תרבות של קניבלים – אשריך ר' חיים ולדר זצוק"ל

תרבות של קניבלים – אשריך ר' חיים ולדר זצוק"ל

ניסוי חברתי פשוט היה לנו בשעה האחרונה מיד שנודע לנו שר' חיים ולדר הקריב את עצמו לקדש שם שמים ברבים.

ברגיל אצל תרבות אנושית נורמטיביים ואפי' לא כל כך נאורה, היה אמור להיות דממה ליום אחד לפחות אם לא כמה שעות, שכל אחד יבדוק את עצמו אולי טעינו הרי את הקרבנות אף אחד לא מכיר ואף אחד מהם לא מת במציאות, ויש כאן אדם שהלך למות על קבר בנו (שאגב מוכיח שהוא הרגיש טהור ונקי הרי לא היה מחלל את קבר בנו אם לא היה מרגיש נקי וטהור). אולי מחשבה שניה, לפחות דממה לכמה רגעים? אבל לא זה מה שאומר הניסוי התרבותי שלנו עכשיו. הניסוי התרבותית שלנו עכשיו מוכיח שאנו חיים בתרבות של קניבלים. אפי' הבית דין של הפדופילים לא שתק לרגע ומיד האשים את ולדר (מיד אני הסביר למה הבית דין הזה הוא בית דין של פדופילים ועכשיו גם רוצחים הלכה למעשה).

בזמנו שרדפו אחרי אולמרט כתבתי לאולמרט את הדברים האלה "על אולמרט להתאבד. למה לך לספק לאספסוף צמאי הדם את לחמם ?" (לחצו על המשפט בכחול ותגיעו למאמר שכתבתי לו בזמנו). כנראה ר' חיים ולדר ראה בזמנו את מה שכתבתי ובאמת עשה קידוש השם שלקח מהאספסוף את הקרקס = את מתת לחמם היומית.

מעל חמש מאות אזרחים מתאבדים בשנה. ולכל אחד יש את הסיבה שלו. אבל יש אנשים שהתאבדותם היא נעלה ברמה גבוה שבא מחשיבה עמוקה מאוד ובעיקר חשיבה מוסרית מאוד. וזה לכאורה עשה ר' חיים ולדר זצוק"ל. הוא הראה לנו את הדרך שאין מנוס בתרבות של קניבלים אלא לא לשתף פעולה ולא לתת להם את מתת לחמם. הרי זה שאלה של ביקוש והיצע. ואנו רואים את זה על תקן יום יומי שבני התרבות הקניבלית שלנו בגיל ארבעים יכולים להתלונן על מורה אישה שנגע לה לפני עשרים שנה בתחת. כלומר פגיעה מינית שהבית דין של הפדופילים טוען שזה כמו רצח, בעצם אומר על נגיע של מורה אישה לבחורה בתחת, זה רצח. ולכן מותר לגרור את המורה לכיכר העיר ולשרוף אותה בחיים.

התשובה לתרבות הקניבלית היא שכל קרבן שהולכים להוביל לכיכר העיר בשביל האספסוף הקניבלית, שהוא יתאבד. ואז אולי מרוב שעמום יחפשו עיסוקים אחרים.

מאיפה אני בטוח שזה יעבוד? פשוט אני רואה את הכעס ברשתות על ר' חיים ולדר. אייך הוא מעז לעשות לנו את זה באיזה זכות הוא מונע מאתנו את הקרקס ואת מתת לחמינו?!

למה הבית דין חוץ מה שהוא רוצח, הוא בעיקר פדופיל?!

ובכן נער הייתי וגם זקנתי, ורוב שנתי עסקתי במה שנקרא עסקנות ושלום בית ובנוער חלש. ומניסיון רב שנים ראיתי שכל מי שעוסק אחרי רדיפת פדופילים, התברר לבסוף שהם בעצמם פדופילים. זה לא רק שהם פדופילים במציאות, אלא עצם העיסוק ברדיפת אחרים, עושה להם את זה = אורגזמה. כלומר יש להם שני יצרים האחד עצם הפדופיליה והשני הרדיפה אחרי פדופילים.

