איפה האימא? עם בלוק בטון בתחתית האוקיינוס?

איפה האימא? עם בלוק בטון בתחתית האוקיינוס?

רקע

שמעתי את נאומו של יו"ר הכנסת היקר בשידור חי והמצלמה התמקדה על הילדים החמודים שלו, ובאותם רגעים צלצל באוזני המשפט של היו"ר "אף אחד לא יפגע בהם, נקודה,,,,,,,,,,," והבזק מחשבתית מהירה זעק בי בחוזקה ואמר: "מי יכול לפגוע בילד יותר מלקרוע ממנו באכזריות את האימא?!" מי לעזאזל יכול לעשות דבר שכזה לילד? ומה חושבת האימא שהיא רואה במסך את הילד שלה?! מי לעזאזל יכול לעשות את זה לאימא?!

מהר מאוד דחיתי את מחשבתי הטורדנית ואמרתי לעצמי בוודאי הם ילדים יתומים ממדינות חלשות. אולי ילדים שהמשטרים האכזריים המודרניים גזלו מהאימא\מההורים בשם הנאורות המזויפת שלהם, וחיפשו הורים שמוכנים לאמץ את הילד. והנה הזוג הזה היה מוכן בהתנדבות לגדל אותם. כל הכבוד – חשבתי לעצמי.

אבל המחשבה לא עזבה אותי, ולכן עשיתי גוגל וראיתי אצל הגאון ויקיפדיה שהם טוענים שהילדים מפונדקאות. ואני שואל, מה פונדקאות כאן? (לא שפונדקאות זה דבר מוסרי מול הילד – נחפור בנושא בהמשך), זה גבר שצריך אישה\אימא. זה לא מקרה של זוג רגיל שצריכים רק רחם של אישה = פונדקאות.

נתחיל ובעזרת השם נצליח להשכיל ולהבין ותחזיקו לי אצבעות

"Don't fuck with Judaism"

כשהיהודי הנאור הלאומני הכובש אימץ לעצמו את הסיסמה "Don't Fuck With the Jews" = "אל תתעסק עם היהודים", מול שונאיהם הרבים = כוחי ועוצם ידי?! הם לא הבינו שהמשפט הנכון היא "Don't fuck with Judaism" = "אל תתעסק עם היהדות". מבחינת אינטלקטואלית אין ליצור אנוש יכולת להתעסק עם היהדות (אני חושב ש6000 שנה של האדם הנבון מוכיח את זה). ומי שעושה זאת הוא הוא זה שמקבל את הנקמה הגדולה מאלוהי התבונה שלעומק הוא הוא אלוהי היהודים = היהדות.

נקמת התבונה, זה לא משהו מופשט שצריך להאמין בו ולדמיין אותו. נקמת התבונה זה מיד בשאלת הפוסט "איפה האימא?!" כלומר כמו שאצלי עבר הבזק התבונה – ברגע שראיתי את הילדים, וזעקה איפה האימא? ככה הזוג עצמו שהם רואים את הילדים שלהם שוב ושוב, הבזק התבונה נזעקת מתוכם ושואלת בזעקת שבר: איפה האימא?

ברגיל מחשבה טורדנית במיוחד מחשבה רגשית (במיוחד גברים) דיי בקלות אפשר לדחות לכל הרוחות. כמו שאפשר לדחות כאב עם כדור אקמול. אבל ייסורי מצפון זה כלי אבולוציוני פיזי, שבא לשרת את התבונה שנטוע באדם מראש. כלומר כמו כאב רגיל בגוף האדם, בא להזהיר אותו שמשהו בגוף לא בסדר, וצריך לתקן מהר את הבעיה. ככה ייסורי מצפון ועצם המושג רגש (למה לנשים יש רגש יותר מגברים כי יש להם בינה יתירה. המסקנה, יותר בינה = יותר רגש), באים לומר לאדם שמשהו מוסרית וערכית לא נכון.

כשהגוי שונא יהודי וכשהיהודי שונא את עצמו, זה הכל אותו נקמה, הכל נקמת התבונה. ולכן המשפט הנכון הוא "Don't fuck with Judaism" = "אל תתעסק עם היהדות". בכל יצור אנושי יש את אלוהי התבונה ולכן לא כדאי להתעסק עמו. לא יעזור לו אם הוא יקלל את היהודי או את עצמו. לא יעזור לו אם יהרוג את היהודי או יהרוג את עצמו. כי האבדון עצמו הוא כמו החושך מול האור. כלומר, האבדון הוא הזהרת התבונה לכל חי שככה יהיה עמו אם יתעסק עם התבונה.

