החרדים בוכים בלילה לא תשמע קולם

  • החרדים בוכים בלילה – לא תשמע קולם
  • החרדים בוכים בלילה – בכי נעלם
  • החרדים בוכים בלילה – אין מה להסתיר
  • מי אשר שילם ביוקר – אין גם לו מחיר

החרדים בוכים בלילה לא תשמע קולם

ארבעים וחמש הלוויות ושקט מוחלט, רק כפי שיהודים אמתיים יודעים. אף אחד מהם לא מחפש אשמים לא כועס על אחרים כל אחד ואחד מצדיק את הדין ואומר את ברכת ברוך דיין האמת.

נזכרתי בטבח שהיה בבית הכנסת בהר נוף, בהלוויות של החמש נרצחים, הגיע עיתונאי מעיתון הארץ והרגיש שחסר כאן משהו שרגיל בהלוויות שכאלה חסר כאן את הזעקות "מוות לערבים". העיתונאי הנ"ל ניסה בכל דרך להבין את התופעה. וסיפר לעצמו שמדובר בחרדים שונים אשכנזים חוצניקים וכו' וכו'. מה שהוא והציבור הכללי לא יודע ולא מסוגל להבין הוא, שאצל יהודים מקבלים ייסורים באהבה, לא בועטים בייסורים ולא מחפשים אשמים.

היהודי החדש שבמאה האחרונה החליט שהוא לוקח אחריות על עצמו והוא יקים על עצמו ריבון וכו' וכו', לא מסוגל להבין את היהודי המקורי. אותו דבר כל החרדים החדשים שכבר מזמן איבדו את נפש היהודי שלהם, לא מבינים על מה הכעס כלפיהם במגזר. הם לא מבינים שזו לא דרכינו. אנחנו לא מאמינים ב"כוחי ועוצם ידי". אבל הם בשלהם, הם רוצים את פרס ישראל שמשי זהב היה אמור לקבל.

הם למדו דבר אחד: יהיה לך את האומץ לתקוף את החרדים במגיפה או באסון כמו עכשיו במירון?! בני המשטר החילוניים יעניקו לך את פרס ישראל!!

אנו רואים התחרות מטורפת ברשתות\בתקשורת בין החבריה האלה, שרצים רצים לתקוף בכל מקום ובכל פינה את המגזר החרדי ואת רבותיהם ואת עסקניהם ואת מי לא, העיקר שישמעו אותם ואולי יזכו בפרס המיוחל.

יש כאלה שלא חולמים על הפרס, אבל על קריירה על חשבון דם חרדים, הם חולמים ועוד אייך. אחרים מהם שכנ"ל איבדו מזמן את נפש היהודי, חולמים אולי האסון הזה הוא הזדמנות לגייס נפשות חרדיות ללאומניות לדגל וכו' וכו'. הם לא למדו כלום ממקרה קורונה. גם אז ממש לא מזמן ניסוי לגייס נפשות נגד הרבנים ובעד המשטר. הם אומרים אילו רק ניתן למשטר לנהל אותנו, לא יהיה כאלה אסונות. כאילו אסון המסוקים לא קרה במשמרת שלהם, כאילו כל הנרצחים מאז מלחמת העולם השניה לא קרה במשמרת שלהם.

מה שמטריף כאן, שמילא החילוניים מסכנים לא מבינים בנפש יהודי, כמו העיתונאי מעיתון הארץ הנ"ל. אבל אתם יוצא המגזר החרדי, אייך אתם לא יודעים ולא מבינים שאם השואה עצמה לא הביא שום חרדי ללאומניות ולדגל, למה אסונות אחרים יביאו אותם לדגל?

אצל יהודי מקורי כל אסון הוא משהו אינטימי בינו לבין הקב"ה. אתם שלא מבינים את זה, מוכיחים לנו  רק דבר אחד שאתם כבר רחוקים מנפש היהודי.

בני המשטרים, טבעי שיש להם את מי להאשים, הם הרי מיום היוולדם תחת הגננת\המשטר\הבייביסיטר. לא כן היהודי, אפי' שיש לו כביכול את מי להאשים, את הקב"ה רח"ל, בכל זאת הם מספיק בוגרים לשתוק ולקבל את הדין באהבה.

לסיום:

סגולתו של עם הנצח הוא דווקא משום כך שכל גל וגל שעובר עליו, הוא נכנע להקב"ה ולא בועט בו ובייסורים. זה הסימן המובהק של נפש יהודי. כל יהודי שמחפש אשמים או לחליפין כחזיר רוצה לרכב על אסונות בשביל האינטרס האישית שלו, הוא מראה לנו רק דבר אחד, שהוא כבר איבד לגמרי את הנפש היהודי.

אני אומר לכם את זה שתבינו שאנו "רואים אותכם"

כתוב בצער רב

Max maxmen

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s