החרדים = עולם חשוך

החרדים = עולם חשוך

"רק מי שבא מתוך העולם שהיא בא ממנו, עולם חשוך,,," – אומרת הקריינית האנטישמית מלאה בשנאה אנטישמית ישראלית קלסית. (בדקה 40:17 בתוכנית פרק 2)

לישראלי המטומטם הרי אפשר למכור לוקשים כמו שהרוצח שמואל אליהו – הדתי לאומי הפנאטי, הוא מהמגזר החרדי. אז יוצא שהנה אפי' הרבנים של כל מיליוני הגוונים של החרדים, בעצם מכירים את העובדה של היותינו עולם חשוך. וככה האנטישמית משכנע את הישראלי המצוי, שהחרדים הם עולם חשוך.

ובכן אני לא הולך לעסוק ברומי. כי לדעתי תוכנית המקור רצחה אותה ואת ילדיה בדם קר (ומתברר בתוכנית שרבינוביץ הרוצח תקע לה את הסכין ראשון). ולכן לא רוצה להמשיך ולפגוע בא ובמשפחתה (זכית לילדים מופלאים ב"ה. ומי ייתן שתראי מהם רק נחת אמתית. אמן ואמן). אבל כן נעסוק בהנחות שקריות ואנטישמיות שנטענו בתוכנית. ובעיקר במניע של האנטישמים הקטנים והרוצחים הקטנים. נסביר לעומק מה מניע אותם.

נתחיל ותחזיקי לי אצבעות ובשם השם נצליח

אז קודם כל, אחרי עיון רב בחומר שהגישו לנו בתוכנית, אני קובע ש,,,,,

הרב חיים וולדר זצוק"ל "טהור ונקי" כך הוכח מעל ספק בתוכנית המקור

מנגד, מהתוכנית יוצא לי שהרוצח רבינוביץ והרוצח שמואל אליהו הדתי לאומי הפנאטי. שניהם ידעו מראש מה הם עושים.

מי שלא ראה את זה, פשוט לא אכל מעץ הדעת. אפשר לומר שלאלוהים יש חוש הומור. הרי מי פילל שדווקא מתוכנית אנטישמית ישראלית תתברר האמת?!

ובכן נתחיל לצלול לעמקים

שחנה ארנדט הפילוסופית הפוסט מודרנית, חקרה את האנטישמיות, את מקור הרוע האנושית. היא מגיע לתובנה שביהדות זה האלף בית של היהדות. כלומר בלי התובנה הפילוסופית העמוקה הזו, אף תלמיד חכם לא מבין באמת את היהדות את התורה ואלוהות. ולא ממש מבין מה הבעיה עם עבודה זרה שנאמר בתורה שאפי' נביא יאמר בשם האלוהים, לעבוד עבודה זרה?! לא שומעים לו!!. כלומר אפי' האלוהים לא יכול להתחרט יותר, ולהתיר עבודה זרה. זהו, האלוהים והיהדות הגבילו את עצמם לנצח.

התבונה שחנה ארנדט מגיע אליה, היא "אדם הקטן והפנאט והעצלן לחשוב, אוהב לראות ישויות דמיוניות". מה שנקרא בל"ז "זהות". מהמחלה הזו סובלים רוב רובם של בני המשטרים הפנאטים. ולכן קל מאוד להפעיל אותם להסית אותם. צריך רק שבראש המערכת יעלה ויבוא אדם כמו היטלר, והוא מצליח להפעיל מיליוני בני משטר הפנאטים הרובוטים לעשות את הרוע המפלצתי שהם עשו בשואה. אצל בני המשטר הישראלי הכי קל להפעיל אותם. הרי אדם חלול כמו לפיד זכה ב19 מנדטים אלא משנאה. שום ישראלי לא מחאה למשל נגד הממשלה שהחליטה לא לשלם פיצויים למשפחות נפגעי מירון. גזירות כלכליות אכזריות נגד נשים וטף של האנטישמי ליברמן, עברו בשקט אצל הישראלי הפנאט\הרובוט. ועכשיו בתוכנית בלי להתבלבל הקריינית אומרת "רק מי שבא מתוך העולם שהיא בא ממנו, עולם חשוך,,,"

איך זה קורה? הרי אם נעצור כל אדם באופן פרטי, הוא הזדעזע. אותו דבר אם בשואה נעצור גרמני באופן פרטי, הוא גם הזדעזע. ראינו את זה אפי' אצל אייכמן במשפט. וחנה ארנדט היית במשפט. היא כחוקרת וכניצולת שואה, רצתה להיות במשפט אך ורק משום כך לשמוע מה יש לאייכמן לומר.