בזיכרון שלי נמצא 99% קרבנות דווקא מאלה שנרדפו על ידי הפדופילים מהסוג הזה. ואני הסביר לכם בטוב טעם למה הם קרבנות. אדם עם מוח פדופילי רואה כל חברות של שני חברים כפדופיליה. והוא רוצה להציל כביכול את שניהם ולכן עושה להם חקירה ואז הנערים התמימים מקבלים מודעות לדבר שלא היה להם קודם והנה יש לנו שני קרבנות חדשים שיוצאים אחרי כמה זמן לצוד קרבנות אחרים במקרה הרע, במקרה הטוב סובלים מיצר שלא היו אמורים לסבול.

ולכן במשמרת שלי כל מחנך שעסק ולו ברגע בנושאים האלה, מיד דאגתי שיעוף מהמוסד החינוכי. כי אדם פדופיל ברוחו, יותר מזיק מאיזה פדופיל אקראי שמחפש בדרך כלל קרבנות שמודעים כבר כמותו. מה שאין כן הפדופיל ברוחו, הוא ממציא קרבנות חדשים שלא היו מודעים לפשע הזה.

סגולת התרבות החרדית שאין לה סמכות אנושית = ריבון אדם על אדם, זה אלפי שנים, זה עצם המודעות שאין להם לסוג החטאים האלה. מה עוד ההלכה מדריכה את האדם בדרך שלא יהיה מודע ולא ייפגש יצר שכזה. למשל איסור איחוד לא מאפשר לאדוק בהלכה לעולם להיות עם אישה זרה לבד. והיום בדור שלנו גם איחוד בין זכרים ובין נקבות אסורה מבחינת פרקטית. כלומר בתחילת דרכי הרב ר' ישראל יעקב פישר זצוק"ל אמר לי: התנאי הראשוני לעסוק בעסקנות ובשלום בית זה לא להתאחד עם אף מטופל.

אוקיי, הבנו עד עכשיו שתרבותית אנו אומרים להיות מוגנים ובעיקר בלתי מודעים. והנה קמה לו בית דין שמצהיר ברבים ומפרסם ברבים את הפדופיליה שלו ועוד אצל העיתונים הפופולריים. ואז תרבותית זה נהפך לשיחת היום הרי הרבנים עוסקים בזבל הזה אז למה שהציבור הפשוט לא? והנה קיבלנו תרבות של קניבלים תרבות ברמה אפס.

ב"ה שהבית דין לא משלנו החרדים אלא של הציונות הדתית. ככה שאנו החרדים ניצלים ממנו. אבל החרדים שכן גולשים ברשתות, נפגעים. הרי בחלומם אם נכון מה שמספרים על חיים ולדר הדגול מי אני שיכול לגבור על יצרי?! והנה באמת לא גוברים על יצרם ובינתיים הם פדופילים ברוחם = רודפי פדופילים שזה כנ"ל היינו הך. ראיתי גם ברשתות חרדים קניבלים. כלומר אשרינו שיש לנו רבנים שאוסרים לגלוש באינטרנט, אחרת כל התרבות החרדית היה נראה כמוהם = קניבלים.

שאלת המיליון דולר

אייך תרבותית אנו כפרטים והאקדמאית כנאורים, מסכימים להוריד את התרבות היהודית הנעלה, לרמה של תרבות קניבלית שצורכת כל יום ויום דם בכיכר העיר?

