רזי ברקאי הגזען הפנאט המיושן = זקן מנאף

רזי ברקאי הגזען הפנאט המיושן = זקן מנאף

רזי ברקאי שייך לפנאטי דור הישן, דור ראשון לדור שעשה את השואה והקימה מדינה בלי חוקה על גבי ניצולי שואה ועל גבי רווקים ורווקות שגזלו מההורים בכפיה על ידי חוק גיוס חובה. אותו דור שכל הדור היה נגוע בגזענות פנאטית, אותו דור שכנ"ל הביא לאנושות את האידיאולוגיות הגזעניות בכל התרבות האנושית שהתוצאה היית השואה ומלחמת עולם השניה וגבה קרבן של מעל חמישים מיליון בני אדם אנשים נשים וטף.

הדור המיושן הפנאטי אוהב להתגאות מההישגים של התרבות המערבית במאות האחרונות, הישגים במדע ורפואה וטכנולוגיה, והיהודים הפנאטים אוהבים להתגאות עם הקמת המדינה. בזמן שמבחינת אנושיות וחברתיות ומדיניות, האדם הכי פנאטי שהיה לנו בכל ימי ההיסטוריה האנושית, הוא הדור הישן, אבותיו של רזי ברקאי ממשיך דרכם כעתק ודבק. אין לו – לרזי ברקאי, שום מקוריות שום השכלה פוסט מודרנית. פשוט מדובר באדם פנאט מהדור הישן מה שנקרא זקן מנאף. כלומר שאנו לומדים במקורות ומגיעים למושג "זקן מנאף" מיד אנו נזכרים בזקנים המיושנים האלה כמו רזי בקראי.

ובכן, בדרך כלל אני לא מזדקק לזקנים אלה ולא מתייחס כלפי הדור הפנאטי הזה. אותו דור שהביא לנו את השואה ואת קום המדינה בלי חוקה בכפיה כנ"ל, אותו דור שהביא לנו את כל האידיאולוגיות הגזעניות. אני לעולם לא מתייחס ולא מזדקק לדור ההוא כי הוא הדור שיכסה בושה לכל אדם חושב. אבל שמעתי עכשיו בבחדרי חרדים את דבריו הפנאטיות. ואמרתי לעצמי אולי יש מקום להראות לכולם את ערוותו של רזי ברקאי הפנאט המיושן, שכנראה כבר מזמן לא מצליח להעמיד את ערוותו מרוב ניאוף.

תשמעו כאן https://www.bhol.co.il/news/1100210 בבחדרי חרדים, את הדמגוגיות של הדור המיושן מפי הזקן המנאף הפנאט והגזען – רזי ברקאי. נצטט כמה פנינים מהזקן המנאף הפנאט המיושן שלא מצליח להעמיד את ערוותו. ונגלה ברבים את ערוותו המת.

"אנחנו נמשיך לממן ולהעניק להם – להיות חמורם של משיחיסטים"

ובכן הפנאט הגזען הזה רזי ברקאי לא יודע להבחין בין בנט הלאומן הפנאט לבין חרדי קלסי. נכון בנט הפנאט בזמן האחרון כשר הביטחון חושב עצמו כאלוהים, חושב עצמו כנצח ישראל בעצמו, ואומר לאביו של עמית בן יגאל – שנהרג השבוע בשביל המולך בחינם – בלי להתבלבל: "קח את בנך, את יחידך, אשר אהבת". כלומר הוא כשר הביטחון שאחראי לרצח הבן היחיד, אומר לאביו בלוויה: "קח את בנך, את יחידך, אשר אהבת". אם במטפורה המקראי, האלוהים לא נותן לאברהם לשלוח יד בבנו (ראה עקידת יצחק הליבה החרדית) בנט שחושב עצמו כנצח ישראל אומר באותו לוויה לשאר חיילי גולני שימשיכו להקריב את חייהם למען נצח ישראל שזה בנט ושקד ושאר פנאטי הלאומניות המשיחית המתחדשת. שזה אגב אותו משיחיזם של הדור הישן השמאלני שלך – רזי ברקאי.