ואייכמן לא מאכזב אותה ונותן את התשובה. וככה מסבירה את זה חנה ארנדט: הרוע נעשה בגלל שהאדם מסרב להיות אדם חושב – מאז סוקרטס ואפלטון, לרוב אנחנו מכנים חשיבה "להיות עסוקים בדו – שיח החרישי ביני לבין עצמי." בסירובו להיות אדם. אייכמן נכנע לגמרי לתכונה האנושית המגדירה ביותר להיות בעל יכולת חשיבה. וכתוצאה מכך, הוא לא היה מסוגל יותר לכושר-שיפוט מוסרי. חוסר היכולת הזו לחשוב, יצרה את האפשרות עבור אנשים רגילים רבים לבצע מעשים רעים בקנה מידה עצום, מהסוג שטרם נראו בעבר. זה נכון. התייחסתי לשאלות האלו באופן פילוסופי. הביטוי של רוח המחשבה, הוא לא ידע, אלא היכולת להבחין בין טוב לרע, בין יופי לכיעור. ואני מקווה שחשיבה נותנת לאנשים את הכוח למנוע אסונות באותם רגעים נדירים שהקלפים מונחים על השולחן,,,,, הבעיה עם פושע נאצי כמו אייכמן היתה שהוא התעקש להתנכר לכל התכונות האישיות,,,, הטענה הנאצית הטיפוסית הזו (של מילאו פקודות. אייכמן במשפט טען שעל פי הצוו הקטגורי הוא חייב למלא פקודות, אחרת הוא בוגד על פי הצוו הקטגורי.max) מבהירה שהרוע הגדול בעולם, הוא הרוע שמבוצע על ידי אנשים חסרי חשיבות. רוע מבוצע על ידי אנשים חסרי מניע, חסרי אמונות, חסרי לב מרושע או רצונות שטניים. רק על ידי בני אדם שסירבו להיות אנשים. ולתופעה זו קראתי "הבנאליות של הרוע".

ביהדות לא רק פילוסופית אין ישויות דמיוניות, כלומר לא רק שהתורה מתחילה עם אדם אחד ואנחנו אומרים שמע ישראל השם אלוהינו (מול אלוהים אחרים = ישויות דמיוניות) השם אחד = הפרט. אלא במציאות העובדתית, יש מיליוני גוונים של החרדי. כלומר אי אפשר לטעות כאן אם אין קשרי נישואין בין גוון וגוון של החרדי. אז אייך בני המשטר הישראלי הפנאטי רואה אותם כישות דמיונית?!

שאהרן רבינוביץ רוצה לתרץ לעצמו פסיכולוגית את הרצח בדם קר שלו – את חיים ולדר, ורצח האישה וילדיה החמודים מהתוכנית כאן, הוא מדמיין לעצמו שיש ישות דמיונית ויש לו הנהגה, והוא פשוט רוצה לחנך את ההנהגה ולהחזיר אותם למוטב. כמה פנינים מהרוצח המדומיין הזה: "איפה ההנהגה אתם שואלים? מסתגרת בבית, חסרת אונים, אובדת עצות ומבוהלת". עוד אחד עם איום כלפי ההנהגה המדומיינת שלו: "כל עוד ההנהגה החרדית ממשיכה לשתוק הסיפורים ימשיכו לצאת החוצה, ולא נראה שהסכר עומד להיסגר".

לכו תסבירו לו שהוא מדומיין. אין הנהגה, אין ישות דמיונית שנקרא חרדים. יש אתה אהרן שרצחת בדם קר יהודי. לא יעזור שום תירוצים של איזה ישות דמיונית שאתה רוצה לחנך. לכו תסבירו לו שגם היטלר דמיין כזו הנהגה יהודית עולמית, שעם הרצח של מיליוני יהודים, הוא חשב שהוא מאיים עליהם. כלומר יש לכם את אותו תשובה דמיונית.