אז מה לעזאזל אומרת לנו התבונה? כן כן, זה שמפעיל אבולוציונית את ייסורי המצפון שלנו – מה שנקרא רגש, מה היא אומרת לנו? נצטרך בשביל זה ללמוד לעומק יהדות. לפחות את החלק שתסביר לנו למה כל בן אנוש – מיד שהוא רואה את הילדים האלה, נזעק בזעקת שבר, איפה האימא?

ובכן, נתחיל ובעזרת השם נשכיל להבין אמן.

זכויות הילד אצל אלוהי התבונה

אין לאלוהים ולאדם שום זכות מוסרית ליצור חיים בכפיה. והיות שאי אפשר לשאול את הילד האם הוא רוצה להיוולד, אין אפשרות מוסרית לעולם ליצור חיים. במיוחד שנמנו וגמרו (החכמים התווכחו על כך עוד בימי קדם וקבעו פה אחד ש,,) טוב לו שלא נברא משנברא. כלומר, אם יחשוב האדם שהוא עושה חסד עם הילד עם עצם הדבר שהוא יוצר אותו, אומרים לנו הפילוסופים\החכמים שזה לא נכון אלא טוב לו שלא נברא.

לכן אלוהי התבונה בתורה שהוא יוצר את האדם, הוא יוצר אותו יחידי. כלומר לא במקרה אלוהי התבונה מספר לנו דווקא סיפור כזה במקום לספר לנו שהוא יצר מיליוני בני אדם בבת אחת. וכל זה למה? אומרים חז"לינו הקדושים: חייב אדם לומר שכל העולם נברא בשבילי. כלומר התנאי של אלוהי התבונה בליצור חיים זה אך ורק שהילד מקבל את כל העולם בשבילו כקניין פרטי. במצב כזה אין לילד בעיה אפי' עם הצווים של לא תגנוב ולא תרצח, הרי הכל שלו ובשבילו ולצרכיו הפרטיים. וזה מכריח את בני אנוש ביחד להתנהל בצדק ובמשפט על פי התבונה.

לא רק זה. האלוהים לא יכול היה ליצור חיים פחותים ממנו, הרי ברגע שהילד יהיה מודע לחסר, אז הוא לא ירצה בחיים ואם לא ירצה בחיים יוצא שאסור היה מתחילה ליצור אותו. ולכן האלוהים נותן לו גם את היכולת ליצור חיים כמו האלוהים בעצמו. אבל לאלוהים יש בעיה מוסרית הרי הוא הגורם ליכולת של האדם ליצור חיים ואז הילד שלו תלוי בהוריו והוריו יכולים למנוע ממנו את הגן עדן. כלומר כמו האלוהים בתחילה היה חייב לתת לו את הגן עדן, ככה הוא חייב לדאוג שההורים לא ימנעו את הגן עדן מהילדים שלהם. ולכן האלוהים נטע בכל יצור חיים את שכלו שלו = אחדות הבינה = אלוהי התבונה. על דרך "מי שלא חס על כבוד קונו,,, ומיהו כבוד קונו?! שכלו של אדם!!" (חז"ל).

עוד משהו עשה האלוהים, וזה לא מובן מאליו. הוא נתן לכל ילד שני מלאכים צמודים = ההורים שמחויבים לילד לנצח. כלומר אתה יכול ליצור חיים כמוני אבל אין לי אימון בך, כי אולי תפקיר את הילד כמו הנחש ביום שהילד נולד או בהמשך?! רק אם תיבחן שאתה יכול לחיות עם אדם אחר ולחלק ביניכם את הגן עדן שלכם, אז תוכלו שניכם ליצור חיים ולקחת אחריות נצחית על הילד.