כן כן רזי ברקאי, בנט ושקד הם הממזרים של הנאורות (ראה מדינת הלכה = הממזר של הנאורות ) הם הממזרים של הדור השמאלן המיושן. והחרדי הקלסי שאתה קורא לו "חרדים", הוא לא התרגש לא מהנאורות ולא מהתקומה של הדור הישן ובוודאי לא מתרגש מבנט ושקד הפנאטים. ולכן אם יש לך איזה מין צידוק לקיומך ולקיום המדינה, בזה שאתם חמורינו, חמורו של היהודי, אז זהו שלא, אתם לא חמורינו ואפי' לא הקקי של החמור בשבילינו. אתם הגלות הקשה ביותר שהיה ליהודי מאז ומעולם.

אתה מדבר על מימון: "אנחנו נמשיך לממן וגו'". אבל האמת היא שאתם לוקחים בכפיה כ18% מכל מה שהחרדי מכניס לפה = מע"מ. אתם לוקחים מעל 60% על מקום לינה = דיור. כלומר ממיליון וחצי שקל שעולה לאזרח דירה, מעל 60% הולך לכם. על עצם הדריכה בארץ ישראל ארץ ירושתו של החרדי, הוא משלם ארנונה. בריאות בלי ביטוח המשלים אין לו כלום. החינוך הוא פרטי. בקיצור החרדי לא מקבל כלום רק נותן בכפיה. ולא דיברנו על מסים. הרי אפי' שלרוב החרדים יש שני מפרנסים למשפחה ככה שתמיד יש לכם מסים בכפיה שאתם גוזלים מהחרדי. ועל אלה שאתם מתלוננים שלא עובדים, לפחות יש להם מפרנס אחד כפי שהיה מאז ומעלום בכל התרבויות (הרי שני מפרנסים למשפחה היא חידוש של הדור הפנאטי המודרני והפוסט מודרני. הדור המתגאה הפנאטי לא מבין שבני אנוש לא היו לעולם בעבדות טוטלית כמו במודרנה שמחייבת את שני בני הזוג להיות עבדים לקפיטל החזיר). ככה שאין אזרח חרדי שלא משלם מסים.

בקיצור במדינה נאו ליברלית אין דבר כזה מממן. המדינה לא מממנת שום אזרח. במדינה ליברלית המדינה היא לא אליל ולא ישות והאזרח הליברלי לא סוגד לה כפנאט כמו הדור המיושן שלך: "בעיני בן חורין, המדינה היא אוסף של בני אדם ולא ישות שמעל ומעבר להם, הוא רואה את השלטון כאמצעי, כמכשיר, ולא כמי שמעניק חסדים, כאדון או כאל שיש להעריצו ולשרתו בצורה עיוורת. אין הוא מכיר בשאיפה לאומית כלשהי, אלא באשר היא ההסכמה בין השאיפות שלהגשמתן פועלים האזרחים כל אחד לחוד. אין הוא מכיר במטרה לאומית כלשהי, אלא באשר היא ההסכמה לגבי המטרות שלמענן נאבקים האזרחים כל אחד לחוד" (קפיטליזם וחירות – מילטון פרידמן).

כל מה שהחרדי בנה בארץ ישראל, כל בית ספר כל ישיבה כל כולל, כל ארגון חסד, הכל בנה מי שבנה אותם בדם ובזיעה אישית. זה לא ישות החרדים שבנה אותם ובוודאי לא ישות המדינה הדמיונית שלך בנה אותם או ממנת אותם. לא כלל החרדים יכולים לקחת את הקרדיט על כך, ובוודאי לא המדינה הדמיונית שלך יכולה לקחת עליה את הקרדיט. אתה רזי כפנאט רואה ישות חרדית כאילו הישות הדמיונית הקימה משהו. אין חרדי משכיל שחושב בדרך הפנאטי כמוך. כל חרדי יודע שתחת כל עשיה יש שם וכתובת של אדם שמקריב הכל באופן אישי למען העשייה החברתית. אם זה ישיבה או כולל או חיידר או בית ספר או ארגון חסד. לא הישות החרדית הקימה את יד שרה. את יד שרה הקים אדם עם שם וכתובת שהקריב את חיו על כך ואתם ואלוהיכם הפנאטי (מערכת המשפט הפנאטי) הכניסו אותו כחולה סרטן לכלא. אתה נבל מזכיר את זכיות ישות החרדים עם זה שאתה מזכיר את יד שרה, ולא מתבייש? אתה הפנאט עם השופטים הפנאטים שלך שלחו אותו לכלא כחולה סרטן. נוח לך לטעון שיד שרה הקים הישות החרדית בכדי להצדיק את הכנסת האדם שהקים את יד שרה לכלא?