אם אחות של סבתא שלי ילדה בת 12 היית שואלת את היטלר למה רצחת אותי?! היטלר היה עונה לה, "תפני את שאלתך להנהגה שלכם"?!

מילא בן משטר ישראלי פנאטי, אבל אהרן רבינוביץ או כל שאר יוצאי העולם החשוך הדמיונית, יודעים ומכירים היטב שזה דמיון פרוע. אין ישות חרדים ואין הנהגה. זה הטיפוס היהודי מאז ומעולם – שני בנים בבטניך = שלא מקבלים מרות. כלומר פילוסופית אין לנו זהות דמיונית, עובדתית אין קשרי נישואין בין גוון לגוון מכל מיליוני הגוונים של היהודי. במציאות אין הנהגה, אחרת אין גוונים. הרי מה הופך את בני המשטרים לגוון אחד?! הריבון וההנהגה והחינוך הממלכתית. ביהדות אין עקרונית ריבון אדם על אדם ולכן אין הנהגה. ומכאן כל המיליוני גוונים.

תוכנית המקור מתעקשת להרים את וולדר עד להיותו כאלוהים. אבל כל ילד יודע שאת האנשים שהחרדי מעריך וישמע לעצתו, תמיד האדם המוערך הזה, נמצא במודעות צדקה וכדומה. ולעולם לא ראינו את שמו של וולדר על שום מודעה שיוצא מכל קהילה וקהילה מכל המיליוני גוונים של הקהילות.

שמואל אליהו הרוצח, בתוכנית, נשמע ממנו כאילו הרבנים מתחילים להבין. כלומר עד היום כל רב חרדי לא הבין את חומרת הדבר, רק הפנאט הלאומני הרוצח הזה יסביר להם?!

הגדילו העיתון האנטישמי "המשפחה" השופר של המשטר הישראלי והאנטישמי, לטעון: "הציבור החרדי עובר תהליכים של תיקון. אפשר לומר בזהירות: תהליכים של התבגרות".

הטיפוס העיתונאי החרדי, מצריך מחקר שלם, בכדי להבין את הפנאטיות והאנטישמיות שלו. אבל על פניו, זה אותו טיפוס שחנה ארנדט מדברת. כלומר העיתונאי הישראלי הקלסי מדומיין תמיד שבני המשטר מתחלקים לשנים. 1. בני המשטר הפנאטים הרובוטים. 2. העיתונאי שמנהל אותם. שזה כמובן אני העיתונאי הקטן המדומיין. אני ממליך מלכים, אני מפיל את נתניהו, ואני מקים ממשלה, ואני קובע את סדר היום החברתית.

אצל המשטרים, והיות שבאמת כל בני המשטר מדמיינים שהם אותו זהות. אולי שני זהויות – ימין ושמאל. אפשר לחלום ולדמיין שאתה העיתונאי או האקדמאי או הפוליטיקאי, מנהלים את הפנאטים האלה. אבל ביהדות מי יכול לדמיין כזה דבר, הרי אתה חייב פסיכולוג דחוף. יהודי קלסי מקדיש כמה דקות בשבוע על חדשות. אולי שיש לו עצירות יש לו יותר זמן לראות חדשות בשירותים. מה עוד, אין יהודי אחד שיש לו את אותו חשיבה. אז אייך יכול מישהו לדמיין, שיהודי קונה את השטויות שלך ואתה קובע לו את סדר היום?! יותר מיזה, עיתונאי לא מוערך כלל וכלל אצל היהודי הקלסי. אז מאיפה בא לו הסכיזופרניה הזאת? למה יש לו תאווה של ממש לרקוד על דם יהודי כאנטישמי זול וקטן כמו עיתון המשפחה לעיל?! ראינו אותכם באסון מירון, ראינו אותכם בקורונה וראים אותכם בהסתה האנטישמית בנושא פגיעות מיניות.