לאלוהים היה לכאורה בעיה רצינית מול זכויות הילד, עם המתנה שהוא נתן לאדם, המתנה שנקרא ליצור חיים. ולכן האלוהים דאג מראש שרק שני בני אנוש יכולים ליצור חיים והם בתורם יבינו שיש להם אחריות נצחית מול הילד. זה לא רק אחריות מוסרית, אלא אחריות פיזית כלומר גנטית יש לילד את הגנטיקה של שני ההורים. ולא עוזר כאן אם עושים מניפולציות ולוקחים רחם בהשכרה, כי יש כמובן את האפיגנטיקה. כלומר גם לפונדקאית יש חלק בגנים של הילד.

כשאצל פונדקאית מתעוררת המצפון והרגש מול הילד שהיא הולידה בשביל זוג שלא יכלו ליצור חיים, זה ייסוריי מצפון אמתיים שבאים מהתבונה ששוכנת בה. יש לה אחריות מוסרית לילד. כל מה שתתברר לה בהמשך החיים שלה (יש דברים שמגלים בגילים מסוימים כמו סרטן גנטית ועוד הרבה בעיות רח"ל), היא יכולה למנוע מהילד בזה שהילד ידע מראש שהוא נגוע עם הגן הזה. כמו ברפואה, ככה זה מן הסתם בכל תחום אחר שהמדע עוד לא חקר ולא מכיר.

הטיעון המרכזי של התבונה שלנו היא שהאלוהים\התבונה לא לחינם כפה על האדם לשתף עוד אחד ביצירת החיים. אלוהים הטוב רצה בזכויות הילד. ואם האלוהים\התבונה רצה בזכויות הילד מיהו הטיפש שמתעסק עם התבונה?! כנ"ל "Don't fuck with Judaism"

נחפור יותר לעומק

אמרנו שיש על ההורים שרוצים ליצור חיים 'אחריות נצחית' ונצח כידוע זה לדורי דורות ולא רק לדור אחת. כלומר. יצירת חיים = חיים לדורי דורות. וחיים לדורי דורות חייבת להיות בצורה\בשיטה כזו שתמיד זה אפשרי מוסרית. ולדורי דורות כל משפחה אחרת מהמשפחה המסורתית מכריחה את האדם לא להיות מוסרי. הרי נאמר למשל שמצאת לך אישה שמוכן להוליד לך ילד בכסף. מה יעשה זה שאין לו כסף? כשאין שוטר, הוא יכפה את עצמו על אישה בכוח!! אתה לא יכול לבנות חברה אנושית עם מוסר וערכים שכל הערכים מושתתים על השוטר. אתה חייב שתבונת האדם בעצמו ימנע ממנו לעשות זאת. וכאן הצורך של האדם ליוצר חיים (הוא רוצה חיי נצח) יגבר על הבעיה המוסרית של לכפות את עצמו על אישה בכוח.

מה יעשה הילד הזה שמכיר רק כזה משפחה? אצלו קיים רק גברים ולכן נשים הם רק פונקציה\מכונה ליוצר לעצמו ילד. כלומר אי אפשר לחשוב על חברה של הורים גברים או הורים נשים. הרי כל זכר יכפה את עצמו על נקבה במקרה של עולם של הומואים. וכל נקבה יכפה את עצמה על זכר בעולם של לסביות.

בעולם שאין שוטר אלא בני אנוש מתנהגים אלא על פי התבונה הטהורה שלהם, בלתי אפשרי אלא חוקי המשפחה המסורתיים. אפי' בלי לקחת בחשבון את הבעיה המוסרית של זכויות הילד, יש כאן בעיה של כפיית הרוע על האדם שבני אדם בכדי ליצור חיים יצטרכו להיות לא מוסריים ולכפות את עצמם על הנשים או על הגברים בכוח הזרוע.

חזלינו הקדושים כבר מזכירים את בעיתיות זכויות הילד במקרים של משפחות לא מוסריות ולא מסורתיות. אבל בעקיפין אנחנו יכולים להבין מחז"ל שכל המשפחות האלה מכריחו על האדם להיות לא מוסרי וגם מכריחות על האדם משטר כפייתית אחרת זה לא יעבוד. תראו קודם את דברי חז"ל וננתח את דבריהם: "ששים משפחות יש בארץ שמכירין את אביהם ואינן מכירין את אמותיהן ונקראו מלכות (= שוביניזם בל"ז). ושמונים משפחות יש בארץ מכירין את אמותיהם ואינן מכירין את אביהן ונקראו פילגשים (= פמיניזם בל”ז) ושאר אינם מכירין לא אביהם ולא אמם (= משפחה הומואית בל"ז)" (במדבר רבא)

חז"ל כאן מדברים על זכיות הילד מתי הם לא מכירים את הוריהם. אבל אגב דבריהם אנחנו מבינים אייך עובדת המשפחות האלה. האחת היא חברה שוביניסטית והשניה חברה פמיניסטית, והשלישית חברה של הומואים.