בשום מקום בעולם המתוקן אף מדינה לא לוקחת את הקרדיט על העשייה של היהודים, רק במדינה הפנאטית שלך החרדי צריך לומר תודה למדינה כאילו מה? המדינה נתנה להם רשות לעשות? או אולי החרדי צריך באמת ובתמים לומר תודה לשופט ברק שנותן לו את הזכות לנשום?

אתה עם הדמגוגיה שלך מביא לנו את הציטוטים על אי גיוס החרדים. תראה לי עוד מדינה נאו ליברלית שיש להם חוק גיוס חובה? במדינה נאו ליברלית יש אך ורק שכירי חרב. אתה הוא המשיחיסט הפנאט שעוד מעז לדרוש את גיוסם של החרדים במדינה נאו ליברלית שאין כזה חיה בכל העולם המתוקן. "צריך להכיר בכך שמודל גיוס חובה וחברה ליברלית דמוקרטית, אלה שתי ישויות שנמצאות בסתירה זו לזו ולכן המציאות הזאת לא יכולה לשרוד לאורך זמן" (פרופ' יגיל לוי).

אתה רזי כפנאט וכפרדוקסלי רוצה את החרדי כלאומן בשביל הגיוס בשביל החיילים בחינם. אבל לא רוצה אותו כמשיחיסט דתי?!  אתה כמו כלב שחוזר על קיאו של פנאטי קום המדינה השמאלנים. הרי מי הביא לנו את המשיחיזם  והפשיזם ואת הגזענות אם לא הדור הישן של קום המדינה? מי הוא שהפך את היהודי לחיות טרף בשטחים כפי שזועקת בצדק אושרת קוטלר בשידור: "שולחים את הילדים לצבא, לשטחים, ומקבלים אותם חיות אדם"

כמשכיל כאדם חושב היינו צריכים לוותר על שם המדינה ביום שהפכנו להיות מדינה נאו ליברלית מדינה קפיטליסטית. אנשי התקומה לא רצו את היהדות, אז למה שם המדינה היא ישראל ? התשובה היא שהם הקימו מדינה בשביל היהודי שאין לו ארץ. וזה אולי נתן להם את הצידוק לגייס בכפיה. ולמה בכפיה? כי בן גוריון הבין על ידי מחקר שעשו בזמנו שאף יהודי לא יתגייס בהתנדבות אחרי מלחמת העצמאות. כלומר הוא ידע מראש שהיהודי לא מוכן להקריב את חיו בשביל המדינה, ולכן עשה חוק גיוס חובה על סמך זה שלפחות הוא נותן להם בית וארץ. אבל במדינה ליברלית שאתה לא נותן ליהודי  בית או ארץ והכל שאלה של קניין וכסף. למה לעזאזל שם המדינה היא ישראל? ששמו דורשת הקרבת דמים ודורשת ממך לדורש מהחרדי להיות לאומן ולהתגייס. והתוצאה היא גזענות משיחיזם ופשיזם. (ראה החרדים: להחליף את שם המדינה מ"ישראל" ל"מוחמד")

