שמעו הדבר הזה "פרות הבשן" אשר בתל אביב

שמעו הדבר הזה "פרות הבשן" אשר בתל אביב

שִׁמְע֞וּ הַדָּבָ֣ר הַזֶּ֗ה פָּר֤וֹת הַבָּשָׁן֙ אֲשֶׁר֙ בְּהַ֣ר שֹֽׁמְר֔וֹן הָעֹשְׁק֣וֹת דַּלִּ֔ים הָרֹצְצ֖וֹת אֶבְיוֹנִ֑ים הָאֹמְרֹ֥ת לַאֲדֹֽנֵיהֶ֖ם הָבִ֥יאָה וְנִשְׁתֶּֽה: וגו' (עמוס פרק ד)

פתח דבר

המיצג האנטישמי הזה שדאגתן שהיא גם תיוצג באומות העולם, עוד ירדוף אותכן כפי שאומר הנביא בהמשך "הָפַ֣כְתִּי בָכֶ֗ם כְּמַהְפֵּכַ֤ת אֱלֹהִים֙ אֶת־סְדֹ֣ם וְאֶת־עֲמֹרָ֔ה וַתִּהְי֕וּ כְּא֖וּד מֻצָּ֣ל מִשְּׂרֵפָ֑ה וְלֹֽא־שַׁבְתֶּ֥ם עָדַ֖י נְאֻם־יְקֹוָֽק:".

סיפור

פעם היה לי משפט ולא היה לי כסף לייצוג משפטי (כ8000 שקל). לשאלת השופט הסברתי שאין לי כסף. התערב שם עו"ד חמוד שבדיוק ישב שם ואמר שהוא מוכן על המקום לייצג אותי בחינם. השופט בגערה צעק על העו"ד בטרוניה את המשפט המבהיל הזה "אחר כך יש לכם טענות שאין לכם פרנסה". מיותר לומר שהשופט פסק לרעתי למען ישמעו ויראו שאסור לבוא לבית המשפט בלי עו"ד כי חייבים לפרנס את העו"ד.

הסיפור הזה משקף את כל הרעות של התרבות הישראלית. על 17 שקל חוב על כביש 6 החוב צומח ל2000 שקל תוך זמן קצר. וכן ריביות הבנקים ושאר התאגידים. ניתוקי חשמל ומים וטלפון וסגירת חשבון בנק בקלות ועוד ועוד.

הרודנות הזו של המערכת מול האזרח, אפי' בסדום ועמורה לא חלמו על כך. בני קדם לא חלמו על רודנות שכזה כמו שעובר כל אזרח נורמטיבי מול מערכת המשפט הישראלי.

כל זה כי צריך לפרנס את העו"ד של התאגיד או של הבנק או של הכביש וכו'. השיתוף פעולה בין מערכת המשפט עם עו"ד ועם התאגידים שרודים באזרח כמו בסדום, קורה אך ורק בתרבות הישראלית. הרג אותי השופט ברק שמחזיק בארנק האישי שלו את חוק יסוד האדם בלי להבין בכלל מהן זכיות יסוד בסיסיות של האדם במדינה המותקנת.

כשהאזרח מנסה לקחת לעצמו עו"ד, ואם מדובר על עו"ד הגון שלא משתף פעולה עם התאגיד שזה קלסי ישראלי, העו"ד מציע לו לשלם את כל הפרוטקשן בלי לפתוח פה. ואם האזרח נאיבי ורוצה להגיע לבית המשפט – שגם כזה סיפור היה לי פעם שתבעתי תאגיד ענק בישראל – אז השופטת כופה עליו לגמור עניינים מול התאגיד כי אסור להעמיס על המערכת.

בפוליטיקה הימין נזעק על ההתנתקות: איפה היה זכויות אדם בתקופת ההתנתקות?! אבל גזלת דירות מהאזרח קורה כל יום בתרבות הישראלית על ידי מערכת המשפט. כלומר יצרן הכסף הציבורי (הבנקים שגזלו את יצירת הכסף מהציבור. ונסביר את זה בהמשך כמה עמוק השיתוף פעולה של מערכת המשפט עם הבנקים) גוזל דירות בכל יום ויום מאזרחי ישראל. אז מה אתם מתבכיינים לי על ההתנתקות? ראו מפוני עמונה: ברוכים הבאים למועדון

פרות הבשן באדום?!

יוסי שריד – שלא חשוד במסורתיות יתר כלומר היה שמאלן שמאלן, כבר ראה את זה בזמנו את השחיתות והשיתוף פעולה בין מערכת המשפט ועו"ד והתאגידים, והציע לנערים ונערות מהגוון שלו ללמוד דווקא רפואה ולא משפטים. הוא אמר שעו"דינים = שודים. אמר גם "אני מאוד גאה בשלושתם (שלושה ילדיו) אבל אני יותר מרוצה מהעובדה שבן אחד בחר להיות רופא, מכפי שאני מרוצה שבן אחר בחר להיות עו"ד" (ראו כאן בהרצאה שלו בפקולטה לרפואה )