המשפחה הראשונה נקרא מלכות. כלומר בכדי שתתאפשר האכזריות הזו של גזילת הילדים מהאימא, זה חייב להיות חברה תחת מלך = נקרא מלכות. בכדי שתתאפשר האכזריות הזו שהילד לא יכיר את האימא שלו, זה חייב להיות חברה שמשועבדת  למלך = חברה שוביניסטית הכי קיצונית שאפשרי.

בחברה כזו, תמיד נשים הן שפחות, ולא רק שפחות אלא נשים שיודעות שיש להן ילדים איפשהו ומשתוקקות עד מוות לראות אותם. מה שמטורף בחברה כזו היא העובדה האכזרית שכל אבא צריך בעצם להקריב את הבנות שלו על מזבח המלך. כלומר לתרום את הבנות שלו להיות שפחות למלך\לגבר.

זה מה שנקרא נקמת התבונה. שאתה רוצה להפר את התבונה, אתה חייב להיות רשע מול הילד שלא מכיר את אמו ובזמן שהילד תמיד ירצה להכיר אותה. ואתה חייב להיות רשע מול נשים שתמיד ירצו להכיר את הילד שלהם. ואתה חייב להיות תמיד רשע מול הבנות שלך שנולדות מראש להיות שפחות בשביל גברים זרים.

המשפחה השניה נקרא פילגשים\לסביות. כלומר בכדי שתתאפשר לקחת באכזריות את האבא מהילד ואת הילד מהאבא, צריך שוב משטר עם שוטר. אחרת איזה ילד ירצה להיות הג'יגולו הנצחי בשביל נשים שיגזלו ממנו מיד את הילד שלו. כל אימא חייבת לתרום את הילד שלה להיות ג'יגולו לאחרות?! איזה מין אכזריות נכפה על אימהות בחברה שכזו. בקיצור תעשו את אותו תרגיל כמו במשפחה הראשונה ותבינו שבן אנוש בחברה כזו מוכרח להיות רשע. וזה נקמת התבונה כנ"ל.

המשפחה השלישית שנקרא זוג הומואים. כלומר שתתאפשר זוגיות שכזה שוב אתה חייב שוטר. הרי איזה אימא תוותר על הילד? אפי' שהיא הסכימה אפשר להתחרט הרי המצפון התבוני מאלוהי התבונה ששוכנת בנו, תתעורר פעם. ובלי שוטר מחר היא בא לקחת את הילד.

אותו דבר הילד. הילד ירצה לדעת ולהכיר את האימא. וירצה כמובן לדעת מי האבא האמיתי משניכם. ושוב תעשו את אותו תרגיל כמו במשפחות הקודמות ותבינו שזה בלתי אפשרי אלא מכריח את האדם בחברה כזו להיות רשע ואכזרי.

בכל משפחה כזו מונעים מהילד את הביטחון שהוריו מחוייבים לו. הרי תמיד האבא או האימא הלא אמיתית, יכולים להתחרט ולעזוב את המשפחה. נכון שגם אב ואם אמיתיים יכולים לעזוב או רח"ל למות וכדומה. אבל זה לא במחשבה תחילה למנוע את זה מהילד. כלומר מוסרית במחשבה תחילה למנוע מהילד את הביטחון הזה?!

כל פעם שאני נותן את החז"ל הזה ומנתח אותו כמו לעיל, תמיד באים השטחיים עם הטענה ההזויה הרגילה שאומרת: טוב, אנחנו חברה של הכל ולא רק חברה מסוג אחת כמו שחז"ל אומרים. כלומר טענתם היא שבחברה המודרנית אפשר כל סוג משפחה גם משפחה מסורתית וגם המשפחות האלה שחז"ל מציינים.

