אם גאה להומו חרדי מסכימה עם אטי שמידוב

אם גאה להומו חרדי מסכימה עם אטי שמידוב

אני אם חרדית אוהבת וגאה, למספר בנים נפלאים ב"ה שחלקם מעטרים את ספסלי בית המדרש ועוסקים בתורה בחשק ובהתמדה. ואחד מהם, נפלא לא פחות מאחיו, פתאום נהפך להומו.

לא אכחש, התהליך לא היה פשוט כלל. גם עבור הבן וודאי לא עבורנו, ההורים והמשפחה. אך לאורך כל הדרך, לווינו את הילד בכל הלבטים, התהיות, ההחלטות והמחירים. עשינו את מלוא ההשתדלות להיות עבורו גב חזק, ולהכיל את המורכבות של המסלול שהוא בחר.

המסלול היה קשה. מפרך. לעיתים שוחק ומייגע. אך הוא עמד בו בגבורה.

ברור לחלוטין ששפת הדיבור ההומואית אינה השפה שהוא היה רגיל אליה בישיבה. וכך גם חלק מהאנשים שאיתם כייף כתף אל כתף.

אך בגאווה גדולה אני יכולה לומר, שבני התמודד עם כל האתגרים, הרוחניים והפיזיים בעוז רוח ובגבורה, ויכל להם. הוא היה הומו מצטיין, והומו לדוגמא חדור מוטיבציה שאף הנחיל לחבריו את הערכים והמטען הרוחני שאיתם גדל.

אין לי ספק, כי התמיכה המשפחתית, ההכלה, האהבה הבלתי מותנית והקבלה הבלתי מסויגת שקבל בני בבית, סייעו לו לאזור את הכוח לעמוד באתגרי ההומואיות המורכבים.

גם לי אמרו: קבלי את הבן, כמו שהוא. חבקי אותו, תמכי בו, היי מסוגלת להכיל את השונות והמורכבות שלו, ובעזרת השם, בצירוף תפילותייך, כמובן, תזכי לראות ממנו נחת וגאווה יהודית.

וב"ה אני אימא גאה עם בני ההומו כמוך.

==================================

ובכן עד כאן – למי שלא הבין, היה בציניות לגמרי, כמובן עם אותו דמגוגיה זולה כמו של אטי שמידוב.

(כאן בלינק – "אם גאה לחייל חרדי עונה לאמא של יוסי", אטי שמידוב כותבת מכתב לאימא של יוסי שנזעקת שציידים גזלו לה את הבן: "ציידים התלבשו עליו" בכתה אימא של יוסי  )

מכאן ברצינות לגמרי. מה הבעיה בבן הומו ? כלומר לא לחינם אני מביא את המשל הנ"ל. ואני באמת שואל מה הבעיה בבן הומו ? בעיה חברתית ? בעיה דתית ? הרי על כולם הבן שלך התגבר ב"ה ?! התשובה היא אחד ויחידה, בן הומו נכרת מעולמו, כלומר אם הוא לא מתחתן ולא מקים משפחה כי רוצה הוא להישאר הומו אז הוא נכרת מעולמו = עונש כרת, וככה כורת את עולמי שלי ושל כל הדורות אחורה בזמן. ואז השאלה הפשוטה שלי כאימא, בשביל מה הולדתי אותו בכלל ? כלומר לא הולדתי אותו שיגמור שבעים שנה וימות, הולדתי אותו שיזכה בחיי נצח על ידי צאצאיו בעתיד לדורי דורות, הולדתי אותו כאדם הראשון התנכי שממנו תצא כל בני אנוש בעתיד, וזה לעומק נקרא עולם הבא היהודית.

כנ"ל אני כבר לא מדבר על עצם זה שהוא כורת אותי מעולמי כאימא או כאבא (כלומר מיטתי לא שלימה ככה שאני ואשתי בכרת, וככה אחורה בזמן עד האבות הקדושים, כולם כל הדורות כולל האבות הקדושים בלי יוצאים מהכלל, הם בכרת בזכות הילד המפונק הזה) אני מדבר על טובתו הוא – של הבן עצמו, שהוא יזכה לחיי נצח = עולם הבא.

זה כל הבעיה של בן הומו !! את רואה כמה קל להבין את התורה ?!