התשובה היא הפרד ומשול. המשטר הפוסט מודרני המערבי דואג מראש שאנו נאהב דם. אקדמית טוען פרופ' נח יובל הררי הנודע, שזה בדיוק מה שמאחד את האינדיבידואלים לחברה. הרי זה שאלה פילוסופית קשה אייך אפשר מיליוני פרטים אינדיבידואלים לחבר אותם כחברה ועוד תחת ריבון אדם על אדם?! המסקנה ההזויה של פרופ' נח יובל הררי היקר, היא שהרכילות היא הדבר שמחברת בינינו כחברה. כלומר אנו תרבות של אספסוף קניבלית שאוהבים דם בכיכר העיר.

אם זה היה נכון התזה ההזויה של פרופ' נח יובל הררי היקר, אז הדיברה הראשונה של התרבות היה אמור להיות מלחמת חורמה נגד רכילות. הרי בושה יכסה את פנינו אם לא נעשה את זה. כאן אני מגיע להפרד ומשל. כלומר למה באמת אנו לא דואגים לרמה תרבותית יותר גבוהה? כי המשטר מעוניין בזה בכדי להעסיק אותו בעבדות המודרנית הקשה מנשוא. ומי ראש הדגל בעניין זה? כמובן עיתון הארץ. כלומר פני הדור המזרח של התרבות, הוא כפני הכלב = עיתון הארץ.

לסיכום:

אשריך ר' חיים ולדר זצוק"ל שלמדת אותנו מהי קידוש השם ומהי למות מות קדושים. בתרבות קניבלית עדיף להתאבד. מה עוד " למה לך לספק לאספסוף צמאי הדם את לחמם ?"

הצלת את היהדות החרדית לזמן מה מקרקס דמים בכיכר העיר. אני אומר לזמן מה, כי אנו מכירים את הרשעים, מחר יהיה עוד קרבן ואני מציע לקרבן הבא שלהם גם להתאבד. וכן חלילה וחלילה עד שיקום דור יותר נאור ומוסרי.

לפני הרבה שנים שארגוני התרבות המערבית הקלוקל כמו המכון הדמוקרטי הישראלי, ניסה להכניס את האף לתוך התרבות החרדית, וגיסה כמה חרדים וחרדיות פנאטיות לחנך את החרדים מחדש, הזהרתי אותם מראש שזה יהיה התוצאה = רצח בדם קר. אתם תהפכו להיות רוצחים ולא האמנתי אז שיהפכו להיות קניבלים אכזריים. זה לא שאני קמתי עכשיו לזעוק על הרצח בדם קר, כבר אז אמרתי והזהרתי מראש. הנה ראו כאן את המאמר ביריוניות = מנהיגות ?! ותראו שהכל מתקיים רח"ל.

נסיים עם אנקדוטה

בכיכר השבת = גאולה בירושלים, היה כמה חנויות של חסידי גור. לאחת המשפחות היו בת לא עלינו חולת נפש. בגלל מצבה ההורים המסכנים שמרו עליה בחנות. וכל מי שנכנס לחנות, היא רצה לספר להם שהבית ישראל הוריד לה את הריצ'רץ. ובכן המזל שיחק לחסידי גור שהבית דין של הפדופילים מצפת עוד לא היה. וגם עיתון הארץ היה למזלם ברמה אחרת. אחרת גם הבית ישראל מגור היה מתאבד.

ברצוני להוסיף (21\12\28) ששמעתי היום את בתו של עמוס עוז – פניה עוז-זלצברגר. וחשבתי שכדאי להביא את דבריה.

"בשנה האחרונה אנחנו במצב אסוני מתגלגל. בכל פעם שמבליח רגע של אכזריות בלתי-נתפסת מבחוץ, אני אמשיך להרים את קולי ולומר – 'לא כך הדבר, מדובר בהזיה או בעלילת דם'. אבא דיבר עם שירה על me-too  על האמונה על ההקצנה של מי טו. הוא אמר שהוא בעד תנועת המי טו, אבל היא נמצאת בסכנה של היסחפות במדרון בין להט מהפכני מובן ומוצדק, לבין אכזריות בולשביסטית. מותר לקרבנות לעשות שבטים בלי משפט?! (הוא אמר את זה לשירה) רק בפני שהחלש תמיד צודק באשר הוא חלש?! באשר הוא סבל?! באשר נעשה לו עוול?! המהפכה הזאת היא מבורכת אבל בשוליים שלו – כמו בכל המהפכות, נופל צל של קנאות. אנחנו – מספרת בתו פניה, שבורים ומרוסקים מהקנאות הזאת"

כותב בצער רב

Max maxmen

מאמרים קודמים על מקרה הרב ולדר

חיים ולדר, פגעת באהרן ברק ולא תשלם על כך?