ובכן. יו"ר הכנסת היקר מוכיח שאין הבדל אם זה חברה מיוחדת של משפחה מיוחדת או שזה חברה של כל סוגי המשפחות. הרי שהוא מגיע לרגע הגדול בחייו שזה התפקיד הרם בריבון אדם על אדם הוא עוד דואג והוא נזעק בזעקה "אף אחד לא יפגע בהם נקודה,,,,,,,,,,,". למה אף אדם עם ילדים לא מרגיש מאויים כמו שהוא מרגיש? אפי' בלי ריבון אף אדם לא מרגיש מאויים כלפי הילדים שלו. הוא אפי' שיש לו כבר ביד את כוח הריבונות, כלומר הוא הוא הריבון אדם על אדם, ועוד הוא מפחד. ממה הוא מפחד?! מנקמת התבונה!!!!!!!

ריבון אדם על אדם

מה שהשטחיים לעיל לא מבינים שהיא היא הנותנת, עצם ריבון אדם על אדם, היא היא נקמת התבונה. כלומר בכדי שתתאפשר לך חברה לא על פי התבונה, זה מכריח אותך להקים על עצמך ריבון אדם על אדם ולסבול את עול המלכויות מה שנקרא ביהדות "גלות מלכויות".

תראו כמה יו"ר הכנסת דואג על הילדים שלו ובצדק. ולכן הוא רוצה ריבון, וזה לא מספיק לו, הוא רוצה להיות שם בתפקיד ולהשגיח מקרוב. אבל הוא שוכח שבשביל הריבון הזה הוא יצטרך להקריב את הילדים בעודם רווקים על מזבח הריבון בחינם. כלומר כמה עמל הוא עמל בשביל הילדים והנה הוא חייב עכשיו להעביר אותם למולך בעודם רווקים. כלומר אפי' את הזכות המוסרית של ליצור חיים בעצמם, הוא לא ייתן לילדים שלו, כי הריבון צריך אותם דווקא כרווקים = איזה אכזריות זאת? זה מה שנקרא נקמת התבונה.

הוא רוצה ריבון בשביל הילדים. ובשביל לקיים ריבון, הוא צריך להקריב את הילדים כרווקים = נקמת התבונה.

ריבון אדם על אדם תמיד נצרך בשביל לגבור על התבונה. ואת זה לא מבינים כל בני המשטרים. וכשהם רואים את היהודי הנחס הזה שמייצג את התבונה, הם רוצים להרוג אותו. ואם הוא בעצמו יהודי, הוא שונא את עצמו עוד יותר ממה שבן המשטר שונא אותו.

מה שכל אלה לא מבינים שזה הכל במוח שלהם. אלוהי התבונה נטוע מראש בכל יצור. בן אנוש הוא היצור החי היחיד לכאורה שמודע לו כל כך. מכאן כל הסבל המוסרי והמצפוני שלו.

אז מה אומרת אלוהי התבונה?

האלוהים יצר חיים בתנאים מוסריים מוחלטים

1. כל אדם מקבל מראש את התבונה האלוהית

2. כל אדם מקבל את היכולת ליצור חיים

3. כל אדם מקבל את כל העולם והיקום בשבילו

4. כל ילד מקבל את שני יוצריו, את הוריו, שמחויבים לו לנצח נצחים לדורי דורות, מעצם זה שהם חלק מכל עצם מעצמותיו והם חלק מכל מהדי אן איי שלו.

שהאדם רוצה באמת ליצור חיים מחוק הטוב להיטיב כמו האל. הוא חייב לקיים את אותם תנאים. האלוהים לא סמך על האדם ולכן נטע בכל יצור את התבונה שלו. את התבונה אי אפשר למנוע מהילד. את התבונה – אם ההורים רוצים או לא רוצים, הילד מקבל בכל מקרה. ועם התבונה הילד היה אמור להיות מוגן מהורים רשעים שלא רוצים לקיים את שאר התנאים. וזה מה שבעצם מגן על היהודים בכל ימי ההיסטוריה עד ימינו אנו.

ראו גם המלחמה האבודה – הציונות הדתית מול הלהט"ב והפמיניזם

בברכה

Max maxmen

<span dir=rtl>2תגובות ל‘איפה האימא? עם בלוק בטון בתחתית האוקיינוס?’</span>

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s