ומכאן נעבור לעוד חטא בפרשת גילוי עריות בתורה (כל פרשית העריות עוסקת בדבר אחד והיא עונש כרת שזה אומר כל איסורי העריות באים למנוע כרת אישית של האדם מעולמו), כלומר כמו הומו שנכתבה בפרשת גילוי העריות, ככה נכתבה עוד חטא בפרשיה, והיא "וּמִזַּרְעֲךָ לֹא-תִתֵּן, לְהַעֲבִיר לַמֹּלֶךְ; וְלֹא תְחַלֵּל אֶת-שֵׁם אֱלֹהֶיךָ, אֲנִי יְהוָה." ורק אחר כך בא הבעיה שלנו ההומואיות: "וְאֶת-זָכָר–לֹא תִשְׁכַּב, מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה: תּוֹעֵבָה, הִוא."

מה הפשט מהעביר את הבן\ת למולך ? דיי פשוט, לתת לו להתגייס לצבא (ולא משנה איזה צבא, כל צבא של מלך שהאבא מהעביר את הבן שלו אליו ?! זה מהעביר את בנו למולך !!).

אז מה רבונו של עולם הבעיה ? למה התורה רואה את זה יותר גרוע מבן הומו, ועוד מכניסה את החטא הזה בפרשית העריות ? שבתחילה כתוב בחי בהם ובסופה כתוב כרת ?! כלומר הבנו ששמירת על איסורי עריות, מונע כרת מהבן וממך, אבל מה קשור כאן המעביר את בנו למולך ? למה זה כרת ?

בכדי שנבין את זה, נסביר קודם מהי מולך.

(ראה לשון שלימדתיך התורה, "מולך" כל שתמליכהו עליך – תלמוד ירושלמי)

מולך זה ישות חברתית, שבראשה עומד מלך (וממש לא משנה אם זה דמוקרטיה או מלך של פעם), שהוא בעל הבית עליך וצאצאיך ממש לא שלך, הם פשוט של המלך. והמלך יעשה עמם מה שהוא רוצה, למשל לשלוח אותו עם נגמ"ש מימי התורכים להיהרג לריק, כמו השבע הרווקים שנהרגו לריק לא מזמן קרוב לעזה, כי המלך הקמצן שלח אותם עם נגמ"ש ישן בלתי מוגן, למה לא ? הרי הילדים הם שלו בחינם !!

במקורות זה מוסבר בפשוטות: וַיֹּאמֶר זֶה יִהְיֶה מִשְׁפַּט הַמֶּלֶךְ אֲשֶׁר יִמְלֹךְ עֲלֵיכֶם אֶת-בְּנֵיכֶם יִקָּח וְשָׂם לוֹ בְּמֶרְכַּבְתּוֹ וּבְפָרָשָׁיו וְרָצוּ לִפְנֵי מֶרְכַּבְתּוֹ: וְלָשׂוּם לוֹ שָׂרֵי אֲלָפִים וְשָׂרֵי חֲמִשִּׁים וְלַחֲרֹשׁ חֲרִישׁוֹ וְלִקְצֹר קְצִירוֹ וְלַעֲשׂוֹת כְּלֵי-מִלְחַמְתּוֹ וּכְלֵי רִכְבּוֹ: וְאֶת-בְּנוֹתֵיכֶם יִקָּח לְרַקָּחוֹת וּלְטַבָּחוֹת וּלְאֹפוֹת: וְאֶת-שְׂדוֹתֵיכֶם וְאֶת-כַּרְמֵיכֶם וְזֵיתֵיכֶם הַטּוֹבִים יִקָּח וְנָתַן לַעֲבָדָיו: וְזַרְעֵיכֶם וְכַרְמֵיכֶם יַעְשֹׂר וְנָתַן לְסָרִיסָיו וְלַעֲבָדָיו:וְאֶת-עַבְדֵיכֶם- וְאֶת-שִׁפְחוֹתֵיכֶם וְאֶת-בַּחוּרֵיכֶם הַטּוֹבִים וְאֶת-חֲמוֹרֵיכֶם יִקָּח וְעָשָׂה לִמְלַאכְתּוֹ: צֹאנְכֶם יַעְשֹׂר וְאַתֶּם תִּהְיוּ-לוֹ לַעֲבָדִים: וּזְעַקְתֶּם בַּיּוֹם הַהוּא מִלִּפְנֵי מַלְכְּכֶם אֲשֶׁר בְּחַרְתֶּם לָכֶם וְלֹא-יַעֲנֶה יְהֹוָה אֶתְכֶם בַּיּוֹם הַהוּא:

לא רק במקורות רואים את זה כך, גם במודרנה ובקידמה רואים את זה בדיוק כך. ההורה העליון הוא המדינה ולא את ובעלך. "להורים אין בעצם זכות על הילד. הילד אינו קניין שלהם. הם קיבלו מהמדינה את הזכות למלא חובות כלפיו בשל החיבור הביולוגי"

הגדיל לומר השופט ברק הטיפש, שאין לך זכות מקנה לנשום בלי רשותו.