גזענות?! או אין חיבור בין התרבויות – הסלקציה במוסדות החרדים מוצדקת?

החרדים עם חיים ולדר. למה?

<span dir=rtl>8תגובות ל‘תרבות של קניבלים – אשריך ר' חיים ולדר זצוק"ל’</span>

 1. אם הם פדופילים, ואתה רודף אותם. על פי החשבון שלך גם אתה פדופיל.
  מה גם שאתה עוסק בדיוק בנושאים שבהם אתה טוען שאסור לעסוק…

  אהבתי

 2. מה שקרה לוולדר זה תמרור אזהרה לצבועים ולפדופילים. אם עד התקופה שלנו היו הרבה כאלו שמתו בכבוד ובגל זיקנה, הנה, תקופה חדשה הגיעה ולא עוד.

  אהבתי

 3. חבוב, הרגנו שבט שלם שבט בנימין, אל תלמד אותנו אייך מונעים אונס. רק אתמול ירדתם מהעצים קופי אדם שכמותכם.

  אהבתי

 4. אתה מטומטם בכל כך הרבה רמות, ובטוח שפגעת במאות ילדים ואנשים בחייך.

  אהבתי

 5. בוא צדיק אני הסביר לך בטוב טעם מי בדיוק המטמטם, יותר נכון קניבל.
  הקורונה יותר מתמיד נתן לנו ניסוי חברתי כמה אנשים יכולים להיות הזויים. אבא של בחורה נשבע לי שלבתו אחרי החיסון הפסיק לבוא המחזור. שוטה אחר נשבע לי שאיבד את הזיקפה אחרי החיסון. מטומטמת אחרת משוכנעת שיש צ'יפים בחיסונים. והG 5 וכו' וכו'.
  המסקנה מכך היא – מצטער לומר, שהאדם הוא לא אמין.

  הנושא הבא היא אנשים חלשים. כנודע כל חלש מקבל הרבה מאוד פינוק והפינוק הכי נעלה בשבילו זה לטעון שמישהו פופולרי מה שנקרא סלבס אוהב אותו או לחליפין תקף אותו. מעבר מקרי הסחיטה שיש לכל אדם מפורסם, יש את הצומי הזה שכל חלש חושק וזה אגב נכון כלפי רוב העיתונאיים. כלומר הם ביסוד אנשים חלשים שכל קיומם זה צומי. תראה למשל כמה משקיע ישראל פריי להרגיז את כל העולם.
  המסקנה השניה, בני אנוש חלשים חיים על צומי.

  הנושא הבא. ציידי פדופילים. ציידי פדופילים יש להם את אותו חלק במוח שמעוות. זה שהוא לא פדופיל הלכה למעשה כלומר לא פגע פיזית באדם זה רק מקרי. בדרך כלל – מרוב ניסיון חיים שלי, רוב ציידי פדופילים התברר לבסוף שהם בעצמם פדופילים. וכנ"ל הם מפילים הרבה יותר קרבנות. הם אוהבים את החקירות, אוהבים שהנער נפתח להם ומספר להם כל מה שיש להם במוח, בקיצור זה עושה להם את זה = אורגזמה. כמו שיש מוח שאוהב לראות ערום פיזית של הזולת, יש מוח שאוהב מוח ערום של הזולת. זה מין מים גנובים להיכנס למוחו של האחר. הרבה פסיכולוגים סובלים מאותו תאווה. אבל ציידי הפדופילים הוא ערובה שהם אוהבים דווקא מחשבות ערומות של האחר. אוהבים כנ"ל שהנער או הבוגר או הנערה והבוגרת נפתחים לו ומספרים לו הכל בכל מכל כל כולל השתן המוחי שלהם.
  בקיצור הכומרים הנוצריים שאהבו מאוד את הווידויים, התברר שהם גם היו פדופילים ואנסים וכו' וכו'. והבית דין של צפת מזכירים לנו את הכומרים הנוצריים. נוסח הציוץ שלהם אחרי הרצח, היה ברוח נוצרי קלסי.
  המסקנה השלישית ציידי פדופילים ופדופילים הם היינו הך.