אתם לגמרי מודעים שהיהודי הקלסי אפי' לא מודע מה שאתם כותבים ברשתות. כלומר אתם ממש מבחינת מכה רעהו בסתר. הכל בשביל למכור לישראלי הפנאט שאתם גם נאורים שאתם גם כביכול קובעים את סדר היום הציבורי שלא קיים?!

ובכן נחזור לחנה ארנדט

ההתנגדות (בשואה) היתה בלתי אפשרית. אבל אולי יש משהו אחר בין התנגדות לבין שיתוף פעולה….. חשוב באופן מהותי לשאול את השאלות האלו, כי חלקם של המנהיגים היהודיים נותן לנו את התבונה המדהימה ביותר לגבי הקריסה המוסרית המוחלטת שגרמו הנאצים בחברה האירופאית המכובדת. ולא רק בגרמניה, אלא כמעט בכל המדינות. ולא רק בקרב הרודפים, אלא גם בקרב הקרבנות. (חנה ארנדט)

שחנה ארנדט ביקרה בחריפות את השיתוף הפעולה של עסקנים יהודים בשואה. פשוט התהפך העולם עליה. אייך היא מעיזה? – זעקו כל החנפנים היהודים והגויים כאחד. האמת גם אני הרגשתי כעס כלפיה. אבל לעומק שאנחנו רואים את עיתון המשפחה כותבת על נושא פגיעות מיניות את המשפט הזה "הציבור החרדי עובר תהליכים של תיקון. אפשר לומר בזהירות: תהליכים של התבגרות". לא ברור לנו למה הקריינית האנטישמית אומרת בלי להתבלבל: "רק מי שבא מתוך העולם שהיא בא ממנו, עולם חשוך,,,"?! האם אין כאן שיתוף פעולה של עיתונאים קטנים חרדים עם האנטישמיות הישראלית?!

האמת לא צריך את החנה ארנדט. תמיד היסטורית הגויים טבחו בנו בעקבות משומדים יהודיים. זה לא חדש. אבל קשה לשמוע אותו בפרצוף ועוד מאישה גדולה כמו חנה ארנדט.

אין לי ספק שאי תשלום הפיצויים לנפגעי מירון, זה בגללכם. אין לי ספק שהעזות פנים של יועז הנדל לקבוע לנו איזה טלפון להחזיק, זה בגללכם. אתם משתפי פעולה עם האנטישמיים נגדינו ונגד משפחתכם. הרי בן המשטר הפנאט לעולם לא יבחין בינינו. כמו שהנאצים לא הבחינו בין יהודי ליהודי מתבולל של כמה דורות. הגזירות הכלכליות נגדינו ונגד נשותינו, היא גם עליכם – פסיכופטים שכמותכם. אני לא מצליח עד עכשיו להירגע מדברי עיתון המשפחה אנטישמי "הציבור החרדי עובר תהליכים של תיקון. אפשר לומר בזהירות: תהליכים של התבגרות".

מסגרתי את זה כתמונה גדולה בסלון שלי. שחוקרי ההיסטוריה יראו מי גרם לאנטישמיות הישראלית = עולם חשוך – עפרא לפומיה.

נחזור לתובנה של חנה ארנדט

אני הדגים לכם את זה עם דבריה לחבר הטוב שלה שבגד בה בעקבות הלאומניות הפנאטית החדשה.

היא שומעת שהחבר שלה גוסס וטסה לארץ לפגוש אותו לפני מותו. היא נכנסת לחדר והוא פנה ממנה בברוגז ילדותית. בקיצור הוא שואל אותה האם היא לא אוהבת את העם היהודי יותר. חנה משיבה בטוב טעם: אי אפשר לאהוב עם. לאהוב צריך משהו פיזי אמיתי. אדם, חבר, וכו'.

ובכן, על אותו דרך שנאה. אי אפשר לשנוא משהו דמיוני כמו עם. אפשר לשנוא אדם פיזית שפגשת, שאתה מכיר אישית וכו'. אז אייך אפשר לרצוח אדם שאתה לא מכיר ולא פגשת לעולם?! אייך אפשר לשנוא מיליוני אנשים בלי שאתה מכיר או פגשת לעולם? אייך אפשר לומר על מיליוני אנשים שהם חשוכיםעולם חשוך, בלי שאתה מכיר כל אחד אישית מקרוב? אייך אפשר לומר על מיליוני אנשים "הציבור החרדי עובר תהליכים של תיקון. אפשר לומר בזהירות: תהליכים של התבגרות", בלי שאתה מכיר כל אחד מהם מקרוב?