כלומר דיי מובן לך – אטי שמידוב, שאת לא ברשותך כי אין לך זכות מוקנה לנשום וצאצאיך לא שלך רק של המלך שיקריב אותו כרווק בכייף על עזה לריק. אני מדגיש את "הרווק" כי הוא בעונש כרת אישי, הרי לא השאיר זרע.

ותשימי לב, שבאמת בישות חברתית כזו = מולך, אין שום טעם רציונלי והגיוני לאסור עריות, הרי המטרה\ההולדה היא המולך ולא ההורים אז מה הבעיה עם עריות ? הרי למי נצרך איסור עריות ?! למי שרוצה עולם הבא שזה צאצאיו לנצח לדורי דורות, אבל למי שמוליד למולך, הוא לא צריך את איסורי עריות. ובאמת אפלטון לא ראה צורך באיסור עריות ובקיום חוקי המשפחה. הרי כולם מולידים למולך הרי "להורים אין בעצם זכות על הילד. הילד אינו קניין שלהם. הם קיבלו מהמדינה את הזכות למלא חובות כלפיו בשל החיבור הביולוגי" ראי כאן בהרחבה מה טען אפלטון – וראי כאן בהרחבה מה הבעיה בעריות.

מכאן נבין מה התורה רוצה, התורה כן רוצה שהילד יהיה שלך ולא של המולך, הרי כנ"ל אם הוא לא שלך, אז מה הבעיה של כל איסורי העריות הרי כולנו מולידים למולך. כלומר כל מצוות התורה לא רלוונטית בשבילך ביום שאת מעבירה את בניך למולך. כי התורה רוצה שילדיך יהיו שלך ורק שלך, התורה גם רוצה למנוע ממנו וממך כרת אישי מעולמכם, ורוצה לתת לכם חיי נצח לדורי דורות.

מקרה מעביר את בנו למולך ומקרה בן ההומו, הם אותו דבר לגמרי, שתיהם נכרתים אישית. שזה אומר שאת בעונש כרת וכל עמליך היית לריק, 1, חוקי המשפחה = כלא לכל החיים. הרי אמרנו שלא צריכים לחוקי המשפחה אם מולידים אותם למולך. 2, היריון תשעה חודשים ולידה וגידול הילד 18 שנים עם כל הכרוך בכך, הכל בכל מכל כל היית לריק בשבילך ובשביל הבן כי שתיכם בכרת.

במקום אחר בתורה כתוב שצריך להמית הורים שמעבירים את בנם למולך. וכאן נשאלת השאלה למה ? הרי במילא מקבלים את העונש כרת ?

התשובה היא, שאין לנו כהורים שום זכות מוסרית להעביר אותו למולך. הרי אנו הולדנו אותו בכפיה, באיזה זכות אנו מולידים ילדים בכפיה ? תשובת היהדות היא שאנו מולידים אותו על סמך זה שנעשה לו ברית מילה (= הדגל האישי של היהודי מול הדגל של המולך. ראי כאן ביתר הרחבה: ברית מילה בשביל מה ?), והוא יהיה בן חורין מכל מולך שגוזל אותו מהוריו ומעצמו. כלומר הזכות היחידי להוליד ילד בכפיה היא אך ורק שניתן לו להיות בן חורין על דרך חייב אדם לומר כל העולם נברא בשבילי. אבל אם את מולידה אותו בכפיה ובכפיה מהעביר אותו למולך ?! על זה מגיע להורים עונש מוות על פי התורה, כי כמו שהם שולחים את בנם הרווק להיהרג למולך וגורמים לו כרת אישי מעולמו, ככה מידה כנגד מידה מגיע להם כרת = מוות. כלומר באיזה זכות הורים מולידים ילדים וכרווקים שולחים אותם להיהרג ככה שהם נכרתים מעולמם ?!