  הנושא הבא זה מה שנקרא יסודות הסוציולוגיה\חברה. ואת זה הסברתי טוב במאמר ובעוד מאמרים כאן. בקיצור הציבור הנבער מעוסק יומית עם רכילות. וכנודע כמו בסקס, רכילות צריך גירויים חדשים תמיד. ועכשיו אנחנו ברמה הקניבלית האכזרית.
  המסקנה הרביעית מבחינת ציבורית לא משנה אם המקרה אמת או לא, הציבור צורך את הסיפור כשלעצמו. ואז יש ביקוש והעיתונות והמדיה הוא ההיצע. במיוחד שאנו מדברים כאן על כלכלה, המדיה תנסה להחזיק את הסיפור מעל המים. וכנ"ל הציבור צורך את זה ולא ירפה.
  המסקנה אם יש חשד על מישהו, הציבור צורך את זה אם זה נכון או לא = ביקוש וכנ"ל שיש ביקוש יש היצע ועוד היצע שמכניס פרנסה והנה יש לנו קרקס שלם. תוסיף לזה את הצומי של העיתונאי החלש והנה יש לנו הצגה קניבלית בכיכר העיר.

  הנושא הבא "מזוכיזם". תתפלא לשמוע אנשים חלשים ברוחם אוהבים להיות משוכנע שכל אדם הוא פרא אדם. למה הוא אוהב את זה על אחרים, כי זה מעיד על עצמו. כלומר הוא מתרץ את מעשיו הלא מוסריים בזה שהוא מהשתכנע שהאדם הוא פרא כלומר הוא במהות פרא.
  המסקנה החמישית שלא רק הוא אוהב רכילות על אחרים, הוא רואה את עצמו ככזה = מזוכיסט, ואז הוא יכול להיות אכזרי כלפי האחר בשקט נפשי.

  הנושא הבא זה אנטישמיות.
  ברגיל אפי' שגוי יהרוג יהודי בגלל סיבה, תמיד נאמר שבסוף כל סוף הוא הרג אותו בגלל היותו יהודי ואומרים עליו שהוא נהרג על קידוש השם.
  לדוגמא הפלסטינים שהם עם כבוש, תמיד נאמר שהם הורגים בגלל אנטישמיות.

  האם יש להכריע כאן מה נכון? התשובה היא לגבי הקלות דעת לרצוח, בוודאי שיש כאן אנטישמיות. כלומר ששני בני אדם רבים לא צריכים להגיע לרצח. אבל אם יש גם שנאה והסתה תמידית על הזהות של היריב, תמיד הריב יסתיים ברצח ודווקא מהצד של השונא הזהות הנ"ל.

  ר' חיים ולדר זצוק"ל השם יקום דמו, נרצח בגלל הריב בינו לבין הבית דין (המשטרה זרקו את העדות של הפנאטים לכל הרוחות) בגלל היותו פדופיל?! אפי' אם זה נכון רח"ל, לא צריך להגיע לרצח כנ"ל. אבל הזהות שלו, הזהות היהודית שלו (יותר נכון הזהות החרדית. אין הבדל, האנטישמיות לחרדים באים מאותו מקור שנאה והסתה ציבורית ותרבותית כמו כלפי היהודי באומות), גרם לקלות דעת מצד הבית דין ומצד העיתון ומצד הכתב שידוע כשונא חרדים ואנטישמי קטן, ולכן יש כאן אנטישמיות.