אתה מתלונן על ההפגנות במירון במאה שערים ובית שמש. ולא מבין כפנאט שבכל אומה אחרת אם המדינה היית מתנהגת מול מיעוטים עם משטרה כמו מדינת משטרה, המיעוט היה קם עליהם כמו שמצווה הובס בספרו. יש לכם מזל שהחרדי לא כזה. אם החרדי היה כמו כל אזרח קלסי בעולם המתוקן, הוא היה שם אותך ואת שאר הפנאטים המשיחיסטים, על המנגל ועוד בזכות ובצדק כפי שדורשים כל הוגי הנאורות. תראה לי עוד מדינה מתוקנת שמתנהגת מול המיעוט עם משטרה, והמיעוט מתנהג כמו כבש. החרדי מאמין שהוא כבש וזה המזל שלך ושל שאר הפנאטים של קום המדינה. בכל תרבות אחרת כבר מזמן לא הייתם קיימים. אתם כגלית גיבור על דוד המצומק. אתם יודעים מראש שהחרדי לא יחזיר לכם ולא יתקומם עם נשק נגדכם כמו שנהוג בכל האומות כמו שמצווים כל ההוגים הנאורים כמו הובס עוד ועוד.

לסיכום זקן מנאף:

אתה רוצה את החרדי כלאומן כי אתה צריך חיילים בחינם. אבל יש לך תנאים, אתה רוצה אותו רק כחייל צייתן לנאור הליברלי החילוני. אתה לא מוכן להוליד ילדים אבל רוצה את הילדים של החרדי?! אתה רוצה צייתנים אז תוליד אותם!! מה לך לגזול את הילדים שלא שלך בכפיה? ומה שמצחיק כאן שאתה ואבותיך עוד מרגישים את עצמם נאורים.

זה לא עבד לאבותיך ולא יעבוד עכשיו. רצית חיילים חרדי וקיבלת חיות אדם כפי שאומרת קוטלר בצדק (אושרת קוטלר בשידור: "שולחים את הילדים לצבא, לשטחים, ומקבלים אותם חיות אדם"). רצית חיילים בחינם וקיבלת את בנט ושקד ושאר הלאומניים המשחיסטים. וכל זה בשביל מה? בשביל שם של המדינה? הרי אנו מדינה ליברלית אז מה לי איזה שם נקרא לה?

ובכן, יש לי הצעה פשוטה בשבילך: להחליף את שם של המדינה במקום "ישראל" "קוקיה" על שם נטע ברזילי, הרי בתכלס קפיטליזם וליברליזם לא מכירים בלאום ובקנייני לאום. אז מה לנו איזה שם יש למדינה שלנו ?! במיוחד שזה פותר את הבעיה של ביטחון ותקציבי ענק מיותרים. ראה החרדים: להחליף את שם המדינה מ"ישראל" ל"מוחמד"

תגיד תודה לאלוהים שהחרדי לא מאמין בחרב ובנשק (ראה לעולם לא אוחזים בחרב !) ולכן אתה עוד חי, ולכן הישות הדמיונית שלך שאתה קורא לה "מדינת ישראל" עוד קיימת.

מה שמטריף שאתה ואבותיך הפנאטים ניצלו את זה. ניצלו את העובדה שהחרדי לא יתקומם. כפתם עליהם מדינה ומסים ושלילת הארץ ומשאביה. ואת כל זה הצלחתם לעשות אך ורק מתוך ניצול של הערכים שלהם שלעולם לא יחזיקו בחרב.

עד היום הניצול הזה של אבותיך פעל בכיוון המשחיזם והגזענות ומדינת ההלכה שאתם כל כך מפחדים ממנה (ראה מדינת הלכה = הממזר של הנאורות ). יגיע היום – אחרי שבגדתם בלאומניים וגירשתם אותם מבתיהם ומקבריהם מעזה ומכל ההתיישבות שלהם, ואחרי הרדיפה הנצחית נגד החרדי – שיקום דור חדש שבאמת יקיים את הציווים של הוגי הנאורות כמו הובס. ואז תתחנן ותתפלל שהחרדים יחזרו בתשובה ולא יחזיקו בחרב כמו תמיד. אבל אז כבר יהיה מאוחר מדי.

כותב בצער רב

Max maxmen

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s