא "הַֽמְקַנֵּ֥א אַתָּ֖ה לִ֑י וּמִ֨י יִתֵּ֜ן כָּל־עַ֤ם יְקֹוָק֙ נְבִיאִ֔ים כִּי־יִתֵּ֧ן יְקֹוָ֛ק אֶת־רוּח֖וֹ עֲלֵיהֶֽם". שהנער אמר למשה רבינו שיש בעלי דעה במחנה, וצריך להרוג אותם כמורדים במנהיג, משה רבינו – שהנער רואה בו כמנהיג – עונה לו: הַֽמְקַנֵּ֥א אַתָּ֖ה לִ֑י וּמִ֨י יִתֵּ֜ן כָּל־עַ֤ם יְקֹוָק֙ נְבִיאִ֔ים כִּי־יִתֵּ֧ן יְקֹוָ֛ק אֶת־רוּח֖וֹ עֲלֵיהֶֽם.

מורה דרך שבדרך כלל לא נבחר ולא עמד\עומד להיבחר, רק אלא ההמונים כופים עליו להיות להם מורה דרך, הדרך שהוא מלמד אותם היא האקסיומה הזו. אותו דבר הורים מול ילדיהם.

בני המשטרים הפנאטים לא מבינים את זה, כי הם חושבים שמנהיג זה לתמיד. מנהיג זה הריבון, המנהיג נותן לו זכות לנשום. הסימן המובהק שהם פנאטים, היא העובדה שהם נפגעים שראש הממשלה מדבר עם בני בתו של ר' חיים. כאילו זה פחיתת כבוד למדינה שהיא מתדיינת עם ר' חיים. הפנאטים האלה לא מבינים שמדינה זה לא אליל, מדינה זה מערכת כאמצעי לאזרח שבני אנוש מנהלים אותו. ואם המנהלים לא מסוגלים לראות את האזרח במיוחד את האזרח הכבוש תחתיו, אז הם פנאטים. ולכן מזל שנתניהו מספיק משכיל ולא הולך אחרי הפנאטים האלה.

ובכן והיות שאין מנהיגים על היהודים, כל יהודי הוא לבד, ובכדי לכפות עליו משהו, אתה חייב לכפות על כל אחד לחוד שזה אומר לכפות דברים על מיליון פרטים שיש להם דעה עצמאית. זה בלתי אפשרי ומכאן הפנאטיות שלהם שהם מדמיינים שזה אפשרי.

בשואה היהודים לא הבינו אייך הנאצים הצליחו לשלוח שש מיליון יהודים לתאי הגזים, הרי אין מערכת יהודית שאפשר לעקוב אחריהם. אז אייך הנאצים הצליחו למצוא את היהודים בכל המדינות ולשלוח אותם לתאי הגזים. התשובה, הם באמת לא יכלו בלי שיתוף הפעולה מהזבל האנושי משלנו. כלומר שהגויים מצליחים מול היהודי, זה תמיד חייב להיות בשיתוף פעולה עם יהודים נבלים.

אותו דבר היום, אם יש לבני המשטרים הפנאטים איזה הצלחה לרדוף אחרי ילדים שלומדים תורה ולבעוט בהם בכדי לספק את הבידור שמירבי ארלוזורוב צורכת. זה בזכות הנאצים משלנו משתפי פעולה עם בני המשטרים הפנאטיים.

ובכן כמו הנאצים בתכלס לא יכלו על היהודי אפי' שחיסלו שש מיליון ככה עם הזבל האנושי משלנו, הפנאטים לא יכלו על היהודי. בא נאמר את זה אחרת, כמו שלא נשאר זכר מהנאצים, ומהנרדפים כן נשאר זכר והם צומחים ומשגשגים, ככה יהיה בהמשך. ונושא הגיוס תוכיח שאין לבני המשטרים יציבות שילטונית זה כמה עשורים, אך ורק כי הזבל האנושי משלנו עבד עליכם שזה אפשרי. אתה מבין חילוני משכיל יקר מה אני אומר? לעולם אל תשמע לזבל האנושי הזה. הוא יוריד אותך שאולה בדיוק כמו בנושא הגיוס.

לסיום יש עוד הרבה ללמוד, אבל לעכשיו מספיק מה שלמדנו עד עכשיו.

כותב בצער רב

Max maxmen

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s