  המסקנה השישית: ר' חיים ולדר נרצח על קידוש השם על ידי אנטישמים קטנים שונאי חרדים.

  נושא הבא נטיות מיניות
  היהדות טוענת שאין חיה כזו, האדם הוא דינמי ולכן אפשרי אצל אדם אחד במשך כל חיו כל סוגי הנטיות.
  אבל המערב טוען שזה לא נכון. נטיות מיניות הם דטרמיניסטיות ולכן מדברנים אפי' בני נוער להחליף את מינם בניתוח וכו' וכו'
  יוצא שעל פי החשיבה המערבית אין מצב שלר' חיים ולדר השם יקום דמו, סבל מכל סוגי הנטיות המיניות. הרי על פי העדויות האווירה, הוא תקף ילדים ילדות בוגרים ובוגרות נשואות ורווקות.

  נושא הבא פלילים.
  לא נכנס עכשיו לגבי בעיית ריבון אדם על אדם = סמכות אנושית על האדם עד כדי שאין לאדם זכות מוקנה לנשום על פי השופט ברק.
  אבל ברור לכל אינטלקט שפלילים חייב להיות מצב טוטלית של עבירה. שזה אומר חייבים להוכיח את העבירה ועד אז האדם הוא טהור ונקי לגמרי. שזה אומר אסור שזה יוצא לרחוב הקניבלי.
  התנאי הבא שהמתלונן בא לסמכות למקצועניים, קרי המשטרה והפרקליטות.
  לא זה מה שקרה. והיות שהמשטרה זרק אותם לכל הרוחות. הם הלכו לציידים הפדופילים (יותר נכון ציידי הפדופילים חיפשו חלשים שכאלה וסחבו אותם לבית דין של הפדופילים) וכנ"ל האזהרתי אותם לפני שנים שמעשיהם היא מעשה בריונות ולא מעשה מוסרי = כביכול הם מצילים קרבנות, אבל לא רוצו לשמוע כי כנ"ל זה מפרנס אותם כלכלית זה מביא להם צומי כנ"ל והם גם פדופילים ברוחם.

  על כל פנים, פלילים צריך להיות טוטלית יש עבירה וזה מוכח עובדתית מדעית וכו' וכו'.
  בשנים האחרונות קורה בתרבות הקניבלית שלנו תופעה חדשה, שמספיק "אווירה". לא צריך הוכחה טוטלית. כלומר תביא הרבה מאוד עדים חלקיים ותעשה אווירה, ונכפה על המשטרה להיכנס לתמונה.
  הפירסום בעיתון עושה שני דברים. האחד, מביא עוד חלשים שצורכים צומי וליטופים ציבוריים. השני, זה מביא את המשטרה להיכנס בכל זאת לתמונה אפי' שמקצועית כנ"ל זרקו אותם.
  וזה בדיוק מה שקרה עם עיתון הארץ. קודם הפרסום, אחרי כמה שבועות באים עוד עדים, והנה עוד פרסום. ואחריו הגיע המאמר שפונה למשטרה = אווירה.

  כמו תיקי נתניהו שהם תיקי "אווירה" ולכן רות גבינזון אמרה שאין לנתניהו סיכוי. אותו דבר לר' חיים ולדר השם יקום דמו, שלא היה לו סיכוי מול כל כוחות השטן שפרטתי לך לאורך כל התגובה כאן.

  לסיום ראה את המאמר הזה שכתבתי לפני שנים בדיוק בנושא הזה והאזהרתי שזה יביא לרצח.

  ביריוניות = מנהיגות ?!

  שמחתי לעזור
  max

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s