האלוהים – מספרת לנו התורה, רצה להרוג את משה רבינו בדרכו להציל את בני ישראל ממצרים על פי השם. כלומר משה הולך על פי השם להוציא את בני ישראל ממצרים והאלוהים רוצה להרוג אותו בדרך, ולמה ? מספרים חז"ל שמשה רבינו עשה הסכם עם יתרו ועם אשתו, שבן אחד ילך למולך של יתרו. כלומר משה בגלל אהבת אשתו מוכן היה למסור בן אחד למולך. ולכן באמת לא מל אותו. בדרך שמשה הולך להציל את בני ישראל עם כזה עוון, אין לו שום זכות מול פרעה. הרי פרעה יאמר לו: היי היי אתה גם מסרתה את בנך למולך אז מה ההבדל בינך לביני ? אני גם לוקח את בני ישראל למולך – יטען פרעה. גם בני ישראל עצמם ישאלו את משה למה לך מותר ולנו אסור ?! כלומר באיזה צידוק הוא בא לשחרר את בני ישראל מעבדות ?! אם הוא בעצמו מוסר בן אחד לעבדות ?! ובכן האלוהים מוותר על משה והולך להרוג אותו. מצד שני הוא עשה הסכם עם אשתו, כלומר הוא לא יכול לא לקיים את ההסכם. אבל מצד שני מגיע לו כנ"ל מיתה, אייך הוא מעביר את בנו בכפיה למולך ? ולכן באמת הולכים להרוג אותו. אבל כאן מתערבת אשתו ומוותרת על ההסכם הנ"ל ומל את בנה וככה מצילה אותו ממוות.

מכאן נבין שאם משה הנביא, ראש הנביאים לא עמד לו שום זכות והלך למות בגלל שהוא מעביר את בנו למולך ?! ק"ו כל הורה שעושה עוול כזה לבנו הרווק או לבתו הרווקה, שלא תעמוד לו שום זכות אפי' שהוא הולך להציל את כל בני ישראל.

אז האימא של יוסי קצת יותר משכילה ממך, היא מבינה טוב טוב מה פירוש שבנה מתגייס לצבא. כנ"ל כל מה שכתבתי זה הליבה החרדית. אני ממש לא יודע איפה למדת ואיזה הורים יש לך שלא לימדו אותך אלף בית של היהדות. מכתבך לאימא של יוסי, מראה רק כמה בורות יש בך, וזה באמת חרפה לחרדיות שיצא מהם אימא בורית בטירוף, אימא בגלל שהיא עצלנית לגדל ולחנך את הבן, הוא מוסרת אותו למולך לחנך אותו ?! ועוד מרגישה שלימה עם כך ומטיפה לאימא של יוסי את הדמגוגיות הזולות האלה ? תרצי להשכיל קצת ביהדות ובחרדיות אז תעייני כאן לעומק בפוסט בשם: החשיבה החרדית האמיתית "לעולם לא אוחזים בחרב" תובנות חרדיות שכדאי לך לדעת ולו רק להשכלתך

לסיום:

נעזוב את האימא הזאת ונאמר בגלוי. כן כן הצבא משלם כסף רב לעשות מיסיון ולגזול ילדים מתחת הוריהם. זה לא חדש, ומי שמנסה להסתיר את זה הוא פשוט טיפש, כי דבר כזה אי אפשר להסתיר. ראיתי שהחמור ישראל גליס מכחיש את זה, ולכן אני אומר שהוא גם שקרן חוץ מה שהוא חמור\טיפש. https://plus.google.com/101747152814511281988/posts/26shW1D6yaK

בשנות האלפיים החברה היחידה בעולם שמתנהגת כמו כת ועוסקת במיסיון וגוזלת ילדים מתחת הוריהם, יחד עם האתרים המתחזים לאתרים לחרדים ?! זה החברה הפנאטית בארץ ישראל. אז נכון תמצאו אימהות פנאטיות כמו זאתי לעיל, אז מה ? הוכחתם שיש עוד פנאטיות כמוכם, ותו לא.

אז לדעתי ההפגנות של החרדים, משרתת את כול החרדים בסופו של דבר ומגיע להם את כל הקרדיט על כך. היחידים שיכולים להציל את ילדיכם מהכת הנ"ל זה החרדים מהפלג ומי מאה שערים.

ראיתי היום שגפני וליצמן פתאום מרגישים נפגעים עם כל מיני תיאוריות קונספירציות שההפגנות זה נגדם, אבל האמת היא שלעומק זה גם נגדכם כי אייך זה אתם נותנים לכת הזה לפעול מתוך הצבא ? ואל תאמרו שלא ידעתם, כי אין מצב שאתם לא יודעים מדבר כזה. הצבא משלמת על כל ראש כסף רב. ואחרי שהצליחו לגזול בן מהוריו, הם מנסים לשדל את המגוייס החדש באותו דרך עם כסף רב לגזול כמה מחבריו מתחת הוריהם, וחוזר חלילה וחלילה. אז כן ההפגנות אמורות היו להיות גם נגדכם, הרי מה אתם שותקים ? באיזה עוד ארץ או מדינה מתוקנת יש מיסיון ישיר לגזול ילדים מתחת הוריהם ??? ואתם שותקים ??

כותב בצער רב

Max maxmen

<span dir=rtl>3תגובות ל‘אם גאה להומו חרדי מסכימה עם אטי שמידוב’</span>

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s