אני חושב שלא צריך להרחיב ולספר מה עובר כל אזרח ברגע שהוא מועד במשהו קטן כמו שכח לשלם את ה17 שקל לכביש 6 או לא שילם לזייפן הכסף הציבורי = הבנקים, בזמן את תשלום המשכנתא וכדומה. איפה זכויות אדם? אייך זה אפשרי שיש לאדם חוב קטן, עו"ד עוצר לו את החיים בזה שהוא סוגר לו את הבנק. כלומר חוק המזומן (שזה חוק שבא לשעבד את האזרח לבנק לעבדות נצחית) מחייבת את האזרח להשתעבד לבנק ככה שכל חייו הוא צמוד לבנק שבלעדיו אין לו דיור מים ולחם, ובא עו"ד וסוגר לו את החיים בשניה אפי' שהעו"ד טעה במספר זהות של האזרח. אני מכיר מקרה שסגרו בנק לאזרח בגלל טעות במספר זהות.

אז לא רק סכומי החוב עולים מ17 ל2000 שקל תוך זמן קצר מאוד, גם עוצרים אותך באמצע כביש 6 ולא נותנים לך להמשיך בלי לשלם את הפרוטקשן = 2000. אחרת מחרימים לך את הרכב. ואהרן ברק מחזיק את חוק זכויות אדם בארנק?!

זה דברים קטנים, ומה קורה עם הדירות. מישהו, איזה תחקירן רציני (שאין בישראל כי גם התקשורת שותפים לשחיתות) בדק פעם כמה דירות גוזלים מהאזרחים בכל שנה ושנה? ותבינו שהדירה לעולם לא של הבנק. כי לא מדובר ביחסים של לווה ומלווה קלסי. הבנק הוא יצרן\זייפן הכסף, ככה שמשפטית הדירה לא שייכת לבנק בשום ברומטר מוסרי או משפטית. ונרחיב להסביר את הנושא לעומק. אבל לפני שנמשיך כל אזרח מהשמאל והימין ראה מי הם כל העשירים שיצאו להגן על מערכת המשפט המושחת שלנו. וזה לא מקרי. זה לגמרי לא מקרי שדווקא העשירים ונשותיהם – הפרות הבשן באדום הנ"ל, יצאו להגן על המערכת המשפט המושחתת והרודנית שלנו.

הבנקים ומערכת המשפט

חוק יסוד האדם אמור היה להבטיח לכל אדם מקום בכדור הארץ. כלומר דיור בכל מקום היה אמור להיות בחינם כולל פטור מארנונה מה שנקרה פרוטקשן לעיר. כפי שאומרת חנה ארנדט בטוב טעם. "הפגיעה הבסיסית בזכויות האדם באה לכלל ביטוי קודם כול ויותר מכול בשלילת מקום בעולם". אם השופט ברק היה מחוקק חוק שכזה ומחזיק את החוק הזה בארנקו האישי, הייתי מבין אותו. אבל לא היא אלא ההפך הנכון. מערכת המשפט מאפשרת לשעבד את האדם לבנקים לכל החיים על דיור, על "מקום בעולם" כלשונו של חנה ארנדט. וזה לא רק שיעבדות נצחית, אלא מערכת המשפט מאפשרת לבנק לגנוב מהאזרח את הדירה אם רח"ל לא עמד בתשלומים. וכאן אני רוצה להסביר לכם כמה נבל הוא מערכת המשפט הדוגמטית והבורית. הרי עצם העובדה שמערכת המשפט יכולה להעביר את הדירה מידי האזרח לבנק בטענה שהאזרח לא עמד בתשלום החזר המשכנתא, מוכיח את בורותם של השופטים. ותמיד בורות ורשעות ושחיתות באים ביחד.

יצירת הכסף הציבורי = משאב ציבורי = שייכת לכל אזרח בשווה

פעם שמישהו רצה הלוואה הוא היה ניגש לאדם שצבר כסף, והיה נותן לו עירבון. ואם לא עמד בהחזרים, אז העירבון היה עובר לידו. עד כאן זה קלסי, משפט קלסי.

היום זה לא המקרה הקלסי. היום כל הלוואה היא יצירת הכסף הציבורי. כלומר הבנקים יוצרים\מזייפים את הכסף ברגע שאזרח מבקש הלוואה. מה שנקרא בנקאות ברזרבה חלקית אם בכלל רזרבה.

במקרה כזה האזרח עם הבטחתו ליצור ערך בעתיד, יוצר עכשיו את הכסף. כלומר בלי הבטחתו ליצור ערך בעתיד, הזייפן כספים\הבנק, לא יכול ליצור\לזייף כסף. שזה אומר שכל האפשרות של יצירת הכסף\ההלוואה, היא בזכות האזרח והבטחתו. אז למה האזרח הזה חייב לשלם לבנק ריבית על עצם יצירת הכסף? ועוד ריבית פיגורים? ועוד לגנוב לו את הדירה על כך שלא עמד בתשלומים?!

תשימו לב שהבנק כאן לגמרי מיותר. החברה כולה, הציבור כולה, יכולה ליצור את כספו לבד בלי הבנקים. הרי יצירת הכסף זה משאב ציבורי. הכסף נוצר על ידי הבטחת האזרח ליצור ערך בעתיד. אז מה עושים כאן הבנקים באמצע?