התשובה לכל זה היא הפנאטים שרואים ישויות דמיוניות. הם רואים 'עם' דמיוני, הם רואים נפגעות עתידיות דמיוניות שאפשר למנוע עם רצח אדם במציאות הפיזית.

איזה אהבה יש לכל ראשי הערים הישראליות לפליטי אוקראינה בלי שהם מכירים אחת מהם מקרוב ומוכנים לתת להם דיור בעירם. מנגד בלי שיכירו חרדי באופן אישי, מראש הם לא מוכנים שהוא יגור בעירם.

כל זה קורה כי הפנאטים האלה רואים ישויות דמיוניות ועכשיו ישות הדמיונית שנקרא אוקראינה אהוב עליהם. מנגד הישות הדמיונית שנקרא חרדים שנוא עליהם בעקבות האנטישמים מבית ומבחוץ.

"היהודים הם בני אנוש, אותו המעמד עצמו שהנאצים ניסו לשלול מהם. פשע נגדם על פי ההגדרה הוא פשע נגד האנושות." (חנה ארנדט)

החרדי הוא בן אנוש, אותו מעמד שהקריינית האנטישמית מנסה לשלול ממנו. פשע נגד החרדי הוא פשע נגד האנושות.

לסיום:

הבטחתי לדון בשקרים של התוכנית. ואני אנסה לעשות את זה בלי לפגוע באישה ובניה.

1. הנחה שאם אין אמת בסיפור, אתה לא משלם שוחד. אין לה על מה לסמוך במציאות העובדתית. ושאלו כל עורך דין משכיל ופרגמטי, כמה מיליונים עוברים מיד ליד אך ורק בגלל שפשוט רציונלית כדאי לשלם כסף במקרים מסויימים. בכל מקרה ההנחה הזו לא יכולה להיאמר על ידי אותו אדם בתוכנית שטוען בדיוק הפוך במקרה ממול!!!

2. הדרמה כאילו יש איזה הסתרה או השלמה עם פגיעות מיניות באחת מקהילות ישראל. לא מחזיק מים. כי רכילות קהילתית היא הרבה יותר קטלנית וטבעית, מרכילות כללית אצל בני המשטרים שאין להם קהילה ומשפחה אלא את המדיה והעיתונות הצהובה. אז אנא, אין לכם מושג ירוק כמה ומה עושה לשון הרע קטן בכל קהילה וקהילה. אם וולדר התאבד, הוא לא התאבד בגלל הציבור הכללי בני המשטר הפנאטיים. הוא התאבד שמה אחד מבני הקהילה שלו יאמין לרכילות. אם היה יודע שהציבור כולו היראי השם לא יקבל שום דבר מהאנטישמים הקטנים והפנאטים האלה, אז לא היה מתאבד. עצם זה שלא היה לו אימון בחרדי היראי השם, זה גרם לו להתאבד, וחבל. הציבור כולו היה מתגייס בעדו כמו שהציבור הימני מתגייס עכשיו למען משפט נתניהו. וולדר לא הבין שזה לא המלחמה שלו אלא המלחמה של כל יהודי נגד האנטישמים הישראליים. בדיוק כמו שהימניים מבינים עכשיו שהמלחמה נגד נתניהו זה נגד כל איש ימין.

