"מידת הדין מתוחה ? (אמאל'ה)"

"מידת הדין מתוחה ? (אמאל'ה)"

ובכן, קרה אסונות נוראיים, על זה אין חולק. אבל אייך מתמודדים עמם ? אחד קיבל מסר מהאלוהים שזה בגלל מחלוקת (וכידוע נביא שקר, חייב מיתה.). ואחד קיבל מסר, שצריך לעשות חשבון הנפש, ואחד סתם ראה את האלוהים שהוא במצב פסיכופתית כזה, מן חמום מוח שכזה = מידת הדין מתוחה רח"ל.

נביא אמת: מה היה אומר הנביא אחרי אסון שכזה ? היה פשוט אוסר באופן מידית בלוני גז בכל בית ובנין והיה אוסר באופן מידית את הטכניקה הקיימת של ההדברה. והנביא היה לוקח על עצמו את האחריות למה באמת הוא ושאר המומחים לא חזוי את הטרגדיות מראש, כלומר למה לא אסרו את זה לפני הקרבנות הטרגיים. (אם יודעים הרבנים להזהיר אותנו מחשש רחוק של בעלי חיים בלתי נראים בפרות יבשים ?! ק"ו שאיסור הדברה ואיסור בלוני גז בבית ובבנין הם מבחינת דאורייתא ממש.)

במקום זה מה אומרים ? "מידת הדין מתוחה רח"ל" !!! האם הוא מודע מה הוא אומר ? מהי מידת הדין בפשטות ? מידת הדין בפשטות היא כל מקום סכנה כל סיכון שהאדם לוקח על עצמו או על זולתו, זה מידת הדין בפשטות. ומהי מידת הרחמים בפשטות ? שוב אותו דבר אבל הפוך, כלומר כל דבר שאין סיכון, שם המקום הזה הוא מבחינת מידת הרחמים.

אבל לא זה התכוון האומר לעיל ולא כך מבינים את זה ההמונים. על פי אמירתו והבנת דבריו זה נשמע שהאלוהים הוא פסיכופט רח"ל. פעם הוא במצב רוח טוב (= מידת הרחמים אפי' על רשעים) ופעם הוא חמום מוח (= מידת הדין ודווקא כלפי צדיקים ונפשות טהורות של ילדים וילדות) כאילו האלוהים מתנהג כמו פיל בחנות חרסינה הוא משתולל כפסיכופט וכחמום מוח ואף פעם במקרה לא הורג איזה רשע מרושע ידוע או רוצח ידוע או אנס ידוע, הוא כל פעם יודע להרוג דווקא ילדים\ות טהורים\ות ????? תגידו האם נפלתם על הראש ??

מה שהכי כואב שלא תצא איסור על הדברה או איסור להחזיק בלוני גז בבית ובבנין. כי אנו עובדי אלילים ומאשימים את האליל הפסיכופט בעניין ולא את עצמינו שלא מנענו את האסון מראש. אנחנו נחניף לו, כלומר נתחנף כלפי האליל ונאמר לו "הוא נתן והוא לקח יהיה שמו מבורך". האם אתם יודעים שאלוהי ישראל שונא חנפנים ? במיוחד חנפנים שעוד הופכים אותו לפסיכופט ומאשימים אותו שהוא לקח את הילדים ? אלוהי ישראל מאשים אותנו בכך למה לא דאגנו מראש לאסור דברים מסוכנים שכאלה, למה חיכינו עד האסונות ? הרי הילדים נושאים את עיניהם על הבוגרים על החכמים ועל הנביאים, וברגע שהבוגרים והחכמים והנביאים הם עובדי אלילים ואלוהים אחרים ולא מונעים אסונות שכאלה מראש ?! אז בוודאי שדווקא הילדים הם הקורבנות הראשוניים !!! מה לעזאזל לא ברור כאן ? הרי הילדים תלויים בנו שנדאג להם הרי הם הכי פגיעים בכל סוגי האסונות.

סליחה ומצטער מאוד, פשוט לא יכולתי להיתאפק.

מי ייתן שלא נדע עוד צער לעולם. אמן ואמן,,,,

Max maxmen

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s