כל זה נכון בהתנהלות של האזרח במשך כל חייו שהוא צריך אשראי. כלומר משפטית אין כאן לווה ומלווה קלסי, בכל זאת מערכת המשפט הבורים רואים כאן לווה ומלווה קלסי. עכשיו תחשבו על מצב שלאזרח אין זכיות בסיסיות כמו דיור כנ"ל, ונכפה עליו (הרי אין לו כנפים להיות באוויר, הוא חייב לדרוך על כדור הארץ וחייב מקום לגור בו ולישון בו) להשתעבד לזייפן הכסף הציבורי ואחרי שנים של תשלום בזמן שהוא מועד בתשלום הוא מאבד את דירתו לזייפן הכסף הציבורי\הבנקים?!

כלומר זה לא משחק רולטה שהשופט יכול לטעון אוקיי זה לא משחק הוגן אבל בחרת לשחק וזה התנאים של המשחק. לא ולא, לא זה המקרה, המקרה הוא שלאזרח אין זכיות אדם בסיסיות כמו דיור ולכן הוא חייב – נכפה עליו בכפיה, להשתעבד לזייפן הכסף בשביל דיור – מקום בעולם כלשונה של חנה ארנדט. אתה מבין שופט שוטה שכמותך?

אדון ברק ושאר שופטי ישראל, עוד יבוא יום שההמון, השכלתית אינטלקטואלית יבין את כל זה, והם כולם יבואו וישתינו על קבריכם. ואלא שיישארו בחיים יתפללו שיקרה להם נס קורח ועדותו מרוב בושה להוציא את הראש לרחוב.

לסיכום:

לא מרגש שפרות הבשן באדום יוצאות להגן על מערכת המשפט. מרגיז אותי מאוד שהן החליטו לעשות מיצג אנטישמי קלסי ועוד לשווק את זה לאומות. אבל על זה גם אפשר אולי למחול להן.

מטריף אותי כמה הן לא מודעות לעצמן אינטלקטואלית. איזה אימא אינטלקטואלית יכולה להגן על מערכת משפט שכזה? מערכת משפט שלא מבטיחה לילידה זכיות יסוד כמו דיור. מערכת משפט שמבטיחה להן מראש שכל צאצאיה יהיו עבדים נצחיים לבנקים. יהיו עבדים נצחיים לעו"דינים ולתאגידים. מערכת משפט שטוענת שאתן האימהות לא ההורים של צאצאיכן (לדברי גיל סיגל, פרופ‘ למשפטים בקרייה האקדמית אונו וחבר המועצה הלאומית לביואתיקה, ”להורים אין בעצם זכות על הילד. הילד אינו קניין שלהם“ הם קיבלו מהמדינה את הזכות למלא חובות כלפיו בשל החיבור הביולוגי), ולכן מערכת המשפט מאפשרת לגזול מכן את צאצאיכן הרווקים והרווקות להקריב אותם למולך בחינם במדינה קפיטליסטית שיש בו אך ורק שכירי חרב. כפי שמסביר את זה פרופ' יגיל לוי היקר טוב טעם: "צריך להכיר בכך שמודל גיוס חובה וחברה ליברלית דמוקרטית, אלה שתי ישויות שנמצאות בסתירה זו לזו ולכן המציאות הזאת לא יכולה לשרוד לאורך זמן" (פרופ' יגיל לוי).  

לסיום כמה מילים לשופט המודרני

אני מבין שאתם רוצים להיות בחזית של הנהגת בני אנוש. על פניו הטיעון שלכם היא שאי אפשר לסמוך על פוליטיקאים ועל ההמונים. אוקיי, אפשר לשמוע את הטענה וגם להבין אותה בתנאי שאתם באמת יותר חכמים ואינטלקטואלים ובעיקר יותר מוסריים וערכיים. ואני חושב שהצלחתי להסביר לעיל אייך זה אמור להיות באמת. אבל אתם שוכחים דבר אחד שעם ההנהגה באים גם האחריות. שזה אומר בעיקר שההמונים יבואו אליכם. כלומר אם פעם ההמונים התמרדו נגד המשטר קרי הפוליטיקאים, מהיום ההמונים התמרדו נגדכם כי אתם המנהיגים האמיתיים.

המלחמה העכשווית נגדכם – הרפורמה בל"ז, היא רק פרומו. ובעיקר פוליטית. אבל היום הזה יבוא שההמון יבין שבעצם הבעיה היא אתם וההון שמשתף פעולה עמכם. כלומר עצם שעשירי ישראל יצאו להגן עליכם עם נשותיהם הפרות באדום?! מסביר את הדבר להמונים ביתר שאת וביתר עז. המלחמה המודרנית יהיה, ההמונים מול מערכת המשפט, ולא ההמונים נגד פוליטיקאים שהם בסך הכל רובוטים של המערכת או של ההון.

אני מקווה מאוד שהאלוהים חנן אותכם עם קצת בינה להבין את זה.

כותב בצער רב

Max maxmen

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s