3. אף אחד לא שורף את ספריו של חיים ולדר. ספריו שוכנים בכבוד רב בכל בית חרדי מהגוון של וולדר. קרי חרדי מודרני ליטאי וכו' וכו'. דוברי אידיש וחסידים אדוקים למשל מתחילה לא הכניסו את ספריו כי יש בו ריח של מודרניות = האירוניה בהתגלמותו (וההסבר הוא פשוט. בדיוק כמו שהנאצים רצחו מתבוללים גרמנים שכבר דורות הם לא יהודים, ככה האנטישמי הישראלי ירצח בדם קר כל חרדי שיהיה כמוהם בדיוק. עוד יגיע יומו של פריי ושאר החרדים המלקקי התחת הגדול של הישראלי הפנאטי. כמו שהם מוצצים דם ספרדים אפי' שהוא משלהם וכבר התבולל אחרי שבעים שנות קיומו של הישראלי. כמו משה איבגי. שעיתון הארץ יצא היום עם כותרת "קצרי רוח | משה איבגי, כמה חודשים בכלא הם לא כרטיס חזרה אוטומטי למסכים". ככה לא יעזור לכם אחי החרדים הקטנים. יבוא יומכם, ולא מהציבור החרדי (שלא נוקם לעולם) אלא מבני המשטר הפנאטים. הם יודעים אייך לעשות את זה).

4. המוסר והערכים האנושיים מומצא על ידי הצוו הקטגורי של קאנט או הצוו של הלל התלמודי. כלומר כל ערך ומוסר חייבת להיות אוניברסלי. ולכן לעולם אי אפשר לטעון שיש בן אנוש שלא רואה בפגיעה מינית כעוול מוסרי. אלא אם כן הפנאט רוצה מתחילה לטעון שהאדם הזה או הישות הדמיונית הזה, הם פשוט לא בני אנוש. במילים אחרות "עולם חשוך = לא בני אנוש"

נסיים עם שאלת השאלות: מה עומד מאחורי הדחף של בן המשטר הפנאט לטעון כלפי מיליוני בני אנוש שהם תת אדם, שהם חשוכים – עולם חשוך?! שליטה בבני חורין!!! כלומר בני משטר הם תחת ריבון אדם, והם לא מסוגלים להשלים שיש בני אנוש שלא תחת ריבון אדם. מכאן השנאה וההסתה. מי שמבין לעמוק מה מקור האנטישמיות מאז ומעולם יודע את הנקודה העמוקה הזאת. חז"ל אומרים שהר סיני נקרא סיני כי שם ירדה השנאה ליהודי. מה קרה בהר סיני?! אמנה אנושית נגד ריבון אדם על אדם!! ואת זה כל בן משטר בכל ימי ההיסטוריה לא יכול לסבול = אנטישמיות.

והיות שהעיתונאי הישראלי הקטן מדמיין שהוא הריבון הלכה למעשה. הוא קובע את סדר היום הציבורי וכו' וכו', אז זה נהפך למלחמה האישית שלהם. כלומר המלחמה נגד הבני חורין זה בעיקר המלחמה של עיתונאים קטנים וריקי מוח ובעיקר מדמיינים. אנחנו רואים את התופעה גם מול נתניהו. זה כבר מזמן לא מלחמת שמאל ימין האידיאלית. זה פשוט מלחמת העיתונאים מול נתניהו והימין כולו.

מה שהזוי כאן, היא העובדה שכל פוליטיקאי או עסקן שרוצה שליטה על בני אנוש, אפשר להבין את זה. הרי הכוח מביא לו עושר ואושר. העיתונאי הקטן, מה הוא מרוויח מיזה שהוא מדמיין שהוא הריבון ובעל הכוח, הרי הוא נשאר עם המשכורת המצומצמת?! למה הוא יוצא במלחמה אכזרית נגד יהודים שהוא לא מכיר אישית? למה הוא קורה לכל אחד מהם חשוך?!

יש עוד דבר אכזרי כאן. פוליטיקאי כמה שהוא שונא חרדי – למשל לפיד, יש רגע שהאינטרס שלו להיות ראש ממשלה, מביא אותו לחלק עכשיו הרבה מאוד כסף לחסידי בעלז. מה שאין כן עיתונאי לעולם לא יכול להתהפך לטובת החרדי. כי אין לו לא רווח כנ"ל ולא אינטרסים. יש לו נטו שנאה טהורה כמו שנאמר על הנחש שהורג בלי הנאה, סתם לשם הריגה. נאמר שבעל לשון הרע הוא כמו נחש. ובאמת כל כולו של עיתונאי זה נחש שאין לו אישית שום רווח משפיכת דם.

כותב בצער רב

Max maxmen

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s